Mokra_Kasia/Mokra__Kasia/Mokra___Kasia

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Przepięknie wygląda. Takie kobiety, w sensie - krągłości, to ja szanuję! :heart:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


elomelo23 pisze:chyba nadaje teraz na innej stronie z kamerkami jak się nie myle to CAM4 ale jaki nick ma to nie wiem :/

wszystkie linki do jej kariery na chaturbate cam4 itd. masz w pierwszym poście >>
viewtopic.php?f=8&t=394#p2779
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zawsze wraca jak na SU są kłopoty z wypłatami :laughingnew:
Awatar użytkownika
ares97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2020, 18:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zajrzałem do niej ze 2-3 razy po jej powrocie i raczej nic nie wskazuje, żeby wróciła z uwagi na kasę. Nie miała ani privów ani nie robiła grupy… nawet jak ją o to zagadywali to grzecznie odmawiała… oczywiście nie obrażała się jak ktoś coś rzucił, ale sama o to nie cisnęła…
Wolę sobie myśleć że to bardziej z sentymentu
no i rzeczywiście nabrała więcej kobiecych kształtów, ale jak dla mnie ciągle wygląda bardzo dobrze…
Awatar użytkownika
Bobby Fischer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2020, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bobby Fischer pisze:Zajrzałem do niej ze 2-3 razy po jej powrocie i raczej nic nie wskazuje, żeby wróciła z uwagi na kasę. Nie miała ani privów ani nie robiła grupy… nawet jak ją o to zagadywali to grzecznie odmawiała… oczywiście nie obrażała się jak ktoś coś rzucił, ale sama o to nie cisnęła…
Wolę sobie myśleć że to bardziej z sentymentu
no i rzeczywiście nabrała więcej kobiecych kształtów, ale jak dla mnie ciągle wygląda bardzo dobrze…

Przecież ona nawet ładna nie jest i nie pasują jej te czarne włosy już w brązowych by lepiej wyglądała.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


ruger44 pisze:


Wszystkie wracają...

Faceci to samo a laski nie wszystkie bo znam jedną co nie wróciła od 4 lat nawet w roli widza.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek pisze:
ruger44 pisze:


Wszystkie wracają...

Faceci to samo a laski nie wszystkie bo znam jedną co nie wróciła od 4 lat nawet w roli widza.


Niby która wróciła w roli widza?
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SlodkiRozek pisze:
Bobby Fischer pisze:Zajrzałem do niej ze 2-3 razy po jej powrocie i raczej nic nie wskazuje, żeby wróciła z uwagi na kasę. Nie miała ani privów ani nie robiła grupy… nawet jak ją o to zagadywali to grzecznie odmawiała… oczywiście nie obrażała się jak ktoś coś rzucił, ale sama o to nie cisnęła…
Wolę sobie myśleć że to bardziej z sentymentu
no i rzeczywiście nabrała więcej kobiecych kształtów, ale jak dla mnie ciągle wygląda bardzo dobrze…

Przecież ona nawet ładna nie jest i nie pasują jej te czarne włosy już w brązowych by lepiej wyglądała.


"ładność" jest dosyć subiektywna. dla mnie akurat jest.
więc choć masz prawo do swojej opini i kompletnie mi ona nie przeszkadza - takie autorytarne stwierdzenia są kompletnie bezsensowne...
Awatar użytkownika
Bobby Fischer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2020, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bobby Fischer pisze:Zajrzałem do niej ze 2-3 razy po jej powrocie i raczej nic nie wskazuje, żeby wróciła z uwagi na kasę. Nie miała ani privów ani nie robiła grupy… nawet jak ją o to zagadywali to grzecznie odmawiała…

Już na swojej drugiej transmisji włączyła grupowa i to więcej niż jedna, mówiąc oczywiscie wczesniej ze się wstydzi, a jak ktos mówił ze na innych kamerkach nie ma z tym problemu to mowila ze „tam jest inaczej”.
Ale Kasia zawsze, przynajmniej od powrotu, mowi ze nie wie czy się rozbierze, ze weszła tylko na chwile bo chciała zobaczyć jak SU działa (ale się przy okazji pomalowała i ubrała specjalnie w bieliznę) czeka aż zbierze się tak duzo ludzi jak to mozliwe i dopiero odpala grupowa.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Grupowa była ustawiona za 500 żet.....
Widać na starość całkiem się w głowie poprzewracało.
Żeby Ona jeszcze była ładna, obecnie wygląda fatalnie, buzia jakaś opuchnięta,
włosy czarne strasznie ją postarzają. W sumie to Ona nigdy śliczna nie była (rzecz gustu),
ale obecnie jest zdecydowanie gorzej.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Były różne, nawet za 10 i za 50, a co do urody- kwestia gustu, mnie tylko denerwuje ze wiecznie ma przekrzywiona glowe w jedna strone
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgadza się - ostatnio tez trafiłem na grupowa za 500. Cena rzeczywiście trochę z kosmosu porównując z cenami u innych. Choć tam było chyba 30 min za 500, więc przy grupach typu 6 min za 100 to matematycznie jakoś się składa.... ale rzeczywiście 500 na jeden strzał to sporo i nie każdemu się kalkuluje.
Zmierzałem jednak do czegoś innego – tam przy grupowej za 500 ustaliła limit na 20 osób. Bilet kupiło, zdaje się, 14 i ostatecznie ją utrąciła. Ja tu nie chce omawiać model biznesowy, czy lepiej za 500 dla 20 czy za 50 dla 200 (celowo zrównałem liczby w przykładzie, ale podejście taniej. a więcej sprawdza się bardzie gdy liczba odbiorców nie jest tak ograniczona jak na transmisji), bardziej chodzi mi o fakt, że to się nie odbyło, a mogło. Nawet przy 14 chętnych.
Nie oszukujmy się – dziewczyny chcą na SU zarobić i żadna nie siedzi dla klimatu (a przynajmniej nie tylko dlatego). Ale też nie dla każdej liczy się tylko żeton. Gdyby Kaśka wróciła tylko po to, to by trzaskała grupowe orgazmy co pół godziny jak to niektóre laski robią (i bynajmniej tego nie krytykuję - nie jestem fanem, wolę choć cień emocjonalnego zaangażowania, a nie potrafię go sobie wmówić, przy takiej fabrycznej robocie - bo każdy ma swój pomysł na siebie, a i okoliczności bywają różne), na pewno włączone by były privy i na pewno nie utrąciła by grupy z 14 osobami za 500 zet. Przy samej chciwości tak się nie robi.
I dla jasności – nikogo tu nie bronię. Nie czuję takiej potrzeby, a i nawet nie było tu przecież żadnego specjalnego ataku. Ot, przytaczam fakty i interpretuję na swój, może odrobinę naiwny, sposób. W głowie nikomu nie siedzę i prawdziwych motywów nie znam. Nie jestem też żadnym zakochańcem, jacy się tu trafiają - do Kaśki mam może jakiś tam sentyment, ale nie do niej jednej. I najwyraźniej – patrząc na długość tekstu – trochę się nudziłem..
Awatar użytkownika
Bobby Fischer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2020, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:Były różne, nawet za 10 i za 50, a co do urody- kwestia gustu, mnie tylko denerwuje ze wiecznie ma przekrzywiona glowe w jedna strone

Paris też ma ciągle przekrzywioną chyba jak wyprostują wyglądają źle i chcą się jak zaprezentować z najlepszego profilu.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Co do wyglądu: Napisałem, że dla mnie jest ładna i to podtrzymuje (może to być też kwestia wspomnianego sentymentu). Zresztą "ładna" jest bezpieczne, nietrudno je obronić, to "piękna" idzie w pewne ekstrema i powinno być bardziej wyważone…
Czy czarne włosy ją postarzają? Generalnie jest starsza, więc może to samo to? Ale chyba coś w tym jednak jest, że w ciemnych włosach wygląda się dojrzalej (może nie jak w siwych, ale i tak…). Ale sam młodszy się nie robię, więc moze dlatego mi to aż tak nie przeszkadza...
Z tą przekrzywioną głową to może rzeczywiście cos jest na rzeczy... Wygląda przez to na lekko zblazowaną. Choć może to akurat efekt czatu..? To chyba najtrudniejsze w tej „robocie” (jak się już przełamie ewentualną wstydliwość czy obawę przed rozpoznaniem) – udawać zainteresowanie tymi „gładkimi” tekstami. Ba, prowadzić z nimi dialogu… Nie wiem czy bym tak mógł… Nie na dłuższa metę – nawet przy takiej kasie. No ale to też kwestia predyspozycji… i łatwo się to mówi, jak nikt mi takiej fuchy nie oferuje ;)
Awatar użytkownika
Bobby Fischer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2020, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:Żeby Ona jeszcze była ładna, obecnie wygląda fatalnie, buzia jakaś opuchnięta,

Znalazł się forumowy znawca kobiecego piękna.
Sam jesteś opuchnięty :sarcastic:

https://showup24.tv/Mokra___Kasia
https://showup24.tv/profile/Mokra___Kasia
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Sam jesteś opuchnięty :sarcastic:


Opuchnięta to jest twoja ukochana, ale ona to od codziennego picia :haha:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Znalazł się forumowy specjalista od opuchlizny :laughingnew:
I chyba na dodatek bidokowi tematy się pojeballyyyyy :scratch_one-s_head:

https://showup24.tv/Mokra___Kasia
https://showup24.tv/profile/Mokra___Kasia
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Prawdziwa gwiazda, odpowiedzialna, samodzielna kobieta:*
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nicola85, Tomi45 i 35 gości