Cayenne/Alessia/Tequila/Caprice

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Caprice
06 gru 2015, 22:48
szary pisze:Też nie przepadam za taką ilością "plastiku", bałbym się, że kiedyś w najmniej spodziewanym momencie coś się rozsypie, odpadnie, albo pęknie. ;)

jakos mnie to nie dziwi jedziesz tak po kazdej lasce SU przy ktorej komplekosw sie nabawiasz?
Awatar użytkownika
eldorado
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 21 lis 2015, 14:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
06 gru 2015, 22:52
Sliczna kobieta robi super pokazy ma bardzo ladna buzie duze oczy nie wiem jak mozna tak pisac o takiej dziewczynie negatywy :) Mojm zdaniem na takie kamerki to pasuje mocny makiarz i taki wyuzdany kociak ;)
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
06 gru 2015, 23:26
Awatar użytkownika
zwyrolex
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
07 gru 2015, 00:46
jakos mnie to nie dziwi jedziesz tak po kazdej lasce ShowUp.tv przy ktorej komplekosw sie nabawiasz?


Kompleksów mógłbym się nabawić przy gościu o nicku tęga_pała i takimże wyglądzie jego człona.
A Ty już przestań zaśmiecać każdy wątek swoim trollowaniem. Jak chcesz nabijać sobie posty, to wysil się bardziej człowieku.
I przestań mnie śledzić, bo pomyślę, że masz się ku mnie. Nie żebym miał cokolwiek do gejów, ale osobiście nie lubię, kiedy mi się któryś do nogawek spodni czepia i krok w krok za mną podąża.
Dobranoc państwu.
szary


Re: Caprice
07 gru 2015, 01:48
szary pisze:
jakos mnie to nie dziwi jedziesz tak po kazdej lasce ShowUp.tv przy ktorej komplekosw sie nabawiasz?


Kompleksów mógłbym się nabawić przy gościu o nicku tęga_pała i takimże wyglądzie jego człona.
A Ty już przestań zaśmiecać każdy wątek swoim trollowaniem. Jak chcesz nabijać sobie posty, to wysil się bardziej człowieku.
I przestań mnie śledzić, bo pomyślę, że masz się ku mnie. Nie żebym miał cokolwiek do gejów, ale osobiście nie lubię, kiedy mi się któryś do nogawek spodni czepia i krok w krok za mną podąża.
Dobranoc państwu.

a ja Ci powiem, ze smutne te twoje zycie w swiecie tak szarym w nienawisci do pieknych kobiet, jadowita zmija, moge ie zalozyc ze jestes kobieta tak oblesa gruba i pryszczata ze wpadlas w depresje, i zalujesz ze zyjesz.
zaden normalny facet w ten sposob nie traktuje kobiet! Kozurek dzieczynka caprice brzydke, Crazy ladna:D i kto jeszcze jest wedlug ciebie taki ochydby?
no tak ty lubisz stare obwwisle babki crazy i pichunia,tak jak podkreslasz w postach. a ty sie nie przejmuj capryce, bo ten hej jest niewazny z rak takiego cwoka:D co nienawidzi kobiet frustrat jeden :D przez takich ludzi jak ty te foru spada na psy:) wspolczuje kobieta tak pieknym i nie dziwie sie ze maja dosyc takich ludzi:)
Awatar użytkownika
OnaRobiLodaMu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
07 gru 2015, 01:54
OnaRobiLodaMu pisze:... przez takich ludzi jak ty te forum spada na psy:) ...

a ja myślę wręcz przeciwnie - Szary jest :ok:
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: Caprice
07 gru 2015, 02:01
Administrator pisze:
OnaRobiLodaMu pisze:... przez takich ludzi jak ty te forum spada na psy:) ...

a ja myślę wręcz przeciwnie - Szary jest :ok:


racja admin, odrazu widać po wypowiedziach ze szary ma głowe na karku i przynajmniej w jakis sposob utrzymuje poziom intelektualny tego forum nie to co po niektorzy, którzy maja problem ze składnią zdan lub wyzywają innych bezpodstawnie...a kazdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Ja również negatywnie wyraziłem się na temat Caprice, nie podoba mi się w niej to,że jest "nafaszerowana" plastikiem, wolę naturalne kobiety i bardzo prosze to uszanowac .
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
07 gru 2015, 02:13
No nie dadzą się wyspać człowiekowi. ;)

"Kocurek - za brak większych ambicji i lewy obieg żetonów.
dziewczynka17 - za obrzydliwe, według mnie, kazirodcze przedstawienia, robione tylko i wyłącznie dla podkręcenia sobie widowni, a co za tym idzie, ilości żetonów.
vikivu - za oszustwo i kłamstwo oraz podpieranie się cudzymi fotami na profilu.
Caprice - to nawet nie była krytyka, a spostrzeżenie. Nic nie poradzisz na to, że podobają mi się naturalne kobiety, z naturalnym biustem, ustami, rzęsami i paznokciami. Nic nie poradzisz na to, że bałbym się dotknąć takiej pani, z obawy przed tym, że mi się w dłoniach rozsypie (łapy mam, jak łopaty i siły za trzech).

Nikogo nie faworyzuję, wyrażam własne opinie, a że Tobie się one nie podobają, cóż... nie zmienię ich, bo Ty tak chcesz, bo będziesz tupał z niezadowolenia nogami i mnie obsobaczał na czym świat stoi. Nikogo nie zjechałem bez podstaw (jak piszesz), używałem argumentów a nie wyzwisk, jak Ty to masz w zwyczaju.

Krejzii - owszem, jak na kobietę w jej wieku, uważam, że ma piękne, naturalne i niepodrasowane niczym piersi. Mogę tak uważać? - Ja uważam, że mogę i nie obchodzi mnie to, że inni uważają inaczej.

A Piczunia, no cóż... szkoda, że niektórym z taką trudnością przychodzi odczytywanie ironii."

Gdybyś zadał sobie trud i przeczytał w całości moje posty, OnaRobiLodaMu, to może wyniósłbyś z nich coś więcej, a tak powtarzasz bezmyślnie to, co ktoś bezmyślnie napisał.
Możesz jeszcze zajrzeć do wątku konefki, tam odniosłem się do jej tatuaży.
Nigdzie nie napisałem, że któraś z dziewcząt i pań jest brzydka.

Sorry, że znowu tu piszę, ale tu zostałem wywołany do tablicy.
Mam nadzieję, że pani Caprice się o to na mnie nie gniewa. ;)
Pozdrawiam. :)
szary


Re: Caprice
07 gru 2015, 02:18
Szary, kim ty jestes, ze mam sie tym przejmowac? :-) I kogo interesuja twoje wypociny? :) Jeden woli naturalne, obwisle, drugi woli sterczace :) Proste :)

To tak, btw, skoro mnie juz przywolujesz :)

P.S. U Ciebie tez tak naturalnie zwisa ? :P
Alessia


Re: Caprice
07 gru 2015, 03:02
Wyobraź sobie, że całkiem spore grono osób, moje wypociny, doprowadziły dziś do białej gorączki. Po reakcji widzę, że i Tobie mój wpis nie uszedł uwadze i wywołał specyficzna reakcję. ;)

Sztuczne zawsze sterczy, naturalne ma to do siebie, że podlega sile grawitacji. Ja się mojego wypierdka nie wstydzę, jak bryknie, bez sztucznych wspomagaczy, to obnoszę się z nim, dumny, jak paw ze swojego ogona. ;)

Jeszcze raz pozdrawiam i uważaj, żeby nie przesadzić. Po co taka miła i zdystansowana do siebie dziewczyna, miałaby wyglądać, jak swoja własna karykatura. ;)

ps. Pewnie mi się znowu wierne pieski do gardła rzucą. :mocking:
szary


Re: Caprice
07 gru 2015, 03:22
'' Wyobraź sobie, że całkiem spore grono osób, moje wypociny, doprowadziły dziś do białej gorączki. Po reakcji widzę, że i Tobie mój wpis nie uszedł uwadze i wywołał specyficzna reakcję. ;) '' - rozumiem, ze jest to docelowa prowokacja, wspierana dodatkowo przez Administratora, bo nie ma innej opcji podniesienia atrakcyjnosci na tym forum :)

Najwidoczniej mnie nie znasz :) Jesli bylbys na mojej trans, zauwazylbys moje calosciowe podejscie do trans, ludzi itd :) Na luzie.
Moje podejscie na forum jest juz raczej przesmiewcze, rozrywkowe bo inaczej sie nie da :)

Zdecydowana wiekszosc, ktora zarowno nadaje, jak i są odbiorcami, nawet nie wie o tym forum i cale szczescie, wiedza, co robią :) nie sie osobiscie wydawalo, ze jest to miejsce na poziomie, gdzie mozna pogadac na wiele tematow, pod warunkiem, ze zachowuje wlasciwy poziom. Jest on znany osobom, ktorzy wiedza, jak sie zachowac w RZECZYWISTYM wymiarze, wsrod REALNYCH spotkań, w kręgu określonych kultur.

Ale nie, najlepiej zastosowac najzwyklejszy hejt (po polsku czytaj: widzenie szklanki do polowy pustej, nie pelnej), ktory jest oznaka czyjejs slabosci :-)

W ten wlasnie sposob wielu ucieka od tego forum, z powodow prozaicznych - dennych wypocin, niczego kompletnie produktywnego nie wnoszacego :) A powinno byc odwrotnie,nieprawdaz ? :)


Nie mam ochoty dalej tkwic w tym padołku, bo nie widze sensu, wole juz poczytac najprostszy na swiecie blog, ktory prowadzi SU :)

Trzymajcie się i owocnych produkcji na forum :)

Capri
Alessia


Re: Caprice
07 gru 2015, 03:54
Najwidoczniej mnie nie znasz :) Jesli bylbys na mojej trans, zauwazylbys moje calosciowe podejscie do trans, ludzi itd :) Na luzie.
Moje podejscie na forum jest juz raczej przesmiewcze, rozrywkowe bo inaczej sie nie da :)


A jaka chciałabyś być na własnej transmisji? Niemiła i opryskliwa? Przecież SU, to dla Ciebie źródło sporych zarobków. Kiedyś się mówiło "Klient nasz Pan", albo "frontem do Klienta". Jeśli w życiu realnym, byłabyś paskudną zołzą, to chcąc mieć zyski na SU, musiałabyś udawać panienkę na luzie. Jaka jest prawda, wiesz tylko Ty.

Rzucacie się na moje komentarze, jak byki na czerwoną płachtę, ponieważ często uderzają w sedno sprawy. Niewiele osób znosi uzasadnioną krytykę, a co dopiero krytykę w ogóle. Trochę to dziwne, bo podejmując się takiego zajęcia, ludzie powinni być gotowi na to, że oprócz ochów i achów, mogą pojawić się też i nieprzychylne komentarze. W końcu tak jak już pisałem "jeszcze się taki nie urodził..."

Osobiście nic do Ciebie nie mam, nie założyłem Ci przecież tego wątku. Gdyby odbywało się w nim tylko i wyłącznie wazeliniarstwo, nadal byłabyś zadowolona. Rozumiem, urażona ambicja. Mam przepraszać wszystkich w koło za to, że nie lubię zbyt "podrasowanych" kobiet? Mam nie mieć własnego zdania w tej kwestii? Mam milczeć? - A niby z jakiej racji?

Chcesz mnie zbesztać? - Proszę bardzo, ale zrób to sama. Twoje święte oburzenie jest uzasadnione urażoną ambicją i jestem to w stanie zrozumieć, ale nie pojmuję tych wszystkich fanów, którzy byliby mnie w stanie zagryźć, tylko za to, że ośmieliłem się mieć inne zdanie.
Jeśli piszesz o hejcie, to sama zobacz... jak zachowują się Twoi i Vikivu fani, są tak zaślepieni, że nic do nich nie trafia, a to co robią, to jest dopiero hejt, co sie zowie!.
szary


Re: Caprice
07 gru 2015, 04:11
Caprii, spokojnie.. jesteś w końcu z tych dziewczyn które są z czołówki na SU, więc siłą rzeczy jesteś i na forum brana pod uwagę na pierwszej linii, i tak masz przecież znacznie więcej pochwał, a raptem tylko kilka komentarzy z lekką krytyką, więc nie ma powodu do nerwów, faceci są wzrokowcami co zrobisz. :D

wiesz ile dziewczyn, te z samego dołu SU szczególnie, chciałoby być na waszym miejscu. : P

Osoby publiczne są bardziej narażone na opinię niestety. A tak jak mówię, w porównaniu z innymi dziewczynami to utrzymujesz się na fali, także jest ok. ;)

ps; nie było mnie dzisiaj i widzę, ze trochę za duże rozprawki się pojawiają w tematach, zamiast w kilku zdaniach napisać co się myśli o danym transmitującym, to wierszami piszecie... Szary, m.in dobrze by było, jak ukrócisz swoje posty do kilku linijek najlepiej, bo po Twoich postach powstają kolejne 'złote litanie' od innych użytkowników.. i jest reakcja łańcuchowa.. :D

pieter pisze:racja admin, odrazu widać po wypowiedziach ze szary ma głowe na karku


biorąc pod uwagę avek Szarego, to szłoby się kłócić, czy ma tę głowę faktycznie na karku... :D
taki żart na koniec, Dobranoc :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Caprice
07 gru 2015, 04:29
ps; nie było mnie dzisiaj i widzę, ze trochę za duże rozprawki się pojawiają w tematach, zamiast w kilku zdaniach napisać co się myśli o danym transmitującym, to wierszami piszecie... Szary, m.in dobrze by było, jak ukrócisz swoje posty do kilku linijek najlepiej, bo po Twoich postach powstają kolejne 'złote litanie' od innych użytkowników.. i jest reakcja łańcuchowa.. :D


Pół żartem - tak jest, panie generale!

A pół serio - ja tu na temat Caprice napisałem jedno krótkie zdanie.

Cała reszta, to już odpowiedzi na cała masę niewybrednych zaczepek pod moim adresem. Szlag, myślałem, że stać Cię na odrobinę obiektywizmu. Robisz dokładnie to, co psychofani i jeszcze masz do mnie pretensje, że mam czelność odpisywać.

ps. O żarty się nie obrażam, swoją własną głowę czuję na karku, zwłaszcza, kiedy mnie nasuwa jak cholera.

Chciałbym się już położyć, ale obawiam się, że znów ktoś, coś... dlatego na wszelki wypadek się nie żegnam. ;)
szary


Re: Caprice
07 gru 2015, 04:46
Poruszyłeś dzisiaj kilka tematów, nie tylko o Caprice mi chodziło :D
dobra srał to pies, święta tuż tuż, nie ma co się gryźć. :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Caprice
07 gru 2015, 04:59
No widzisz, jak Ty niewiele wiesz...

Dzisiaj mój pierwszy post, umieściłem w dziale poświęconym vikivu, jako reakcję na komentarze o jej oszustwie fotkowym. Tym ściągnąłem na siebie hejt jej przydupasów, którzy prawie w każdym wątku, w którym się kiedyś wypowiadałem, postanowili dopaść mnie i dać wyraz swojej do mnie "sympatii". ;)

Ja się z nikim nie gryzę, ja się tylko odganiam od wściekłych psów. ;)
szary


Re: Caprice
07 gru 2015, 10:39
Krytyka jest dobra,kulturalna krytyka.A gust każdy ma inny.Caprice jest jedną z naj na SU,bardzo miłą osobą i charakter ma naturalny..Miło mi się ją ogląda,bije od niej sympatia.
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
07 gru 2015, 12:29
szary pisze:Dzisiaj mój pierwszy post, umieściłem w dziale poświęconym vikivu, jako reakcję na komentarze o jej oszustwie fotkowym. Tym ściągnąłem na siebie hejt jej przydupasów, którzy prawie w każdym wątku, w którym się kiedyś wypowiadałem, postanowili dopaść mnie i dać wyraz swojej do mnie "sympatii". ;)

Ja się z nikim nie gryzę, ja się tylko odganiam od wściekłych psów. ;)

Dokładnie tak było - ekipa vikivu atakowała Szarego w kilku tematach.

Caprice pisze:'' rozumiem, ze jest to docelowa prowokacja, wspierana dodatkowo przez Administratora, bo nie ma innej opcji podniesienia atrakcyjnosci na tym forum :)
...
Ale nie, najlepiej zastosowac najzwyklejszy hejt (po polsku czytaj: widzenie szklanki do polowy pustej, nie pelnej), ktory jest oznaka czyjejs slabosci :-)

Capri jaki hejt lub coś podobnego w stosunku do Ciebie?
Nikt nie napisał nic złego na Ciebie w tym temacie.
90% woli naturalne piersi - patrz temat: viewtopic.php?f=12&t=193&hilit=naturalne
Ja też wolę naturalne, to już nie możemy nic powiedzieć?
Co nie zmienia faktu, że mi się podobasz, tylko zdziwiła mnie Twoja reakcja,
zupełnie nie adekwatna do sytuacji, piszesz tak jakby robili Ci krzywdę na forum.

Prawda jest taka, że gdyby nie moje wielokrotne interwencje,
to ekipa vikivu jeszcze bardziej zepsułaby tematy innych dziewczyn,
musiałem to jakoś przystopować ...

Capri wróć do nas proszę :)
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: Caprice
07 gru 2015, 13:37
Administrator pisze:
szary pisze:Dzisiaj mój pierwszy post, umieściłem w dziale poświęconym vikivu, jako reakcję na komentarze o jej oszustwie fotkowym. Tym ściągnąłem na siebie hejt jej przydupasów, którzy prawie w każdym wątku, w którym się kiedyś wypowiadałem, postanowili dopaść mnie i dać wyraz swojej do mnie "sympatii". ;)

Ja się z nikim nie gryzę, ja się tylko odganiam od wściekłych psów. ;)

Dokładnie tak było - ekipa vikivu atakowała Szarego w kilku tematach.

Caprice pisze:'' rozumiem, ze jest to docelowa prowokacja, wspierana dodatkowo przez Administratora, bo nie ma innej opcji podniesienia atrakcyjnosci na tym forum :)
...
Ale nie, najlepiej zastosowac najzwyklejszy hejt (po polsku czytaj: widzenie szklanki do polowy pustej, nie pelnej), ktory jest oznaka czyjejs slabosci :-)

Capri jaki hejt lub coś podobnego w stosunku do Ciebie?
Nikt nie napisał nic złego na Ciebie w tym temacie.


Dla mniie jako adminstrator tej str bez urazy ale mogl bys sie lepiej przylozyc do swjej pracy oraz wizerunek forum oraz Pan:)
to forum powinno byc pod nadzorem specjalistow z SU a nie prowadzi go banda malolatow co szukaja sensacji i wylewaja swoje zale, bez urazy ale zamiast stanac po stronie Pan i dbac o ich wizerunek, mozna tu wszystko wypisywac i zrobic z rego sprawe na potenge rangi ZBRODNI WOJENNEJ:d
bezpieczenstwo? pozwalasz na liczne obrazanie na tym forum oraz komentarze ktore nie wplywaja na ich dobry stan psychiczny, nie mowiac o konszachty z chlopakami :D
z forum.
Twoje zdanie jako admianistratora tej strony nie powinno miec miesca. jestesw pracy i chyba zapomiales, a teks tez wole naturalne? co to ma znaczyc?jestes w tym momencie niekompetentny, wiec skoro kierujesz swoimi upodobaniami, jaki wiec dajesz przyklad? mowisz ze fani viki popsulu temat hahahaha sory ale to u niej w temacie [rzez 4 strony byla negatywnia reakcja na temat zalosnych zdjec, przez 3 osoby, ktorzy nie sa rzadnym autorytetem oraz specjalista od takich spraw. Gimbusy :D
SZARY tez dowalil sie do capryce, a Aministrator sie z tym zgadza.?:D gdy ktos napisaal u pauli od vikivuu od razu wylaczoy byl post, da sie da?
chcecie potrafile interweniowac.
Awatar użytkownika
fon.fann
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 02 lis 2015, 23:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Caprice
07 gru 2015, 15:01
fon.fann pisze:
Administrator pisze:
szary pisze:Dzisiaj mój pierwszy post, umieściłem w dziale poświęconym vikivu, jako reakcję na komentarze o jej oszustwie fotkowym. Tym ściągnąłem na siebie hejt jej przydupasów, którzy prawie w każdym wątku, w którym się kiedyś wypowiadałem, postanowili dopaść mnie i dać wyraz swojej do mnie "sympatii". ;)

Ja się z nikim nie gryzę, ja się tylko odganiam od wściekłych psów. ;)

Dokładnie tak było - ekipa vikivu atakowała Szarego w kilku tematach.

Caprice pisze:'' rozumiem, ze jest to docelowa prowokacja, wspierana dodatkowo przez Administratora, bo nie ma innej opcji podniesienia atrakcyjnosci na tym forum :)
...
Ale nie, najlepiej zastosowac najzwyklejszy hejt (po polsku czytaj: widzenie szklanki do polowy pustej, nie pelnej), ktory jest oznaka czyjejs slabosci :-)

Capri jaki hejt lub coś podobnego w stosunku do Ciebie?
Nikt nie napisał nic złego na Ciebie w tym temacie.


Dla mniie jako adminstrator tej str bez urazy ale mogl bys sie lepiej przylozyc do swjej pracy oraz wizerunek forum oraz Pan:)
to forum powinno byc pod nadzorem specjalistow z ShowUp.tv a nie prowadzi go banda malolatow co szukaja sensacji i wylewaja swoje zale, bez urazy ale zamiast stanac po stronie Pan i dbac o ich wizerunek, mozna tu wszystko wypisywac i zrobic z rego sprawe na potenge rangi ZBRODNI WOJENNEJ:d
bezpieczenstwo? pozwalasz na liczne obrazanie na tym forum oraz komentarze ktore nie wplywaja na ich dobry stan psychiczny, nie mowiac o konszachty z chlopakami :D
z forum.
Twoje zdanie jako admianistratora tej strony nie powinno miec miesca. jestesw pracy i chyba zapomiales, a teks tez wole naturalne? co to ma znaczyc?jestes w tym momencie niekompetentny, wiec skoro kierujesz swoimi upodobaniami, jaki wiec dajesz przyklad? mowisz ze fani viki popsulu temat hahahaha sory ale to u niej w temacie [rzez 4 strony byla negatywnia reakcja na temat zalosnych zdjec, przez 3 osoby, ktorzy nie sa rzadnym autorytetem oraz specjalista od takich spraw. Gimbusy :D
SZARY tez dowalil sie do capryce, a Aministrator sie z tym zgadza.?:D gdy ktos napisaal u pauli od vikivuu od razu wylaczoy byl post, da sie da?
chcecie potrafile interweniowac.


Admin o zadnej dziewczynie nie wypowiedzial się źle ani zadnej nie oceniał, poza tym bardzo dobrze ze zainterweniował. Porównaj sobie wypowiedzi ekipy Vikivu a wypowiedzi pozostałych racjonalnie myślących ludzi i odpowiedz sobie na pytanie kto zachowuje się tutaj jak banda małolatów? i w jaki sposob Admin pozwala na obrazanie dziewczyn skoro jest tutaj wolność słowa? oglądając Twoje posty stwierdzam,że to właśnie Tobie najlepiej idzie obrażanie niektórych dziewczyn, więc Ty możesz wypowiedzieć swoje negatywne zdanie a inni nie? nie martwisz się o stan psychiczny tych dziewczyn? najlepiej spójrz na siebie a dopiero krytykuj innych bo robisz zupełnie to samo. A szary napisał o Caprice jedno zdanie, podobnie jak i ja i każdy z nas ma do tego prawo aby swoje opinie i poglądy wyrażać.
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha i 36 gości