tunajlepsza/KiciaNiunia/Mala_24/NowaLalunia/Niunia/_Miska_27

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: evelyn19/tunajlepszaa
02 sie 2016, 23:55
jaka ona jest nudna - masakra , oglądając ją można wpaść w depresję :shock:
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 10:19
Wunderbaum pisze:
Greg24 pisze:Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.

Co prokuratura Ci pomoze ze pożyczyłes pieniądze? Twój wolny wybór. Ani ich nie ukradła, ani nie wyłudziła. Spisałeś umowę pożyczki czy na gębę? powodzenia


Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8
Awatar użytkownika
Greg24
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2016, 19:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie powiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 11:33
Greg24 pisze:
Wunderbaum pisze:
Greg24 pisze:Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.

Co prokuratura Ci pomoze ze pożyczyłes pieniądze? Twój wolny wybór. Ani ich nie ukradła, ani nie wyłudziła. Spisałeś umowę pożyczki czy na gębę? powodzenia


Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8


tak będziesz tłumaczył: "Pamie Prokuratorze jestem zdegenerowanym zboczeńcem oglądającym kurwiszcza na showupie i płacę im za rozbierane pokazy, pojawiła się tam dziewczyna anioł, nie wyglądała na kurwiszona i ja jej pieniądze pożyczyłem a teraz mi nie chce oddać" :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
LEON LXIX


Re: evelyn19/tunajlepszaa
03 sie 2016, 14:51
Nie chce ktoś wygrać z nią randkę? Bo znowu urządziła konkurs. Nie kumam jak można być tak pazernym na żetony, ona ma chyba większe parcie na kasę niż Anka Żebranka.

https://showup24.tv/tunajlepszaa
https://showup24.tv/profile/tunajlepszaa
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 17:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 17:09
jay pisze:
Greg24 pisze:
Wunderbaum pisze:
Greg24 pisze:Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.

Co prokuratura Ci pomoze ze pożyczyłes pieniądze? Twój wolny wybór. Ani ich nie ukradła, ani nie wyłudziła. Spisałeś umowę pożyczki czy na gębę? powodzenia


Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8


tak będziesz tłumaczył: "Pamie Prokuratorze jestem zdegenerowanym zboczeńcem oglądającym kurwiszcza na showupie i płacę im za rozbierane pokazy, pojawiła się tam dziewczyna anioł, nie wyglądała na kurwiszona i ja jej pieniądze pożyczyłem a teraz mi nie chce oddać" :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Widzisz, chichrasz się, a to działa dokładnie w ten sposób, który opisałeś. Każde oszustwo jest nielegalne i podpada pod kodeks karny. Jeśli to miała być pożyczka, a nie oddała - kradzież. Jeśli to miała być darowizna na leczenie, które okazało się ściemą - oszustwo i podpada jak wyżej. Do tego, jeśli korzyść majątkowa osiąga jakąś tam wartość, to już nawet nie wykroczenie tylko przestępstwo i nie ma bata organy ścigania muszą się z tym zająć, bo jak nie organy, to kto? Obywatel sam sprawiedliwości wymierzać nie może, ma od tego policję. A problem, że chodzi o showup? Człowieku na policje codziennie ludzie przychodzą z takimi sprawami, że ich to już nic nie zdziwi, a już na pewno nie jakaś internetowa oszustka.
Awatar użytkownika
jehowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2016, 21:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 17:16
Wunderbaum pisze:
Greg24 pisze:Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.

Co prokuratura Ci pomoze ze pożyczyłes pieniądze? Twój wolny wybór. Ani ich nie ukradła, ani nie wyłudziła. Spisałeś umowę pożyczki czy na gębę? powodzenia


Jeśli przy tej pożyczce oszukiwała, to właśnie wyłudziła. Spisanie umowy czy na gębe nic nie zmienia, a jeśli ma zapisaną tą rozmowę, sprawa jest wręcz prosta. Zrozumcie, że w tym kraju może być normalnie, tylko trzeba też umieć zawalczyć o swoje.
Awatar użytkownika
jehowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2016, 21:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepszaa
03 sie 2016, 20:55
chucky pisze:Nie chce ktoś wygrać z nią randkę? Bo znowu urządziła konkurs. Nie kumam jak można być tak pazernym na żetony, ona ma chyba większe parcie na kasę niż Anka Żebranka.

https://showup24.tv/tunajlepszaa?
https://showup24.tv/profile/tunajlepszaa?


Dokładnie masakra to jest jakaś. Później będzie tak z tą randką że nie będzie mogła przyjśc bo matka w szpitalu albo kot kasę zjadł a żety zgarnie ... Wogle wylane ma na widza wczoraj najlepsze było siedzą u Niej CI ludzie rzeźbią komplementy jakieś złote myśli zagadują ta nic tylko siedzi i miny wali. Po chwili wyjeżdża z tekstem idę stąd bo zamluacie i nagle koleś rzucił kilka żetonów po tem ktoś następne i od razu humorek poprawiony... Moim zdaniem cyrk na kółkach i robi z siebie ofiarę a Ci którzy jej nie znają to sypią żety i komplementy bo myślą że coś ugrają
Awatar użytkownika
xXxKaMaZ022xXx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: xXxKamill92xXx


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 21:36
jehowy pisze:

Widzisz, chichrasz się, a to działa dokładnie w ten sposób, który opisałeś. Każde oszustwo jest nielegalne i podpada pod kodeks karny. Jeśli to miała być pożyczka, a nie oddała - kradzież. Jeśli to miała być darowizna na leczenie, które okazało się ściemą - oszustwo i podpada jak wyżej. Do tego, jeśli korzyść majątkowa osiąga jakąś tam wartość, to już nawet nie wykroczenie tylko przestępstwo i nie ma bata organy ścigania muszą się z tym zająć, bo jak nie organy, to kto? Obywatel sam sprawiedliwości wymierzać nie może, ma od tego policję. A problem, że chodzi o showup? Człowieku na policje codziennie ludzie przychodzą z takimi sprawami, że ich to już nic nie zdziwi, a już na pewno nie jakaś internetowa oszustka.


Po pierwsze nie wierzę, że ten post o tym oszustwie jest prawdziwy, to raczej napisała jakaś zazdrosna pinda z ShowUp.tv ale nawet jeśli to prawda to nie wiem czy te pieniądze są warte robienia sobie takiej siary, przecież go wszyscy wyśmieją od Policji na znajomych i rodzinie kończąc :D
LEON LXIX


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 21:45
jay pisze:
jehowy pisze:

Widzisz, chichrasz się, a to działa dokładnie w ten sposób, który opisałeś. Każde oszustwo jest nielegalne i podpada pod kodeks karny. Jeśli to miała być pożyczka, a nie oddała - kradzież. Jeśli to miała być darowizna na leczenie, które okazało się ściemą - oszustwo i podpada jak wyżej. Do tego, jeśli korzyść majątkowa osiąga jakąś tam wartość, to już nawet nie wykroczenie tylko przestępstwo i nie ma bata organy ścigania muszą się z tym zająć, bo jak nie organy, to kto? Obywatel sam sprawiedliwości wymierzać nie może, ma od tego policję. A problem, że chodzi o showup? Człowieku na policje codziennie ludzie przychodzą z takimi sprawami, że ich to już nic nie zdziwi, a już na pewno nie jakaś internetowa oszustka.


Po pierwsze nie wierzę, że ten post o tym oszustwie jest prawdziwy, to raczej napisała jakaś zazdrosna pinda z ShowUp.tv ale nawet jeśli to prawda to nie wiem czy te pieniądze są warte robienia sobie takiej siary, przecież go wszyscy wyśmieją od Policji na znajomych i rodzinie kończąc :D


Nie interesuje mnie to, co ludzie pomyślą. To nie ja oszukałem, tylko zostałem oszukany. I tak jak kolega wcześniej napisał - trzeba walczyć o swoje, bo takie osoby jak Świderek (tak, mówię o tym Waszym farbowanym na blond aniołku) będą się czuć bezkarne, a co za tym idzie - liczba przekręconych w podobny sposób będzie rosła lawinowo.
Awatar użytkownika
Greg24
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2016, 19:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie powiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 22:18
jay pisze:Ale nawet jeśli to prawda to nie wiem czy te pieniądze są warte robienia sobie takiej siary, przecież go wszyscy wyśmieją od Policji na znajomych i rodzinie kończąc :D


Zależy jaka to byłą kwota - czy 100 zł (wtedy jest to "tylko" wykroczenie i rzeczywiście może zostać zbagatelizowane) czy 1000 (wtedy już jest to przestepstwo) czy może 10 000 albo więcej (najwięcej z tego co pamiętam koleś chyba dał 9 000 zł w kilku transzach Tygryskowi19 która ponoć cierpiała straszny głód i w lodówce miała tylko konserwy - co nie przeszkadzało jej kosić po 600 zł i więcej za każdy pokaz na ogólnym :) i do tego miała długą listę chorób na których leczenie zbierała kase). A na policję może śmiało iść - odmowa przyjęcia złożonego bez wady prawnej powiadomienia o popełnieniu przestępstwa jest karalna, nieprofesjonalne zachowanie policji albo prokuratury (tzn śmiechy chichy) można zgłaszać do przełożonych a od niepodjętej czyności prokuratorskiej (tzn umorzenie postępowania w fazie przygotowawczej) można sie odwołać. Tak jak napisał ktoś wyżej - co innego jest dać w napiwkach "od serca, za nic" a co innego POŻYCZYĆ na konretny cel - zwłaszcza, jeżeli chodzi o lecznie, forma zawarcia umowy (oficjalne pismo, umowa u notariusza czy zwykła umowa ustna) nie ma znaczenia, możecie się nawet umówić na pożyczkę sygnałami dymnymi, jeżeli obie strony zrozumiały - umowa jest zawarta (choć gdy forma zawarcia umowy jest nietypowa trudno będzie ją udowodnić przed sądem)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: evelyn19/tunajlepsza
03 sie 2016, 22:31
ruger44 pisze:
jay pisze:Ale nawet jeśli to prawda to nie wiem czy te pieniądze są warte robienia sobie takiej siary, przecież go wszyscy wyśmieją od Policji na znajomych i rodzinie kończąc :D


Zależy jaka to byłą kwota - czy 100 zł (wtedy jest to "tylko" wykroczenie i rzeczywiście może zostać zbagatelizowane) czy 1000 (wtedy już jest to przestepstwo) czy może 10 000 albo więcej (najwięcej z tego co pamiętam koleś chyba dał 9 000 zł w kilku transzach Tygryskowi19 która ponoć cierpiała straszny głód i w lodówce miała tylko konserwy -


Co za banda debili jest na tym ShowUp.tv :shock2: co oni sobie myślą, że te pindy zakochają się w nich i będą żyli długo i szczęśliwie :D
debile nie powinni mieć pieniędzy bo zaraz jakiś głupot narobią i to dobrze, że te lalunie pozbawiają ich mamony :D
LEON LXIX


Re: evelyn19/tunajlepszaa
03 sie 2016, 22:56
Każdy wydaje na co chce :) Panowie mają dobre serce, chcą pomóc i panie o tym wiedzą boleśnie to wykorzystując, ssąc bezcenne żetoniki jak wampir krew. A że przy okazji muszą się nakłamać jak głupie i wiele ociera się (albo wręcz przekracza) podczas tego o granicę karanego przez prawo oszustwa i wyłudzenia - to już inna sprawa
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: evelyn19/tunajlepszaa
03 sie 2016, 23:08
Scam -> wikipedia : )
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: evelyn19/tunajlepszaa
03 sie 2016, 23:11
nie ma jej to chyba poszła na ten spacer ze zwycięzcą wczorajszej loterii :biggrin:
แมวตัวผู้


Re: evelyn19/tunajlepszaa
03 sie 2016, 23:55
Nie wiem na ile moderacja nad tym teraz czuwa, ale kiedyś byłem świadkiem sytuacji, że laska oferowała bodaj w karty traf jokera wygrasz spotkanie i moderator przestrzegł ją, że taka nagroda jest niezgodna z regulaminem i porposił o zmianę konkursu
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepszaa
04 sie 2016, 00:00
Wunderbaum pisze:Nie wiem na ile moderacja nad tym teraz czuwa, ale kiedyś byłem świadkiem sytuacji, że laska oferowała bodaj w karty traf jokera wygrasz spotkanie i moderator przestrzegł ją, że taka nagroda jest niezgodna z regulaminem i porposił o zmianę konkursu


Formalnie spotykanie się i podawanie kontaktu poza SU jest niezgodne z regulaminem, gdyby moderacja działa jak należy to już dawno powinna dostać bana
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: evelyn19/tunajlepszaa
04 sie 2016, 09:45
Znowu usunęła konto.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 17:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepszaa
04 sie 2016, 09:49
chucky pisze:Znowu usunęła konto.

nie siej dezinformacji, profil jeszcze jest :shock:
https://showup24.tv/profile/tunajlepszaa?
LEON LXIX


Re: evelyn19/tunajlepszaa
04 sie 2016, 14:49
Rano gdy wszedłem na : https://showup24.tv/tunajlepszaa , było napisane że "Strona o podanym adresie nie istnieje".
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 17:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepszaa
04 sie 2016, 14:56
chucky pisze:Rano gdy wszedłem na : https://showup24.tv/tunajlepszaa? , było napisane że "Strona o podanym adresie nie istnieje".


Może napisałeś jej nick przez jedno 'a' na końcu?

ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości