Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak to na showup bywa.....
Analne dziewictwo mogło być deklaratywne, a nie formalne.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek Mje tam jej tatułarze nie przeszkadzajo...ale po co jej ten hitlerowski wąsik, to nie wiem... :blink:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O tatuażach nie będę się wypowiadał bo jeszcze bym panią Cristal obraził, więc oszczędzę tego. :shock2:
Awatar użytkownika
Buka
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2020, 03:01
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jedna z lasek na które szkoda tracić czas.... to oczywiście moja opinie.
Ocena jak dla mnie 4/10 - i to tylko dlatego aż 4 bo ma fajne dziary.
Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko te, których piękna ktoś jeszcze nie odkrył ... a może alkoholu zabrakło?
Awatar użytkownika
h3aso4
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 14 wrz 2020, 13:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wszelkie podobieństwo do osób rzeczywiście istniejących jest przypadkowe.

**Pokaż Spoiler**
Obrazek

Kura potrzebuje takich do rozgrzebywania ziemi w poszukiwaniu ziaren i robaczków, a kobieta...? :shock2: :scratch_one-s_head: :dontknow:

Przepraszam za moje karygodne skojarzenie.
:blush:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla kobiet ogromne tipsy są symbolem statusu, metodą pokazania innym samicom "Patrz na moje ręce, są nieskalane pracą, facet mnie utrzymuje, ja nie muszę nic robić, NIC!". Już za dawnych czasów szlachcianki i księżniczki nosiły białe rękawiczki jako oznakę "Od wszystkiego mam służbę, te ręce nie są stworzone do pracy!" a posiadanie odcisków na dłoniach dyskwalifikowało potencjalną kandydatkę na żonę szlachcica, dlatego przyjął się zwyczaj całowania kobiety w dłoń i dlatego kobiety zawsze dbały o nie tak samo jak o twarz, nogi, dekolt i tą dolną część pleców służącą do siadania :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Trochę z historii.
Już w starożytnych Chinach niektóre kobiety nosząc długie paznokcie podkreślały w ten sposób swój prestiż i pozycje społeczna.
Obrazek
Czasy się zmieniły i teraz są inne powody do noszenia takich ''szponów'' ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Te forum to dno jak i użytkownicy udzielający się tu .
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96,
Nie przesadzaj dzięki mnie mogłaś poszerzyć swoją wiedze o pazurach bo pewno o tym fakcie pierwsze słyszysz.
W żaden sposób nie chciałem Cię tutaj urazić.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Wydziarana96,
Nie przesadzaj dzięki mnie mogłaś poszerzyć swoją wiedze o pazurach bo pewno o tym fakcie pierwsze słyszysz.
W żaden sposób nie chciałem Cię tutaj urazić.


Przypominam że twoja ulubienica nie ma lepszych więc jej swoje te wykłady dawaj. Poza tym każdy z Cb ma tu totalna beke bo ja tu znajomych nie szukam jak większość co przesiaduja całe dnie na tym forum. A Ty hard jesteś stary i głupi tyle lat A głupi jak but.
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Te forum to dno jak i użytkownicy udzielający się tu .


Masz lustro?

Wydziarana96 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Wydziarana96,
Nie przesadzaj dzięki mnie mogłaś poszerzyć swoją wiedze o pazurach bo pewno o tym fakcie pierwsze słyszysz.
W żaden sposób nie chciałem Cię tutaj urazić.


Przypominam że twoja ulubienica nie ma lepszych więc jej swoje te wykłady dawaj. Poza tym każdy z Cb ma tu totalna beke bo ja tu znajomych nie szukam jak większość co przesiaduja całe dnie na tym forum. A Ty hard jesteś stary i głupi tyle lat A głupi jak but.


Widzisz Hardziu jak Ci pojechała laska która pretenduje na gwiazdę roku w dziedzinie spaskudzenia.

Malwinko... Logo Reeboka se jebnij na czole. Zapewne będziesz piękniejsza :-P
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96,
Widzę że nie przepadasz za historią :biggrin:
Ps mógłbym odpowiedzieć na te Twoje złośliwości skierowane pod moim adresem ale sobie to daruje.
Ale sap dalej skoro to lubisz.
Mam wyjebane co uważa o mnie ktoś Twojego pokroju.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Wydziarana96,
Widzę że nie przepadasz za historią :biggrin:


Nie przepada, bo z historii miała ciągle PAŁĘ!

W dzienniku i ustach... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty Za to też Robinek jesteś dobry napierdalasz na Paule A teraz jak zaczęła się normalnie odzywać to lizesz jej w dupe gorszy od harda. Lizusy pierdolone. Dwulicowe kurwy!. Szkoda czasu na takich jak wy. W sumie co wam zostało starym , samotnym koniojebom? Nic tylko pisanie głupot. Nara!
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Ty Za to też Robinek jesteś dobry napierdalasz na Paule A teraz jak zaczęła się normalnie odzywać to lizesz jej w dupe gorszy od harda. Lizusy pierdolone. Dwulicowe kurwy!.


Zacytuję klasyka.... Jakaś ty pocieszna jesteś :-P :haha:

A tak na poważnie, zanim zaczniesz wyzywać innych popatrz na siebie...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nikt mnie nie pytal, ale chuj... sie udziele... u mnie bez zmian, jak Malwine lubilem tak nadal lubie..powiem wiecej.. nawet mocno szanuje( a za co to juz zostawie dla siebie) :D moga mi sie nie podobac dziary czy tam paznokcie...ale chu z tym w koncu to Malwinie sie maja podobac a nie mnie... nie czaje problemu.

HardRockCaffe666 pisze:Wydziarana96,
Widzę że nie przepadasz za historią
Ps mógłbym odpowiedzieć na te Twoje złośliwości skierowane pod moim adresem ale sobie to daruje.
Ale sap dalej skoro to lubisz.
Mam wyjebane co uważa o mnie ktoś Twojego pokroju.

Oj Hardzik Hardzik....a gdybys Ty wiedzial jak bardzo ma wyjebane na Twoje zdanie osoba "jej pokroju"(cokolwiek miales tu na mysli) to bys zalozyl sandaly, wzial sznur i szybciutko pobiegl do lasu szukac jakiejs solidnej galezi...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Nikt mnie nie pytal, ale chuj... sie udziele... u mnie bez zmian, jak Malwine lubilem tak nadal lubie..powiem wiecej.. nawet mocno szanuje( a za co to juz zostawie dla siebie) :D moga mi sie nie podobac dziary czy tam paznokcie...ale chu z tym w koncu to Malwinie sie maja podobac a nie mnie... nie czaje problemu.

HardRockCaffe666 pisze:Wydziarana96,
Widzę że nie przepadasz za historią
Ps mógłbym odpowiedzieć na te Twoje złośliwości skierowane pod moim adresem ale sobie to daruje.
Ale sap dalej skoro to lubisz.
Mam wyjebane co uważa o mnie ktoś Twojego pokroju.

Oj Hardzik Hardzik....a gdybys Ty wiedzial jak bardzo ma wyjebane na Twoje zdanie osoba "jej pokroju"(cokolwiek miales tu na mysli) to bys zalozyl sandaly, wzial sznur i szybciutko pobiegl do lasu szukac jakiejs solidnej galezi...


Komin, ja się nawet zgadzam z Tobą w całej rozciągłości, raz jeszcze napiszę, że Malwa to bardzo ładna i zgrabna dziewczyna, o pięknych rysach twarzy.
Jedyne co to nie podobają mi się jej dziary i tyle, moim zdanie wygląda to paskudnie, to jest moje zdanie.
Jej agresja i wulgarne słownictwo nie robi na mnie żadnego wrażenia.
Ale oczywiście Malwinka, autorytet wśród gwiazd ma wyjebane na moje (nasze/innych) zdanie, dla niej jesteśmy dnem, gdyż mamy inne zdanie niż Ona,
to chyba kurwa coś tu jest nie tak?
A jeśli myśli, że ja się ugnę pod Jej wyzwiskami to sorki, ale NIE! Dla mnie może bluzgać, tylko o niej to świadczy jaka jest zajebista.
Im więcej będzie jechała po mnie tym moje zdanie będzie agresywniejsze. Akcja = reakcja.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29, tylko ze kazdy kto choc troche zna Malwine dobrze wie ze spiny z Malwina zawsze koncza sie na pyskowce i prowadzi to do nikad... tak sie mozecie wyzywac do zajebania jednoczesnie majac siebie nawzajem gleboko w d.
Jak pisalem juz na czacie... gdy jakis nowy wejdzie i cos tam napisze negatywnego w jej strone to jeszce chuj...se mysle, nie zna, nie wie co robi... ale starzy wyjadacze? Bo to pierwszy raz? Wszyscy wiemy ze Malwinie agresor wlacza sie dosc szybko... Taka juz jest... jak dla mnie to nawet pewien atut... przynajmniej nie jest nijaka.... a ze sie komus nie podoba? no raczej laska zdaje sobie sprawe z tego ze jest czesc ludzkosci ktorym taki styl nie podejdzie... ale czy ona kogos zmusza sila by na nia patrzyli? Tez nie jestem milosnikiem tatuazy, ale jakos nie czuje potrzeby komunikowania calemu swiatu ze mi sie dziary jakiejs laski nie podobaja....a juz tym bardziej krytkowac je w takiej formie "pocisku" jak niektorzy tutaj to robia.Tak swoja droga... nie wiem nie znam sie na tauazach... ale jak na moje niewprawne oko to te dziarki Malwiny sa calkiem porządne... w sensie ze chyba widac ze to nie dziaral jakis "artysta" amator, widac ze to chyba pare groszy kosztowalo... a ze Malwina lubi, to ma, i to sporo...taki styl wybrala, jej sprawa... Zmierzam do tego ze ok, byc moze mi sie tatuaze nie podobaja ale mimo wszystko widze w nich jakas tam "wartosc" artystyczna... Za glowe to ja sie lapie jak wejde do takiej Akumy i wtedy przestaje rozumiec ocb... nie dostrzegam nic "ladnego" (mowie tu o tatsach), choc tez co najmniej "usiluje" nie oceniac Akumy przez pryzmat samego wygladu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Wydziarana96 krytyka to coś obcego dla Ciebie - demokracja, wolność słowa to nic dla Ciebie nie znaczy ?
Czy kulturalna dyskusja na poziomie nie istnieje dla Ciebie ?
Nie chcesz żeby osoby postronne pisały na Twój temat to zniknij z życia publicznego ... to proste prawda.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich .... also trolls :mocking:
Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko te, których piękna ktoś jeszcze nie odkrył ... a może alkoholu zabrakło?
Awatar użytkownika
h3aso4
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 14 wrz 2020, 13:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Te forum to dno jak i użytkownicy udzielający się tu .


:cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

komin pisze:moga mi sie nie podobac dziary czy tam paznokcie...ale chu z tym w koncu to Malwinie sie maja podobac a nie mnie... nie czaje problemu.


komin pisze:czy ona kogos zmusza sila by na nia patrzyli?


To coś, bardziej przypominające kurze pazury niż paznokcie, rzuciło mi się w oczy na awatarze strony głównej showup. Skojarzenie było szybkie i jednoznaczne, za co przeprosiłem.
Jasne, mogłem darować sobie komentarz, ale w takim razie po co komu forum...
No i gdyby panienka wykazała się choć odrobiną dystansu i poczucia humoru, to też by się nic złego nie stało. Zwłaszcza, że komentarze dotyczące innych pań, bywają tu często o wiele bardziej zjadliwe i jeśli nie dotyczą czyjejś ulubienicy, są przez wszystkich totalnie zlewane.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości