PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Serio hard dal 150k zetow jej ? o Panie to niezle zryty beret gosciu masz dajac tyle osobie , ktorej nigdy pewnie nie poznasz a jak juz poznasz to powie ale ja Cie nie znam ^^
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




blebluch123 pisze:Serio hard dal 150k zetow jej ? o Panie to niezle zryty beret gosciu masz dajac tyle osobie , ktorej nigdy pewnie nie poznasz a jak juz poznasz to powie ale ja Cie nie znam ^^



Panie Blebluch nie jest pan na bieżąco z tematem ;) Nie Hard a Spikel dał tyle.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Naprawdę spikel nie widzisz, że to Ty zachowujesz się troszkę jak szmata? Dałeś z własnej woli, w miejscu do tego przeznaczonym, nie poznałeś jej na ryneczku Lidla, wręczając jej tym samym tyle pieniędzy, a teraz się żalisz? Z całym szacunkiem, ale 150 tysięcy złoty, to nie jest kwota, za którą można swobodnie żyć. Ty chyba wiesz o tym najlepiej, skoro robisz interesy w świecie, obracasz kwotami z księżyca (to Twoja wersja), a robisz z tego szopkę, jakby 150 tysięcy miało co najmniej wartość 15 milionów złoty. Spikel ogarnij się chłopie, nie rób z Pauli wyrachowanej suki, bo jak na mężczyznę, to Ty w tej relacji jesteś pipa, lamentujesz, skamlesz jak psina, po prostu niedorajda życiowa, która nie potrafi z podniesionym czołem odejść ze zwykłych seks kamerek, nawet nie z życia Pauli, tylko do cholery z seks kamerek!!! Zero klasy, zero honoru, taplać się w błocie, to potrafisz Spikel, a i tak kiepsko Ci to wychodzi. Jedziesz po Hardzie, a sam mam wrażenie, że jesteś jakimś niedorozwojem emocjonalnym, nie potrafisz złożyć zdania, robisz błędy i to w dodatku rażące, masakra Spik. Siła pieniądza, to nie wszystko, jeszcze trzeba coś sobą reprezentować, a Ty masz tylko pieniądze, nic więcej. Takie jest założenie portalu, dziewczyny chcę zarobić, a Ty jesteś tym wiecznie zdziwiony Spik......rozjechana ameba ma więcej oleju w głowie niż Ty, sorry, ale takie mam spostrzeżenia jak Cie czytam.
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 16:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Manufaktura pisze:Naprawdę spikel nie widzisz, że to Ty zachowujesz się troszkę jak szmata? Dałeś z własnej woli, w miejscu do tego przeznaczonym, nie poznałeś jej na ryneczku Lidla, wręczając jej tym samym tyle pieniędzy, a teraz się żalisz? Z całym szacunkiem, ale 150 tysięcy złoty, to nie jest kwota, za którą można swobodnie żyć. Ty chyba wiesz o tym najlepiej, skoro robisz interesy w świecie, obracasz kwotami z księżyca (to Twoja wersja), a robisz z tego szopkę, jakby 150 tysięcy miało co najmniej wartość 15 milionów złoty. Spikel ogarnij się chłopie, nie rób z Pauli wyrachowanej suki, bo jak na mężczyznę, to Ty w tej relacji jesteś pipa, lamentujesz, skamlesz jak psina, po prostu niedorajda życiowa, która nie potrafi z podniesionym czołem odejść ze zwykłych seks kamerek, nawet nie z życia Pauli, tylko do cholery z seks kamerek!!! Zero klasy, zero honoru, taplać się w błocie, to potrafisz Spikel, a i tak kiepsko Ci to wychodzi. Jedziesz po Hardzie, a sam mam wrażenie, że jesteś jakimś niedorozwojem emocjonalnym, nie potrafisz złożyć zdania, robisz błędy i to w dodatku rażące, masakra Spik. Siła pieniądza, to nie wszystko, jeszcze trzeba coś sobą reprezentować, a Ty masz tylko pieniądze, nic więcej. Takie jest założenie portalu, dziewczyny chcę zarobić, a Ty jesteś tym wiecznie zdziwiony Spik......rozjechana ameba ma więcej oleju w głowie niż Ty, sorry, ale takie mam spostrzeżenia jak Cie czytam.


serio 150k to nic, ponad połowa ludzi zatrudnionych w tym kraju musi 10 lat pracować na taką kwotę no ale jak dla ciebie to nic to może zostaniesz nowym sponsorem pauli :ok:
LEON LXIX




Jay, to nie o to chodzi, że 150 tysięcy to żadna kwota, nie taki był sens mojej wypowiedzi. Chodzi o to, że to nie jest zawrotna kwota, przy której możesz juz leżeć i nic nie robić, raczej trzeba zapierdzielać dalej, bo wydać 150 tysięcy można w chwilę i co dalej? Dlatego Paula dalej tu siedzi i zarabia, nic w tym odkrywczego, poza tym, Spik nie położył 150 tysi od razu, tylko w ciągu jakiegoś czasu. Dlatego dziwi mnie lamentowania Spikela, dla mnie jest życiową cipą, tyle.
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 16:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Manufaktura pisze:Jay, to nie o to chodzi, że 150 tysięcy to żadna kwota, nie taki był sens mojej wypowiedzi. Chodzi o to, że to nie jest zawrotna kwota, przy której możesz juz leżeć i nic nie robić, raczej trzeba zapierdzielać dalej, bo wydać 150 tysięcy można w chwilę i co dalej? Dlatego Paula dalej tu siedzi i zarabia, nic w tym odkrywczego, poza tym, Spik nie położył 150 tysi od razu, tylko w ciągu jakiegoś czasu. Dlatego dziwi mnie lamentowania Spikela, dla mnie jest życiową cipą, tyle.


tylko, ze spikel nie był jedyny, monti podobno dał 250k :facepalm: no i byli jeszcze inni tacy jak robinek, a co do samego spikela to oni się spotykali w realu i musiała mu jakichś bajek naopowiadać i coś tam obiecać, na moje oko to podchodzi pod wyłudzenie.
LEON LXIX




ale te 150 tysięcy to przed przycięciem prowizji przez wirtualnego pośrednika Szovvapa, którego nigdy nie nazwę alfonsem, czy po?
ile w ogóle jest tej prowizji?
tzn. jak spikel20 kupi x żetonów za y zł, a potem da te żetony Paulinie, to ile Paulina ma z tego polskich złotych? 1/2 y?
:bye:
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wielkanoc pisze:ale te 150 tysięcy to przed przycięciem prowizji przez wirtualnego pośrednika Szovvapa, którego nigdy nie nazwę alfonsem, czy po?
ile w ogóle jest tej prowizji?
tzn. jak spikel20 kupi x żetonów za y zł, a potem da te żetony Paulinie, to ile Paulina ma z tego polskich złotych? 1/2 y?
:bye:


mówimy o kwotach jakie paula przytuliła na czysto, nie wiem czy to wszystko było w żetonach
LEON LXIX




a w czym, w kotach? 8-)

Spikel, wyjaśnij mi to.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wielkanoc pisze:a w czym, w kotach? 8-)



no ja pierdole :facepalm: mogli jej przelewy na konto robić albo gotówkę dawać na spotkaniach w realu
LEON LXIX




Tak sobie mysle... to nie jest wielkie halo przejebac na dziwki 150 tysi, kogos stac to czemu nie... za takie pieniadze mozna wyruchac pol polski...nooo niech bedzie ze nie pol polski ale ze 150 naprawde fajnych laseczek...mlodszych, o wiele ladniejszych, ciekawszych (madrzejszych) itd. Mozna ewentualnie "kupic" sobie jedna, dwie, trzy... "na wylacznosc".
Afkors, mozna tez przejebac te 150 tysi na SU, na wirtualna znajomosc...znow, jak kogos stac i lubi to czemu nie.
Ja nie wiem Spike i inni "dawcy" czy mi jest was zal... zasady sa proste, na SU dostajesz jedno a od dziwki drugie. Z tego co wiem to Paula niema w opisie ze po przelaniu okreslonej kwoty mozna ja dymac w realu, badz ze was poslubi... to o co te zale teraz? Tym bardziej ze historia i CV Pauli byly powszechnie znane.
Dopuszczam oczywiscie sytuacje ze ktos sie bujnal w lasce z SU, zaiskrzylo, dogadaliscie sie i planujecie swietlana wspolna przyszlosc. Ok, "Pretty woman" jak zywo...cuda sie jednak zdarzaja ;) Tylko czemu po takim dealu laska nadal siedzi na SU i drapie po cipce a "przyszly maz" napierdala codziennie chorymi dawkami zetonow? Tu nie trzeba terapii tylko odrobiny rozsadku...

Btw. Hard debilu... liFe a nie liVe...moze zostan przy zlotych myslach w jezyku ojczystym...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Ten temat to jest złoto :D :lol:
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 12:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande




To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wy się zastanówcie czy jesteście z nią czy przeciwko niej? Straszny bajzel w tym temacie. :ugeek: (pytanie do robinka i spikela)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




bajzel jak kazdemu jest opwiadana inna hostoryjka to czlowiek juz nie wie co jest prawda a co falszem
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!


Z całą sympatią Robinek bo wydajesz się ok gość, ale czekam kiedy i Ty zaczniesz znowu sypać, bo prędzej czy później do tego dojdzie. Tak samo i Spikel. Na jej profilu kiedy robiła konkurs na pożegnanie, miałeś wysokie miejsce za żetony, tak że tego... :nea:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo




Wy się kłócicie dogadujecie, a na całym zajściu skorzystała tylko Paula, Dzięki wam dobrze zarobiła na konkursie pożegnalnym.

Hard miernoto zacznij czytać to poprawisz pisownie bo walisz byki jak idiota.

Spikel daj se na wstrzymanie widać że Paula złamała Ci serce, ale cóż biznes jest biznes niema sentymentów. "Kapitalizm to największa kurwa".

Każdemu opowiada inną historie? No co kobieta zmienną jest, poza tym jeszcze się taki nie urodził który bu je wszystkie zrozumiał.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak




Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Dementuje pogłoski co bym był u niej debilem(nie tym razem) a bana też nie dostałem.Po prostu byłem niedysponowany żeby tak kolejny raz wykazać się u niej na czacie wysoką kultura osobistą, błyskotliwością i nietuzinkowym poczuciem humoru.A ty robinek29 lepiej zostań już przy swoich nowych''miłościach''. Ale nie ma jak to mieć swoich osobistych hejterków którzy śledzą każdy mój krok.Tylko wasze jebane teorie po raz kolejny są o dupę rozbić.Śmiechu warte. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:To jest właśnie cała Odlotowa Paula,
wczoraj Hard był debilem i dostał bana, dziś dał prę żetonów,
a Ta już ślini się do Niego aż jej z buzi kapie...

W tym szaleństwie jest metoda.

Brawo TY!

Dementuje pogłoski co bym był u niej debilem(nie tym razem) a bana też nie dostałem.Po prostu byłem niedysponowany żeby tak kolejny raz wykazać się u niej na czacie wysoką kultura osobistą, błyskotliwością i nietuzinkowym poczuciem humoru.A ty robinek29 lepiej zostań już przy swoich nowych''miłościach''. Ale nie ma jak to mieć swoich osobistych hejterków którzy śledzą każdy mój krok.Tylko wasze jebane teorie po raz kolejny są o dupę rozbić.Śmiechu warte. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:


a te żetony co wczoraj sypałeś to pewnie twoje co, uczciwie kupione :D pokaż screeny z transakcji
LEON LXIX




Jay, co to jest 200, 250 zł? Na tyle stać nawet emeryta aby sobie raz w miesiącu "zaszalał" u swojej "ukochanej", która dała mu "przypadkowo" unblocka tuż przed przyjściem listonosza z emeryturą/rentą.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Steve'o i 166 gości