UpskirtQueen

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
UpskirtQueen
10 maja 2017, 20:52
Dziwię się że dziewczyna nie ma swojego własnego tematu więc zakładam.
Dziewczyna chodź młoda dość długo występuje na SU i pokazuje się regularnie, ma długie nogi, świetny tyłek i piersi choć małe to bardzo mi się podobają, twarzy niestety nie pokazuje. Do plusów należy dodać duży wybór bielizny erotycznej, kostiumów i szpilek, a i anal również się trafi. Ma swoich wiernych fanów na priv i na ogóle, chociaż jeszcze nie trafiłem na uzbierany cel. Właśnie nadaje.

https://showup24.tv/profile/UpskirtQueen
https://showup24.tv/UpskirtQueen
Awatar użytkownika
kolorowykoralik
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: UpskirtQueen
26 kwie 2019, 23:52
Uzupełniam brakujące posty:

TOKEN69 pisze:Czy ta dziewczyna robi coś innego po za siedzeniem non stop na tej kanapie? Ona chyba wychodzi z założenia JA SIEDZĘ I PACHNE A WY DAWAJCIE ŻETONY i nie wiem dlaczego ale z zachowania przypomina mi konefke :D jak dla mnie mogła by sobie odpuścić już to SU bo i tak nie ma co oglądać :dontknow:


elo234 pisze:Kiedyś jak nadawała na poprzednim nicku bardzo lubiłem ją oglądać (pamiętna akcja z facetem), po zmianie na obecny mocno obniżyła loty, a szkoda.


BoskiAntonnio pisze:Ładna dziewczyna z ładną buzią, może nie ma ciała idealnej modelki ale ma w sobie to coś, co przyciąga, uwodzi i kusi, seksapil po prostu. Piersi nie za duże ale zgrabne i mają fajny kształt. A jak potrafi zabawić się dildoskiem (zwłaszcza tym czarnym), choć teraz to mniej ale na poprzednim niku to było mistrzostwo. Ale wczoraj mi podpadła, to przez wyjadanie pszczołom miodu z ula ustami:P Gosiaczku jak mogłaś tak sobie s..ć te piękne usta.


lambada pisze:Ciekawa dyskusja dotyczaca lusha :D

krupi91VIP: to tutaj jak leci 100 to jest na maxa??!
krupi91VIP: bo chyba nie bardzo!
UpskirtQueen: nie;)
krupi91VIP: a na ile!
UpskirtQueen: jescze nie wiem ile jest na maksa;p
krupi91VIP: polowa!
UpskirtQueen: nie wiem bo nikt nie rzucil jednorazowo za lusha wiecje niz 300;p
nidaaz: moze zmiana stroju jakas!
UpskirtQueen: jako jednorazowy napiwek wiec nie mam pojecia;p
krupi91VIP: a to sobie ustawiasz??!
UpskirtQueen: nie to juz bylo taqk


taki_tam pisze:Czyli zakupiła już ustawionego lusha na dźwięk napiwków a inne za to płacą :haha: Aż się dziwię, że koleś dalej jej rzuca na lusha (ostatnio jej częsty sponsor).
Co do dziewczyny to ma ładne ciało i do nie tak dawna mega kusiła ustami. Miała zrobione ale w dość fajny i apetyczny sposób a teraz zaczęła przedobrzać z ich powiększaniem i wyglądają jak u dmuchanej lali. Faktycznie lush wniósł do jej pokazów trochę nowości ale ciekawe czy nie będzie tak jak z losami czyli to samo przez kilka lat. Wracając do lusha to kolejna co ma zabawkę z niezniszczalną baterią.

Źródło: http://archive.fo/3zQMl
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości