ToxicAngel/ToxicAngel-FromHell/Angel_From-Hell

Archiwum XXX
Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 05:41
Nasza Kochana i Cudna Toxic! Nie zapomnij o rozliczeniu się z fiskusem! Termin graniczny to 2 maja.

Obrazek
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 08:55
Żeton pisze:Nasza Kochana i Cudna Toxic! Nie zapomnij o rozliczeniu się z fiskusem! Termin graniczny to 2 maja.

Obrazek

Nie wiem po co ma się rozliczć, myślisz, że skarbówka będzie jej szukać po lesie :D toxic jest poza jakąkolwiek kontrolą, jest poza systemem :D
แมวตัวผู้


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 14:31
Klakier pisze:Nie wiem po co ma się rozliczć, myślisz, że skarbówka będzie jej szukać po lesie :D toxic jest poza jakąkolwiek kontrolą, jest poza systemem :D


Skoro składa co roku PIT-a, to ją rozliczają. Obywatelka imieniem Toxic, nazwisko Angel, jest bowiem wzorową podatniczką. Nie oszukuje fiskusa i wykazuje od lat swoje niemałe dochody, które osiąga ciężką pracą na szołapowej kamerce. Bardzo ją za to cenię, podziwiam i mam ogromny dla niej szacunek z tego powodu.
:heart:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 15:18
Oj Toksynka, Toksynka ( właśnie zrobiłam sobie krótką przerwę w pracy) pragnąc coś Ci uświadomić:)

W prawie polskim funkcjonuje kilka definicji działalności gospodarczej.

W ustawie o swobodzie działalności gospodarczej: zarobkowa działalność wytwórcza, budowlana, handlowa, usługowa "...." a także działalność zawodowa, wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły.

Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych: działalność zarobkowa (wytwórcza, budowlana, handlowa, usługowa, prowadzona we własnym imieniu bez względu na jej rezultat, w sposób zorganizowany i ciągły, z której uzyskane przychody nie są zaliczane do innych przychodów ze źródeł wymienionych w art. 10 ust. 1 pkt 1, 2 i 4–9[2].

W ustawie o VAT: działalność gospodarcza obejmuje wszelką działalność producentów, handlowców lub usługodawców, w tym podmiotów pozyskujących zasoby naturalne oraz rolników, a także działalność osób wykonujących wolne zawody, również wówczas, gdy czynność została wykonana jednorazowo w okolicznościach wskazujących na zamiar wykonywania czynności w sposób częstotliwy. Działalność gospodarcza obejmuje również czynności polegające na wykorzystywaniu towarów lub wartości niematerialnych i prawnych w sposób ciągły dla celów zarobkowych.

Jeszcze inaczej definiuje działalność gospodarczą m.in. ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych.

TOKSYNKO, JA CI JUŻ ROK TEMU UDZIELIŁAM BEZPŁATNEJ PORADY, ŻEBYŚ TY PRZEMYŚLAŁA SWOJE ZACHOWANIE WZGLĘDEM INNYCH LUDZI.

A Ty dalej swoje .......

Pamiętaj jedno! Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.

Jak Ci przyjdzie płacić wszystko za 5 lat wstecz, to Ty do końca życie się nie wypłacisz... :shock2:
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 15:27
AAAA i jeszcze jedno ......

W sumie, to może i spłacisz te zobowiązania jak Ci wszystkie instytucje naliczą ile pieniędzy powinnaś oddać z zarobków na SU ale pod warunkiem, że znajdziesz w końcu swojego "frajera", który Ci przeleje darowiznę w kwocie kilkuset tysięcy, od której jeszcze w Twoim imieniu zapłaci PCC - podatek od czynności cywilnoprawnych, w kwocie kilkunastu tysięcy ( bo darowizny nie są zwolnione z opodatkowania).

Tylko nie wiem czy znajdziesz, bo takich "frajerów" to znajdują tylko wyrafinowane kurwy, dziwki i łajzy, a Ty przecież do nich nie należysz, bo Ty jesteś dystyngowana dama i to z klasą! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 15:50
vikibrunetka pisze:AAAA i jeszcze jedno ......

W sumie, to może i spłacisz te zobowiązania jak Ci wszystkie instytucje naliczą ile pieniędzy powinnaś oddać z zarobków na ShowUp.tv ale pod warunkiem, że znajdziesz w końcu swojego "frajera", który Ci przeleje darowiznę w kwocie kilkuset tysięcy, od której jeszcze w Twoim imieniu zapłaci PCC - podatek od czynności cywilnoprawnych, w kwocie kilkunastu tysięcy ( bo darowizny nie są zwolnione z opodatkowania).

Tylko nie wiem czy znajdziesz, bo takich "frajerów" to znajdują tylko wyrafinowane kurwy, dziwki i łajzy, a Ty przecież do nich nie należysz, bo Ty jesteś dystyngowana dama i to z klasą! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Widzę w temacie jesteś, a jakby się tłumaczyła, że jest prostytutką a żetony to część zapłaty za dawanie dupy, to by to przeszło?
แมวตัวผู้


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 15:55
Klakier pisze:Widzę w temacie jesteś, a jakby się tłumaczyła, że jest prostytutką a żetony to część zapłaty za dawanie dupy, to by to przeszło?


Heh, w skarbówce by nie przeszło........ Można to inaczej rozliczyć, ale nie będę Toksynce mówiła co i jak. Skro stać ją na prawników, to stać i na doradcę podatkowego i to trzeba wziąć "dobrego!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 16:16
To i tak tylko teoria bo skarbówce szkoda czasu na takie miliomnerki jak tox, gdyby miała z SU jakieś konkretne pieniądze to nie mieszkałaby w klitce na zadupiu.
แมวตัวผู้


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 17:12
Klakier pisze:To i tak tylko teoria bo skarbówce szkoda czasu na takie miliomnerki jak tox, gdyby miała z ShowUp.tv jakieś konkretne pieniądze to nie mieszkałaby w klitce na zadupiu.


Oj Klakier, Klakier, ty zawsze byłeś i jesteś złośliwy..... Ale się nie martw, na donosy skarbówka reaguje:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 17:19
vikibrunetka pisze:
Klakier pisze:To i tak tylko teoria bo skarbówce szkoda czasu na takie miliomnerki jak tox, gdyby miała z ShowUp.tv jakieś konkretne pieniądze to nie mieszkałaby w klitce na zadupiu.


Oj Klakier, Klakier, ty zawsze byłeś i jesteś złośliwy..... Ale się nie martw, na donosy skarbówka reaguje:-)

Ta reaguje, żebronelle podpirtdalali pewnie nie raz i nic, raczej interesuje ich grubszy szmalec a nie kilka stówek miesięcznie bez podatku.

Ścigali w ogóle kogoś z SU?
แมวตัวผู้


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 18:56
jak na swoj wiek (...) to wygląda bardzo staro :shock2: a ja myślałem ze ona dobrze sie trzyma
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 22:56
powinno byc jakies ostrzezenie przed wejsciem do niej. wlazlem, zobaczylem ta pieknosc i juz mi sie odechcialo SU na dzis.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 kwie 2017, 23:50
Kozi27 pisze:powinno byc jakies ostrzezenie przed wejsciem do niej. wlazlem, zobaczylem ta pieknosc i juz mi sie odechcialo ShowUp.tv na dzis.



Spojlery to tylko przed filmami są .
Niestety . Transmisja toxic to nie film. Chociaż jestem w stanie wyobrazić sobie , toxex na dvd , seans w kinie jakimś , na wembley może gdzieś na żywca... przychodzą tłumy i wszyscy podziwiają , klaszczą , skaczą , źrą kielby z ruszta nawet też , czasem sie biją .Jak marionety kurwa . Wszystko na część tej jedynej , naszej Angel ! Ale nie tak , to nie takie proste , nasza Tox ceni sobie to własnie bezkrólewie ze swym jakże to k(r)órewskim łbem na czele i świat w którym ona wytacza - jaki portal ma istnieć a jaki nie ... a my jako zwykłe niziny społeczne jebane ,możemy sie tylko przygladać . NIE MA SPOJLERÓW wcchodzimy na własne ryzyko
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 kwie 2017, 00:04
Ja bardzo uprzejmie przypominam niektórym forumowiczom, że ten temat poświęcony jest chwaleniu Toxic, wyrażaniu zachwytu nad jej urodą, oddawaniu czci i szacunku dla jej charakteru i postępowania z ludźmi.

Mile widziane też komplementy pod adresem jej rozległej wiedzy, inteligencji i niespotykanego poczucia humoru. Cenimy też elegancję, polot, klasę i bardzo wysoką kulturę osobistą polskiej Paris Hilton (jak sama się ochrzciła).

Obrazek
Proszę też nie pisać jakichś pomówień, że nasze Słoneczko mieszka w leśnej klitce czy cóś, bo adwokat naszego Bóstwa tylko czeka na takie "kwiatki". Toxic bowiem mieszka w pięknym apartamencie z widokiem na morze, a że na kamerce pokazuje tylko kanapę, to przez skromność i empatię dla biedaków z nizin, którzy załamaliby się widząc te luksusy w które opływa nasza Kochana Toxic.

Obrazek
O Gwiazdo Zaranna i Nocna!
Świeć nam nieustannie.
A Twój blask niech spali
wszystkich debili z nizin!
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
28 kwie 2017, 00:18
Obrazek
Moje Piękne Kochanie złe jakieś dzisiaj. Ale nic dziwnego. Musi borykać się z takimi debilami z nizin jak na przykład taki jeden wczoraj. Wszedł, przywitał się i napisał, że zaprasza na swoją transmisję. Toksina okazała maximum kultury i dobrej woli, bo powiedziała tylko: O, znów jakiś upośledzeniec co wali konia do monitora. Zaśmiała się zalotnie z tego cudnego żartu i po chwili kokieteryjnie westchnęła: No i właśnie znów się brzydko zachowałam, prawda?
Wielkie uznanie dla naszego Bóstwa za taki popis elegancji i humoru.

Nasza Ambrozja Erotyzmu chwali się ostatnio jednym ze swoich osiągnięć życiowych, że jako pierwsza na szołapie wymyśliła priva: ocena twojego kutasa. Zaiste kreatywność wspaniała i wiadomo, że coś takiego mogła wymyślić jedynie Toksina. Ta inwencja, ta oryginalność, ten polot! Inne dziewczyny też zaczęły to robić, ale przyjdzie czas, że będą płacić Toksinie tantiemy z tytułu praw autorskich.

Martwię się tylko drogami moczowymi Toxic. Oby jakaś infekcja się tam nie wdała, bo Najpiękniejsza Królowa Kamerek bardzo często wychodzi oddawać mocz. Nieraz 5-6 razy w ciągu kilku godzin. Mam nadzieję, że to tylko z powodu stresu jaki wywołują w niej debile z nizin i inne zjeby genetyczne.

I oby to tylko nie skończyło się tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
28 kwie 2017, 03:22
Żeton pisze:Nasza Ambrozja Erotyzmu chwali się ostatnio jednym ze swoich osiągnięć życiowych, że jako pierwsza na szołapie wymyśliła priva: ocena twojego kutasa. Zaiste kreatywność wspaniała i wiadomo, że coś takiego mogła wymyślić jedynie Toksina. Ta inwencja, ta oryginalność, ten polot! Inne dziewczyny też zaczęły to robić, ale przyjdzie czas, że będą płacić Toksinie tantiemy z tytułu praw autorskich.


Ahhahahhhaa. Przebudziłam si e właśnie i czytam Wasze newsy ale Ty żeton rozjebałeś mnie na maksa i nie wiem czy iść do nocnego po piwo czy nie.... :-) ahahahhahha

Za nim podejmę decyzję, to zajrze na SU i sprawdzę czy jest w pracy toksyna:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
28 kwie 2017, 15:16
Z głębokim zaniepokojeniem fan klub znanej i lubianej celebrytki webkamerkowej zanotował ostatnio że Toksiunia jest ciut jakby mniej ciemniejsza niż zwykle
To szkandal.....
Dlatego w trosce o jej ymydż, oraz poziom witaminy D -3 oraz o humor, który przy tak ładnej zimie tej wiosny może szwankować
Apelujemy do naszej ulubienicy
IDŹ NA SOLAR KOCHANIEŃKA

Obrazek

Zalecamy co najmniej 20 minut na nowych lampach
Czekamy na efekty i trzymamy kciuki
Nasza królowa nie może być bladawcem pospolitym. Jak wiadomo w kręgach ludzi znanych z tego, że są znani... włosy (naturalna doklejka ze słowiańskich loków), pazurki (hybrydy fluory), rzęsy (norki ofkors) i zdrowa oliwkowa skóra (egyptian papirus) to podstawa.
Do zobaczenia moi drodzy.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
28 kwie 2017, 16:07
HenryChinaski1 pisze:Z głębokim zaniepokojeniem fan klub znanej i lubianej celebrytki webkamerkowej zanotował ostatnio że Toksiunia jest ciut jakby mniej ciemniejsza niż zwykle
To szkandal.....
Dlatego w trosce o jej ymydż, oraz poziom witaminy D -3 oraz o humor, który przy tak ładnej zimie tej wiosny może szwankować
Apelujemy do naszej ulubienicy
IDŹ NA SOLAR KOCHANIEŃKA

Obrazek

Zalecamy co najmniej 20 minut na nowych lampach
Czekamy na efekty i trzymamy kciuki
Nasza królowa nie może być bladawcem pospolitym. Jak wiadomo w kręgach ludzi znanych z tego, że są znani... włosy (naturalna doklejka ze słowiańskich loków), pazurki (hybrydy fluory), rzęsy (norki ofkors) i zdrowa oliwkowa skóra (egyptian papirus) to podstawa.
Do zobaczenia moi drodzy.




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hahahahaha po prostu nie mogę!
Henio, jak zawsze w dobrej formie :good3:
Bladawiec Pospolity :laugh3:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
28 kwie 2017, 17:17
Toskina Nasza Ukochana często zadaje pytanie:
A wiecie dlaczego mnie tak wiele osób nienawidzi?

I sama sobie zaraz odpowiada: Bo ja zawsze mówię prawdę.

Dowodów na to bez liku. Jednym z klasycznych jest nieustanne podkreślanie, że Nasza Ambrozja Erotyzmu nie chodzi po innych kamerkach. Niedawno też to ogłosiła, a później - jeszcze tej samej nocy - raportowała co się działo na kamerce Wrednej Suki. Sprawozdań z transmisji Szefowej Szefów nie zliczę...

Czyż nie cudne to żarty i przewrotność godna najwyższego uznania? Chylę czoła jak zwykle.

Obrazek

A wczoraj to już w ogóle zasłużyła na złoty medal za fantastyczne poczucie humoru. Przez kilka godzin non stop...

mówiła i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła,
i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła,
i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła,
i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła,
i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła, i mówiła...

...a potem gdy przyszedł jakiś debil z nizin i zaczął zadawać jej różne pytania, to odparła:
Tu nie czateria, jak chcesz sobie pogadać to idź tam właśnie. Tu jest portal erotyczny, a nie mównica. Tu się pokazuje, a nie uprawia pogaduszki.

Przyznacie, że to wręcz mistrzowska riposta! :yahoo:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
28 kwie 2017, 23:13
Ponieważ zaraz cza oddawać PIT
To fan klub Toksi chciałby jej podpowiedzieć na co może oddać swój 1 proc. podatku...
To już ostatnia chwila....
Wszystkie te podmioty znajdują się w Wykazie Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego

Proponujemy
1 FUNDACJA NA RZECZ LUDZI
OSAMOTNIONYCH "SREBRNE LATA"

2 KLUB ABSTYNENTÓW "KROKUS" GLIWICE

3 STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I
PROMOCJI GMINY KOZY

4 STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB LGBT
"TOLERADO"

5 FUNDACJA ANIMACJI ARTYSTYCZNEJ
"SZACHRAJ"

i moje ulubione!!!!!

6 STOWARZYSZENIE KRÓLUJ NAM CHRYSTE
NA RZECZ BUDOWY KOŚCIOŁA POD
WEZWANIEM JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA
WSZECHŚWIATA

7 ZWIĄZEK ROMÓW POLSKICH

Jak widać wybór trudny.... ale liczymy, że nasza Toksina, znana i lubiana m.in dzięki wrażliwej duszy i tkliwemu serduszku, które tak często daje znać o sobie, dokona słusznego skierowania niemałego przecież strumienia pieniędzy na szczytny cel.
Tak jej dopomóż św Gwidonie patronie urzędników podatkowych i Ty św Mateuszu apostole, patronie pracowników Izb Skarbowych.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości