mandarynka11/Milenka99/hotgrls33/Anabelle/Molly_1/Molcia

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Molly_1
18 gru 2019, 00:39


Casual69 pisze:Na kogoś działają jej udawane orgazmy, jęki z lushem w cipie? Przecież to nic nie czuć jak tampon laski zapominają,że go w ogóle mają, pochwa to nie penis, nie jest unerwiona i wrażliwa na bodźe tylko łechtaczka daje przyjemność, naiwniaki z was a ona zarabia na Waszej nie wiedzy.

https://showup24.tv/Molly_1
https://showup24.tv/profile/Molly_1


Zamiast wypisywać pierdoły poszłabyś lepiej poćwiczyć mięśnie Kegla.

krzysiek02 pisze:
Casual69 pisze:Na kogoś działają jej udawane orgazmy, jęki z lushem w cipie? Przecież to nic nie czuć jak tampon laski zapominają,że go w ogóle mają, pochwa to nie penis, nie jest unerwiona i wrażliwa na bodźe tylko łechtaczka daje przyjemność, naiwniaki z was a ona zarabia na Waszej nie wiedzy.

Nie pierwsza i nie ostatnia tu oszukuje. Lepiej, żeby oszukiwała na orgazmach niż kogoś na kasę.


A ty Krzysiu lepiej zamiast siedzieć na SU wśród tych niemoralnych oszustek idź lepiej do kościoła pomodlić się o zbawienie ich grzesznych dusz.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Molly_1
20 gru 2019, 14:30


Odrazu widać, że jesteś idiotą bo według Ciebie osoba, którą irytuje kurestwo i oszukiwanie jest pieprzonym katolem a ty jako wielce tolerancyjny i przymykający oko na wszystkie niemoralne transmitujące, zarabiające duże pieniądze na kłamstwie i manipulacji jesteś nowoczesny. Kolejny dowód na to, że wiara nie ma nic wspólnego z tym jak ludzie traktują innych. Myślę, że to ty prędzej pójdziesz się pomodlić za te niemoralne suki po czym wrócisz na SU jak na chrześcijanina przystało. Obłuda to wasza cecha charakterystyczna. Ja nie jestem wierząca i będę krytykować parszywe dziwki dla, których kasa ważniejsza jest niż uczciwość. To nawet pod paragraf podlega bo to zwykłe zarabianie na oszustwie. Podstawianie nieznajomych, udawane orgazmy, lush to jest dla mnie jako kobiety denerwujące bo wiem co sprawia przyjemność a co nie. Niestety dalsza dyskusja nie ma sensu, szkoda nerwów.
Awatar użytkownika
Casual69->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Casual69 pisze:Pamiętam jak wystąpiła z mandarynką 2 lata temu, ktoś zapytał ile mają lat, mandarynka powiedziała, że ma 24 a ta druga 23 więc okłamuje Was z tym rocznikiem ale na ShowUp.tv każda praktycznie to robi.

z rocznikiem to obstawiam że co druga laska oszukuje ;) ale co się dziwić skoro zakłamany wiek może utrudnić rozpoznanie oraz też wiele kobiet wyznaje zasadę - im jestem młodsza tym atrakcyjniejsza ;p to zależy od upodobań no ale cos w tym jest :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




One nie dość, że oszukują z wiekiem to mają nawet fałszywe dowody tożsamości, pokazują podrobioną datę urodzenia żeby być bardziej autentyczne. Prawie każdy zna kitkę, która od 5 lat ma ciągle 18 lat i pokazuje co roku inną datę urodzenia.


Jeśli myślisz, że ma znaczenie czy ktoś chodzi do kościoła czy nie albo kto jakiej jest religii to jesteś idiotą. Albo masz w sobie empatię i jesteś etyczny albo nie i żadna wiara tego nie zmieni. Jak jesteś szmatą to możesz udawać cnotkę ale i tak będzie ciągnąć wilka do lasu. Możesz być ateistą i nie ruchać się z kim popadnie bo szanujesz drugiego człowieka i jego seksualność. Poza tym kościół to dla mnie niepotrzebna instytucja dla fałszywych grzeszników takich jak ty żeby mogli pójść się pomodlić i żyć tak jakby nic się nie stało.
Awatar użytkownika
Casual69->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Od początku coś mi nie pasowało :D
Awatar użytkownika
Dyletant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 21 lut 2020, 12:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ona
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ale jakie ma znaczenie ile ma lat naprawde?? Najwazaniejsze ze jest ok... ze sie podoba.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




oglądałem ją z 5 lat temu na chaturbate. Miała nick mayaclints i mayaclintsK jeśli chciałby ktoś pooglądać coś nieco w necie:)
Awatar użytkownika
rangerhalt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 05 wrz 2019, 01:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nadawała też czasem wspólnie z mandarynka na chaturbate w 2017roku nick bitemybooty66 pamiętam że jednego dnia dobrze ponad 8k widzów miały .
Awatar użytkownika
maroslaw 93
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2019, 09:00
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI, Steve'o i 177 gości