Filtry do kamerki logitech920

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam, czy mozna zaintsalowac filtry do kamerki logitech 920? Cos takiego jak jest na smartphonie, zeby wygladac lepiej na transmisji :D
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




@Niby, w oprogramowaniu dla tej kamery można zmieniać różne ustawienia, począwszy od wybierania źródła nagrywania, aż po zmianę nasycenia barw, kontrastu itp. USTAWIENIA KAMERY i LOGITECH CAPTURE

A jeśli masz system inny niż Windows 10 to kliknij TUTAJ
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Sadistik pisze:@Niby, w oprogramowaniu dla tej kamery można zmieniać różne ustawienia, począwszy od wybierania źródła nagrywania, aż po zmianę nasycenia barw, kontrastu itp. USTAWIENIA KAMERY i LINK DO LOGITECH CAPTURE

A jeśli masz system inny niż Windows 10 to kliknij TUTAJ


Wiem, bardziej chodzilo mi o cos takiego jak jest na snapchat albo na aparacie smartphona, wygladzanie twarzy itepe, nie wiem jak to ustawic, jesli jest to oczywiscie mozliwe...
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




z tego co wiem, do tej kamery niema tego typu filtrow, mogliby w końcu zrobić taka kamerke obslugująca filtry, wyglądzającą czy korygującą.

Trzeba sobie radzić z LWS albo Capture.

Można jeszcze inne programy jak manycam używać, ale jak sobie zrobisz filtrowanie, to lagi miedzy twoim ruchem, a przetworzeniem w kamerce sięgaja nawet 30 sekund, wiec tez lipa.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Niby, wiesz... z gówna bata nie ukręcisz ;) jesli z twarzą jest tak źle ze tapeta nie pomoze to lekka lipa ;) w Photoshopie to jeszcze sie da, ale na livestreamie troche ciezko...
Swoją drogą... a nie da sie na SU przez OBSa ?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Niby, wiesz... z gówna bata nie ukręcisz ;) jesli z twarzą jest tak źle ze tapeta nie pomoze to lekka lipa ;) w Photoshopie to jeszcze sie da, ale na livestreamie troche ciezko...
Swoją drogą... a nie da sie na SU przez OBSa ?

Hahaha nie jest tak zle z ryjkiem mojej swinki :laugh3: ale myslalem, ze zawsze mozna to podkrecic ...
Probowalem zainstalowac te filtry ale to chyba dziala tylko przez ta platforme dla gamerow. Nie znam sie na tym za vardzo wiec nawet nie wiem jak to polaczyc ze soba zeby mialo rece i nogi. Tam sa filtry jak na insta.
Wlasnie i to jest pomysl na biznes hahaha appke do streamowania wymyslec aby wygladzala nasze kobiety :yahoo:


beznadzieja pisze:z tego co wiem, do tej kamery niema tego typu filtrow, mogliby w końcu zrobić taka kamerke obslugująca filtry, wyglądzającą czy korygującą.

Trzeba sobie radzić z LWS albo Capture.

Można jeszcze inne programy jak manycam używać, ale jak sobie zrobisz filtrowanie, to lagi miedzy twoim ruchem, a przetworzeniem w kamerce sięgaja nawet 30 sekund, wiec tez lipa.


Dzisiaj na SU widzialem laske i ona miala wyprasowana twarz wlasnie jakims filtrem bo zdjecia w profilu byly takie same i ewidentnie z filtrem wygladzajacym i rozswietlajacym twarz. Taka blondi po ang gadala. Nie pamietam nicka
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Laski z zagranicy często sa prowadzone przez studia. Z tego co wiem, oni tam mają swoje programy własnie z filtrami wygładzające, rozjaśniające itd.
Raz kiedyś dostałam zaproszenie do współpracy z takim studiem, odmówiłam z różnych przyczyn, ale właśnie koleś pokazywał mi jak ze średniej jakości pasztetowej można zrobić żyletę :D
Co najlepsze w tym wszystkim większośc programów jakie znajdziesz normalnie w necie po zastosowaniu filtrów dramatycznie obniża jakośc streamu, a na tych ich programach właśnie nie. Przekopałam pół neta i nadal szukam programu z jakiego oni korzystają. Jeszcze jest jedna opcja możliwe, że oni mają zrobione kamery z lustrzanek albo czegoś w ten deseń i nasze smutne c920 nigdy nie wyciągnie takiego obrazu.

Można celować w Logiteha Brio do którego sie przymierzam od jakiegoś czasu, ale na SU generalnie więcej już nie wyciśniesz chyba. Do brio masz osobny program, mozliwe że tam będzie więcej filtrów, ale jak ściągnelam program Capture do kamerki c920 to niema tam żadnych więcej funkcji niż do mojej kamery. No nie wiem jak już kupowac KAMERĘ 4k to raczej startowac na zagraniczne, bo na skype wyciągniesz też ladny obraz.

Ciekawa jestem też z jakich kamerek korzystają inne dziewczyny, juz poza tym logitechem, bo brzydnie się. Może ktoś ma jakąs ciekawa kamere z HP, Creativa, Microsoft i chce się pochwalić jak dziala?
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Mam taki programik z wygładzaniem, rozjaśnianiem, filtrami, gifami i innymi bajerami. Tyle, że po 30 dniach płatny i trzeba mieć dobry komputer. Na słabym tnie. Cyber link YouCam 8. Polecam.

Jak ktoś znajdzie darmową wersję na dłużej będę wdzięczna.
Biustwo




właśnie testowalam ten youcam , w sumie program znam i korzystalam z niego na innych modelach kamerek. Sciagnelam wersje 8 no i troche dupa, bo wszystkie efekty ktore che sprawdzic sa juz w wersji platnej. Spoko ja sobie moge kupic za te 30 dolcow ten program, ale zanim go kupie chcialabym wiedziec jak to dziala, filtrow wygladzajacych nie moge wlaczyc, efekt hdr rowniez, pozostaja mi tylko filtry klasyczne do wyboru, ktore niestety obniżaja troche jakość. Jakby w tej wersji testowej mozna bylo sprawdzic wszystkie bajery to byloby fajnie. Szukam dalej :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości