PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
BATMANmkr90 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
msn pisze:post z 2.02.2018r

HardRockCaffe666 pisze:Może to już najwyższy czas zostawić was samych w waszym ''bagienku''. :!: :!: :!: :!:
PS założyłem tylko po to nowe konto żeby móc prowadzić forum o tenisie. :smoke:


Wiedziałem Hardzie, że nie odpuścisz tematu Pauliny za cholerę :D

Widzisz tam w tym zdanku słowo może wiec nie miej do mnie pretensji.A poza tym jestem z nią związany emocjonalnie wiec nie zamierzam tu cicho siedzieć.Soryyyy już niestety nie długo to potrwa. :( :( :( :(
PS SORRY za moja aktywność ale jestem poruszony nagłą decyzja mojej ulubienicy. :!: :!: :!: :!:


Sorry hard, ale... co ty pier.olisz? Jesteś jak biblijny Judasz. Specjalnie dodałem „biblijny”, bo osoby pokroju patola blackeda, gotowi są pomyśleć, że chodziło mi o wizjer… :shock: .
Kto jak kto, ale ty pierwszy „zdradzisz” swoją ulubienicę. Ile razy byłeś na transmisjach u innych dziewczyn i się dobrze bawiłeś, a gdy sprawa wychodziła na wierzch u Pauli, mówiłeś: „ch.j z XYZ”? Każdego sprzedasz, żeby się wybielić. Po co? Można było się chyba przyznać(skoro to coś złego- wchodzenie na inne trans) zamiast obrabiać tyłki laskom u których byłeś. Albo zwyczajnie milczeć. Jesteś lojalny na transmisji na której aktualnie jesteś, gdy z niej znikniesz- „ch.j z nią”, a gdy wracasz na transmisje XYZ to znowu jesteś milutki? Chorągiewka. Skąd u ciebie taka potrzeba aprobaty?
Podobnie z tym pisaniem tutaj. Ile razy obiecywałeś Pauli, że nie będziesz tego robił? Za każdym razem dopowiadałeś sobie, że „miałem się tylko nie kłócić ze spajkiem”; ”Paula wolałaby, żeby komentować jej transmisje- więc się musiałeś skomentować”; „SORRY za moja aktywność ale jestem poruszony nagłą decyzja mojej ulubienicy.” I wiele, wiele innych podobnych sytuacji przerobiłeś tak, żeby móc pisać, a obietnica której się podjąłeś od początku była jednobrzmiąca „NIE UDZIELAJ SIĘ NA FORUM HARD”.
Jesteś zajebiście dwulicowy i to wszystko widać jak na dłoni, nikogo nie oszukasz takim pisaniem.
Twoje słowo jest warte… gó.no. Nic więcej.



HardRockCaffe666 pisze:Ponieważ mój kochany KWIATUSZEK odchodzi definitywnie z tego miejsca to zawieszam z wami wszystkimi tu waśnie i kłótnie.Będę dla was tu miły i kochany jak rodzony ojciec.Słowo skauta. :!: :!: :!: :!:
A wy możecie się sami tu topić w szklance wody.
Obrazek
:good3: :good3: :good3: :good3:


Półgłówek hardroc…rafatus wytrzasnął sobie nową furtkę, żeby pisać na forum. Jakiś ty innowacyjny xD! hardrafatus, to już było!!! :P Centralnie było ci mówione, żebyś się nie udzielał na forum, to wymyśliłeś sobie, że będziesz protekcjonalnie miły, żeby tylko nabijać sobie posty. Teraz historia się powtarza- twój sposób na pisanie, który Paula „musi” zaakceptować- bo przecież jesteś miły i kochany(nic złego nie robisz według twojego głupkowatego rozumku). konfituro, tylko ty jesteś na tyle głupi, żeby myśleć, że tego nie zauważy.

„Będę dla was tu miły i kochany jak rodzony ojciec.” Hardrafatus, piszesz w ch.j tęczowo, walisz zdrobnienie za zdrobnieniem, wrzucasz miłosne zdjęcia pedałów… najwyraźniej twój ojciec za mocno/ za często cię przytulał. Dla mnie nie bądź miły i kochany… „kochany” ku.wa. Zastanawiałeś się jak to w ogóle brzmi tęczowy dziadzie? :shock:

Kolejna powtórka:
BATMANmkr90 pisze:
Piszesz, że moje posty są głupkowate. Już abstrahując od tego, że jako pierwszy jakiś czas temu chciałeś obóz rozbijać przy urnie głosując na mnie jako na swojego prezydenta. Ok. Każdy ma prawo do swojej oceny, ale.. naprawdę trudno brać na poważnie gościa który pisze:
hard: „No cóż komentarz wydaje się chyba zbędny.”
następnego dnia:
„Aha cały twój post jest gówno wart wiec oszczędzę sobie jego komentarza.”
2 razy zarzekałeś się, że nie skomentujesz mojego postu. Przy drugim nawet, napisałeś, że jest gówno wart.. po czym, że go nie skomentujesz…
Rozumiesz hardziu do czego zmierzam? Nadążasz? Zdecyduj się hardziuniu, albo komentujesz, albo nie. Według ciebie twoje posty nie są „głupkowate” i nie „pierdolisz od rzeczy”? Gdzie ty widzisz logikę w tym co piszesz hardziu? Serio.



Zaczepiasz i obrażasz, po czym zawieszasz kłótnie?
„Będę dla was tu miły i kochany jak rodzony ojciec” – „A wy możecie się sami tu topić w szklance wody.”
TO NIE BYŁO MIŁE DEBILU hahahaha! Zdecyduj się dwulicowa świnio! :D

45lat? Stary obleśny konfidencie, mamy 2018r, a nie 1988 :p! Jesteś dziadem o wątłej posturze, wykluczam pracę w kopalni itp. fizyczne i tak bardzo wyniszczające zajęcia które usprawiedliwiałyby twój aktualny wygląd. W 75 uwierzę :) .

kloszardzie, twoje posty nie mają sensu, więc… po co…? Tzn. rozumiem aspekt zarobkowy poprzez nabijanie sobie postów, ale mógłbyś to robić w innym miejscu. Niepotrzebnie robisz szum, zwłaszcza wokół osoby, którą jak twierdzisz kochasz, szanujesz.. Nie tak wiele zostało do końca miesiąca. Nie jesteś w stanie wytrzymać bez pisania tutaj dla swojej głównej ulubienicy? To co to za miłość?! Po co te wyznania?! Obietnice?! Pisanie o przyszłości?! Płacz?! Nostalgia?! Po co były te wirtualne kwiatki, które musiałeś sam osobiście skopiować i wkleić dla Pauli?!- zupełnie jakbyś co najmniej ty sam zrywał się o świcie póki rosa, by osobiście wybrać te kilka najpiękniejszych spośród miliona pięknych kwiatów w szklarni. Po czym sam je związujesz i przystrajasz żeby było jak najbardziej indywidualnie, po czym tylko wypatrujesz efektu WOW :lol: . Tymczasem to tylko kopiuj- wklej xD. Polewka jest z ciebie przednia, przyznam xD.

Aha, dzięki stary pierdzielu :mrgreen: :
BATMANmkr90 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Wymienię wszystkie epitety którymi mnie nazwałeś
1.stary obleśny konfident
2 stary pryk
3.stary pierdziel
4.dwulicowa świnia
5.żałosny dziad
6.dwulicowy cham
7.kloszard
No cóż komentarz wydaje się chyba zbędny. :( :( :( :(
PS chyba zapomniałeś mnie jeszcze tylko nazwać zoofilem i pedofilem. :!: :!: :!: :!:

Nowy Blog ShowUp.tv


Hahaha xD Nie zapomniałem- pamiętałem, ale nie napisałem bo taki już miły ze mnie gość :mrgreen: . Przy okazji dzięki, że usunąłeś te dwuznaczne zdjęcia jakie sobie zrobiłeś z psem :) . Były obleśnie nieprzyzwoite i.. chore.
Mało wyszło tych epitetów, to chyba tylko z jednego postu? Miło, że zauważyłeś, że ci mimo wszystko ci trochę odpuściłem i byłem skromny w słowach 8-)

Faktycznie, gdzieniegdzie mocne słowa padły z mojej strony.
Stary obleśny konfident, pryk, pierdziel, dwulicowa świnia, cham, żałosny dziad, kloszard…
Sorry hardziu, to mi się wymsknęło...
To już prosto z serca poszło :mrgreen: ! :heart:

Streszczenie się przydało, rzeczywiście fajnie wyszły te epitety :mrgreen:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Wiesz co ci napisze BATMANKU będę tym razem jak tu obiecałem wyjątkowo miły i uprzejmy.Po chwili zastanowienia stwierdziłem że nie warto ci nic nie odpowiadać na te twoje posty.
PS Batmanku tylko jedz te swoje obiadki co byś miał siłę latać i pisać te swoje'' mądre'' wywody. :!: :!: :!: :!:
Obrazek
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie "nie warto" HARDRAFATUSIE, tylko zwyczajnie nie umiesz odpowiedzieć na pytania samemu się przy tym nie pogrążając. Przecież nie napiszesz, że udzielasz się tutaj łamiąc obietnicę którą złożyłeś Pauli, bo w końcu ktoś zwrócił na ciebie swoją uwagę na forum i czujesz się dowartościowany, że jesteś rozpoznawalny na SU + $$$ z postów. A to tylko jedna kwestia z bardzo wielu, którą wolisz zwieńczyć "bez komentarza" z w/w powodu(ku.wa dla pewności :p- samemu się przy tym nie pogrążając).

Jak mi wyobrażenie tego co ty byś zrobił z młodą dziewczyną nie przeszkadza, to jem :) . tobie też polecam coś zjeść, mizernie wyglądasz.
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Obrazek
Mam nadzieje że zrozumiałeś moje proste przesłanie. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Pytanie czy ty rozumiałeś :D ?
Wszyscy wiedzą, że inteligencją HARDRAFATUSIE nie grzeszysz, to, że sypniesz cytatem będącym synonimem "bez komentarza", dalej idąc- nie chcąc się pogrążać odpowiadając na pytania, nie będzie to świadczyło, że nagle zmądrzejesz :). To tylko cytat, nie czary :p
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Obrazek
Masz tu ode mnie pelerynkę .Idź ty lepiej chłopie polataj sobie trochę po osiedlu postrasz staruszki zamiast tu się produkować. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


I ty twierdzisz, że nie jesteś moim fanem?! Wcześniej bluzka z napisem "BATMAN NA PREZYDENTA", teraz pokazujesz mi strój jaki zakupiłeś :mrgreen:
HARDRAFATUSIE, lubisz cytaty to ogarnij Tuwima: "Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Tylko spam z którego nic nie wynika, nic więcej z tego nie ma...
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
Stanisław Lem. :!: :!: :!: :!:
PS tylko mi nie pisz że to o mnie to takie słabe i prostackie. :beach:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hahahahaha przed paroma minutami napisałeś, że "czasami najlepszą ripostą jest milczenie, więc pomilczysz". Skasowałeś ten post na rzecz Lema :D . Hahaha HARDRAFATUSIE, nie muszę pisać, że to o tobie, nie ma takiej potrzeby tego pisać... :lol:

SPAM- NIC WIĘCEJ NIE ROBISZ
Jesteś bezproduktywny hardrafatusie. Piszesz tylko dla zaliczenia postu, ch.j, że nic z tego nie wychodzi. Zastanów się człowieku co robisz, po co i czy warto poświęcać pewne sprawy.
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Batman konwersacja z Hardem jest jak walka z wiatrakami.
On tylko liczy na nabijanie postów i nic więcej.
Temat sie kończy on zaczyna odnowa afery kręcić.
Możesz tłumaczyć,ale to i tak nic nie da Hard już zawsze bedzie jaki jest. Facet 45letni, zboczony erotoman z ciągotami do młodszych.
A o zapędach gejowskich też nie zapominajmy. (sory Hard, ale kilka razy sam na to nas naprowadzałeś)


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Kodak pisze:Batman konwersacja z Hardem jest jak walka z wiatrakami.
On tylko liczy na nabijanie postów i nic więcej.
Temat sie kończy on zaczyna odnowa afery kręcić.
Możesz tłumaczyć,ale to i tak nic nie da Hard już zawsze bedzie jaki jest. Facet 45letni, zboczony erotoman z ciągotami do młodszych.
A o zapędach gejowskich też nie zapominajmy. (sory Hard, ale kilka razy sam na to nas naprowadzałeś)


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Co wy z tym nabijaniem postów.Ja po prostu lubię tu z wami pisać o wszystkim i o niczym. :beach: :beach: :beach: :beach:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A to ode mnie na załagodzenie wszelkich sporów kawałek o dosyć wymownym tytule....

:good3: :good3: :good3: :good3:
PS bo czy odejdzie czy nie i na jak długo to i tak zostanie w mojej pamięci.Bo nie żałuję żadnej chwilki której tam z nią spędziłem. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A tu kolejny kawałek dla tych wszystkich którzy lubią jej urocze towarzystwo..

Kiedy się budzę rano i myślę o TOBIE i patrze ci w oczy to mój cały świat eksploduje.
Obrazek
:heart: :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A tu kwiatuszki od wiernego i oddanego harda z okazji DNIA KOBIET!!!!
Obrazek
Są chwile, które w pamięci zostają, i choć czas szybko płynie, to one nie przemijają. Są też osoby, które raz w życiu poznane pozostają niezapomniane :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Weź sobie Hardzik postaw w piwnicy ołtarzyk dla Pauli, zrób lalkę voodoo i dźgaj ją tam sobie szpilkami czy czym chcesz całymi nocami.
Tylko jakbyś mógł te swoje modły zachować dla siebie bo lekko przerażające to się robi. :?
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:Weź sobie Hardzik postaw w piwnicy ołtarzyk dla Pauli, zrób lalkę voodoo i dźgaj ją tam sobie szpilkami czy czym chcesz całymi nocami.
Tylko jakbyś mógł te swoje modły zachować dla siebie bo lekko przerażające to się robi. :?

Nie widzę nic niestosownego w byciu miłym dla osoby która się ceni,lubi i szanuje ale widzę wam to chyba przeszkadza.No cóż to smutne. Tyle w tym temacie. :( :( :( :(
PS przypominam że to forum nie jest o mnie wiec darujcie sobie kolejne wpisy o mnie. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard tak z dobrego serca Ci radzę .....może czas odwiedzić pewnego specjalistę i nie mam na myśli internisty ani stomatologa ,dużo osób jak nie większość mówi że masz coś nie halo z mózgiem i wiesz co zaczynam ludziom wierzyć w To .

pzdr
Awatar użytkownika
hebaneros
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 08 mar 2018, 13:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard oczy Puli wyglądają jak by byłe wycięte ze screena. Stary ty nie musisz budować ołtarzyka coś czuje że go już masz.
Ja już nie chce wiedzieć jak wygląda komnata poświęcona Pauli. I ile Ty tam nasienia zostawiłeś. :shock2:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Kodak pisze:Hard oczy Puli wyglądają jak by byłe wycięte ze screena. Stary ty nie musisz budować ołtarzyka coś czuje że go już masz.
Ja już nie chce wiedzieć jak wygląda komnata poświęcona Pauli. I ile Ty tam nasienia zostawiłeś. :shock2:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Widzę kodak że ciebie ostatnio wszędzie jest pełno.Jeszcze trochę i dorównasz mi w nabijaniu postów ;) ;) ;) ;) .Nie ma jak uczyć się od fachowców :!: :!: :!: :!: .Pozdrawiam wszystkich nie pozdrowionych (w tym jedynego i niezastąpionego głosiciela dobrej nowiny- BATMANKA).A tu dla byłego vipka kominka od harda koniecznie 4 buźki. :bye: :bye: :bye: :bye:
PS ale świat był by nudny bez osobistych hejterków. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


do Admina

zgłaszam wniosek o zmianę nicku naczelnego wyłudzacza żetonów za pisanie postów na Hard [Bot]

:beach: :lol: :beach:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości