sloneczko83//TylkooTwoja

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sloneczko83//TylkooTwoja
04 wrz 2016, 07:15
Nie ma lipy :-)
To ewenement w skali szołapa.
Robi sobie dobrze, nie pokazując twarzy i robi to naprawdę dobrze.
To, ze nie ma lipy, to widać po tym jak jej mięśnie brzucha chodzą, poza tym widać, ze rączka naprawdę ostro pracuje
Niezłe, jędrne cycki.
Dla wielbicieli garmażu, do których ja sie nie zaliczam, laska wystawia czasem cipkę, że tak bowiem mocno naprzeciw :-)
Ma liczne grono fanów
Kiedyś chyba widziałem twarz przez moment i oczywiście mogę się mylić, ale dziewczyna chyba wie co robi, preferując taki rodzaj transmisji bez fejsa.
Laska pisze z widzami, kosztem miziania cipki. jest ok, otwarta, szczerze pisze co czuje i pyta sie, czy sie podoba. Chyba ja kręci taki poziom ekspresji.

https://showup24.tv/sloneczko83
https://showup24.tv/profile/sloneczko83
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: słoneczko83
29 paź 2016, 09:32
bardzo uczciwa zetoniara... miałem otwarte kilka transmisji bo decydowałem się pomiędzy 3 transmisjami, przez pomyłkę jednak wysłałem jej napiwek 300 zet ale po chwili zorientowałem się ze nie tam gdzie trzeba, więc grzecznie przywitałem się na co odrazu dostałem odpowiedz, a następnie zapytałem czy mogę odzyskać chociaż cześć żetonów ponieważ się pomyliłem a i tak nic nie widziałem zresztą nawet nie było celu w odpowiedzi dostałem " no przykro ale oddam" podziękowałem więc i dopytałem a kiedy ? odp: po transmisji,( no bo w czasie chyba nie można z tego co wiem lub nie wiem) wiec jeszcze raz podziękowałem i zastanawiałem się ile "gapowego" zostawić za uczciwość.. nie musiałem jednak długo czekać ponieważ chwile później dostałem bana a użytkowniczka zgarnęła jeszcze parę napiwków i nara.. nie ma to jak uczciwość.. podsumowując u zetoniary sloneczko83 za 300 żetonów można dostać bana:D:D:D no bo nie można się jakoś dogadać już nawet na pokaz czy coś tylko najlepiej skłamać ze oddam a potem BAN!! chociaż w sumie jak mamy tu do czynienia z taka zetoniara to już wyobrażam sobie tego priva blee ale jak to mówią chytry 2x traci także powodzenia i udław się tymi kradzionymi 300 żetonami...
Awatar użytkownika
kamilek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2016, 09:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sloneczko83
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kamilek


Re: słoneczko83
30 paź 2016, 09:10
Uuuu to nieładnie jeżeli jest jak piszesz
Będę u niej to może się spytam jej na otwartym
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: słoneczko83
06 lis 2016, 15:36
kamilek pisze:bardzo uczciwa zetoniara... miałem otwarte kilka transmisji bo decydowałem się pomiędzy 3 transmisjami, przez pomyłkę jednak wysłałem jej napiwek 300 zet ale po chwili zorientowałem się ze nie tam gdzie trzeba, więc grzecznie przywitałem się na co odrazu dostałem odpowiedz, a następnie zapytałem czy mogę odzyskać chociaż cześć żetonów ponieważ się pomyliłem a i tak nic nie widziałem zresztą nawet nie było celu w odpowiedzi dostałem " no przykro ale oddam" podziękowałem więc i dopytałem a kiedy ? odp: po transmisji,( no bo w czasie chyba nie można z tego co wiem lub nie wiem) wiec jeszcze raz podziękowałem i zastanawiałem się ile "gapowego" zostawić za uczciwość.. nie musiałem jednak długo czekać ponieważ chwile później dostałem bana a użytkowniczka zgarnęła jeszcze parę napiwków i nara.. nie ma to jak uczciwość.. podsumowując u zetoniary sloneczko83 za 300 żetonów można dostać bana:D:D:D no bo nie można się jakoś dogadać już nawet na pokaz czy coś tylko najlepiej skłamać ze oddam a potem BAN!! chociaż w sumie jak mamy tu do czynienia z taka zetoniara to już wyobrażam sobie tego priva blee ale jak to mówią chytry 2x traci także powodzenia i udław się tymi kradzionymi 300 żetonami...


To wychodzi na to, że łatwiej wyrwać wygłodniałemu psu kość z gardła niżeli modelce podarowane przez pomyłkę żetony :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: słoneczko83
28 maja 2017, 15:13
Zgadnijcie kto transmituje... to... https://showup24.tv/sloneczko83
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: sloneczko83
03 lut 2018, 09:36
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości