PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Inkwizytor pisze:Zaniżyła dochody co zarobiła i stwierdziła że była zmuszana do nierządu.
Swoją działalność prostytucyjną zaczęła już od 16 roku życia , początkiem szkoły średniej.
Możemy przypomnieć incydent z Rzeszowa, wyłudziła od mężczyzny równowartość mieszkania.
Bez słowa zniknęła. Paula ma tyle twarzy ile wart jest twój portfel.
Ona nie posiada, żadnych uczuć wyrzych,emocji,honoru itp..........


Można wiedzieć skąd masz takie informacje?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wczoraj uaktywnił się Spikel na koncie Materialistka25, rzucił 10 żetonów i zanim dostał bana zdążył napisać to:

Materialistka25: Widzisz nawet nie potrafic powedziec prawdy z lexem bylas kurwa od 2015 i co
Materialistka25: jestes ossustka i tyle
Materialistka25: bez zadnych pokryc
Materialistka25: Niech oda moje pienadze co wyludzila tak by nie dosta nic i mojego kota bo taki brutas nawet zajac sie nia nie potrafi
Materialistka25: Glosnik tak samo ukradalas w gdansku

Moje profesjonalne tłumaczenie na język polski jego wykwitów:

Materialistka25: Widzisz, nawet nie potrafisz powiedzieć prawdy. Z Lexem byłaś kurwa od 2015 i co?
Materialistka25: Jesteś oszustką i tyle.
Materialistka25: Bez żadnych oporów.
Materialistka25: Niech odda moje pieniądze co wyłudziła. Tak to by nie dostała nic, ani mojego kota, bo taki brudas nawet zająć się nim nie potrafi.
Materialistka25: Głośnik tak samo ukradłaś w Gdańsku.
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2019, 21:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms




W związku z informacjami jakie otrzymałem proszę o zbanowanie konta BlackMidnightAngel_ za lewy obieg. Ta kobieta nadal manipuluje Montim, kupował od niej żetony za pośrednictwem yetipay, wiec to jest nielegalne i wiąże się z banem permanentnym. Nadal samotna i nadal na kawę chciała się umówić po kupnie, a to taki psychopata podobno. Ona nie ma godności i honoru. Informacja została zgłoszona, proszę również zgłaszać.

Sasiedzi




LOL chłopie z jakiej choinki się urwałeś, Paula w zyciu nie dostanie bana za obieg, jest zbyt cenna dla firmy żeby z niej zrezygnować, pomyśl sobie jaką prowizję mieli z tych 500k wydanych przez Spajka na żetony dla niej a to tylko jeden Janusz, ile takich lovelasów przyciąga codziennie przed monitor? I co, mieliby ją wywalić tylko za taką drobnostkę? Ostatnio za handel żetonem banowali to też kupujący i drobne modelki dostali po baniszczu a modelki vip tylko ostrzeżenia :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Szerlok Holms pisze:Materialistka25: Głośnik tak samo ukradłaś w Gdańsku.


Hahahahahahahahah Spikel nawet jakiś głośnik jej wytyka... :rofl: trzymcie mnie :beg:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Może to markowy, jakiś JBL :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44, może być i nawet głośnik estradowy, co nie zmienia faktu, że Spikel to ma jednak mocny przeciąg w głowie xd
No i w wątku znowu się pojawił biedny kot, witamy kota :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




A może ten głośnik ukradła jak Spike zabrał ją na wycieczkę do MediaMarkt.
Do wszystkich jej zalet należy dopisać kleptomanię.
aborygen




Obiegu u Pauli nigdy nie było. Ja tutaj mówie ze sprzedaje żetony poza portalem i za to powinna bana dostać raz na zawsze.Wszystkie żetony co ma zablokować. Symetria musi powrócić. Oszuści ponieś konsekwencje.
Sasiedzi




Sasiedzi pisze:Obiegu u Pauli nigdy nie było. Ja tutaj mówie ze sprzedaje żetony poza portalem i za to powinna bana dostać raz na zawsze.Wszystkie żetony co ma zablokować. Symetria musi powrócić. Oszuści ponieś konsekwencje.


Nie zrozumiałeś co kolega ruger44 napisał, co by nie zrobiła to i tak bana nie dostanie no chyba żeby kota na wizji zabiła.
Za takie grzeszki jak tam podałeś to taka gwiazda nawet ostrzeżenia nie dostanie, będą się bali obrazić majestat księżniczki to znaczy kury znoszącej złote jaja.
aborygen




msn pisze:Hahahahahahahahah Spikel nawet jakiś głośnik jej wytyka... trzymcie mnie


No wiesz... jedni trzymają w bankach, drudzy w skarpetach, a kolega Spikel, to niewiadomo jakie mógł w tym głośniku kitrać precjoza, tak że ja bym się w ogóle z tego nie śmiała. :girl_haha:

Białorusin wiózł papierosy w głośniku samochodowym! :biggrin:
https://belsat.eu/pl/news/bialorusin-wi ... ochodowym/
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sasiedzi pisze:W związku z informacjami jakie otrzymałem proszę o zbanowanie konta BlackMidnightAngel_ za lewy obieg.


Sasiedzi pisze:Obiegu u Pauli nigdy nie było


Co kurwa?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Sasiedzi pisze:W związku z informacjami jakie otrzymałem proszę o zbanowanie konta BlackMidnightAngel_ za lewy obieg. Ta kobieta nadal manipuluje Montim, kupował od niej żetony za pośrednictwem yetipay, wiec to jest nielegalne i wiąże się z banem permanentnym. Nadal samotna i nadal na kawę chciała się umówić po kupnie, a to taki psychopata podobno. Ona nie ma godności i honoru. Informacja została zgłoszona, proszę również zgłaszać.



Gdyby na showupie moderatorzy banowali nadające dziewczyny za lewe obiegi żetonów czy inne oszustwa to prawie żadna by nie została :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Chyba jednak dostała tego bana za handel żetonami, bo przed świętami zapowiadała, że będzie we wtorek, a niestety jej nie było ...
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Miała być we wtorek bo pewnie myślała, ze we wtorek będą wypłaty, nie ma wypłat = nie ma pracy
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Miała być we wtorek bo pewnie myślała, ze we wtorek będą wypłaty, nie ma wypłat = nie ma pracy


Wydaje mi się, że koło 17-18 była na godzinkę, może mniej. Ale tak sądzę, że ją widziałem. Kogo NIE widzę, to Harda i jego poezji. Czyżby leśny dziadek w końcu się ogarnął? To niespotykane
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Może mu rentę cofnęli i poszedł się wyhuśtać bo brak renty = Paula z nim nie rozmawia bo po co, ją przecież jego osobowość nie interesuje i to co ma do powiedzenia a jedynie program "Paula500+"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Harda nie bylo bo przenosil firme z Wyoming na Alaske. Golfem... a to jednak kawalek jest ...to mu zeszlo chwile. Koliberka pewnie wyslal do jakiegos spa w miedzyczasie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Harda nie bylo bo przenosil firme z Wyoming na Alaske. Golfem... a to jednak kawalek jest ...to mu zeszlo chwile. Koliberka pewnie wyslal do jakiegos spa w miedzyczasie.


Hardy biznes, widzę :D Pewnie mu sie jeszcze zejdzie. Serenada dla koliberka sama się nie napisze


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Bzdury piszecie, że głowa mała!

Paula wraz z Polańskim(którego poznała w spa będąc we Francji) wzięła się za pisanie scenariusza na kolejne strony forum. Niestety/stety częste drinkowanie spowodowało pojawienie się u Pauli 6go zmysłu co tłumaczy pierwsze zdanie. Plus jest taki, że nie narzeka na nudę widząc co rusz nową twarz i nie ma już potrzeby (z wyjątkiem finansowej) siedzenia na SU dzień w dzień.

Hardziu natomiast, załamał się bo jego miejsce pracy w Paryżu w ostatnim czasie spłonęło. Do dziś nie ustalono przyczyny pożaru , nie wiadomo czy był to samozapłon, czy może atak terrorystyczny. Podobno na miejscu, po ugaszeniu znaleziono filet z łososia norweskiego... Przypadek? Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie.
Niestety nie ma aktualnie ofert pracy na olx-ie dla opóźnionych w rozwoju dzwonników o nie wyjściowej facjacie i mocno wątpliwym zdrowiu psychicznym. Jego słynne i wyjątkowo rzadkie „wolne chwilki” w swoim w ch.j zapracowanym życiu, które spędzał u Pauli i na forum, tymczasem poświęca na ostrzenie wideł i podpalanie pochodni dla strajkujących nauczycieli w zamian za wstrzymanie się od kamieniowania.

Skąd to wiem? Cóż, ja po prostu umiem dodać 2 do 2..

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, simpleman123 i 194 gości