_CuteLady_/bityd/blacklayers

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


To chyba jakas pomyłkowa opinia. Na privkach bylem ze 2-3 razy ale od czasu do czasu zagladam na ogolny i nigdy sie nie spotkalem z opryskliwością czy chamstwem.
Zdaje sie nawet ja chwala za stonowane i spokojne reakcje.

https://showup24.tv/_CuteLady_
https://showup24.tv/profile/_CuteLady_
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




CiekawskiPanicz pisze:dziewczyna nie mila opryskliwa, urody nie oceniam ale podejscie ma odpychajace ludzaco podobna do innej pary tutaj z tego co widze dawno nie bylo jej z facetem chyba sie rozstali




Fajnie, że ktoś poruszył temat podobieństwa ;)
_CuteLady_ po prostu kopiuje mnie we wszystkim i nadszedł w końcu czas żeby to nagłośnić i żebyście spojrzeli na to z trochę innej strony - założę osobny temat żeby tu nie zaśmiecać.
Awatar użytkownika
Wikuś
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:29
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka fajnych dupeczek :D
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: InnocentSexyBitch




sthoss pisze:To chyba jakas pomyłkowa opinia. Na privkach bylem ze 2-3 razy ale od czasu do czasu zagladam na ogolny i nigdy sie nie spotkalem z opryskliwością czy chamstwem.
Zdaje sie nawet ja chwala za stonowane i spokojne reakcje.

https://showup24.tv/_CuteLady_
https://showup24.tv/profile/_CuteLady_

opinie każdy ma swoją dla ciebie miła dla mnie opryskliwa:) nic omylkowego
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




No raczej nie. Albo ty nie wiesz co znaczy MIŁA oraz OPRYSKLIWA albo piszesz o kimś innym. Bez przesady, jak ktoś osobę miłą może nazwać opryskliwą ? To nie ma znaczenia dla kogo, to są słowa o ugruntowanej wartości znaczeniowej. Masz pieniądze albo ich nie masz. Masz/nie masz. Miła/opryskliwa. To nie są słowa bliskoznaczne.
Awatar użytkownika
AnalnaPenetracja
SU-holik
SU-holik
Posty: 82
Rejestracja: 10 sie 2015, 00:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




AnalnaPenetracja pisze:No raczej nie. Albo ty nie wiesz co znaczy MIŁA oraz OPRYSKLIWA albo piszesz o kimś innym. Bez przesady, jak ktoś osobę miłą może nazwać opryskliwą ? To nie ma znaczenia dla kogo, to są słowa o ugruntowanej wartości znaczeniowej. Masz pieniądze albo ich nie masz. Masz/nie masz. Miła/opryskliwa. To nie są słowa bliskoznaczne.

hehe ojoj chyba ktos tutaj zaklada nowe konta:) no sorki moje zdanie OPRYSKLIWA= NIE MILA ODPYCHAJACA WIECEJ BYM NIE WSZEDL NA JEJ POKAZ:)
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




CiekawskiPanicz pisze:
AnalnaPenetracja pisze:No raczej nie. Albo ty nie wiesz co znaczy MIŁA oraz OPRYSKLIWA albo piszesz o kimś innym. Bez przesady, jak ktoś osobę miłą może nazwać opryskliwą ? To nie ma znaczenia dla kogo, to są słowa o ugruntowanej wartości znaczeniowej. Masz pieniądze albo ich nie masz. Masz/nie masz. Miła/opryskliwa. To nie są słowa bliskoznaczne.

hehe ojoj chyba ktos tutaj zaklada nowe konta:) no sorki moje zdanie OPRYSKLIWA= NIE MILA ODPYCHAJACA WIECEJ BYM NIE WSZEDL NA JEJ POKAZ:)


Ojoj, wiesz, że pod zdjęciem jest data rejestracji?
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




CiekawskiPanicz pisze:
AnalnaPenetracja pisze:No raczej nie. Albo ty nie wiesz co znaczy MIŁA oraz OPRYSKLIWA albo piszesz o kimś innym. Bez przesady, jak ktoś osobę miłą może nazwać opryskliwą ? To nie ma znaczenia dla kogo, to są słowa o ugruntowanej wartości znaczeniowej. Masz pieniądze albo ich nie masz. Masz/nie masz. Miła/opryskliwa. To nie są słowa bliskoznaczne.

hehe ojoj chyba ktos tutaj zaklada nowe konta:) no sorki moje zdanie OPRYSKLIWA= NIE MILA ODPYCHAJACA WIECEJ BYM NIE WSZEDL NA JEJ POKAZ:)



Konto mam kilka lat dłużej od Ciebie... Widać czytanie i rozumienie Cie pokonało.
Awatar użytkownika
AnalnaPenetracja
SU-holik
SU-holik
Posty: 82
Rejestracja: 10 sie 2015, 00:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ryszard Ochódzki pisze:
CiekawskiPanicz pisze:
AnalnaPenetracja pisze:No raczej nie. Albo ty nie wiesz co znaczy MIŁA oraz OPRYSKLIWA albo piszesz o kimś innym. Bez przesady, jak ktoś osobę miłą może nazwać opryskliwą ? To nie ma znaczenia dla kogo, to są słowa o ugruntowanej wartości znaczeniowej. Masz pieniądze albo ich nie masz. Masz/nie masz. Miła/opryskliwa. To nie są słowa bliskoznaczne.

hehe ojoj chyba ktos tutaj zaklada nowe konta:) no sorki moje zdanie OPRYSKLIWA= NIE MILA ODPYCHAJACA WIECEJ BYM NIE WSZEDL NA JEJ POKAZ:)


Ojoj, wiesz, że pod zdjęciem jest data rejestracji?

ojoj no tak nie ma to jak sie bronic atakiem:) przecież muszę wiedziec wszytsko:) poza tym nie ma co byc uszczypliwym jedno zdanie widocznie was boli conajmniej jakbym ja z blotem zmieszal a takich opini nigdy nie wydaje zawsze staram sie szukac pozytywow w ludziach co widac zreszta po moich wypowiedziach no ta panna mi nie podeszla co napisalem:P
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




CiekawskiPanicz pisze:
Ryszard Ochódzki pisze:
CiekawskiPanicz pisze:
AnalnaPenetracja pisze:No raczej nie. Albo ty nie wiesz co znaczy MIŁA oraz OPRYSKLIWA albo piszesz o kimś innym. Bez przesady, jak ktoś osobę miłą może nazwać opryskliwą ? To nie ma znaczenia dla kogo, to są słowa o ugruntowanej wartości znaczeniowej. Masz pieniądze albo ich nie masz. Masz/nie masz. Miła/opryskliwa. To nie są słowa bliskoznaczne.

hehe ojoj chyba ktos tutaj zaklada nowe konta:) no sorki moje zdanie OPRYSKLIWA= NIE MILA ODPYCHAJACA WIECEJ BYM NIE WSZEDL NA JEJ POKAZ:)


Ojoj, wiesz, że pod zdjęciem jest data rejestracji?

ojoj no tak nie ma to jak sie bronic atakiem:) przecież muszę wiedziec wszytsko:) poza tym nie ma co byc uszczypliwym jedno zdanie widocznie was boli conajmniej jakbym ja z blotem zmieszal a takich opini nigdy nie wydaje zawsze staram sie szukac pozytywow w ludziach co widac zreszta po moich wypowiedziach no ta panna mi nie podeszla co napisalem:P


Wytknąłem Ci tylko błąd. Atak? Obrona? Nie wyraziłem nawet jednej opinii na temat tej dziewczyny, bo najzwyczajniej w świecie ona mnie nie interesuje. Jedna próba, pisz bardziej gramatycznie, bo ciężko się Ciebie czyta. Pamiętaj, liczy się jakość nie ilość, chyba, że bierzesz przykład z Harda.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




CiekawskiPanicz pisze:ta panna mi nie podeszla co napisalem:P

Nie, nie to napisales... napisales ze jest niemila i opryskliwa, nawet nie uzasadniajac czym sie to objawialo. Bez teorii spiskowych na razie, ale podejrzany jest koles ktory rejestruje sie na forum, napierdoli tego samego dnia niemal sto postow... wszystkie krotkie i generalnie pozytywne a akurat jedna jedyna panna jest "niemila i opryskliwa". Tym bardziej cos nie pyka, ze akurat jest znana (nie tylko mnie) z tego ze jest wrecz przeciwnie... co jak co, ale wiele razy bywalem na jej transmisjach i nigdy nie zauwazylem aby byla dla kogos niemila...Cos tu jest nie halo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
CiekawskiPanicz pisze:ta panna mi nie podeszla co napisalem:P

Nie, nie to napisales... napisales ze jest niemila i opryskliwa, nawet nie uzasadniajac czym sie to objawialo. Bez teorii spiskowych na razie, ale podejrzany jest koles ktory rejestruje sie na forum, napierdoli tego samego dnia niemal sto postow... wszystkie krotkie i generalnie pozytywne a akurat jedna jedyna panna jest "niemila i opryskliwa". Tym bardziej cos nie pyka, ze akurat jest znana (nie tylko mnie) z tego ze jest wrecz przeciwnie... co jak co, ale wiele razy bywalem na jej transmisjach i nigdy nie zauwazylem aby byla dla kogos niemila...Cos tu jest nie halo.

fakt załozylem konto bo chcialem napisac 100 milych opini i 1 nie:P fakt ma to sens
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




CiekawskiPanicz pisze:fakt załozylem konto bo chcialem napisac 100 milych opini i 1 nie:P fakt ma to sens

No widzisz...teoretycznie bez sensu, ale nie takich zjebow to forum widzialo. W kazdym razie, nie zdziwilbym sie. Pozyjemy zobaczymy.
To wypowiesz sie w koncu na czym ta opryskliwosc i bycie niemilym polegalo? To wydaje sie byc istotniejsze niz przedwczesne rozważanie czy jestes zjebem czy nie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
CiekawskiPanicz pisze:fakt załozylem konto bo chcialem napisac 100 milych opini i 1 nie:P fakt ma to sens

No widzisz...teoretycznie bez sensu, ale nie takich zjebow to forum widzialo. W kazdym razie, nie zdziwilbym sie. Pozyjemy zobaczymy.
To wypowiesz sie w koncu na czym ta opryskliwosc i bycie niemilym polegalo? To wydaje sie byc istotniejsze niz przedwczesne rozważanie czy jestes zjebem czy nie...

wypraszam sobie nazywanie mnie zjebem. na tym że na ogólnym odpowiadała mi opryskliwie w stylu "wchodzisz kurwa czy nie" i jeszcze kilka epitetow
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




CiekawskiPanicz pisze:wypraszam sobie nazywanie mnie zjebem


Póki co... komin jeszcze rozważa...

CiekawskiPanicz pisze:"wchodzisz kurwa czy nie" i jeszcze kilka epitetow


Epitetem byłoby gdyby ciebie nazwała kurwą, a tak... nie ma się o co burzyć, to zwykły przerywnik w zdaniu, mający odzwierciedlić jej zniecierpliwienie. ;)
Nie bądź taki wymuskany paniczyk, chcesz kurtuazji, to zmień miejsce urzędowania z SU na Pałac Wersalski lub Buckingham Palace.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wow wow no tak skoro to SU to trzeba kurwami rzucac macie racje, co ja sobie wyobrazalem najlepsze jest to ze ktos wypowiada sie na temat dziewczyny a wy sie przypierdalacie do mojego wypowiadania sie:) nice
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




CiekawskiPanicz pisze:na tym że na ogólnym odpowiadała mi opryskliwie w stylu "wchodzisz kurwa czy nie"

iiii? to juz? :lol2: wpadnij do nas na czata :biggrin:
No to juz nie rozwazam, ale nie bede offtopowal :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




CiekawskiPanicz pisze:wow wow no tak skoro to SU to trzeba kurwami rzucac macie racje, co ja sobie wyobrazalem najlepsze jest to ze ktos wypowiada sie na temat dziewczyny a wy sie przypierdalacie do mojego wypowiadania sie:) nice


A nie mówiłem? - Paniczyk! - Trochę dystansa, chłopie, bo ci ten kij, który połknąłeś, pęknie. ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Syndrom_Apollo pisze:
CiekawskiPanicz pisze:wow wow no tak skoro to SU to trzeba kurwami rzucac macie racje, co ja sobie wyobrazalem najlepsze jest to ze ktos wypowiada sie na temat dziewczyny a wy sie przypierdalacie do mojego wypowiadania sie:) nice

A nie mówiłem? - Paniczyk! - Trochę dystansa, chłopie, bo ci ten kij, który połknąłeś, pęknie. ;)

pozno juz jebnelo:D nie ma co tematu ciagnac
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici




Sam widzisz, że od razu ulżyło, bo jak se człowiek poluzuje, to się zaraz lepiej czuje. :ok:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




CiekawskiPanicz pisze:dziewczyna nie mila opryskliwa, urody nie oceniam ale podejscie ma odpychajace ludzaco podobna do innej pary tutaj z tego co widze dawno nie bylo jej z facetem chyba sie rozstali


Nie miła czy opryskliwa? Zdecyduj się :D
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Hetrique, Kinia, Nicola85 i 192 gości