purebomb/pureboomb/cam_girlll20/heyyy_/pure_carlyy

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: pureboomb/cam_girlll20
18 gru 2017, 16:28


Awatar użytkownika
mmmmmmm123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2017, 13:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ..
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmmmmmm123


Re: pureboomb/cam_girlll20
18 gru 2017, 18:03


Re: pureboomb/cam_girlll20
27 sty 2018, 15:34


Myślałem, że laska prezentuje nieco wyższy poziom niż ta napalona Nelka ale widocznie to ta sama liga :D
Awatar użytkownika
bartender89
SU-holik
SU-holik
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2018, 13:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
28 sty 2018, 20:30


bartender89 pisze:Myślałem, że laska prezentuje nieco wyższy poziom niż ta napalona Nelka ale widocznie to ta sama liga :D


Jak już krytykujesz to merytorycznie bo takie coś może napisać każdy nawet zazdrosna laska z SU, której się nie powodzi. A co do konkretów to Jedna z najładniejszych twarzy jakie widziałem na SU i ten piękny uśmiech:) Ciało też bardzo fajne a zwłaszcza tyłeczek:) Jeżeli szukasz na SU damy z salonów to owszem nie ten adres ale to jest SU i przychodzimy się tu dobrze bawić z niegrzecznymi dziewczynkami:) ale nie można jej zarzucić, że jest głupia bo akurat jest bardzo kumatą dziewczyną i fajnie się z nią rozmawia. Akurat pierwsze co mnie u niej przyciągnęło (no ok może razem z fajnym tyłeczkiem;p) to ciekawe konwersacje zanim jeszcze zobaczyłem co potrafi na priv i ukrytych transmisjach z Nelką :D

Jedna z kilku dziewczyn na SU gdzie poza podziwianiem pięknego ciała również chętnie z nią rozmawiam.
Awatar użytkownika
Samiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nvm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
29 sty 2018, 01:58


Dzisiaj robiła pokazy ginekologiczne i powinna zainwestować w waginoplastykę :D
Awatar użytkownika
bartender89
SU-holik
SU-holik
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2018, 13:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
30 sty 2018, 12:49


Re: pureboomb/cam_girlll20
05 lut 2018, 00:44


Laska całkiem niezła ale tandetnie wygląda w tych nowych czarno-białych włosach, w długich blond o niebo lepiej jej było...
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
08 lut 2018, 19:34


Guli84 pisze:Laska całkiem niezła ale tandetnie wygląda w tych nowych czarno-białych włosach, w długich blond o niebo lepiej jej było...


Ty to coś tylko narzekasz na Kasie i nelke;p

Kasia już ma nowe długie piękne blond włosy więc śmiało możesz brac privy i się nacieszyc;p
Awatar użytkownika
Samiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nvm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
14 lut 2018, 21:46


W tym tygodniu spotkała się z Napalona_Nelkaaa i nadają walentynkową "audycję" z hotelu. Dziś i jutro mają być "ukryte transmisje".

https://showup24.tv/pureboomb
https://showup24.tv/profile/pureboomb
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 01:58


Dzisiejsza ukryta transmisja to jedno wielkie dno, chaos, opóźnienie i wydymanie oglądających. 200 żet za bilet od osoby - dziewczyny przed transmisją zapewniały sex i ssanie kutasa w wykonaniu przez obie dziewczyny, a z trójkąta była tylko chwila ruchania Nelki, reszta wygłupy i palenie papierosów :nono: no i na udawanym lodziku & ujeżdzaniu kutasa przez Pure kończąc. Wszyscy zostali wydymani :hi: (poza Pure :laughingnew:)
Awatar użytkownika
dbifuria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2015, 23:32
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 01:58


Oszustki Pureboomb i Napalona Nelka kusza ukrytą transmisja za 200 zetonów gdzie ma być trójkąt z sąsiadem a było jedno wielkie gówno cały czas się tylko śmiały i czytały czat a seksu było tyle ze nawet nie zdążyłem wyjąć siurka ze spodni! i jeszcze trzeba było czekać ponad godzinę zanim każdemu wyślą nick no po prostu jeden wielki śmiech na sali!!! :hi:
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 02:03


To wy rozjebaliście transmisje ;) Możecie mieć pretensje tylko do siebie..
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Santeos pisze:Oszustki Pureboomb i Napalona Nelka kusza ukrytą transmisja za 200 zetonów gdzie ma być trójkąt z sąsiadem a było jedno wielkie gówno cały czas się tylko śmiały i czytały czat a seksu było tyle ze nawet nie zdążyłem wyjąć siurka ze spodni! i jeszcze trzeba było czekać ponad godzinę zanim każdemu wyślą nick no po prostu jeden wielki śmiech na sali!!! :hi:


Był w końcu ten trójkacik? Bo chciałem kupić wejściówke, ale sie Mniszka zajełem :cool3:
Awatar użytkownika
HrabiaC
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2018, 02:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MniszkaKiszka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Hrabia_Cristo




Ja tu wpadłem z tego samego powodu. To co one zrobiły to był chyba jakiś żart :D
Awatar użytkownika
xPatrykooo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 02:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nima
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HrabiaC pisze:
Santeos pisze:Oszustki Pureboomb i Napalona Nelka kusza ukrytą transmisja za 200 zetonów gdzie ma być trójkąt z sąsiadem a było jedno wielkie gówno cały czas się tylko śmiały i czytały czat a seksu było tyle ze nawet nie zdążyłem wyjąć siurka ze spodni! i jeszcze trzeba było czekać ponad godzinę zanim każdemu wyślą nick no po prostu jeden wielki śmiech na sali!!! :hi:


Był w końcu ten trójkacik? Bo chciałem kupić wejściówke, ale sie Mniszka zajełem :cool3:




Niestety nie :/ a szkoda, bo mogło być super
Awatar użytkownika
Malinowy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 24 wrz 2017, 01:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pureboomb
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HrabiaC pisze:
Santeos pisze:Oszustki Pureboomb i Napalona Nelka kusza ukrytą transmisja za 200 zetonów gdzie ma być trójkąt z sąsiadem a było jedno wielkie gówno cały czas się tylko śmiały i czytały czat a seksu było tyle ze nawet nie zdążyłem wyjąć siurka ze spodni! i jeszcze trzeba było czekać ponad godzinę zanim każdemu wyślą nick no po prostu jeden wielki śmiech na sali!!! :hi:


Był w końcu ten trójkacik? Bo chciałem kupić wejściówke, ale sie Mniszka zajełem :cool3:


Nie musiałeś nawet wydawać żetona - dziewczyny tak inteligentne, że nie potrafiły ogarnąć tego cyrku więc po prostu publicznie podały nick do ukrytej transmisji wszystkim. ¯\(ツ)/¯

Obrazek
Awatar użytkownika
dbifuria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2015, 23:32
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 02:15


Niestety ukryta trans to jedna wielka porazka. Pierwszy raz skorzystalem z tej opcji, bo jakos zawsze wolalem privy indywidualne, ale ten trojkat mnie podkrecil. Smiechy, zabawa telefonem i glosem. Niepotrzebne gadanie trwalo z 30 minut, a sama zabawa moze 4 minuty. Zreszta jak mozna napisac, ze to wina widzow i niby my rozjebalismy transmisje. Ja akurat nic nie pisalem bo ciezko byloby sie przebic, ale nie dziwce sie dziewczyny ludziom. Zarobilyscie spoko kasy, do tego ogladac mogly to osoby, ktore nie daly nawet grosza, bo nie dalyscie rady z tyloma osobami, a wzamian ogladaly jakis dramat.

Ja osobiscie jestem zszokowany, bo traktowalem Was za powazny duet. Pozdro. :nea:
Tomorowland


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 08:51


pureboomb pisze:To wy rozjebaliście transmisje ;) Możecie mieć pretensje tylko do siebie..


W jaki sposób rozjebali?

To ile tych chętnych było? :shock2:
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 11:14


posprzatajTO pisze:
pureboomb pisze:To wy rozjebaliście transmisje ;) Możecie mieć pretensje tylko do siebie..


W jaki sposób rozjebali?

To ile tych chętnych było? :shock2:



Od chuja.
Dawno nie widziałem tak nie zorganizowanej transmisji. Najśmieszniejsza była blondyna mówiąc ze nie wie co to trojkat na który zaprosiła i zgarnęła za to żetony, cieszę się tylko ze nie byłem kolejnym frejerem który dał sir zrobić w chuja, żenada w chuj powinny oddać zwrot za bilety.
Awatar użytkownika
Remik
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2018, 00:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 11:29


Remik pisze:
posprzatajTO pisze:
pureboomb pisze:To wy rozjebaliście transmisje ;) Możecie mieć pretensje tylko do siebie..


W jaki sposób rozjebali?

To ile tych chętnych było? :shock2:



Od chuja.
Dawno nie widziałem tak nie zorganizowanej transmisji. Najśmieszniejsza była blondyna mówiąc ze nie wie co to trojkat na który zaprosiła i zgarnęła za to żetony, cieszę się tylko ze nie byłem kolejnym frejerem który dał sir zrobić w chuja, żenada w chuj powinny oddać zwrot za bilety.


To ile było chętnych, 100? 300? I czemu Kasia mówi że to wasza wina?



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Issum i 172 gości