taktowna/ladytactful

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: taktowna
27 lut 2016, 21:22
sadistik pisze:Wczoraj był ciekawy "świetlny" pokaz :) A już jutro odbędzie się u Takti transmisja z okazji gali wręczenia Oscarów. Ciekaw jestem czym nas jeszcze Taktowna zaskoczy...


Ten taniec w ciemnościach ze świecącymi elementami na ciele niby prosty ale świetny pomysł. Oby jak najwięcej takich :good3:

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
27 lut 2016, 23:12
Piękna i subtelna, nie pokazując nic- pokazuje tak wiele drwiąc sobie z wyobraźni oglądających. Bardzo klimatyczne transmisje okraszone jak zawsze dobrą muzyką :) Lubię tę delikatną erotykę w jej wykonaniu, poza tym to bardzo inteligenta kobieta(o pięknie już wspomniałem) z bardzo wieloma oryginalnymi pomysłami na swoje show.
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
27 lut 2016, 23:27
Dzisiaj jako aniołek.
Opis transmisji - niebo do wynajęcia.

https://showup24.tv/taktowna

A na SU same diabełki:D
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
29 lut 2016, 00:44
Wspaniała dziewczyna świetne pokazy
Awatar użytkownika
Mateok48
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 02 sty 2016, 13:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
29 lut 2016, 01:17
Takti będzie dziś około 1:30. Do zobaczenia na jej transmisji :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: taktowna
01 mar 2016, 21:51
sliskiTroll pisze:
oktawianbonaparte pisze:[...] coś wspomniała, że powoli będzie się wycofywać z ShowUp.tv. Oby jednak została, bo bez niej będzie beznadziejnie... :beg:


Te "odchodzenie" lasek to już znam na pamieć :) . Zobaczymy jak będzie w tym przypadku. A może to tylko delikatny szantażyk w stronę fanów, żeby nie ociągali się z rzucaniem żetonów?.
Jak dla mnie laska wydaje się aseksualna i rzadko do niej zaglądam wiec jej odejście jest mi obojętne. Jednak widać, że w swoje pokazy wkłada sporo wysiłku i pomysłów. Dla "dobra" ShowUp.tv mogłaby zostać.


Zgadzam się w 1000% To jest jakiś fenomen...Ona siedzi, pieprzy jakieś trzy po trzy, wiecznie lansowana na jakąś Brandżeline, udaje przyjaciółkę dla każdego i taką intelektualistkę, a w rzeczywistości to żetonowa cwaniara, choć trzeba przyznać, że lepsza nawet od żebraczki, bo udało się zahipnotyzować wielu naiwniaków, z których ma niezłą bekę ze swoim kolesiem...aż miała łzy w oczach, jak jej żetonki zginęły...kłamała, że niby nie robiła privów, a jeszcze były wcześniej zanim brandżelina pokazywała buźkę...Pełna zgoda, że aseksualna, a ponadto nieprzyjemnie się prezentuje z tym kolczykiem...a już tą jej muzę i przebieranki, trzeba pominąć milczeniem. Najbardziej przereklamowana osoba z show.up.
czasoumilacz


Re: taktowna
02 mar 2016, 18:30
:good3: wierzycie, że siedzą tu z pasji albo żeby poznać ciekawe osoby? żetony się liczą i brawo dla tych, które tego nie ukrywają :ugeek:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
03 mar 2016, 15:17
Na ostatniej trans Takti udowodnila ze privow nie robila pokazujac na kam zalosnie krotka liste 6 privow za ktore sama placila u znajomych i jednego ktorego zrobila dla Jezusa( a na SU bywa od 3 lat) Przebieranki muzyka i jej uroda moga sie podobac lub nie , gusta sa rozne lecz nie rozumiem wyrazenia "zetonowa cwaniara" albo porownania do zebraczki. One nie dostaje zetonow za dziekuje*** czy z dobrego serduszka. Robi pokazy i cele wiec na te zetony "zapracowuje" uczciwie i sama wiele razy powtarzala ze dziekuje za kazda zlotowke bo dzieki temu moze sobie pozwolic na kupno nowych plyt , czestsze wyjscie do kina i zakup nowych przebieranek. A gdyby chciala wyciagnac wiecej zlota i posmiac sie ze swoim kolesiem to nie przyznawalaby sie do posiadania partnera , wszak nie od dzis wiadomo ze "wolna" modelka zarobi na zakochancach wiecej. A ze zety znikaja z kont u dziewczyn to wiadomo nie od dzis .
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
04 mar 2016, 20:37
Wspominała o przerwie od SU. Wiadomo coś w tym temacie? Byłem na niebiańskiej?/anielskiej? transmisji. Czerwone światło przy tańcu lekko mnie irytuje, ale niebieskie podczas wspomnianej transmisji było fajne ;)
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
04 mar 2016, 21:56
exxxtra pisze:Wspominała o przerwie od ShowUp.tv. Wiadomo coś w tym temacie? Byłem na niebiańskiej?/anielskiej? transmisji. Czerwone światło przy tańcu lekko mnie irytuje, ale niebieskie podczas wspomnianej transmisji było fajne ;)


Do 17 marca ma się pojawiać potem przerwa. Coś też mówiła o zaprzestaniu pokazów może na stałe ale kiedy dokładnie nie wiadomo.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
05 mar 2016, 22:10
Takti dziś znów w nowej odsłonie. Tym razem jako Królowa Śniegu https://showup24.tv/taktowna Z tego co widzę pojawiło się na jej profilu więcej fotek z transmisji. Tworzy się podobna galeria jak u CzerwonejSoni :) Widziałem chyba wszystkie transmisje ze zdjęć, poza ostatnią w ciemnościach ze świecącymi wzorkami na ciele (farba luminescencyjna?).
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
05 mar 2016, 22:51
exxxtra pisze:Takti dziś znów w nowej odsłonie. Tym razem jako Królowa Śniegu https://showup24.tv/taktowna? Z tego co widzę pojawiło się na jej profilu więcej fotek z transmisji. Tworzy się podobna galeria jak u CzerwonejSoni :) Widziałem chyba wszystkie transmisje ze zdjęć, poza ostatnią w ciemnościach ze świecącymi wzorkami na ciele (farba luminescencyjna?).


Taka zima jak Takti dziś to może być u mnie cały rok :good3:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
05 mar 2016, 23:37
Tiago pisze:Taka zima jak Takti dziś to może być u mnie cały rok :good3:


O tak, jestem wielkim przeciwnikiem zimy, ale TAKĄ Zimę to mógłbym mieć całe życie :good3: Takti jak zwykle nas zaskoczyła świetnym pomysłem na transmisję. Czekam z niecierpliwością na kolejny pokaz ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: taktowna
08 mar 2016, 15:59
Wczoraj była w stroju Leeloo z Piątego Elementu. Zdjęcie już dostępne na profilu https://showup24.tv/profile/taktowna
Dziś Taktowna szuka wiosny. Transmisja na świeżym powietrzu https://showup24.tv/taktowna
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
08 mar 2016, 17:35
jak dla mnie kobitka rozwala system jest genialna i niesamowicie sexi :D :D :D :D
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
08 mar 2016, 20:32
faraon pisze:jak dla mnie kobitka rozwala system jest genialna i niesamowicie sexi :D :D :D :D


Dziś oniemiałem jak zobaczyłem ją na dworze w płaszczu pod którym miała seksowną bieliznę, niby prosty pomysł a potrafi pobudzić zmysły.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
08 mar 2016, 21:27
Tiago pisze:Dziś oniemiałem jak zobaczyłem ją na dworze w płaszczu pod którym miała seksowną bieliznę, niby prosty pomysł a potrafi pobudzić zmysły.


Pod płaszczem miała body a raczej to jest erotyczna bielizna ale można chyba ją nazwać seksowną.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
12 mar 2016, 18:05
czasoumilacz pisze:
sliskiTroll pisze:
oktawianbonaparte pisze:[...] coś wspomniała, że powoli będzie się wycofywać z ShowUp.tv. Oby jednak została, bo bez niej będzie beznadziejnie... :beg:


Te "odchodzenie" lasek to już znam na pamieć :) . Zobaczymy jak będzie w tym przypadku. A może to tylko delikatny szantażyk w stronę fanów, żeby nie ociągali się z rzucaniem żetonów?.
Jak dla mnie laska wydaje się aseksualna i rzadko do niej zaglądam wiec jej odejście jest mi obojętne. Jednak widać, że w swoje pokazy wkłada sporo wysiłku i pomysłów. Dla "dobra" ShowUp.tv mogłaby zostać.


Zgadzam się w 1000% To jest jakiś fenomen...Ona siedzi, pieprzy jakieś trzy po trzy, wiecznie lansowana na jakąś Brandżeline, udaje przyjaciółkę dla każdego i taką intelektualistkę, a w rzeczywistości to żetonowa cwaniara, choć trzeba przyznać, że lepsza nawet od żebraczki, bo udało się zahipnotyzować wielu naiwniaków, z których ma niezłą bekę ze swoim kolesiem...aż miała łzy w oczach, jak jej żetonki zginęły...kłamała, że niby nie robiła privów, a jeszcze były wcześniej zanim brandżelina pokazywała buźkę...Pełna zgoda, że aseksualna, a ponadto nieprzyjemnie się prezentuje z tym kolczykiem...a już tą jej muzę i przebieranki, trzeba pominąć milczeniem. Najbardziej przereklamowana osoba z show.up.

Nie odbija ci sie ta zolcia?
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: taktowna
13 mar 2016, 12:36
abradababra pisze:
Tiago pisze:Dziś oniemiałem jak zobaczyłem ją na dworze w płaszczu pod którym miała seksowną bieliznę, niby prosty pomysł a potrafi pobudzić zmysły.

Pod płaszczem miała body a raczej to jest erotyczna bielizna ale można chyba ją nazwać seksowną.

:laugh3: Myślę, że nie można ją nazwać seksowną bielizną :laugh3: Co za kocopoły... Zwracanie każdemu durnowatych uwag w jaki sposób mają/mogą się wypowiadać na forum dyskusyjnym to sposób na nabijanie postów? :laugh3:

Wczoraj była w body do którego przymocowane były chyba ledy. Ciekawie to wyglądało w ciemnościach. Transmisja o tytule "Gentlemens club".
Ale czy to body można nazwać seksowną bielizną? Zapytajmy experta :laugh3:
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna
13 mar 2016, 13:10
exxxtra pisze:
abradababra pisze:
Tiago pisze:Dziś oniemiałem jak zobaczyłem ją na dworze w płaszczu pod którym miała seksowną bieliznę, niby prosty pomysł a potrafi pobudzić zmysły.

Pod płaszczem miała body a raczej to jest erotyczna bielizna ale można chyba ją nazwać seksowną.

:laugh3: Myślę, że nie można ją nazwać seksowną bielizną :laugh3: Co za kocopoły... Zwracanie każdemu durnowatych uwag w jaki sposób mają/mogą się wypowiadać na forum dyskusyjnym to sposób na nabijanie postów? :laugh3:

Wczoraj była w body do którego przymocowane były chyba ledy. Ciekawie to wyglądało w ciemnościach. Transmisja o tytule "Gentlemens club".
Ale czy to body można nazwać seksowną bielizną? Zapytajmy experta :laugh3:


Body to jest erotyczna bielizna i można ją nazwać seksowną. Teraz masz problem z czytaniem? Gdzie napisałem że body nie można nazwać seksowną bielizną?? :laugh3:
Każdy ma prawo do napisania swojej opinii na forum i czy ja każdemu zwracam uwagę? Czy ja nabijam posty, nie mnie to osądzać ale jakoś przy zapłacie za nie nie miałem żadnych problemów.
Nazwałeś mnie ekspertem a ja nie uważam się za takiego. Co jeszcze na mnie wymyślisz bo pewnie dopiero rozkręcasz się :laughingnew:

Wczorajsze ''świecące body'' było bardzo ciekawe. Takti potrafi wymyślić coś nowego, czego nie zobaczy się na innych transmisjach.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości