Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Typer pisze:
Bawi mnie też stwierdzenie, że ktoś Wam psuje rynek bo ustawia grupową za 50, 30, 15 czy inną kwotę. Równie dobrze inna dziewczyna może mieć pretensje, że ustawiacie orgazm za mniej niż 2000. Jedne zarabiają więcej z samych napiwków i transmisji ogólnej, inne z grupowych a kolejne z privów. Któraś może wybrać opcję dużo priv/grupowych za niską cenę a kolejna mało i drogo. To ile zarabiacie zależy od tego jakich ludzi przyciągacie. Zawsze się trafi taki co będzie chciał 30 minut za 150 full wypas z orgazmem, prysznicem i odbiorem pizzy jednocześnie. Róbcie to w czym czujecie się dobrze zamiast kopiować schematy bo "inne na tym zarabiają".

Nie wiem jak inni faceci ale ja wchodząc od czasu do czasu na SU czuje się jakby mnie zaczepiał żebrak lub inny menel prosząc o "złotówkę". "UWAGA ZARAZ ZACZYNAM ODLICZANIE DO GRUPOWEJ..10...OSTATNIE BILETY...9,5...KTOŚ JESZCZE?...9..." z odliczania od 10 do 0 mija 5 minut. Piszesz coś na ogólnym i otrzymujesz odpowiedź "jak chcesz pogadać to wejdź na priv" :D OK, rozumiem, że jest to portal zarobkowy tylko nie miejcie później pretensji, że jest coraz mniej ludzi. Oczywiście nie tyczy się to każdej, tak czy inaczej więcej jest gonitwy za żetonem niż chęcią utrzymania kogoś na dłużej. Może też przez to cierpi wypłacalność SU?


co do grupowych po 10,20,30 zetów mam podobne zdanie co większość tutaj dziewczyn. Słabizna, co ciekawe nawet laski z pierwszych rzędów ustawiają grupowe po 2 zlote, spoko niech każda sobie robi jak chce mi to wisi i powiewa, tylko że te dziewczyny już zeszly z poziomu 100-200 zet i za chwilke nie będa mialy z czego schodzić niżej, ale niech każda robi jak uważa.

ale mnie osobiście teksty pod tytulem ustaw grupową po prostu słabią, bo wole i lubię bawić się indywidualnie, zresztą na grupowe tez nie mam większego brania więc odpuścilam, a za 2 zlote pokazów full wypas nie zamierzam robić, choć pewnie wtedy byłoby branie, ale uj tam z tym.

Co do tego odliczanie, no to przecież czysty marketing, to jest tak samo jak z tym, że promocja na maslo w lidlu jest dzisiaj do 12 i trzeba się wyrobić, a dodatkowo w radiu co 5 minut reklama ze promocja tylko do 12. Dziewczyny maja wiele sposobów na "sprzedaż". Jest na SU coraz mniej ludzi i w mojej ocenie caly czas maleje ilość nowych użytkowników, a portal nie pomaga z tymi błędami technicznymi. No sorry kurcze, pogadać zawsze można ale do rozmowy nie wliczamy tekstów : skąd jestes? pokazesz cos? spotykasz się? lubisz anal? lubisz na 2 baty ? itd. malo jest ludzi, którzy trzymając w ręce kuta chcą pogadać, chociaż zdarza się, ale przynajmniej u mnie w większości na pw albo własnie na priv.

Poza tym my też nudniejemy, robiąc jak maszyny jedno i to samo w kółko jestem nudziarą, żetoniarą i pazerną szm... ale trudno taka branża, zresztą showup to tyłko jakiś skromny fragment świata kamerek więc ja siadam troche tu troche tam, troche jeszcze gdzie indziej i biznes sie kręci, ale jakbym miala siedziec tylko na SU to sie chyba ostatnio zanudze :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mnie tez zarazl chuj strzeli jak zwykle w nerwowych sytuacjach panowie tu przychodza dolac oliwy do ognia
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Elizabeth i inne laski sprawdzajcie maile odpisują.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I co pisza ???
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awarii nie ma i maja 7 dni, to z pytań o przerwę lub awarie i ze coś mi wisi. Nie odpisali na maila ze kasy brak, ale to wiem ze wyda jutro ze zapytają i co już pani ma bo pewnie będzie z opóźnieniem albo coś innego.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


napisali maila że nie ma awarii a na przelewy mają 7 dni od daty ich zlecenia dziwne że nie ma awarii ale tutaj innej lasce widzę że wysłali na stare konto i to chyba nie jednej tylko jeszcze ktoś tam pisał o tym.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


ELIZABETH2 pisze:napisali maila że nie ma awarii a na przelewy mają 7 dni od daty ich zlecenia dziwne że nie ma awarii ale tutaj innej lasce widzę że wysłali na stare konto i to chyba nie jednej tylko jeszcze ktoś tam pisał o tym.



Są osoby, które mają od początku jedno konto bankowe i też nie dostały pieniędzy. Mają chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. Piszemy, że zostały zrealizowane i nie doszły, a oni że na realizacje mają 7 dni.
Awatar użytkownika
cześć_cześć
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 26 kwie 2019, 09:48
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nie wiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja mam konto na SU od 2016 roku i z tego jednego konta robiłam przelewy tylko ale na różne numery rachunków zawsze na swoje imię i nazwisko i rachunek także należy do mnie nie do kogoś innego/Zawsze dochodziły a teraz zrealizowane i niedoszły właśnie patrzę na starych rachunkach które podawałam na SU nie wiem podejrzewam że może nie zlecili a one nadal są w oczekujących a system przerzucił je do zrealizowanych czy to wgl możliwe możemy sobie gdybać.A sama już nie wiem jestem roz****dolona tym wszystkim
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Gdyby system przerzucil wskoczylyby do oczekujacych
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To co odpierdalają w tym roku przechodzi ludzkie pojęcie...
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kretacze jebane znowu nas beda zwodzic
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jestem ciekawa gdzie kasa, dlaczego łaski które wczoraj miały problem nie piszą czy im dotarło bo jestem ciekawa...
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wlasnie dziewczyny piszcie czy macie czy nie macie piszcie!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23 pisze:Mnie tez zarazl chuj strzeli jak zwykle w nerwowych sytuacjach panowie tu przychodza dolac oliwy do ognia

żebyś nie pomyślała że ktoś dolewa oliwy do ognia, zapytam (po to żeby pomóc i rozwiać wątpliwości) kiedy zlecałaś na SU wypłatę środków na które czekasz ?

EDIT: ew któraś z Was która czeka na żetony niech poda datę kiedy zleciła przelew na SU.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Myślę, że warto poczekać do 11 z groszem z nerwami Kochane :/ po tamtej awarii też niektóre czekałyśmy do dnia następnego od realizacji na pieniążki
Awatar użytkownika
cześć_cześć
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 26 kwie 2019, 09:48
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nie wiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tomox chodzi o to ze wczoraj niby zrealizowali a nie ma na koncie do teraz a moj to w ogole jeszcze w oczekujacych z weekendu
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Do faceta który pyta kiedy, to nie ma znaczenia bo przerw został zrealizowany i nie ma na koncie o tym rozmawiamy. Już wyczuwam ze nie wiesz o co chodzi. Przelewy do polskiego banku maja 24h
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U mnie dupa jak przelewu nie ma tak nie ma zaraz cos mnie trafi aż się odechciewa pracować
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Zlecony = oczekujacy = do 7 dni
Zrealizowany = na koncie tego samego dnia w sesji.

Rozumiesz
A rozchodzi sie o to ze czesc dziewczyn ma juz jako niby zrealizowany wcziraj a pieniedzy nie ma na kontach !. Minely juz 24h do chuja pana

Znowu nas w chuja robia jak nic. To jest niemozliwoscia zeby nadal nie bylo forsy
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny ja pieniądze zarobione z weekendu zleciłam wczoraj po 7 rano i mi o 10:48 zrealizowali dalej nic nie mam na koncie a mam bank millenium
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości