Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Haha jeblam xD
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ariel,
No i chuj czy były czy nie.
Laseczka jest już dorosła i może robić co chce.
No tak ale ty tym swoim głupkowatym postem na siłę chcesz mam wszystkim tutaj udowodnić ze jesteś lepsza a na pewno już bardziej cnotliwa.
Dobrze ci radzę zainteresuj się lepiej własnymi sprawami a nie włażeniem w brudnych buciorach w cudze życie :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Na tym szolapie to som dziewuchy co pokazujom cipe.
Lubie tez placki.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Na tym szolapie to som dziewuchy co pokazujom cipe.
Lubie tez placki.



O, nie! To do kosciola i glowe zanuzyc w wodzie swieconej na dwie zdrowaski. Jak to nie pomoze to 10 minut samobiczowania :P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Dzisiaj Suczita w zacnej scenerii, psoci na świeżym powietrzu :azn2:

https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Podoba mi się buzia, figura. Taka filigranowa jest. Chociaż wpisy na forum mnie trochę zniechęciły do jej osoby. Ale co tam, nie jestem wartościowym widzem, więc to chyba bez znaczenia co mi pasuje a co nie :D Nie mniej jest ładna :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna, na pewno jest wyrazista, czy to się komuś podoba czy nie to rzecz gustu, nie jest nijaka, i myślę że za to chyba po części obrywa. Wg mnie jest bardzo spoko z wyglądu, osobiście rękaw bardziej podoba mi się jak jest jeden, ale to już rzecz gustu.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Taaa z erotycznego punktu widzenia to całkiem niezła z niej jest DUPERKA ;)

https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Jak to jest, teraz nie robi się panią już opinii w dziale kobiety? bo chciałabym napisać że dla mnie Malwina czy jak się tam koleżanka zwie jest spoko.
Byłam od początku transmisji, zawsze było śmiesznie bo jest ona bardzo pozytywną osóbką, zawsze pięknie ubrana no i ma dobry sprzęt i bodajże nawet lusha.
Wiadomo, co kto lubi ale dla mnie spoko młoda piękna dziewczyna. A tatuaże nie szpecą :) wręcz przeciwnie :D :heart: :air_kiss:
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Opinie w dziale kobiety były trochę dublowaniem tego, za dużo kategorii, opinie, privy, itp, lepiej tu łatwiej wszystko w zbiorczym temacie napisać
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Jak dla mnie jest to unikat, z wszystkich osób na SU to właśnie u niej najwięcej bywam.
Nie wiem co było kiedyś, ale wiem co jest dziś i bardzo przypadły mi do gustu jej transmisje.
Nie zdarzyło się jeszcze abym narzekał na jej transmisje, zawsze miło spędzam u niej czas.
Apropo czasu to on bardzo szybko mija. Wchodzisz o 21/22 kończysz o 3 nad ranem.
Nie jestem osobą, która posiada długi staż na SU jednak ten czas, który już jej poświęciłem nie jest czasem zmarnowanym.
Oczywiście były różne akcje, gdzie humor czy jakaś inna sytuacja brały u niej górę, jednak każdy miewa takie sytuacje w życiu i jest zrozumiałe.
Mimo różnych relacji między nią a użytkownikiem SU ciężko od niej odejść ("z transmisji") nawet jak chcesz ją przestać lubić.
Nie jestem osobą, która rzuca jej żetony co każdą transmisję tak jak to robią inni, a mimo to wydaje mi się, że mamy dobre relacje.
Zawsze można z nią pogadać, czasem coś opowiesz, czasem ona coś opowie, masz wtedy wrażenie jakbyś znał tą osobę już "X" czasu.
Nie przeszkadzają mi jej tatuaże, nie wiem czy jest sztuczna czy nie bo dla mnie nie jest a dla wielu osób jest, jednak jest wyjątkowa.
Wiem... Każdy może wyrazić zdanie na jej temat, poprzez różny pryzmat np. początkowych "przygód" na SU czy różnego rodzaju konfliktów.
Jeśli miałbym powiedzieć coś o Malwinie to jest to niska, atrakcyjna dziewczyna, która wie co robi i ma szalone pomysły różnego rodzaju.
Ma atrakcyjne ciało, jedynie co mógłbym skrytykować to to, że powinna trochę przytyć bo kiedyś taką wagą zrobi sobie krzywdę.
Potrafi zrobić świetne show, wie co powinna pokazać a czego nie. Ma świadomość tego, że zwraca na siebie dużą uwagę i nie chodzi mi o tatuaże.
Mówię o jej stylu "bycia" jaka jest na transmisjach, jak się prezentuje, jakie relacje ma z użytkownikami SU, można się w niej zauroczyć.
Cały czas dobrze wspominam wszystkie transmisje na SU, poprzez zabawy różnego rodzaju, odbiór pizzy, prysznic, balkon i wiele wiele innych.
Nie oszukujmy się bo większość dziewczyn na SU, które nadają jest statyczna. Ciągle powtarzają to samo ściągając po kilkanaście tys żetonów.
Nie zapominając o różnego rodzaju ustawkach przy odbiorze pizzy, robieniu loda sąsiadowi, czy zabaw na wyłączonym lushu/hushu.
Pewnie pomyślicie sobie, że przyszedł jakiś gość co zobaczył cycki i cipe i się napalił - jak to zazwyczaj bywa.
Otóż nie, bo to nie do końca jest tak jak pewnie teraz sobie pomyśleliście. Owszem Malwina potrafi kusić i jest w tym bardzo dobra.
Jednak nie jestem osobą, która by nie miała z nią przygód (nie w rl). Sam zostałem przez nią zbanowany za to, że wszedłem do innej na transmisje.
Nie wiedziałem o co chodzi bo utrzymywaliśmy dobre relacji i nagle BUM ban. Musiałem się pożegnać na jakiś czas z wchodzeniem na transmisje Malwiny.
Do czasu aż nie obserwowałem jej transmisji nie będąc zalogowanym. Stwierdziłem w pewnym momencie, że trzeba zakończyć zabawę z SU, zamiast wpłacać kasę na SU to sobie odłożyć.
Minęło 2.5msc aż pewnego razu przypadkiem wszedłem na SU. Okazało się, że Malwina założyła nowe konto, co oznaczało, że nie posiadam już tego bana.
Wszedłem na transmisję, przypomniałem się i nic. Nic w sensie, że nie dostałem ponownego bana, nie miała jakichś "ale" do mnie. Po prostu zaczęliśmy rozmawiać na nowo.
Ponownie relacje z Malwiną zmieniły się na dobre i teraz chodzę do niej na grupowe i inne tak jak to robiłem kiedyś.
Wracając jeszcze do transmisji, tych co były a tych co są aktualnie to jak dla mnie zmieniła się o 360 stopni bez wyjątku.
Pamiętam bany jakie słała jeden po drugim za pytania typu "pokaż stópki", a teraz sama je eksponuje i niczego się nie wstydzi.
Może nie jest to jakaś wielka zmiana dla was jednak wydaje mi się, że jest to duża zmiana biorąc pod uwagę właśnie ten fakt, że zawsze ją to denerwowało.
Następnym fajnym aspektem tego dlaczego fajnie się ją ogląda jest pomysłowość, której nie ukrywając brakuje niektórym dziewczynom z SU.
Tak jak wcześniej wspomniałem, aktualnie ciężko się u niej nudzić, no chyba, że nikt nie rzuca żetonów to wtedy siedzi i coś robi na telefonie albo odpowiada na chat.
Podoba mi się ten fakt, że już (tak chyba było kiedyś) nie rzuca się tak na żetony i często pokazuje więcej niż powinna. Liczy się z każdym napiwkiem nawet tym najmniejszym.
Uświadomiłem sobie, że Malwina stała się moją obsesją, ale ten post jest zupełnie inną rzeczą widząc to ze swojej perspektywy jako użytkownik SU.
Kiedy mieszkała w Lu wiedziałem, że można sobie tylko pomarzyć, aby spotkać ją na żywo. Jednak teraz przeprowadziła się do mojego miasta i z tego co mówiła to dość nie daleko.
Zawsze myślałem, o tym jak mówiła, że ktoś jej pisał na SU, że ją gdzieś widział i bał się do niej podejść. Chciałbym być taką możliwe, że pierwszą osobą, która podeszła by do niej
i powiedział coś w stylu "Hej, Malwina mówiłem, że cię kiedyś znajdę :D, dzięki za te transmisje na SU, do zobaczenia wieczorem..".
Oczywiście chciałbym z nią o czymś porozmawiać chwilę nie wiem o czym, ale o czymś na pewno. Nie wiem jaka jest w rl ale chciałbym ją chociaż zobaczyć.
Z tego co sama mówiła, nie ma nic przeciwko, żeby do niej podejść i się przywitać dlatego chciałbym to kiedyś uczynić jeśli jakimś cudem na nią "wpadnę".
Kończąc swoje wywody jak dla mnie Malwina jest i zawsze będzie unikatem i to nie jako podmiot/rzecz tylko jaka wyjątkowa osoba na swój własny sposób.
Jeśli ktoś tu szuka dobrej rozrywki, miłej atmosfery, szalonej dziewczyny która nie boi się wyzwań, osoby która umili mu ch*jowy dzień to zapraszam właśnie do niej.

Pozdrawiam cię gorąco Malwina :heart:
kotquee
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny




Gość pojebany... Od tego się zaczyna, a kończy się na robieniu koło dupy w życiu realnym. Kuszenie to praca(świadczenie usługi). Do niektórych pustych łbów to chyba nigdy nie dojdzie ;).


https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




_Kurier_ pisze:Gość pojebany... Od tego się zaczyna, a kończy się na robieniu koło dupy w życiu realnym. Kuszenie to praca(świadczenie usługi). Do niektórych pustych łbów to chyba nigdy nie dojdzie ;).


https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_


Kolego mój drogi, dlaczego mnie oceniasz nie znając mnie? Wyraziłem opinię na jej temat a ty od razu mi ubliżasz.
Skoro taka jest tutaj społeczność to nie ma się czemu dziwić, że takie rzeczy lecą w jej stronę.
Co masz na myśli mówiąc "robienie koło dupy w życiu realnym", miałeś z nią jakieś bliższe relacje? czy tak piszesz?
Świadczyć usługi to może pani lekkich obyczajów, a kusić owszem będzie bo utrzymuje się z SU i jest to zrozumiałe.
Nazywając mnie pustym, pokazujesz właśnie jaki jesteś prymityw, nic mnie z nią nie łączy, opinia jest czysto perspektywistyczna.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny




O qrwa :shock2:
ja sie juz boje...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




_Kurier_ pisze:Gość pojebany... Od tego się zaczyna, a kończy się na robieniu koło dupy w życiu realnym. Kuszenie to praca(świadczenie usługi). Do niektórych pustych łbów to chyba nigdy nie dojdzie ;).


https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_


Otóż to.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




kotquee pisze:
_Kurier_ pisze:Gość pojebany... Od tego się zaczyna, a kończy się na robieniu koło dupy w życiu realnym. Kuszenie to praca(świadczenie usługi). Do niektórych pustych łbów to chyba nigdy nie dojdzie ;).


https://showup24.tv/_Cristal_
https://showup24.tv/profile/_Cristal_


Kolego mój drogi, dlaczego mnie oceniasz nie znając mnie? Wyraziłem opinię na jej temat a ty od razu mi ubliżasz.
Skoro taka jest tutaj społeczność to nie ma się czemu dziwić, że takie rzeczy lecą w jej stronę.
Co masz na myśli mówiąc "robienie koło dupy w życiu realnym", miałeś z nią jakieś bliższe relacje? czy tak piszesz?
Świadczyć usługi to może pani lekkich obyczajów, a kusić owszem będzie bo utrzymuje się z SU i jest to zrozumiałe.
Nazywając mnie pustym, pokazujesz właśnie jaki jesteś prymityw, nic mnie z nią nie łączy, opinia jest czysto perspektywistyczna.


Tu nikt nie ma nic przeciwko w wyrażaniu opinii, ale po co aż tyle ? kiedy ktoś przesłodzi to aż mdli na widok niektórych postów :P po prostu jak się to czyta to brzmi jak jakiś wstęp do romantycznego filmu, pamiętaj jestes na portalu erotycznym i kontrat między twoją wypowiedzią a to co reprezentują MY modelki może odbiegać odbiegać od tego jak dobierasz słowa :P chyba za bardzo się rozpędziłeś.
Lepiej czasem ugryźć się w język jak się komuś podlizywać w takowy sposób napisać miej jak narażać się na publiczny lincz.

Maliwna jest miłą dziewczyna i na pewno doceni starania bardziej jeśli będziesz aktywny na jej transmisji jak na forum :biggrin: tu możesz być różnie odebrany. Są inne sposoby żeby podbić serce kobiety :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




kotquee - Bez urazy ale to wygląda tak jakbyś na siłę usiłował na siłę przekonać innych jaka to ona nie jest i że warto do niej zaglądać, wiesz ludzie mają oczy i doskonalę wiedzą do kogo chcą wracać.
Maliwna jest atrakcyjną i ciekawą osobą nie potrzebuję przekonywania do siebie, a tym bardziej reklamy :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze: tu możesz być różnie odebrany.

Na razie to go odbieram jako dobry material na potencjalnego stalkera-psychopate. Gdybym byl Malwina to takich kolesi obawialbym sie najbardziej
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




ooo jak miło, że coś zaczęło się dziać w moim temacie ;D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kotquee, sądząc o kolorowym podpisie, i że się Tobie chciało go robić, to masz kilka faworytek, dużo wolnego czasu, i dużo siedzisz w internetach.

kotquee pisze:Minęło 2.5msc aż pewnego razu przypadkiem wszedłem na SU.

Jak można wejść przypadkiem na SU, przypadkiem to na klocek lego można w nocy stanąć

kotquee pisze:Wracając jeszcze do transmisji, tych co były a tych co są aktualnie to jak dla mnie zmieniła się o 360 stopni bez wyjątku.


czyli nie zmieniły się wcale ?

To z tym podejściem na żywo brzmi jak próba bycia zauważonym i czekaniem na komentarz Wydziarana96, śmiało podejdź.

Może szykuje się nowy forumowy zakochaniec, o Malwinę się nie boję, bo ma tyle werwy i jest tak energtyczna że pewnie by swoim stalkerom bez problemu nakopała do dupy :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI, Steve'o i 174 gości