tunajlepsza/KiciaNiunia/Mala_24/NowaLalunia/Niunia/_Miska_27

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: evelyn19/tunajlepsza
31 lip 2016, 18:08
Modelki z dołu tabeli sobie flaki wypruwają jak tu zarobić, a ta sobie siedzi praktycznie brak ruchu na transmisji a żeton płynie. Tak się to robi :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: evelyn19/tunajlepsza
31 lip 2016, 18:18
Zastanawiające jest kiedy skończą się naiwni rzucający jej żetony. Wcześniej setki ludzi widziało jak pcha sobie ogóra w krocze (bo anala mało kto widział, zapomniała że nie wszyscy na showupie mają wakacje i siedzą rano przed kompem), a teraz gada, że nie rozbierze się przed kimś, kogo nie zna. WTF? Śmiać mi się wczoraj chciało z tych co rzucali na "bluzka OUT" i zobaczyli jedynie zmianę odzienia plecami do nich. Ciekawe co wyjdzie z tych "tanecznych" privów, gdzie przy pierwszym trafieniu od razu zmieniła zasady na zmniejszenie prawdopodobieństwa trafienia 8-)
Awatar użytkownika
micha1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2016, 18:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
31 lip 2016, 18:44
msn pisze:Modelki z dołu tabeli sobie flaki wypruwają jak tu zarobić, a ta sobie siedzi praktycznie brak ruchu na transmisji a żeton płynie. Tak się to robi :D

ale nie wszystkie mają taką twarz :angel: choć dla mnie ona jest zbyt blada, lato jest a ta wygląda jakby z młyna uciekła :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
LEON LXIX


Re: evelyn19/tunajlepszaa
31 lip 2016, 20:09
micha1 pisze:Zastanawiające jest kiedy skończą się naiwni rzucający jej żetony. Wcześniej setki ludzi widziało jak pcha sobie ogóra w krocze (bo anala mało kto widział, zapomniała że nie wszyscy na showupie mają wakacje i siedzą rano przed kompem), a teraz gada, że nie rozbierze się przed kimś, kogo nie zna. WTF? Śmiać mi się wczoraj chciało z tych co rzucali na "bluzka OUT" i zobaczyli jedynie zmianę odzienia plecami do nich.


Nie skończą bo na miejsce jednego który widział jej nagie pokazy i rezygnuje z rzucania na "ubrane" cele (tudzież takiego poinformowanego który po prostu czyta to forum :) pojawia się co chwila dwóch nowych, nieczytatych i nieświadomych istnienia forum Januszy podrywu którzy myśla, że trafił im się fajny, nierozbieralny diamencik do bajerki w stylu Kotzura tylko kilka lat młodsza i ładniejsza i że warto jej przysypać żetonem żeby zobaczyć to i owo.

https://showup24.tv/tunajlepszaa
https://showup24.tv/profile/tunajlepszaa
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: evelyn19/tunajlepsza
31 lip 2016, 20:16
Nie pozostaje nic innego jak przyznać Ci rację. Przykład mamy na bieżąco - jakąś godzinę, półtorej temu pod błahym pozorem uciekła z trans gdzieś przy połowie celu, teraz ten sam cel leci od nowa a gawiedź dalej dorzuca do koszyczka. Co zainkasowała za free przez ucieczki "bo mama/tata/brat/babcia/wujek/kot/wpisz dowolne" to jej
Awatar użytkownika
micha1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2016, 18:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
31 lip 2016, 20:23
ruger44 pisze:
micha1 pisze:Zastanawiające jest kiedy skończą się naiwni rzucający jej żetony. Wcześniej setki ludzi widziało jak pcha sobie ogóra w krocze (bo anala mało kto widział, zapomniała że nie wszyscy na showupie mają wakacje i siedzą rano przed kompem), a teraz gada, że nie rozbierze się przed kimś, kogo nie zna. WTF? Śmiać mi się wczoraj chciało z tych co rzucali na "bluzka OUT" i zobaczyli jedynie zmianę odzienia plecami do nich.


Nie skończą bo na miejsce jednego który widział jej nagie pokazy i rezygnuje z rzucania na "ubrane" cele (tudzież takiego poinformowanego który po prostu czyta to forum :) pojawia się co chwila dwóch nowych, nieczytatych i nieświadomych istnienia forum Januszy podrywu którzy myśla, że trafił im się fajny, nierozbieralny diamencik do bajerki w stylu Kotzura tylko kilka lat młodsza i ładniejsza i że warto jej przysypać żetonem żeby zobaczyć to i owo.


Trafne porównanie do Kocura. Też mi się wydaje, że odkąd założyła nowe konto i nadaje pod innym nickiem, wzoruje się na pannie Kocurkowej.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
01 sie 2016, 22:06
Znowu siedzi i ma ruchy jak panda na drzewie albo koala... takie powolne że można rzygać... skąd się takie jeb... wynalazki biorą...
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 13:02
NoMoreMoney pisze:Trafne porównanie do Kocura. Też mi się wydaje, że odkąd założyła nowe konto i nadaje pod innym nickiem, wzoruje się na pannie Kocurkowej.


Ona na nikim się nie wzoruje, ta dziewczyna się po prostu nudzi. Kompletnie nie ma pomysłu na siebie i tym bardziej na swoje transmisje, ale nie wiedzieć czemu ma sporo widzów i żetonów?

Siedziałem u niej przez jakieś 25 minut: mnóstwo szołapowych lowelasów jak zwykle się produkowało na czacie, tymczasem ona nic nie napisała ;)
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 13:10
tunajlepsza: ja mam duze wymagania a zaden normalny facet sie mna nie zainteresuje skoro moze miec 100 latwiejszych
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 15:33
usunęła konto :shock2:
LEON LXIX


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 16:41
Smutne show przestało działać a obiecane privy trzeba zrealizować choć się nie ma najmniejszego zamiaru - najprościej jest zainkasować co się ma i uciec
Awatar użytkownika
micha1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2016, 18:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 18:52
jay pisze:usunęła konto :shock2:


Często usuwa te konta :mocking: Ciekawe czy wróci, ale pewnie tak :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 18:59
Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.
Awatar użytkownika
Greg24
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie powiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 19:01
Nadaje na nowym nicku - tunajlepszaa

https://showup24.tv/tunajlepszaa
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 19:02
Dziwna dziewczyna. Najpierw robi pokaz z ogórkiem w cipce, później zmienia nick i jakby nigdy nic siedzi i udaje świętą, żeby jeszcze chociaż miła była i prowadziła rozmowę z widzami, niektórzy z tego co wiem siedzieli po 4 godziny u niej i zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Że niektórym się tak chce. Jak widać ogórek zawiódł, na ,,rozmowach'' trochę zarobiła i zwiała, ciekawe z czym teraz wróci. Na co jest teraz sezon? Bakłażany? :girl_haha:

O prosze abra mnie uprzedził, nadaje na nowym nicku już :haha:
Awatar użytkownika
Mia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 02 sie 2016, 09:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 19:29
Greg24 pisze:Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.


ale masz fantazje :lol2:
LEON LXIX


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 20:31
jay pisze:
Greg24 pisze:Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.


ale masz fantazje :lol2:


Yyy czy fantazję to nie wiem, ale aż się specjalnie zarejestrowałem, żeby też napisać o tej pannie. Pamiętam ją bo trochę o niej siedziałem w zimie. też zmieniała nicki i pamiętam, że jeden to był właśnie swiderek. Nawet gdzies mialem screena. Wtedy robiła normalne pokazy bez twarzy, ale raz były losy i wygrałem priva z buźką i fakt, że zrobiła mi normalny pokaz z wibrem i na koncu pokazala buzie i to była ona. Ja miałem wtedy szczescie, w sensie, że ten pokaz zrobiła, bo wielu gości miało pretensję, że w ch.. z nimi tnie, a celu ogólnego to nigdy nie realizowała. Poza tym laska bardzo zmienna nastrojowo, dlatego ją zapamiętałem - albo normalnie pisała, czasem nawet ciekawie, aż nagle sekunda i mega wku.... na cały świat. Poza tym była mega łasa na hajs i nawet jak na standardy SU. Facetami generalnie gardziła z czym się nie kryła i często wyzywała gości z SU od gimbazy, że nigdy by nie tknęła walikonika z SU (za te teksty ją akurat lubiłem :D) Wtedy wojowała z administracją, miała zgłaszane privy i zabierali jej zety. A teraz najlepsze, raz pamiętam, że pytała ludzi jaki ma mieć nowy nick, bo ten "swiderek" to slaby marketingowo :D autentycznie zapamiętałem ten tekst Teraz patrzcie jak się rozwinęła :D Z adminem nie wojuje, to zetów nie traci, przyjęła PR ofiary - raz ryczy, raz się uśmiecha uroczo i oczywiście goście się na to łapią. Ja to nawet nie wiem, czy ona jest taka zimna suka, czy może raczej chora i/lub mega nieszczęśliwa. Trudno mi ją oceniać, na tyle jej nie znam i nic do niej w sumie nie mam, a że kosi frajerów? jak są frajerami ich sprawa. Pamiętam jeszcze, że handlowała też żetonami poza SU, więc ja absolutnie nie przesądzam, czy to fantazja, co kolega napisał.
Awatar użytkownika
jehowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2016, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepszaa
02 sie 2016, 20:37
chyba jej się żeton nie zgadza. :D

tunajlepszaa: i tak bedzie lsoowanie i spotkam sie z ktoryms z was a reszta neich sie poclauje w dupe
tunajlepszaa: wiecej konkursu nie bedzie
tunajlepszaa: nie po prostu zmarnowaliscie sowja szanbs
tunajlepszaa: enie bedzie drugiej

księżniczka jebła fochem i ch*j :D
Awatar użytkownika
softkitty91
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepszaa
02 sie 2016, 22:02
Lovelas wydał dziś 1000 zet i wygrał losowanie - realne spotkanie. Przez chwilę był szczęśliwy, pokozaczył dopóki po 3 minutach nie wyjechała, że jutro robi kolejne losowanie na kolejne spotkanie :haha: tylko tym razem ma wpaść jej do puli co najmniej 3000 zetonow, bo inaczej losowanka nawet nie będzie :laughingnew: kosi ich jak chce :laugh3: Więc scenariusz na jutro znamy. potem w czwartek przyjdzie wielka depresja, usunie konto, wróci na nowym i opowie jakąś nową tragedię albo wróci do pokazów:D Po starych lowelasach już śladu nie będzie, za to nawiną się nowi :winkextra:
Awatar użytkownika
jehowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2016, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: evelyn19/tunajlepsza
02 sie 2016, 22:53
Greg24 pisze:Nie dziwię się, że usunęła konto. Panna zmienia nicki jak rękawiczki, a zaczynała jako Świderek. Chciałem Was przed nią ostrzec, bo lada dzień z pewnością założy nowe. Panna ściemniła mi poza ShowUp.tv, że traci wzrok i potrzebuje pieniędzy na operację oczu. Pożyczyłem jej, ale oczywiście nie oddała mi ani grosza. Nie dajcie się nabrać na jej smutne minki, to jej strategia. Dodam tylko, że sprawa trafiła do prokuratury.

Co prokuratura Ci pomoze ze pożyczyłes pieniądze? Twój wolny wybór. Ani ich nie ukradła, ani nie wyłudziła. Spisałeś umowę pożyczki czy na gębę? powodzenia
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości