Amatorki vs Profesjonalistki

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ruletkę ma teraz prawie każda, podobnie jak lusha :P
Czy pomalowane usta i paznokcie to aż taka nowość?



www.ShowUpTV.blog
Biustwo


CiekawskiZbyszek, No tutaj nie do końca się z Tobą zgodze, chociaż owszem wszelkiego rodzaju nowości są zawsze chętnie przyjmowane. Przełamanie rutyny to jedno, dziewczyny w tym ja mają pewne problemy, jednak mimo wszystko jak jestes dlugo na portalu powszedniejesz, faceci szukaja nowych twarzy, nowych niezmęczonych tym biznesem lasek. Ja też mam po prostu swego rodzaju blokade przed urządzaniem jakichś większych pokazów przed ogółem, uważam że na tyle się staram, że nie warto pokazywać im tego za darmo. Może ktoś powiedzieć że jestem nudna, ale trudno. Dziewczyny, którym zależy na naprawde dużej kasie nie maja wyjścia jak być showmenkami, robić młyn i zamieszanie, ja tam wole kameralnie ale z pierdolnięciem :)

Jak najbardziej wprowadzenie świeżości , inności na transmisji niż dotychczas to bardzo dobry pomysł.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Biustwo, po czasie to i te "nie z topki" tez wiedza... tylko ze wtedy z reguly jest juz za pozno. Dlatego napisalem ze to najczesciej poczatkujace robia akcje typu "NAJTANIEJ NA SU". Bo im sie wydaje ze skoro taka Maddie bierze tysiaka i wiecej za priva to one po pindzisiont zrobia kokosy korzystajac z efektu skali... Tymczasem SU to bardziej dobro luksusowe (wiem, przesadzam :P) czyli raczej nie dla biedakow. Nie tedy droga moim zdaniem... albo sie jest fajną dupą, poswieca czas i srodki na pokazy nastepnie ceniąc sie wysoko, albo sie zostaje "szolapową tirowką" jak ta panna ktora napierdala calymi dniami grupowki po 20 zet... moze po kilku dniach wyrobi limit do wyplaty...
Trzecia droga to odnalezc swoją nisze... bardziej pracochlonne, wymaga od panny dobrego przemyslenia kim chce byc na tym SU i konsekwentnego dzialania. Kilka takich jest i tez radza sobie calkiem niezle.
Niestety, tak jak pisalem, jesli zaczynasz od bycia tirówką to juz nia zostaniesz... SU to nie McDonald gdzie zaczyna sie od mycia podlogi i powoli awansuje. Jakos nie widze lasek na SU ktore "podrozaly", trend jest chyba odwrotny.
Co ciekawe, zauwaz ze wlasnie u topowych lasek, z wysokimi cenami rzadziej spotyka sie sępów ktorzy blagaja o cycki za dyche czy tam inne "zaprezentuj sie nam"... i to mimo wiekszej liczby widzow niz u tych z dolu. Po prostu bezdomny nie wchodzi do drogiej restauracji i nie pyta czy zje obiad za 5 zlotych... ale przy budce z kebabem to juz sa tacy co kombinuja...

PS. odczepta sie od Bezy ;) moim skromnym zdaniem akurat ona calkiem dobrze wie co robi i calkiem dobrze to robi :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze: Bo im sie wydaje ze skoro taka Maddie bierze tysiaka i wiecej za priva to one po pindzisiont zrobia kokosy korzystajac z efektu skali...


Też bym porównał Maddie do drogiej restuaracji :) Najlepiej jakiejś snobistycznej serwującej kuchnię molekularną, gdzie na talerzu dostajesz pięknie wyglądającą kompozycję, a wychodzisz z knajpy głodny :laugh3:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CiekawskiZbyszek pisze: I nie mówię o jakimś oklepanym zamawianiu pizzy

Oklepane czy nie ale z tego co zauważyłem to ciągle przyciąga tłumy które to na własne oczy chcą zobaczyć z czym była pizza z boczkiem czy z peperoni.
A to że niektórzy liczą może tak na coś więcej z dostawca to wiadomo jak to się kończy.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin pisze:Co ciekawe, zauwaz ze wlasnie u topowych lasek, z wysokimi cenami rzadziej spotyka sie sępów ktorzy blagaja o cycki za dyche czy tam inne "zaprezentuj sie nam"... i to mimo wiekszej liczby widzow niz u tych z dolu.


Może dlatego, że ten tajemniczy algorytm blokuje im czat? :p
Zauważ tez, że te topowe dziewczyny na wiele zaczepek nie reagują. Ewentualnie gość dostaje szybko bana.
Biustwo


czat to jest zagadka ;), jedna z dziewczyn z którymi raz czy 2 razy w tyg zamienię więcej niż klika zdań, wczoraj wchodzę, na koncie żetonów sporo, i komunikat "podaruj nadającej żetony aby móc pisać" :)

chcąc robić szoł czy to tłumnie jak Maddie, czy w węższym gronie ale z pierdolnięciem jak Biustwo, i tak trzeba z amatorki iść w PRO, bez podejścia z zaangażowaniem każda nadająca prędzej czy później odpadnie. No chyba że wyglądasz jak milion dolarów, i jesteś laską 5/5 to wtedy może na pół gwizdka też Ci się uda robić dobre żetony
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Biustwo pisze:Może dlatego, że ten tajemniczy algorytm blokuje im czat? :p

tak przy okazji, a nuż się komuś przyda viewtopic.php?f=20&t=1512&p=117884#p117884
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


CiekawskiZbyszek pisze:
komin pisze: Bo im sie wydaje ze skoro taka Maddie bierze tysiaka i wiecej za priva to one po pindzisiont zrobia kokosy korzystajac z efektu skali...


Też bym porównał Maddie do drogiej restuaracji :) Najlepiej jakiejś snobistycznej serwującej kuchnię molekularną, gdzie na talerzu dostajesz pięknie wyglądającą kompozycję, a wychodzisz z knajpy głodny :laugh3:


Raczej serwuję dania które dobrze smakują, a nie tylko wyglądają i zdobią talerz ;) Każdy wychodzi mega zadowolony, a dla mnie jest to najważniejsze, bo klient ma wrócić do restauracji w której czuję się najedzony i zadowolony :) jeśli tego nie wiesz, to nigdy nie byłeś na moim pokazie :D :D :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Biustwo, po czasie to i te "nie z topki" tez wiedza... tylko ze wtedy z reguly jest juz za pozno. Dlatego napisalem ze to najczesciej poczatkujace robia akcje typu "NAJTANIEJ NA SU". Bo im sie wydaje ze skoro taka Maddie bierze tysiaka i wiecej za priva to one po pindzisiont zrobia kokosy korzystajac z efektu skali... Tymczasem SU to bardziej dobro luksusowe (wiem, przesadzam :P) czyli raczej nie dla biedakow. Nie tedy droga moim zdaniem... albo sie jest fajną dupą, poswieca czas i srodki na pokazy nastepnie ceniąc sie wysoko, albo sie zostaje "szolapową tirowką" jak ta panna ktora napierdala calymi dniami grupowki po 20 zet... moze po kilku dniach wyrobi limit do wyplaty...
Trzecia droga to odnalezc swoją nisze... bardziej pracochlonne, wymaga od panny dobrego przemyslenia kim chce byc na tym SU i konsekwentnego dzialania. Kilka takich jest i tez radza sobie calkiem niezle.
Niestety, tak jak pisalem, jesli zaczynasz od bycia tirówką to juz nia zostaniesz... SU to nie McDonald gdzie zaczyna sie od mycia podlogi i powoli awansuje. Jakos nie widze lasek na SU ktore "podrozaly", trend jest chyba odwrotny.
Co ciekawe, zauwaz ze wlasnie u topowych lasek, z wysokimi cenami rzadziej spotyka sie sępów ktorzy blagaja o cycki za dyche czy tam inne "zaprezentuj sie nam"... i to mimo wiekszej liczby widzow niz u tych z dolu. Po prostu bezdomny nie wchodzi do drogiej restauracji i nie pyta czy zje obiad za 5 zlotych... ale przy budce z kebabem to juz sa tacy co kombinuja...

PS. odczepta sie od Bezy ;) moim skromnym zdaniem akurat ona calkiem dobrze wie co robi i calkiem dobrze to robi :good3:


W punkt ! 8-)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:jeśli tego nie wiesz, to nigdy nie byłeś na moim pokazie


Wyczuwam skromną reklamę ale tylko odrobinkę ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Kiniuś pisze:jeśli tego nie wiesz, to nigdy nie byłeś na moim pokazie


Wyczuwam skromną reklamę ale tylko odrobinkę ;)


Raczej reakcja na antyreklame :nono:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze: Raczej reakcja na antyreklame :nono:


Porównanie do snobistycznej restauracji nie jest antyreklamą. Niektórzy po prostu lubią obnosić się ze swoimi pieniędzmi i w ten sposób wyróżniać się od innych. I to jest właśnie Twoja grupa docelowa :) Byłem u Ciebie kilka razy i nigdy nie mogłem doprosić się o privka. Później zauważyłem ciekawą sytuację - typ rzucał żetonami, żeby namówić Cię na prywatny pokaz. Poszło kilka tysięcy żetonów i dopiero wtedy na sekundę włączyłaś privki i kazałaś mu wejść na jeden z pierwszych. Wszedł błyskawicznie. Ale cała reszta (w tym oczywiście ja) obeszła się smakiem :cray:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Każda modelka prowadzi transmisję jak chce ot co. Jakoś nie miałem problemu swego czasu namówić Maddie na grupową po dość niskiej cenie. Wszystko zależy kto i jak prosi.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze: Jakoś nie miałem problemu swego czasu namówić Maddie na grupową po dość niskiej cenie. Wszystko zależy kto i jak prosi.


Być może popełniłem jakiś błąd w proszeniu. Ciężko stwierdzić, bo nie znam Twoich metod. W każdym razie gratuluję.
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CiekawskiZbyszek pisze:A Twoje proszenie jak wyglądało?



Maddie zrób grupową za 400 żet proszę

- po chwili odpowiedziała ok ustawie zobaczymy ile osób bedzie.

Jakoś tak to było i po kilku minutach się odbyła fajna grupa.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:
Raczej serwuję dania które dobrze smakują, a nie tylko wyglądają i zdobią talerz ;) Każdy wychodzi mega zadowolony, a dla mnie jest to najważniejsze, bo klient ma wrócić do restauracji w której czuję się najedzony i zadowolony :) jeśli tego nie wiesz, to nigdy nie byłeś na moim pokazie :D :D :D


dla niektórych jesteś pewnie taką drogą restauracją w której ew można menu przeczytać, ale zjeść się nie zje. Tak jak Paula ma fame robiony niestety dla niej przez Spikela czy Harda, tak Ty raczej wydajesz się być bardziej postrzegana jako z wyższych sfer, i skoro masz takie stawki, to klientów też masz innych. Jakby nie patrzeć obie jesteście zdecydowanie profesjonalne, jeśli chodzi o zasięgi, kontent pokazu itp.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jeśli dalej trzymamy się kulinarnych porównań,to przez to, że Kinia często nadaje nago, lub w seksownej bieliznie na ogóle, jest jak ekskluzywna restauracja z wyszukaną klientelą, do której czasem wpadnie jakiś nowobogacki, wprowadzając ze sobą 60 bezdomnych i mówi-
"Jedzcie, ja stawiam!"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:
Kiniuś pisze:
Raczej serwuję dania które dobrze smakują, a nie tylko wyglądają i zdobią talerz ;) Każdy wychodzi mega zadowolony, a dla mnie jest to najważniejsze, bo klient ma wrócić do restauracji w której czuję się najedzony i zadowolony :) jeśli tego nie wiesz, to nigdy nie byłeś na moim pokazie :D :D :D


dla niektórych jesteś pewnie taką drogą restauracją w której ew można menu przeczytać, ale zjeść się nie zje. Tak jak Paula ma fame robiony niestety dla niej przez Spikela czy Harda, tak Ty raczej wydajesz się być bardziej postrzegana jako z wyższych sfer, i skoro masz takie stawki, to klientów też masz innych. Jakby nie patrzeć obie jesteście zdecydowanie profesjonalne, jeśli chodzi o zasięgi, kontent pokazu itp.


Dla skromniejszego budżetu też się coś znajdzie, choć nie ukrywam że na priv rzeczywiście trafiają do mnie osoby które są hojne. Natomiast na grupowe pokazy może wejść każdy i za jedyne 100 żetonow zobaczyć calkiem zacne widowisko, mowiąc "każdy" miałam na myśli grupowe oraz pokazy na ogóle gdzie nawet za darmoszke można coś zobaczyć, chociaż i privki mam za 350 zetków9 to chyba nie jest taka tragedia)? a jeśli ktoś traktuje mnie wyjątkowo i docenia np napiwkami jak to napisał ktoś wyżej, to też dlatego w ramach wyjątku włączę priv żeby takowemu hojnemu Gościowi odwdzięczyć się ;)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nie wypowiem się bo nie widziałem Cie w wielu sytuacjach, wiem tylko że pasuje Tobie czerwony kolor sukienek

a jak masz hojnych klientów jak to ujęłaś, to znaczy że masz dobrze skalkulowane ceny do swoich widzów. Więc zmniejszanie ich aby zebrać 5% więcej widzów mija się z celem.

350za9 u "topki" bardzo tanio :),



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości