sexbomb666

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sexbomb666
29 sie 2016, 06:33
Na oko dobra chica
Potatuowana z dobrym cycem - w biustonoszu
Priw ma jeden pt "czekam na Ciebie" za 300 - czas 10 min
Co w nim jest? Nie wiem - sądząc po tytule, być może romantyczne popierdółki połączone z mizianiem cipki, i lizaniem sutów, hehe
Rozwalił mnie opis transmisji pt " SZUKAM PRZYSTOJNEGO TERAZ NA ZABAWE NA KAMERKI" - no tak..... najlepiej, przystojny, bogaty, młody z wielka pałą, porwie ją z szołapa, pobiorą się, będą mieli gromadkę dzieci i ofkors "Żyli, długo i szczęśliwie"...
Aha... na oko dziewczynie przytyło się w stosunku do zdjęć - ale i tak całkiem apetyczna... na oko również mocno robione górne wargi.

Wchodzi na trans, wychodzi, pisze, ze czeka tylko kilka min na priv i wychodzi... później znowu wchodzi
Ściśnieniowana na casucci pewnie

https://showup24.tv/sexbomb666
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexbomb666
29 sie 2016, 07:23
A to nie jest Rosjanka co z Moskau nadawała z koleżanką? Jak tak, to pewnie ma spore ciśnienie ma męża z paszportem UE :) Wygląda na typową pro na emeryturze więc ciśnienie na porządnego, ułożonego faceta z k(l)asą który nie zadaje za dużo niepotrzebnych pytań na pewno jest tym większe

https://showup24.tv/profile/sexbomb666
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: sexbomb666
29 sie 2016, 07:31
Żal tych wszystkich emerytowanych kurwów.....;-)
W ich przypadku czas leci nieubłaganie,, trzeba wydawać na botoksy, wary, włosy, cyce itp, żeby się utrzymać w branży
Z czasem nic już nie potrafią innego.. kasa nieodłożona..., patrzą na zegar i liczą, że dorwą frajera.... a zegar robi tyku-tyk, tyku-tyk, tyku-tyk.....
Smutne jak polskie komedie romantyczne prawie.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexbomb666
29 sie 2016, 07:39
Jedna pani to kiedyś pięknie podsumowała, jak była pierwsza wojna z opóźnieniem wypłat żetonów modelkom to powiedziała, że MUSZĄ jej wypłacić do bodajże 10ego bo na rachunki nie ma, ktoś jej zapytał "bierzesz po 500 żetonów za priv i nie masz kilkaset zł na prąd i gaz?" a ona "No nie mam, w tym miesiącu dużo się obkupiłam i nie myślałam, że będzie taki problem z wypłatą" i pokazałą szafę a tam w opór butów, dosłownie cała szafa butów. I tak sobie pomyślałem że tak wygląda bieda klasy średniej w 21 wieku - masz całą szafę butów i ubrań na które pewnie wydałaś tyle co inni na dobry samochód ale nie masz 300 zł na rachunki bieżące... A takie buty i ubrania, w sklepie warte po 200-300 zł, nie mają już żadnej wartości po zakupie i kilkukrotnym użyciu, więc nawet nie możesz ich odsprzedać bo albo zużyte albo juz niemodne, paranoja nowoczesnego konsupcjonizmu - mieć wszystko a nie mieć nic
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: sexbomb666
23 wrz 2016, 01:02
Nadaje również na zbiorniku jako - http://old.zbiornik.com/profile/RuskaParka/photos/
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości