"Jak zostałem wyruchany przez camgirl" - odcinek 1673.

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
od_taaki pisze:krzysiek02, Psychiatra pytał o ciebie.


A co widziałeś się z nim?
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten temat tak można podsumować:
Obrazek
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pirat pisze:Ten temat tak można podsumować:
[ Obrazek ]

Dobrze powiedziane. A tak na poważnie to liczyłem z jej strony na odrobinę honoru. Nic więcej ale jak można wymagać odrobinę honoru od kogoś kto siedzi na tym portalu od nastolatki. Nie ma co się więcej rozpisywać bo takiej osoby i tak się nie umoralni.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02 pisze:
Pirat pisze:Ten temat tak można podsumować:
[ Obrazek ]

Dobrze powiedziane. A tak na poważnie to liczyłem z jej strony na odrobinę honoru. Nic więcej ale jak można wymagać odrobinę honoru od kogoś kto siedzi na tym portalu od nastolatki. Nie ma co się więcej rozpisywać bo takiej osoby i tak się nie umoralni.


Oj Krzyś, Krzyś, Krzyś... Ale Ty ją na SU poznałeś, dałeś jej swój numer i bóg wie do czego namawiałeś. Czego wtedy oczekiwałeś? Też wyłącznie honoru rozumiem, tak?:) Nie wiedziałeś gdzie jesteś i z kimś rozmawiasz? Wiem, wiem... Ty do niczego nie namawiałeś, broniłeś się - to ona pewnie Cię podrywała i dlatego tak wyszło. Cały czas myślałeś chujem, a teraz jest płacz, bo " ona mnie nie chciała ;( Oszukują tutaj wszystkie"... Już mamy tutaj takiego jednego, którego wszystkim kiedyś było szkoda, bo go zła kobieta oszukała, a niepotrzebnie. Czuję, że jesteś jego lżejszą wersją. ;)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To ona mi podała swój numer. Ja nawet o to nie prosiłem. Nie przelałem jej ani jednego żetonu żeby oglądać ją nago i nie tylko jej bo tak naprawdę żadnej. Według Ciebie zgłosiłem to na Policje bo ona mnie nie chciała tak? Ciekawe co bym tym osiągnął. Chyba tylko to żebym sobie problemów narobił. To ona zaproponowała żeby do niej przyjechał jak będzie miała operację a jak jej napisałem, że nie dam rady i zobaczyła, że zdobyła moje zaufanie to stwierdziła, że mnie jeb... na kasę i wymyśliła jakąś akcje z operacją itp, więc to ona stwarzała wrażenie jakby oczekiwała czegoś więcej a tak naprawdę robiła z siebie sierotkę i kogoś kim nie jest więc zastanów się co piszesz. Nie oczekuję jakiejś litości ani żeby ktoś się nade mną żalił ale przynajmniej nie pisz głupot bo poznałaś tylko ułamek informacji.

Czego wtedy oczekiwałeś? Też wyłącznie honoru rozumiem, tak?:)

No tak bo według Ciebie jak się rozmawia z kobietą poznaną przez SU to się oczekuję tylko jednego. A jeżeli już takiego piszesz to od kobiety zależy czy do czegoś dojdzie i czy w ogóle. Jeżeli jakiś facet do Ciebie zagaduje gdzieś na miesicie to czego od Ciebie oczekuję? Fajnej rozmowy, towarzystwa, miłości czy tylko bzykania. Jeżeli masz faceta to dlaczego z Tobą jest? Skąd masz pewność, że nie zależy mu tylko na jednym. Strasznie szufladkujesz ludzi i wrzucasz ich do jednego worka tylko przez pryzmat SU.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02 pisze:To ona mi podała swój numer. Ja nawet o to nie prosiłem.

Tu mnie sie zaswieca pierwsza lampka ostrzegawcza. Jestem we mgle, nic nie widze...
krzysiek02 pisze:Nie przelałem jej ani jednego żetonu żeby oglądać ją nago

Tutaj druga. Dalej we mgle a chcialbym zobaczyc to jebane lotnisko...
krzysiek02 pisze:To ona zaproponowała żebym do niej przyjechał

Tutaj komputer pokladowy krzyczy: PullUp-terrain! PullUp-terrain! Pierdole... znizam dalej, NAPEWNO zaraz bedzie lotnisko!
O kurwa, brzoza...

Chyba nawet czaje... jesteś idealista, nic w tym złego, tylko dupa czasem boli. Prawdopodobnie zostales wydymany, mocno na wlasne zyczenie, kwota niewielka, jakos przezyjesz.
Juz nawet pomińmy ze to SU, gdzie jednak wypada byc ciut bardziej ostrozny... serio pozyczasz pieniadze? bezinteresownie? ludziom poznanym w internecie? ktorych nigdy na zywo nie widziales? Dla mnie dziwne, ale spoko jesli dla Ciebie to norma.
Zeby sie nikt nie czepial to sie powtorze... nie bronie tej laski jesli Cie wydymala w ten sposob... no ale facet...rynce opadajo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


No to lecimy...
Ja wszystko rozumiem, ale ja jak odpierdolę coś głupiego ( każdemu się zdarza) to mi wstyd i nie latam po ludziach opowiadając, że zachowałam się jak idiotka. Ja już czuję jaką pompę z Ciebie na komisariacie cisnęli jak wyszedłeś :D Mi by po prostu było głupio iść i robić z siebie takiego głupka dlatego nie rozumiem. To tez jest Twoja wina!
Pożyczyłeś pieniądze obcej lasce z internetu której w życiu na oczy widziałeś i uważasz, że nie zrobiłeś nic głupiego? Że normalni ludzie tak postępują? Ja pożyczam pieniądze najbliższym znajomym i to i tak do jakiejś kwoty, nawet jak odezwie się jakiś ziutek którego ostatni raz rok temu widziałam, to mu odmówię.
Tutaj nikt nie broni tej laski, bo najprawdopodobniej jest nie fair, jedynie większość śmieje się z Twojej gównianej postawy. Wsadziłeś palec w gówno, a teraz latasz po internecie i wszystkim pokazujesz jak śmierdzi. Co chcesz osiągnąć tą śmieszną krucjatą? Pokazać, że trzeba uważać w internecie? To w szkole dzieciaków takich rzeczy na informatyce uczą wiesz...
Owszem,mam faceta. W dodatku poznanego na SU! Ale w życiu nie poprosiłam go o pieniądze! A on jest dorosłym facetem a nie rozmarzonym nastolatkiem... Gdybym na etapie SU poprosiła go o kasę, to by sobie poszedł i tyle. Nie trzeba nikogo kupować jeśli jest "chemia", a Ty rycerzu chciałeś pomóc ale teraz jak rycerz to się nie zachowujesz :P Czasem trzeba myśleć! Gdyby podjebała Ci 600zł z szafki w domu byłbyś w 100 proc usprawiedliwiony... ale Ty sam wysłałeś jej te pieniądze... To zwyczajnie głupie i tyle.
Ostrzegasz ludzi przed nią tyle, że ogarnięci ludzie nie pożyczają kasy dziewczynom z SU, więc nic im po tych "ostrzeżeniach" a idiotom (jak Ty) i tak nie pomożesz, bo taki zawsze będzie miał swoją wizję idealnego świata i z kasą w zębach poleci.
Także ten :D Książki czytaj a nie na SU przesiaduj, bezpieczniej będzie.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W sumie to nawet do końca nie wiadomo czy został wydymany czy wymyślił całą sprawę, jakieś screeny wrzucił panieru z policji tylko skąd pewność czy to z autentycznych dokumentów
równie dobrze to mogą być jakieś foty z sieci albo papierów dotyczących zupełnie innej sprawy.

krzysiek02 pisze:
Pirat pisze:krzysiek02, skoro policji nie wystarczyło, to tym bardziej mnie. Ja po prostu chciałem zapoznać się z tym, co ustaliła policja i najprawdopodobniej zatwierdził prokurator. Mogłeś zresztą odwołać się od tego postanowienia do sądu, jeśli to było postanowienie o umorzeniu postępowania. Nie stwierdzam, czy masz rację, ale trzeba też pamiętać, że nie wystarczy mieć rację, bo trzeba to jeszcze umieć udowodnić. Jak widać, Tobie się nie udało, więc albo nie masz racji, albo nie umiesz jej odpowiednio przedstawić. Wnioski wyciągnij sam.

Co Policji nie wystarczyło? Pomyśl zanim coś napiszesz ok? Jakby było tak jak piszesz to jestem ciekaw po co był pisał ten temat na wykopie. Kim jesteś, że chcesz żebym Ci całe postanowienie udostępniał? Myślisz, że każdemu z osobna będę udowadniał, że piszę prawdę? Znasz ułamek z tego co napisałem a snujesz jakieś teorie. Zamiesiłem na wykopie post podparłem go dowodami które posiadam a Tobie jeszcze mało.[ Obrazek ]


Screen dołączony w poście to równie dobrze może być sklejka fragmentów dwóch różnych nie związanych ze sobą dokumentów,
Obrazek

krzysiek02 pisze:
Pirat pisze:krzysiek02, nie wystarczyło do postawienia zarzutów. Skoro przedstawiasz sprawę na forum publicznym, to powinieneś się liczyć z tym, że nie wszyscy przyjmą Twoją wersję bezkrytycznie, tym bardziej że oczekujesz pomocy. W każdym razie ja odpuszczam. Tak jak podejrzewałem, postępowanie jest umorzone albo zawieszone. Nie ma przedstawionych zarzutów. Tak czy owak, w pierwszej kolejności wypada raczej iść do prawnika po pomoc prawną, ale mimo wszystko życzę powodzenia.

Ciężko jest przedstawić zarzuty komuś kto się ukrywa a powietrzu tego nie zrobią.
[ Obrazek ]


Załączony zrzut prywatnych wiadomości z SU też nie wygląda zbytnio wiarygodnie
Obrazek
tym bardziej, że zamaskowane nicki wręcz rodzą podejrzenie, że to fałszywka.
Co za problem założyć na SU dwa różne konta i wymienić między nimi kilka pw,
a to tylko jedna z przykładowych opcji stworzenia podobnej fałszywki.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


od_taaki, nie doszukiwałbym się tutaj przerabiania dokumentów. Z fragmentu uzasadnienia wynika, że postanowiono przesłuchać modelkę. Dalszej części uzasadnienia nie ma, więc można się jedynie domyślać, że policja nie ustaliła danych tej modelki. Ponieważ modelka jest podejrzana, to musi być przesłuchana, bo ma prawo złożyć wyjaśnienia w sprawie. Dlatego też postępowanie umorzono, ewentualnie zawieszono. Jeśli umorzono, to można było złożyć zażalenie do sądu i wtedy sąd by zbadał, czy np. policja zrobiła wszystko, żeby ustalić dane sprawczyni i wezwać ją na przesłuchanie. Tak się przeważnie kończą sprawy, gdy ktoś nie ma pojęcia o prawie i zamiast skorzystać z pomocy specjalisty sam się zabiera za prowadzenie sprawy. Trzeba też pamiętać, że nawet gdyby udało się ustalić dane kontaktowe modelki, to nie oznacza, że po złożeniu przez nią wyjaśnień postępowanie nie zostałoby umorzone. Takie są po prostu procedury, że trzeba ustalić sprawcę i go przesłuchać.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma to jak popłakać sobie w necie. Od razu lżej na duszy :D
Awatar użytkownika
dominikt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:15
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze: Ja już czuję jaką pompę z Ciebie na komisariacie cisnęli jak wyszedłeś :D

Wstydzić to ja bym się mógł gdyby z facetem rozmawiał. Jeżeli ja mam się wstydzić to co ona powinna?

Pożyczyłeś pieniądze obcej lasce z internetu której w życiu na oczy widziałeś i uważasz, że nie zrobiłeś nic głupiego? Że normalni ludzie tak postępują?

Mi się wydawało to normalne. Powiedziała, że nie ma na mieszkanie. To, ze robiła z siebie sierotkę i kogoś kim nie jest to już z tym nic nie zrobię. Dlaczego miałbym nie uwierzyć komuś kto pytał się mnie czy nie przyjadę do niej jak będzie miała operację? Czy według Ciebie "normalni ludzie tak postępują" ?
Co chcesz osiągnąć tą śmieszną krucjatą? Pokazać, że trzeba uważać w internecie?

To nie jest żadna krucjata tylko informacja, że jeżeli ktoś ją zna i zna jej miejsce pobytu żeby przekazał go Policji. Ja tutaj tego wątku nie założyłem wiec nie wiem o co masz do mnie pretensje.

Owszem,mam faceta. W dodatku poznanego na ShowUp.tv! Ale w życiu nie poprosiłam go o pieniądze! A on jest dorosłym facetem a nie rozmarzonym nastolatkiem... Gdybym na etapie ShowUp.tv poprosiła go o kasę, to by sobie poszedł i tyle. Nie trzeba nikogo kupować jeśli jest "chemia",

No i dlaczego z tobą jest? Pewnie tylko o jednio mu chodzi. Czy nie uważasz to za głupotę poznawać faceta przez SU? Sama mnie umoralniasz

a Ty rycerzu chciałeś pomóc ale teraz jak rycerz to się nie zachowujesz :P

aha czyli według Ciebie jak ona do mnie piszę, że potrzebuje pieniądze na mieszkanie bo wypłatę wydała na operację której tak na prawdę nie miał a gdy zacząłem się upominać to stwierdziła, że nie podpisała ze mną żadnej i żebym się bujał to według Ciebie powinienem jej jeszcze podziękować? Oszuści właśnie tak działają liczą na to że ktoś tego nie zgłosi.

Ostrzegasz ludzi przed nią tyle, że ogarnięci ludzie nie pożyczają kasy dziewczynom z ShowUp.tv, więc nic im po tych "ostrzeżeniach" a idiotom (jak Ty) i tak nie pomożesz, bo taki zawsze będzie miał swoją wizję idealnego świata i z kasą w zębach poleci.

Skoro według Ciebie pożyczenie pieniędzy komuś kto potrzebował pomocy (bo ty myślisz, że zależało mi na jednym) to idiotyzm to gratuluję. Rozumiem jeszzce jakbym to jaj jej zaoferował pomoc ale to ona do mnie napisała.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


od_taaki pisze:W sumie to nawet do końca nie wiadomo czy został wydymany czy wymyślił całą sprawę, jakieś screeny wrzucił panieru z policji tylko skąd pewność czy to z autentycznych dokumentów
równie dobrze to mogą być jakieś foty z sieci albo papierów dotyczących zupełnie innej sprawy.

Skoro Ty masz tak nudne życie, że musisz chodzisz po tematach które Cie nie dotyczą i nie interesują tylko piszesz posty żeby kogoś po trolować to nie znaczy, że każdy taki jest.

tym bardziej, że zamaskowane nicki wręcz rodzą podejrzenie, że to fałszywka.
Co za problem założyć na ShowUp.tv dwa różne konta i wymienić między nimi kilka pw,
a to tylko jedna z przykładowych opcji stworzenia podobnej fałszywki.

Tak i jeszcze cofnąłem czas. Nie oceniaj wszystkich swoją miarą
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02 pisze:
od_taaki pisze:W sumie to nawet do końca nie wiadomo czy został wydymany czy wymyślił całą sprawę, jakieś screeny wrzucił panieru z policji tylko skąd pewność czy to z autentycznych dokumentów
równie dobrze to mogą być jakieś foty z sieci albo papierów dotyczących zupełnie innej sprawy.

Skoro Ty masz tak nudne życie, że musisz chodzisz po tematach które Cie nie dotyczą i nie interesują tylko piszesz posty żeby kogoś po trolować to nie znaczy, że każdy taki jest.

tym bardziej, że zamaskowane nicki wręcz rodzą podejrzenie, że to fałszywka.
Co za problem założyć na ShowUp.tv dwa różne konta i wymienić między nimi kilka pw,
a to tylko jedna z przykładowych opcji stworzenia podobnej fałszywki.

Tak i jeszcze cofnąłem czas. Nie oceniaj wszystkich swoją miarą


Zgrywasz takiego prawego, honorowego a sam pomawiasz dziewczynę o oszustwo nie przedstawiając przy tym ani jednego wiarygodnego dowodu na to, ze doszło do przestępstwa
i że ona jest jego sprawczynią.
Co więcej nawet w załączonych przez ciebie fragmentach dokumentów mowa jest o podejrzanej a nie o oskarżonej czy też skazanej.
Podejrzanym to wiesz może zostać praktycznie każdy, bo policja czy też prokuratura musi przyjąć każde spełniające wymogi
formalne doniesienie o przestępstwie, nie ważne czy o przestępstwie rzeczywiście zaistniałym czy też jedynie domniemanym.
Możemy teoretycznie założyć, że jakaś kobieta złoży doniesienie do prokuratury, że ją zgwałciłem i już staje się podejrzanym o
gwałt ale to nie czyni ze mnie jeszcze gwałciciela.
Dopiero organy ścigania badają sprawę i na podstawie wyników postępowania przygotowawczego formują akt oskarżenia
lub umarzają sprawę jeśli nie stwierdzą znamion przestępstwa.
Ty się zachowujesz tak jakby już zapadł wyrok skazujący przed sądem.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Kod: Zaznacz cały
Możemy teoretycznie założyć, że jakaś kobieta złoży doniesienie do prokuratury, że ją zgwałciłem i już staje się podejrzanym o
gwałt ale to nie czyni ze mnie jeszcze gwałciciela.

Zgadza się. Tylko tu chodzi o kwestie tego czy się zgłosisz i przedstawisz swoją wersję czy też się będziesz się ukrywał i mówił, że nie interesuje Cię jak Cię znajdą. Ja napisałem, że ona mnie oszukała i proszę o to, że jeżeli ktoś ją zna i wie pod jakim adresem przebywa żeby przekazał go Policji. Czy jak gdzieś podaje jej imię i nazwisko i mówię że to oszustka?
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02 pisze:
Kod: Zaznacz cały
Możemy teoretycznie założyć, że jakaś kobieta złoży doniesienie do prokuratury, że ją zgwałciłem i już staje się podejrzanym o
gwałt ale to nie czyni ze mnie jeszcze gwałciciela.

Zgadza się. Tylko tu chodzi o kwestie tego czy się zgłosisz i przedstawisz swoją wersję czy też się będziesz się ukrywał i mówił, że nie interesuje Cię jak Cię znajdą. Ja napisałem, że ona mnie oszukała i proszę o to, że jeżeli ktoś ją zna i wie pod jakim adresem przebywa żeby przekazał go Policji. Czy jak gdzieś podaje jej imię i nazwisko i mówię że to oszustka?


A ja napiszę teraz, że ty jesteś niebezpiecznym terrorystą planującym atak chemiczny przy pomocy megapierda na naczelnika komendanta państwa Jarosława Polskę zbaw
i zaapeluje do osób znających twoje miejsce pobytu aby zgłosiły się do najbliższej placówki MO tudzież ORMO. :mocking:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Jestem pewien ze fakt mial miejsce i pewnie była mowa o pożyczce na czynsz a nie o darowiźnie na czynsz, więc nosi to znamiona przestępstwa.
Ale powiem szczerze ze raczej wsparcia u nas w tym przypadku nie znajdziesz. I to nawet biorąc pod uwagę ze niejeden z nas, a pewnie każdy z klientów SU, został przynajmniej z raz oszukany w taki sposób jak twój czy moze trochę inny. Ale takie ryzyko jest wliczone w tę zabawę więc musisz się pogodzić z tym. Po prostu śmiej się z siebie jaki byłeś naiwny i nie rób tego więcej.
Szkoda oczywiście bo ktoś naprawde potrzebujacy straci szanse na twoja pomoc, ale tak jest swiat zbudowany.
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sthoss pisze:Jestem pewien ze fakt mial miejsce i pewnie była mowa o pożyczce na czynsz a nie o darowiźnie na czynsz, więc nosi to znamiona przestępstwa.
Ale powiem szczerze ze raczej wsparcia u nas w tym przypadku nie znajdziesz. I to nawet biorąc pod uwagę ze niejeden z nas, a pewnie każdy z klientów ShowUp.tv, został przynajmniej z raz oszukany w taki sposób jak twój czy moze trochę inny. Ale takie ryzyko jest wliczone w tę zabawę więc musisz się pogodzić z tym. Po prostu śmiej się z siebie jaki byłeś naiwny i nie rób tego więcej.
Szkoda oczywiście bo ktoś naprawde potrzebujacy straci szanse na twoja pomoc, ale tak jest swiat zbudowany.


Nie chodzi mi o żadne litowanie się czy wsparcie. Może i faktycznie byłem naiwny myśląc, że taka osoby może dotrzymać słowa ale złożyło się na to klika czynników o których pisałem. Moim zamiarem nie było okazywanie jaka to ona zła albo jaki to ja jestem poszkodowany. Chciałem tylko, żeby osoba która ją może zna lub widuje przekazała jej adres policji. Drążenie tego tematu nie ma sensu bo nic to nie zmieni. A po drugie ja tego nie zakładałem.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02 pisze:Ciężko jest przedstawić zarzuty komuś kto się ukrywa a powietrzu tego nie zrobią.


Raczej się nie ukrywa skoro robi publiczne transmisje.

https://showup24.tv/Danielitaaa
https://showup24.tv/profile/Danielitaaa
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


jak robiłeś przelew bankowy albo jakis internetowy a nie przez ShowUp.tv, to składasz zawiadomienie na policje i oni po numerze konta ustala adres
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:jak robiłeś przelew bankowy albo jakis internetowy a nie przez ShowUp.tv, to składasz zawiadomienie na policje i oni po numerze konta ustala adres


Po numerze konta na które rzekomo zrobił jej przelew, albo po numerze konta na który robiła wypłaty z SU,
albo po numerze telefonu bo podobno z nią policja przez telefon rozmawiała, tak w każdym razie wynika
z wrzuconego przez niego screenu z prywatnymi wiadomościami z SU.
A tak poza tym niby ona jest poszukiwana w celu ustalenia miejsca pobytu w związku z innymi
przestępstwami, tak w każdym razie twierdzi krzysiek02.
Albo gostek nam tu niezłą ściemę sprzedaje albo prokuratura zlewa sprawę z racji śmiesznej w sumie kwoty,
albo policjanci umarli ze śmiechu gdy się zapoznawali z treścią doniesienia i teraz nie ma kto prowadzić sprawy.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości