PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Spikel, skoro jest krętaczką i Bog wie czym jeszcze, to dlaczego do niej ciągle powracasz? Podobny post o niej pisaleś juz kilka miesięcy temu, jednak później wracasz do niej jak bumerang. Sorry ale to troche dziwne.Ja jak kogoś nie lubie albo ktoś mnie zrobil w chuja, to zapominam o tej osobie i wykreślam ją ze swojego życia. Takie udostepnianie screenow z sms jest co najmniej słabe,naprawde chcesz kopać leżącego...Dziewczyna jest non stop oblewana wiadrem pomyj,obrazana, teraz jeszcze Ty chcesz jej dolozyc. Brawo.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Po piersze ona nigdy nikomu nie zaufa bo to taki typ kobiety ze nic jej nie zainteresuje oprocz jej samej. Wiec twoj argument jest zadne. To co robie a to co ona robi i oszukuje uwazasz za normalne. Mozesz sobie z montim pogadac albo z robinkiem ciekawe co tobie powiedza o niej. Wszyscy my sie mylimy i paula jest zawsze poszkodowa i biedna. Zeby byl to jeden przypadek a tutaj jest kilku facetow wiec prosze mi tutaj glupot nie opowiadac jaki ja jestem.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Skoro jest taka zła to nie łaź do niej a nie włazisz łasisz się a potem jej dupę obrabiasz na forum.
I cały zadowolony z siebie ,jaki kurwa prawy i sprawiedliwy. Obrzydzenie mnie bierze jak takie bzdety czytam.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura




No wlasnie nadszedł czas porzegnania i to zakonczenie askot bedzie 31 pierwszego zeby wszyscy wiedzieli i juz sie nie nacieli na nia. Askot ona nie ma zadnych ludzkich uczuc jak bym jej nie znal to bym tego nie pisal chyba ja znam. Myslisz askot cos interesuja ona zawsze udaje a zeczywistosc jest inna.Na kazdego ma wyjebane
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spikel20 pisze:Po piersze ona nigdy nikomu nie zaufa bo to taki typ kobiety ze nic jej nie zainteresuje oprocz jej samej. Wiec twoj argument jest zadne. To co robie a to co ona robi i oszukuje uwazasz za normalne. Mozesz sobie z montim pogadac albo z robinkiem ciekawe co tobie powiedza o niej. Wszyscy my sie mylimy i paula jest zawsze poszkodowa i biedna. Zeby byl to jeden przypadek a tutaj jest kilku facetow wiec prosze mi tutaj glupot nie opowiadac jaki ja jestem.

Spikel20 nie lepiej będzie jak skasujesz konto i zapomnisz o wszystkim.Czy musisz prac brudy tu na forum.Przemyśl to jeszcze za nim coś tu napiszesz.To moja rada i prośba. :!: :!: :!: :!:
PS Dzisiaj byłeś u niej na trans i dawałeś jej żetonki .Skoro tak Źle o niej myślisz to po chuja dajesz jej żetonki.Ktoś mi to łaskawie wytłumaczy :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Dominatrix pisze:Skoro jest taka zła to nie łaź do niej a nie włazisz łasisz się a potem jej dupę obrabiasz na forum.
I cały zadowolony z siebie ,jaki kurwa prawy i sprawiedliwy. Obrzydzenie mnie bierze jak takie bzdety czytam.


I dlatego zrywam ta chora znajomosc raz na zawsze. I kazdy sie dowie jaka jest. ja nigdzie dupy jej nie odrabiam tylko pisze jaka jest zeczywistosc


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Po piersze ona nigdy nikomu nie zaufa bo to taki typ kobiety ze nic jej nie zainteresuje oprocz jej samej. Wiec twoj argument jest zadne. To co robie a to co ona robi i oszukuje uwazasz za normalne. Mozesz sobie z montim pogadac albo z robinkiem ciekawe co tobie powiedza o niej. Wszyscy my sie mylimy i paula jest zawsze poszkodowa i biedna. Zeby byl to jeden przypadek a tutaj jest kilku facetow wiec prosze mi tutaj glupot nie opowiadac jaki ja jestem.

Spikel20 nie lepiej będzie jak skasujesz konto i zapomnisz o wszystkim.Czy musisz prac brudy tu na forum.Przemyśl to jeszcze za nim coś tu napiszesz.To moja rada i prośba. :!: :!: :!: :!:


No chyba sobie hard żartujesz ja mam zapomniec moich kilkuset tysiecy co dostala i jeszcze kota mojego. Niech sie kazdy dowie jak jest
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spikel, ale chyba dobrowolnie jej daleś te kase i kota, przecież Cię nie zmuszała ? :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Właśnie obrabiasz i na dodatek wpisujesz się jako hejter .Spikel powiem ci jedno-żal mi ciebie.
Jesteś naprawdę oderwany od rzeczywistości. Spotkania na kamerce z modelką traktujesz jak rzeczywiste życie .... to naprawdę brak słów. Tutaj powinien być cytat z Doktora Housa -"Wszyscy kłamią" Powiem ci w sekrecie-ja też.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura




Teretycznie ascot tak mozna powiedziec.Kiedys byla inna kobieta a przeprowadzka do warszawy ja zmienila o 180 stopni.


Dominatrix pisze:Właśnie obrabiasz i na dodatek wpisujesz się jako hejter .Spikel powiem ci jedno-żal mi ciebie.
Jesteś naprawdę oderwany od rzeczywistości. Spotkania na kamerce z modelką traktujesz jak rzeczywiste życie .... to naprawdę brak słów. Tutaj powinien być cytat z Doktora Housa -"Wszyscy kłamią" Powiem ci w sekrecie-ja też.


To juz letka przesada ze traktuje jak zeczywistosc to twoim zdaniem lepiej byc szuja i zlodziejka no gratulacje mysleniowe naprawde wielkie.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spikel tracisz kontakt ze światem. Co przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać? Chyba nie,dawałeś sam bo chciałeś a teraz wypominasz.Strasznie słabe to jest.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura




Kontakt ze swiatem to ona stracila nie wierzysz to spytaj sie Robinka29 montiego i kilku innych i przestan jej bronic
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




KUSWA MAC BO CHUJ MNIE TU ZARAZ STRZELI :!: :!: :!: :!:
Spikel20 przypominam że Paula to żywa istota i twoje słowa mogą ją ranić. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




ja tez jestem zraniony i co hard w tym temacie powiesz oczywiscie ze nic
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jakoś oni nie siedzą na forum i nie obrabiają jej dupy tak jak ty.A ty myślisz dlaczego dziewczyny siedzą na kamerkach? Aby sobie posiedzieć? Aby zarobić.A ty nie odpowiedziałeś na pytanie-przystawiła ci lufę do głowy? Dawałeś jej z własnej woli ,więc teraz przestań się żalić.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura




Po pierwsze domina nawet tutaj jednego zdania nie napisalem zeby jej obrobic dupe 31 pierwszego napewno to sie stanie. ja stwiedzam fakty tylko .co jest bo caky czas jest biedna i pokrzywdzona ale jak wszytskich w chuja robi jest ok
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hard pamiętaj że Jesteś w podeszłym wieku i żyłka może strzelić



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spikel20 pisze:Po pierwsze domina nawet tutaj jednego zdania nie napisalem zeby jej obrobic dupe 31 pierwszego napewno to sie stanie. ja stwiedzam fakty tylko .co jest bo caky czas jest biedna i pokrzywdzona ale jak wszytskich w chuja robi jest ok

Czemu 31 a nie teraz ulżyj sobie po co czekać. :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Omijasz moje pytanie-czy przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać? Dawałeś z własnej woli to po co się teraz żalisz i robisz zadymy.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura




HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Po pierwsze domina nawet tutaj jednego zdania nie napisalem zeby jej obrobic dupe 31 pierwszego napewno to sie stanie. ja stwiedzam fakty tylko .co jest bo caky czas jest biedna i pokrzywdzona ale jak wszytskich w chuja robi jest ok

Czemu 31 a nie teraz ulżyj sobie po co czekać. :?: :?: :?: :?:


Ponieważ jak to okresilia 31 ma byc u niej ten magiczny sylwester z ta sentymentalnym z nakiem to dzieki mnie beda fajerwerki


Dominatrix pisze:Omijasz moje pytanie-czy przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać? Dawałeś z własnej woli to po co się teraz żalisz i robisz zadymy.


Ja nie robie zadnych zadym dalem to dalem. Ale kota chce odzyskac i tu jest podstawowa zasadniczosc poniewaz oszust na kota nie zaslusyl
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spikel20 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Po pierwsze domina nawet tutaj jednego zdania nie napisalem zeby jej obrobic dupe 31 pierwszego napewno to sie stanie. ja stwiedzam fakty tylko .co jest bo caky czas jest biedna i pokrzywdzona ale jak wszytskich w chuja robi jest ok

Czemu 31 a nie teraz ulżyj sobie po co czekać. :?: :?: :?: :?:


Ponieważ jak to okresilia 31 ma byc u niej ten magiczny sylwester z ta sentymentalnym z nakiem to dzieki mnie beda fajerwerki

Widzę Spikel20 że bardzo chcesz jej zepsuć tego sylwestra.BRAWO TY. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości