PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


takatam pisze:No właśnie, a tak pozatym nie róbmy jakiegoś wielkiego luksusu z samochodu za 150 k. Luksusem to może być samochód od 300 k wzwyż.


Luksusem może być nawet kromka chleba - wszystko zależy od perspektywy...
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dziwi was to, że stać ją na auto za kilkaset tysięcy? Przecież na jednej grupowej zarabia minimum 500 zł w 10 minut a czasem nawet powyżej tysiąca jak nie ma ciekawszych transmisji, kupujecie bilety jak szaleni a laska kosi hajs. Mam wrażenie, że jesteście uzależnieni od wydawania żetonów na ShowUp.tv i nawet jak nie walicie to musicie kupić ten bilet bo niewiadomo co was ominie. To się leczy.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Permanent pisze:Dziwi was to, że stać ją na auto za kilkaset tysięcy? Przecież na jednej grupowej zarabia minimum 500 zł w 10 minut a czasem nawet powyżej tysiąca jak nie ma ciekawszych transmisji, kupujecie bilety jak szaleni a laska kosi hajs. Mam wrażenie, że jesteście uzależnieni od wydawania żetonów na ShowUp.tv i nawet jak nie walicie to musicie kupić ten bilet bo niewiadomo co was ominie. To się leczy.

A ja się zastanawiam, czy zważywszy na niedawną datę rejestracji, to nie jesteś Ty Zozole? Hm...
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




takatam pisze:No właśnie, a tak pozatym nie róbmy jakiegoś wielkiego luksusu z samochodu za 150 k. Luksusem to może być samochód od 300 k wzwyż.


Żarty sobie chyba robisz?
No chyba, że 300 tyś. euro.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Permanent pisze:Dziwi was to, że stać ją na auto za kilkaset tysięcy? Przecież na jednej grupowej zarabia minimum 500 zł w 10 minut a czasem nawet powyżej tysiąca jak nie ma ciekawszych transmisji, kupujecie bilety jak szaleni a laska kosi hajs. Mam wrażenie, że jesteście uzależnieni od wydawania żetonów na ShowUp.tv i nawet jak nie walicie to musicie kupić ten bilet bo niewiadomo co was ominie. To się leczy.

Od kiedy kwota 150 tysięcy to kilkaset tysięcy ? :lol: :lol: a tak pozatym wcale tak dobrze nie zarabia, miewa też dni kiedy nie ma chętnych na grupową, kiedy nikt się prawie nie odzywa na czacie. Myślę, że gdyby tak dobrze zarabiała to nie mieszkałaby na wynajętym mieszkaniu w standardzie ikea, samochodu nie musiałaby wypożyczać i tak dalej i tak dalej.


Robinek29 pisze:
takatam pisze:No właśnie, a tak pozatym nie róbmy jakiegoś wielkiego luksusu z samochodu za 150 k. Luksusem to może być samochód od 300 k wzwyż.

Żarty sobie chyba robisz?
No chyba, że 300 tyś. euro.

Pamiętaj że piszemy o show up owej camgirl, wątpię, że któraś tu ma auto za 300 tysięcy euro ;). Pozatym taki mercedes klasy s jest samochodem luksusowym i należy do segmentu F, wcale nie kosztuje 300 tysięcy euro. Jednak to Bmw, które koleżanka zaprezetowała na transmisji z luksusem wspólnego nic nie miało.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mówisz?
Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Sedan long czy wersja Maybach spokojnie wyjdzie z dodatkowym wyposażeniem 1mln ( maybach 1mln+ ) także są to okolice 300 tyś euro :lol:
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




elitarnajednostka pisze:Mówisz?
Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Sedan long czy wersja Maybach spokojnie wyjdzie z dodatkowym wyposażeniem 1mln ( maybach 1mln+ ) także są to okolice 300 tyś euro :lol:


No jasne, że możesz sobie kupić maybacha - który również należy do wspominanego przeze mnie segmentu F, nawet do tej samej klasy czyli S. Wniosek? Jednak Państwo nazwaliście luksusowym samochodem bmw za 150 tysięcy a teraz piszecie, że luksus od miliona się zaczyna :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:. Pozatym sprawdz sobie segmenty aut i potem pisz, co należy do samochodów luksusowych, podpowiem Ci ze to bmw w którym siedziała UmaBass należy co najwyżej do klasy średniej.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Odniosłem się tylko i wyłącznie do ostatniego Twojego zdania z poprzedniego posta więc nie rozpędzaj się tam i nie dopowiadaj sobie :D
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Również odniosłem się do twoich ostatnio napisanych pierdół o maybachu, bo biedny nawet nie byłeś świadomy, że mówiliśmy o tej samej klasie merców. Teraz już wiesz i nie musisz żyć w niewiedzy :yes4:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jechałem dziś za Maybachem moim paserati... Ładny kolor miał :D


https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




A ja postanowiłem kupić sobie to bmw co kicia prezentowała na ostatniej trans, co by poczuć się jak w luksusowym wozie :lol: Za tą kasę głupi by nie wziął tej luksusowej fury :laugh3:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ale macie problemy.
Pewnie glupio wam,ze laski z SU dorabiaja sie wiecej niz polowa z was - spermy na brudnych gaciach.
I wydaje mi sie,ze chuj was to na co leci banknot :)
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




Ccata pisze:Ale macie problemy.
Pewnie glupio wam,ze laski z SU dorabiaja sie wiecej niz polowa z was - spermy na brudnych gaciach.
I wydaje mi sie,ze chuj was to na co leci banknot :)


Piękna, ale na czym się tak dorabiacie? Na Nas, więc może trochę szacunku...
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Najbardziej frustrujące w życiu stulejarza jest to, że ktoś uprawia seks a on nie :fap: :nono: . Jedyną rzeczą bardziej frustrującą od tego, że ktoś uprawia seks a on nie jest to, że ktoś zarabia więcej od niego :dance3: Modelka która uprawia seks, duuużo seksu i do tego zarabia, duuużo zarabia siłą rzeczy musi stać się obiektem #1 hejtu i znienawidzenia
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




takatam pisze:
Ccata pisze:Ale macie problemy.
Pewnie glupio wam,ze laski z SU dorabiaja sie wiecej niz polowa z was - spermy na brudnych gaciach.
I wydaje mi sie,ze chuj was to na co leci banknot :)


Piękna, ale na czym się tak dorabiacie? Na Nas, więc może trochę szacunku...

Na bank nie na tobie :laughingnew: szacunku hahahahahahahahahahahahahahahaha oesu co za śmieszna postać z ciebie
Awatar użytkownika
Kimiii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2019, 21:13
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: No wiadomo ze ja sama xD
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kimiii




ruger44 pisze:Najbardziej frustrujące w życiu stulejarza jest to, że ktoś uprawia seks a on nie :fap: :nono: . Jedyną rzeczą bardziej frustrującą od tego, że ktoś uprawia seks a on nie jest to, że ktoś zarabia więcej od niego :dance3: Modelka która uprawia seks, duuużo seksu i do tego zarabia, duuużo zarabia siłą rzeczy musi stać się obiektem #1 hejtu i znienawidzenia

Amen :heart:
Awatar użytkownika
Kimiii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2019, 21:13
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: No wiadomo ze ja sama xD
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kimiii




ruger44 pisze:Najbardziej frustrujące w życiu stulejarza jest to, że ktoś uprawia seks a on nie :fap: :nono: . Jedyną rzeczą bardziej frustrującą od tego, że ktoś uprawia seks a on nie jest to, że ktoś zarabia więcej od niego :dance3: Modelka która uprawia seks, duuużo seksu i do tego zarabia, duuużo zarabia siłą rzeczy musi stać się obiektem #1 hejtu i znienawidzenia


Tsaaaaa... Dlatego wlasnie na foro tak hejtowany jest hard... Zarabia najwiecej pieniedzy, uprawia najwiecej seksu i tez mu ludzie wypominaja na co wydaje...

Bez przesady spotkalo sie dwoch milosnikow motoryzacji - co u facetow czeste - i dyskusja potoczyla sie na temat aut, nigdzie tu hejtu nie widac... Ta agresywna docinka sex workerki ( ;) ) nie bardzo kumam skad sie wziela, ale to chyba w imie odwetu za zlosliwosci pisane podczas kryzysu wyplatowego:p Panie powracaja do stalych nawykow po tatus znow daje.... Do czasu nast kryzysu, w ktorym znow pod znakiem zapytania stana decyzje zyciowe sex workerek;)
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hejt jest o różnych podłożach, można hejtować np. kolesia który podjeżdża pod sklep nowiuśkim Bentleyem i wpycha się bez kolejki do kasy "bo on jest bogaty i myśli, że można mu więcej", można też hejtować obleśnego żula który stoi przed nami w tej samej kolejce i śmierdzi przez co psuje nam dzień - to nie są te same poziomy hejtu i wypływają z innych pobudek. Modelki ludzie hejtują bo są ładne i zarabiają dużo (nie bez powodu najbardziej hejtowane są te z topki które są najładniejsze i zarabiają najwięcej) ale Harda ludzie nie hejtują ze względu na zarobki czy urodę tylko ze względu na zachowanie społeczne. A u Paris hejt nie bierze się z tego, że jeden z jej fanów woli Mercedesa a drugi Audi i hejtują ją bo wybrała BMW tylko dlatego, że ją stać na auto za 150 koła papieru a ich nie i postanowili ją za to shejcić wypominając, że "luksusowe auto zaczyna się od miliona a nie od 150k" - nie, nie drodzy Panowie, luksusowe auto zaczyna się w momencie w którym ktoś po roku pracy kupuje auto na które Was nigdy nie będzie stać
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Wiec wlasciwie kazdy kto jest atrakcyjny i bogaty ma immunitet na krytyke mimo mozliwych brakow w charakterze, oraz byc moze glupich wyborow?

Bmw to auto dla plebsu i to jest fakt. Nie bylo tu ataku osobistego.Nie mierz ludzi swoja miara... Byc moze u Ciebie opinie generowane sa glownie zawiscia, ale nie wpychaj wszystkich do jednego wora.

Dla wyjasnienia to mnie jedynie do wtracenia sie zachecil ton tam wypowiedzi sex workerki, oraz uogalnianie rugera... Ogolnie to mnie to tam jebie czym jezdzi:p tak zeby nie bylo, ze hejtuje":p ja tam wszystkie te kurwy kocham:p
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 182 gości