Zgłoszenie nadużycia a decyzja moderatora

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
NoMoreMoney pisze:Niezłe akcje'odpie**alają się na szołapku... choć szczerze, nie dziwni mnie zbyt bardzo,
historie ze "znikającymi" żetami też są mi znane...

Nie wiem czy właściciele o tym wiedzą.. czy o zgrozo przyzwalają na to(mam nadzieję, że nie), ale racja - takie rzeczy powinno się zgłaszać, im więcej zgłoszeń tym lepiej(czy zareagują, to już inna sprawa...), niech się przyjrzą w końcu temu swojemu folwarkowi, bo może jakaś czarna owca psuje im i tak już nie za dobrą opinię.

Raczej nie wiedzą, w skali wpływów to nie wielka kwota znika. Obroty są duże i ciężko wyhaczyć taką drobnostkę. Mody pewnie zatrudnieni po znajomości, to nikt ich nie sprawdza. Jednak jak potrafią takie niekompetentne osoby mieć dostęp do różnych treści to nie jest dobrze dla firmy. Dla dziewczyn bezpieczniej będzie nadawać na zagranicznych, niż dla firmy, w której dziwne rzeczy dzieją się z wypłatami, danymi, a modki lecą w kulki. Taki modek pare stów może sobie dorobić na zmianie.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


sluchaj dużo nie dużo a jednak, sytuacja nazwijmy to i tak juz jest chujowa ze wzgledu na wszystkie problemy techniczne, ktore bagatela przekladaja sie na ogladalnosc. Czy aby na pewno wszyscy bedą tak tkwic dopoki tego nie zamkną? no nie bardzo, kazdy normalny uzytkownik zrobiony kilka razy w uja pojdzie gdzie indziej. Z takich malych pierdół robi się coś większego i bardziej poważnego, co jednak przekłada się na odbiór nazwijmy to spoleczny i funkcjonowanie portalu.

Dziwi mnie wiele rzeczy na tym portalu jak taki lider branży może zamiast robić coś lepszego i nowszego, zaczyna sie cofać. Portal kurczy sie na potęge, ale niema się co dziwić to co wydaje się być malym problemem, moze wlasnie powoli go zwijać.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Portal kurczy sie strasznie chętnych na privy jak na lekarstwo, a te co siedziały tylko rano zaczęły też popołudniu...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo dobrze. My tez na dwie zmiany zapierdzielamy zeby na Was zarobic. Od rana cegly na budowie nosze az raczki mam do kostek a po poludniu w kebabie u Turka dorabiam zeby na te privy zarobic...
Ruder tez smigla spawa na dwie zmiany i jeszcze sie Bengier z niego smieje ze niema czasu na zycie towarzyskie... A Wy to byscie chcialy 3-4 godzinki i fajrant... Jakas sprawiedliwosc musi byc!
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


kornel85 pisze:Mody pewnie zatrudnieni po znajomości, to nikt ich nie sprawdza. Jednak jak potrafią takie niekompetentne osoby mieć dostęp do różnych treści to nie jest dobrze dla firmy. Dla dziewczyn bezpieczniej będzie nadawać na zagranicznych, niż dla firmy, w której dziwne rzeczy dzieją się z wypłatami, danymi, a modki lecą w kulki.

Zatrudniani po znajomości czy też nie.. nie wiem, ale zgadzam się - na pewno pewnym osobom pracującym tam brak jest kompetencji.. w ogóle do takich dziwnych sytuacji nie powinno dochodzić, ponieważ nie za dobrze to świadczy o firmie.

beznadzieja pisze:Dziwi mnie wiele rzeczy na tym portalu jak taki lider branży może zamiast robić coś lepszego i nowszego, zaczyna sie cofać.

Widocznie słupki im się nadal zgadzają, więc im nie zależy na rozwoju... a tak, zapomniałem - jednak rozwijają się.. szkoda tylko, że każdorazowe wprowadzenie przez nich jakiś nowych rozwiązań na portal równoznaczne jest z masą problemów z jakimi muszą borykać się użytkownicy.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A już myślałam ze tylko mi się to zdarzyło. Priv za 500żet, w połowie wywaliło, wróciłam i pytam czy jest obraz i wszystko gra, gosciu że ok, działa. Kończymy priva i 10 sekund przed końcem wskakuje info że priv zgłoszono do moderacji - pytam o co kaman, a gościu że odkąd nas wywaliło to mu muli obraz..... I ok, rozumiem ale w takiej sytuacji zgłoszenie się wysyla odrazu albo chociaż informuje nadającą że obraz muli, można się dogadać albo pokombinować z obrazem i przedłużyć priv (ci ktorzy mnie odwiedzają wiedzą jak się sprawy mają w takich sytuacjach) a nie że wszystko ok, a sekundy przed końcem "jednak nie działa". Moderacja rozpatrzyła na korzyść oglądajacego - ja dostałam 100żet on dostał zwrot na 400.... i jeszcze bardzo zdziwony że dostał bana :)
Awatar użytkownika
BlackDalia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trochę z innej beczki. Zawsze jak wpada mi jakiś agent z prośbą o numer telefonu, numer konta, skypea czy inna taka pierdoła, to zgłaszam nadużycie, naiwnie wierząc, że te dzieciaki w końcu zostaną usunięte. Nigdy nie było żadnej reakcji, a dziś za każdym razem wpada mi +10 zetonów za zgłoszenie nadużycia. Nawet zgłaszająć pytanie " Spotykasz się" wywalają mi delikwenta z czatu i dają +10.
Albo ktoś to czytał i skończyły się żetonowe wałki moderacji (wiem,wiem naciągana hipoteza) albo jakaś zmiana na SU. Nawet nie chodzi o te parę żetonów ale to takie miłe uczucie jak znikają mi nagle z czatu i z listy <3
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:Albo ktoś to czytał i skończyły się żetonowe wałki moderacji (wiem,wiem naciągana hipoteza) albo jakaś zmiana na SU.

Nie wiem czy ktoś czyta co tu piszemy.. możliwe, że tak. Whatever.. ważne że coś się powoli zmienia in plus.. że wreszcie ktoś z moderacji zajmuje się tym czym powinien.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to wszystko zalezy od moderatora
napisze odnosnie celu na ogolnym a nie priv. ooz kilka lat temu mialam cel "pokaze muszelke". pokazalam znad morza a nie cipke. i dostalam bana na rok. pisalam ze nigdzie nie a napisane w regulaminie ze trzeba cialo pokazac a SU sie tlumaczylo ze to portal erotyczny. ok przebolalam. ale ostatnio jedna pani miaa cel ze zaprosi taksowkarza do domu ale maz wrocil wcsniej. oczywiscie nie wykonala celu. zglosilam i co mi odpisali? ze danie zetonow jest dobrowolne i nie musi celu robic. jak napisala o swojej akcj to juz nie napisali. mi sie wydaje ze SU patrzy na osobe a nie na przewinienia
Awatar użytkownika
transmitująca
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.tomorowlad
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sprzedajaca-zetony


transmitująca pisze:to wszystko zalezy od moderatora
napisze odnosnie celu na ogolnym a nie priv. ooz kilka lat temu mialam cel "pokaze muszelke". pokazalam znad morza a nie cipke. i dostalam bana na rok. pisalam ze nigdzie nie a napisane w regulaminie ze trzeba cialo pokazac a SU sie tlumaczylo ze to portal erotyczny. ok przebolalam. ale ostatnio jedna pani miaa cel ze zaprosi taksowkarza do domu ale maz wrocil wcsniej. oczywiscie nie wykonala celu. zglosilam i co mi odpisali? ze danie zetonow jest dobrowolne i nie musi celu robic. jak napisala o swojej akcj to juz nie napisali. mi sie wydaje ze SU patrzy na osobe a nie na przewinienia

Tak, odkopałem stary temat, bo ktoś mi "truje dupę" z pytaniami o zgłoszenia, więc odpowiem jej i Tobie:

VII DALSZE OŚWIADCZENIA WYKONAWCY Punkt 8:
Wykonawca zobowiązuje się w sposób jasny, szczegółowy i jednoznaczny dokonywać opisów transmisji, w tym transmisji prywatnych/transmisji prywatnych grupowych. Opisy powinny wskazywać, jakie konkretnie pokazy będą realizowane w ramach transmisji, za jaką liczbę żetonów (a więc za jakie wynagrodzenie pieniężne) oraz czy dany pokaz jest wykonywany w ramach transmisji publicznej, transmisji prywatnej, czy też transmisji prywatnej grupowej. W związku z faktem, iż Serwis ma charakter erotyczny wszelkie opisy, w szczególności które mogłyby mieć więcej niż jedno znaczenie w języku polskim, będą traktowane jako użyte w znaczeniu i kontekście erotycznym, i w związku z takim znaczeniem Wykonawca ma obowiązek realizować pokaz. Nie dotyczy to tych Wykonawców, którzy w ogóle nie realizują pokazów erotycznych i jasno wynika to z ich profili i/lub opisów. Opis transmisji jest rozstrzygający, nawet jeśli Wykonawca i Użytkownik umówili się na inny pokaz.



Po zgłoszeniu do kilku dni moderator ma czas na decyzję.
W zależności od sytuacji zwraca widzowi lub osobie transmitującej - albo część temu i tej.
Wszystko odbywa się na podstawie opisu i/lub logów streama (w teorii*) czy ktoś widział obraz czy nie.
Kurwa, niezależnie od tego, że ktoś zgłosił jedyne co macie zrobić to poczekać, bo i tak nie zmieni to nic.

Już wcześniej Jozin pisała - jasny opis, niewalenie w chuja na priv, zapytanie się czy jest obraz, może nawet powiedzenie "jak coś nie będzie działać to pisz" - i będzie wszystko ok. Kto nie ma takiej wyrobionej procedury to jest [cenzura] i tyle.

* = (Logi streama wysyłacie co 30 sekund, a o tym nie wiecie).
Dlatego techniczni goście w SU (a tych jest po prostu no... chyba 3, ale na SU to oni są czasowo "prawie wcale" by pomagać userkom) są w stanie powiedzieć co jest winne u kogo - czy to laptop (sprzęt) czy internet (jego niestabilna prędkość).

A tu punkt 19, działu X Płatności i Żetony
Każdy Użytkownik, który uczestniczy w transmisji prywatnej/transmisji prywatnej grupowej może podczas trwania takiej transmisji zgłosić Administratorowi nadużycie (poprzez kliknięcie na ikonę „zgłoś nadużycie” dostępną w ramach transmisji prywatnych/prywatnych grupowych) celem weryfikacji przez Administratora, czy Wykonawca nie narusza Regulaminu, w szczególności nie dokonuje pokazu, za który zapłacił Użytkownik lub czy nie dokonuje pokazu w sposób niezgodny z opisem danej transmisji. W przypadku zgłoszenia nadużycia następuje zawieszenie wypłaty Wykonawcy wynagrodzenia odpowiadającego wartości przekazanych żetonów do czasu weryfikacji transmisji przez Administratora, jednak nie dłużej niż na 7 dni (Transmisja prywatna grupowa musi zostać zgłoszona w opisany powyżej sposób przez minimum 30% Użytkowników, którzy zakupili na nią bilet). W przypadku stwierdzenia przez Administratora, że Wykonawca nie dokonuje pokazu, za który zapłacił Użytkownik lub dokonuje pokazu w sposób niezgodny z opisem danej transmisji Administrator może odmówić przekazania wypłaty na rzecz Wykonawcy w kwocie stanowiącej równowartość przekazanych przez Użytkownika żetonów celem uczestnictwa w transmisji prywatnej/prywatnej grupowej. W takim wypadku Użytkownik, który wykorzystał żetony w związku z transmisją prywatną/prywatną grupową nie traci ich.

Oraz punkt 1, działu POZOSTAŁE POSTANOWIENIA
Administrator oświadcza, iż zarówno on, jak i jego pracownicy nie nagrywa, nie nagrywał i nie będzie nagrywał lub w inny sposób rejestrował transmisji dokonywanych przez Wykonawców. Wszelkie transmisje z chwilą ich zakończenia nie podlegają przywróceniu lub odtworzeniu. Wyjątek stanowią transmisję prywatne/prywatne grupowe, które w sposób krótkotrwały są rejestrowane, aby móc je odtworzyć w razie zgłoszenia nadużycia przez Użytkownika będącego uczestnikiem transmisji prywatnej/prywatnej grupowej. Tak zarejestrowana transmisja jest niezwłocznie usuwana po jej zakończeniu, jeśli Użytkownik nie zgłosi nadużycia. W czasie, kiedy jest ona zarejestrowana dostęp do niej jest zabezpieczony w sposób szczególny przed możliwością jej skopiowania lub udostępnienia osobom nieupoważnionym. Zachowanie poufności tak krótkotrwale zapisanej transmisji stanowi dla Administratora najwyższy priorytet i podejmuje on wszelkie kroki celem zachowania w tajemnicy treści transmisji oraz jej niezwłocznym usunięciu po czasie, w którym mogłoby być rozpatrzone zgłoszone przez Użytkownika nadużycie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Dziewczyny, a czy w ostatnim czasie któraś otrzymała zwrot żetonów po zgłoszonej transmisji do moderacji?
Transmituję od kilku lat i zgłoszenia zdarzają mi się niezwykle rzadko, ale w ostatnim roku przy dwóch zgłoszeniach (każde dotyczyło transmisji za 500 żet) ani razu nie otrzymałam zwrotu, a decyzje moderacji są dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Za pierwszym razem teoretycznie zwrócili żetony na moje konto - jednak u mnie stan żetonów w ogóle się nie zmienił - po długiej wymianie emaili okazało się, że owszem, zwrócili żetony za transmisję, ale jednocześnie w tym samym momencie wyzerowali mi żetony z napiwków i tak oto stan konta wyszedł na zero. Zgłoszenie dotyczyło tego, że pod koniec transmisji oglądającemu zwolnił obraz, transmisja została jednak przez widza obejrzana niemal w całości (bez dwóch ostatnich minut), nadto żadnego zgłoszenia dotyczącego napiwków nie było...

Za drugim razem oglądający zgłosił transmisję w połowie, bo nie działał jego własny mikrofon. Moderacja również zadecydowała, że żetony mi się nie należą, nawet za tę część transmisji, która została przez widza obejrzana.
Cholera, przecież na działanie jego własnego sprzętu ja nie mogę mieć wpływu...

Zastanawiam się co się dzieje, bo jeszcze kilka lat temu, jeśli zdarzały mi się pojedyncze zgłoszenia, moderacja rozdzielała je wg czasu trwania priva - jeżeli widz wyszedł w połowie to było 50/50, jeżeli transmisję obejrzał niemal do ostatniej sekundy, a potem szybko ją zgłaszał i wychodził zarzucając mi cokolwiek (zacięło się, nie podoba mu się transmisja, po jego stronie coś nie działa, a wolałby jednak żeby działało) - żetony wracały na moje konto. Aktualnie, przy tych dwóch zgłoszeniach z ostatniego roku nie zobaczyłam z tych transmisji ani jednego żetona, mimo że privy się odbywały, a przyczyny zgłoszeń albo nie leżały po mojej stronie, albo jak w pierwszym przypadku stan konta został wyrównywany w taki sposób, że i tak nic do mnie nie wróciło. Szczerze, to trochę czuję się oszukiwana, dlatego te dwie transmisje tak mi zapadły w pamieć...
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 476
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 241 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


@Userka, wydaje mi się, że nasza "kochana" moderatornia leci w kulki ze zgłoszeniami...
Ale chętnie by się wypowiedziały inne kobiety...



Ktoś kiedyś jeszcze wspomniał, że...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:@Userka, wydaje mi się, że nasza "kochana" moderatornia leci w kulki ze zgłoszeniami...
Ale chętnie by się wypowiedziały inne kobiety...


Chętnie bym się dowiedziała jak to wygląda u innych.

Ostatnio miałam kolejne zgłoszenie (sic!) - widz w trakcie transmisji zarzucił mi, że patrzę ciągle w jednym kierunku (nadal nie pojmuję problemu) i słyszy jakieś dźwięki, więc ktoś na pewno jest ze mną w pokoju.
Nikogo ze mną nie było, ale nawet gdyby, to co to za argumentacja do zgłoszenia nadużycia? Żetony zostały przekazane na konto oglądającego, mimo że widz siedział na transmisji do samego końca.
Już po upływie czasu trwania transmisji widz napisał też szybko przed wyjściem, że on tam orgazmu wcale nie widział, mimo że przez 80% czasu oglądał zabawę w najlepsze, bez żadnych uwag (a uwagi po upływie 80% czasu dotyczyły dźwięków i kierunku patrzenia, co opisałam wyżej). Damn, przecież każdy może stwierdzić, że orgazmu nie dostrzegł, jak już się zadowoli tym co zobaczył...

Mam wrażenie, że część oglądających zrobiła sobie z tego sposób na darmowe transmisje i podają jakikolwiek argument do zgłoszenia nadużycia, zdarza się też to częściej, niż kiedyś.
Szkoda tylko, że jest to rozpatrywane w taki sposób, nawet jeśli ktoś obejrzy pokaz w całości lub w 80-90%. Napisałam e-maila do moderacji z prośbą o informacje dotyczące sposobu rozliczeń zgłoszeń, szczególnie w sytuacjach, gdy większa część priva lub całość zostanie przez widza obejrzana. Chciałabym mieć w miarę jasną informację w jaki sposób oni rozpatrują takie zgłoszenia, szczególnie z tej przyczyny, że miewam godzinne privy i dłuższe i naprawdę wolałabym wiedzieć czego mogę się spodziewać, kiedy ktoś pod koniec wpadnie na pomysł, że słyszy jakieś dźwięki, orgazmu nie zauważył albo z jakiejkolwiek innej przyczyny przyjdzie mu do głowy zgłoszenie nadużycia...
Jeśli dostanę jakąkolwiek odpowiedź, dam Wam znać.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 476
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 241 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Jeśli opis priva jest jasny i czytelny, wykonujesz na nim to co w opisie to niema opcji żeby moderacja nie przyznała Ci żetonów :) u mnie był ananasem który pod koniec godzinnego priva zgłosił go, wykonałam wszystko na co się umówiliśmy, po dwóch dniach żetony były u mnie na koncie.
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


Też tak kiedyś myślałam. Do czasu, aż ktoś zgłosił priva w ostatnich minutach, bo mu zwolniła transmisja albo podsumował go stwierdzeniem, że orgazmu nie dostrzegł.
W obu przypadkach nie dostałam ani jednego zetona, chociaż pierwszy priv był obejrzany w 90%, a drugi w całości ;)

To nadal są marginalne przypadki przy ilości privów jakie mam, ale wk***a jestem, bo to nie jest w porządku.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 476
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 241 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Mały update

Na pytania skierowane do Boku odnośnie sposobu rozliczenia transmisji w przypadkach, o których wspominałam w swoich postach, oczywiście nigdy nie otrzymałam odpowiedzi :). Zero zaskoczenia :).

Za to kolejne zgłoszenie, które mi się przytrafiło (widz w połowie priva stwierdził, że nie ma obrazu), zostało już rozliczone 50/50 - byłam w szoku, serio. Nie wiem, czy moje wcześniejsze marudzenie w emailach miało znaczenie, czy to po prostu absolutna loteria. Jak znam showup, to to drugie :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 476
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 241 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Parę dni temu koleś zgłosił mi trans, bo nie miał obrazu. U mnie działało normalnie. Nie dostałam zetow. Była to dla mnie dziwna sytuacja, bo przed i po normalnie robiłam privy i każdemu działało. Tylko temu jednemu niby nie. Sądzę że to wina jego sprzętu. Ogólnie jak komuś nie działa to zawsze ustawiam za 10zet od nowa priv. Tutaj pan za szybko zgłosił . Dobrze że to tylko 5min 200zet priv.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Róbcie privy na najgorszej jakosci, gdy ktoś zaczyna marudzić albo długo się nie odzywa. Sporo osób ma problem na telefonie z odtworzeniem lepszej jakości obrazu i te zgłoszenia faktycznie przechodzą na ich korzyść.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


U mnie wystarczy że odświeża i jest oki
Awatar użytkownika
xDorisx1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 24 gru 2021, 09:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości