Jak usunąć nagrania z wyszukiwarki Google?

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Będę niemiła... Przeczytałam z dwa razy, bo nie wierzyłam, że serio Medroxyprogesterone napisała to, co napisała!
W dupach Wam się przewraca dziewczyny... To w chuj zaszczyt jest robić na kamerkach/zarabiać dupą w burdelu czy na ulicy... No nic tylko ludzie powinni jeszcze się nam kłaniać.
To obciach, straszny obciach! I myślę, że tak powinno zostać. Nie powinno się zachęcać ludzi do takiej chujowej roboty a wręcz przeciwnie - nakłaniać do lepszego życia. A Wy chyba pokazujecie, że może być super, że to "normalne" i godne szacunku. Dziwki były i będą, kamerki są i pewnie już zostaną, ale po jasną cholerę robić z tego coś fajnego? Kto ma wiedzieć ten wie, kto chce korzystać -ten będzie korzystał.
Brr... przeraża mnie taki świat w którym to będzie normalne. Chce mieć dzieci i nie chciałabym żeby one popełniły moje błędy i żeby chociaż przez myśl im przeszło, że można iść na taką łatwiznę i pokazywać cycki za pieniądze. Tutaj czytam, że ta cała śmieszna organizacja ma pokazywać, że dawanie dupy wcale nie jest takie złe...
Paranoja! Nie rozumiem kompletnie po co powstają takie inicjatywy.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Myślałem, że żadna kobieta nie chciałaby zarabiać w ten sposób a ne pewno nie powinna. Ja swojej wyrzuciłbym laptopa przez
okno gdybym zobaczył, że się tym zajmuje alby gdyby nie chciała przestać ale widzę, że niektóre osoby uważają to za normalne
a wręcz boją się, że zalegalizowanie zmniejszyłoby stawki a co za tym idzie zarobki. Osoby które uważają to za normalne powinny się zastanowić
czy chwiałby aby ich własne córki się czymś takim zajmowały ale wątpię żeby myślały o potomstwie.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




XD
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




Spokojna pisze:Będę niemiła... Przeczytałam z dwa razy, bo nie wierzyłam, że serio Medroxyprogesterone napisała to, co napisała!
W dupach Wam się przewraca dziewczyny... To w chuj zaszczyt jest robić na kamerkach/zarabiać dupą w burdelu czy na ulicy... No nic tylko ludzie powinni jeszcze się nam kłaniać.
To obciach, straszny obciach! I myślę, że tak powinno zostać. Nie powinno się zachęcać ludzi do takiej chujowej roboty a wręcz przeciwnie - nakłaniać do lepszego życia. A Wy chyba pokazujecie, że może być super, że to "normalne" i godne szacunku. Dziwki były i będą, kamerki są i pewnie już zostaną, ale po jasną cholerę robić z tego coś fajnego? Kto ma wiedzieć ten wie, kto chce korzystać -ten będzie korzystał.
Brr... przeraża mnie taki świat w którym to będzie normalne. Chce mieć dzieci i nie chciałabym żeby one popełniły moje błędy i żeby chociaż przez myśl im przeszło, że można iść na taką łatwiznę


xddd

Cóż, przynajmniej panom z forum się przypodobałaś:))
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Ja pierdole :facepalm:, to teraz się zacznie moralizatorstwo a temat nie o tym.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




Trzeba założyć osobny i będziemy się kłócić o to kto ma rację :]
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Medroxyprogesterone pisze:XD

to wszystko?
troche mnie rozczarowalas... aktywistka bez argumentow? to nie wrozy dobrze tej organizacji... a moze to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji?
Ciezko bedzie "przekonac spoleczenstwo" do szacunku dla sexworkerow jesli aktywistki koalicji SWP beda sie komunikowac ze spoleczenstwem krotkim "xD"
Ze tak powiem ...no nie blysnelas Madzia...


pureboomb pisze:xddd
Cóż, przynajmniej panom z forum się przypodobałaś:))

Serio? rozczarowanie nr 2 dzisiaj... ktos jeszcze chcialby wstawic wiecej iksde? xD :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Napisałam ten post, ponieważ widziałam posty osób, które są na kamerkach proszące o pomoc, a dostawały chujowe odpowiedzi.
Wyszedł gruby temat o pracy seksualnej i Komin, nie mów mi jak to wygląda, bo ja spotykam się z osobami pracującymi seksualnie, sama pracuję seksualnie.
Doskonale wiem jak wygląda to od środka.

Jestem kurwa zażenowana poziomem tego forum... Wy myślicie o osobach, które występują? O tym jak są traktowane czy tylko torbę opróżniacie jednocześnie obrażając te osoby? Poprzez torbę nie mam na myśli portfela, oczywiście.

Szkoda kurwa się starać, szkoda ryja strzępić.
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




Myślalam, że opowieści Testo są wymyślone, ale nie, one są jak najbardziej na faktach
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




komin pisze:
Medroxyprogesterone pisze:XD

to wszystko?
troche mnie rozczarowalas... aktywistka bez argumentow? to nie wrozy dobrze tej organizacji... a moze to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji?
Ciezko bedzie "przekonac spoleczenstwo" do szacunku dla sexworkerow jesli aktywistki koalicji SWP beda sie komunikowac ze spoleczenstwem krotkim "xD"
Ze tak powiem ...no nie blysnelas Madzia...


pureboomb pisze:xddd
Cóż, przynajmniej panom z forum się przypodobałaś:))

Serio? rozczarowanie nr 2 dzisiaj... ktos jeszcze chcialby wstawic wiecej iksde? xD :biggrin:


Ciężko ten wywód inaczej skomentować, jednak po dłuższym zastanowieniu to bardziej mnie to smuci niż bawi. Gdyby to napisał facet to ok, nic nowego, ale dziewczyna pracująca na ShowUp.tv pisząca o sobie w ten sposób?
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Cisnę was na instagramie
polecam
https://www.instagram.com/medroxyprogesteronesu/
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




pureboomb pisze:
komin pisze:
Medroxyprogesterone pisze:XD

to wszystko?
troche mnie rozczarowalas... aktywistka bez argumentow? to nie wrozy dobrze tej organizacji... a moze to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji?
Ciezko bedzie "przekonac spoleczenstwo" do szacunku dla sexworkerow jesli aktywistki koalicji SWP beda sie komunikowac ze spoleczenstwem krotkim "xD"
Ze tak powiem ...no nie blysnelas Madzia...


pureboomb pisze:xddd
Cóż, przynajmniej panom z forum się przypodobałaś:))

Serio? rozczarowanie nr 2 dzisiaj... ktos jeszcze chcialby wstawic wiecej iksde? xD :biggrin:


Ciężko ten wywód inaczej skomentować, jednak po dłuższym zastanowieniu to bardziej mnie to smuci niż bawi. Gdyby to napisał facet to ok, nic nowego, ale dziewczyna pracująca na ShowUp.tv pisząca o sobie w ten sposób?


W jaki sposób ja o sobie piszę? Że się wstydzę tego co robiłam? WSTYDZĘ SIĘ! Skonczyłam z tym, bo chce mieć normalne życie.
Żadna z nas nie zasługuje na pochwały i podziw... jesteśmy zwykłymi leniwcami które wybrały taką drogę a nie inną i już zawsze to będzie ze mną. Teraz mogę się jedynie modlić, żeby moje dzieci w przyszłości nigdy się o tym nie dowiedziały.
To nie jest jakaś zaszczytna robota i jeśli uważacie inaczej, to coś z Wami nie tak, albo jeszcze jesteście mentalnymi nastolatkami.
Nie uważam, że powinno się to rozpowszechniać i pochwalać tylko dlatego, że my wybrałyśmy łatwiejszą drogę, nie myśląc o przyszłości. Kiedy zaczełam nadawać nie myślałam co będzie za parę lat. Teraz myślę o tym częściej niż mogłabym się spodziewać. W życiu nie czułam się pod względem psychicznym tak dobrze, jak po skończeniu swojej "przygody" z SU ( każdej z dziewczyn polecam:D). Myślę, że większość z nas w końcu do tego dorasta, nie bez powodu po paru latach większość znika.
I proszę nie pierdzielcie tutaj, że dziewczyny nadaja, bo chorują, mają dzieci (to już w ogole patologia) i sytuacja je do tego zmusiła. Zwyczajnie chciałysmy żyć na wyższym poziomie, niż normalnie mogłyśmy sobie pozwolić, mieć coś szybciej i łatwiej. To nie jest trudna robota... a ze ma swoje minusy? Coś za coś.
Tłumaczcie sobie, że to nic złego. Ciekawa jestem tylko czy za parę lat, kiedy będzie zakładały rodziny i zmieni Wam się światopogląd, to czy nadal będziecie szukały zrozumienia i akceptacji dla "pracy seksualnej".

Wcześniej nie wychodziłam przed szereg, wypowiadając się co myślę na ten temat, ale w momencie kiedy wyskakujecie z takimi rzeczemi, to ręcę mi opadają. Chcecie zaistnieć- no ok, rozumiem. Róbcie to chociaż z głową.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:
pureboomb pisze:
komin pisze:
Medroxyprogesterone pisze:XD

to wszystko?
troche mnie rozczarowalas... aktywistka bez argumentow? to nie wrozy dobrze tej organizacji... a moze to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji?
Ciezko bedzie "przekonac spoleczenstwo" do szacunku dla sexworkerow jesli aktywistki koalicji SWP beda sie komunikowac ze spoleczenstwem krotkim "xD"
Ze tak powiem ...no nie blysnelas Madzia...


pureboomb pisze:xddd
Cóż, przynajmniej panom z forum się przypodobałaś:))

Serio? rozczarowanie nr 2 dzisiaj... ktos jeszcze chcialby wstawic wiecej iksde? xD :biggrin:


Ciężko ten wywód inaczej skomentować, jednak po dłuższym zastanowieniu to bardziej mnie to smuci niż bawi. Gdyby to napisał facet to ok, nic nowego, ale dziewczyna pracująca na ShowUp.tv pisząca o sobie w ten sposób?


W jaki sposób ja o sobie piszę? Że się wstydzę tego co robiłam? WSTYDZĘ SIĘ! Skonczyłam z tym, bo chce mieć normalne życie.
Żadna z nas nie zasługuje na pochwały i podziw... jesteśmy zwykłymi leniwcami które wybrały taką drogę a nie inną i już zawsze to będzie ze mną. Teraz mogę się jedynie modlić, żeby moje dzieci w przyszłości nigdy się o tym nie dowiedziały.
To nie jest jakaś zaszczytna robota i jeśli uważacie inaczej, to coś z Wami nie tak, albo jeszcze jesteście mentalnymi nastolatkami.
Nie uważam, że powinno się to rozpowszechniać i pochwalać tylko dlatego, że my wybrałyśmy łatwiejszą drogę, nie myśląc o przyszłości. Kiedy zaczełam nadawać nie myślałam co będzie za parę lat. Teraz myślę o tym częściej niż mogłabym się spodziewać. W życiu nie czułam się pod względem psychicznym tak dobrze, jak po skończeniu swojej "przygody" z ShowUp.tv ( każdej z dziewczyn polecam:D). Myślę, że większość z nas w końcu do tego dorasta, nie bez powodu po paru latach większość znika.
I proszę nie pierdzielcie tutaj, że dziewczyny nadaja, bo chorują, mają dzieci (to już w ogole patologia) i sytuacja je do tego zmusiła. Zwyczajnie chciałysmy żyć na wyższym poziomie, niż normalnie mogłyśmy sobie pozwolić, mieć coś szybciej i łatwiej. To nie jest trudna robota... a ze ma swoje minusy? Coś za coś.
Tłumaczcie sobie, że to nic złego. Ciekawa jestem tylko czy za parę lat, kiedy będzie zakładały rodziny i zmieni Wam się światopogląd, to czy nadal będziecie szukały zrozumienia i akceptacji dla "pracy seksualnej".

Wcześniej nie wychodziłam przed szereg, wypowiadając się co myślę na ten temat, ale w momencie kiedy wyskakujecie z takimi rzeczemi, to ręcę mi opadają. Chcecie zaistnieć- no ok, rozumiem. Róbcie to chociaż z głową.


Mądrego to i przyjemnie posłuchać. :smoke: Zaimponiłaś mi :blush2:
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zaimponowała czym? Że zwaliłeś sobie do niej, a ona stwierdziła, że jednak się nie szanowała?
Gdy osoba, do której zwalisz powie, że się tego wstydziła to masz potem lepsze walenie, bo usprawiedliwiasz się myśleniem, że w końcu to ok, ona ma wyrzuty sumienia?

Praca seksualna to praca.
Korzystacie z usług osób pracujących seksualnie i taki przypał robicie...
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone




Medroxyprogesterone pisze:Zaimponowała czym?


Chodźmy tym, że ma trochę większe ambicje niż SU, Tym, że potrafiła z tym skończyć mimo zarobków które w tej branży są. Tym, że odróżnia co jest dobre a co złe.

Medroxyprogesterone pisze:Gdy osoba, do której zwalisz powie, że się tego wstydziła to masz potem lepsze walenie, bo usprawiedliwiasz się myśleniem, że w końcu to ok, ona ma wyrzuty sumienia?

Zmartwię Cię ale ona się tym już nie zajmuję i nigdy u niej nie byłem więc trochę słabe porównanie.


Medroxyprogesterone pisze:Korzystacie z usług osób pracujących seksualnie i taki przypał robicie...

Czy wejście na portal SU to już korzystanie czy musi dojść do rękoczynów bo nie wiem gdzie mam się zakwalifikować
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:
pureboomb pisze:
komin pisze:
Medroxyprogesterone pisze:XD

to wszystko?
troche mnie rozczarowalas... aktywistka bez argumentow? to nie wrozy dobrze tej organizacji... a moze to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji?
Ciezko bedzie "przekonac spoleczenstwo" do szacunku dla sexworkerow jesli aktywistki koalicji SWP beda sie komunikowac ze spoleczenstwem krotkim "xD"
Ze tak powiem ...no nie blysnelas Madzia...


pureboomb pisze:xddd
Cóż, przynajmniej panom z forum się przypodobałaś:))

Serio? rozczarowanie nr 2 dzisiaj... ktos jeszcze chcialby wstawic wiecej iksde? xD :biggrin:


Ciężko ten wywód inaczej skomentować, jednak po dłuższym zastanowieniu to bardziej mnie to smuci niż bawi. Gdyby to napisał facet to ok, nic nowego, ale dziewczyna pracująca na ShowUp.tv pisząca o sobie w ten sposób?


W jaki sposób ja o sobie piszę? Że się wstydzę tego co robiłam? WSTYDZĘ SIĘ! Skonczyłam z tym, bo chce mieć normalne życie.
Żadna z nas nie zasługuje na pochwały i podziw... jesteśmy zwykłymi leniwcami które wybrały taką drogę a nie inną i już zawsze to będzie ze mną. Teraz mogę się jedynie modlić, żeby moje dzieci w przyszłości nigdy się o tym nie dowiedziały.
To nie jest jakaś zaszczytna robota i jeśli uważacie inaczej, to coś z Wami nie tak, albo jeszcze jesteście mentalnymi nastolatkami.
Nie uważam, że powinno się to rozpowszechniać i pochwalać tylko dlatego, że my wybrałyśmy łatwiejszą drogę, nie myśląc o przyszłości. Kiedy zaczełam nadawać nie myślałam co będzie za parę lat. Teraz myślę o tym częściej niż mogłabym się spodziewać. W życiu nie czułam się pod względem psychicznym tak dobrze, jak po skończeniu swojej "przygody" z ShowUp.tv ( każdej z dziewczyn polecam:D). Myślę, że większość z nas w końcu do tego dorasta, nie bez powodu po paru latach większość znika.
I proszę nie pierdzielcie tutaj, że dziewczyny nadaja, bo chorują, mają dzieci (to już w ogole patologia) i sytuacja je do tego zmusiła. Zwyczajnie chciałysmy żyć na wyższym poziomie, niż normalnie mogłyśmy sobie pozwolić, mieć coś szybciej i łatwiej. To nie jest trudna robota... a ze ma swoje minusy? Coś za coś.
Tłumaczcie sobie, że to nic złego. Ciekawa jestem tylko czy za parę lat, kiedy będzie zakładały rodziny i zmieni Wam się światopogląd, to czy nadal będziecie szukały zrozumienia i akceptacji dla "pracy seksualnej".

Wcześniej nie wychodziłam przed szereg, wypowiadając się co myślę na ten temat, ale w momencie kiedy wyskakujecie z takimi rzeczemi, to ręcę mi opadają. Chcecie zaistnieć- no ok, rozumiem. Róbcie to chociaż z głową.


Nie wiedziałam, że już nie jesteś na SU, rzadko wchodzę na forum. W takim razie życzę żeby twoje dzieci nigdy się nie dowiedziały :)
Też się rzadko wychylam i przy tym zostanę, zachowam swoje zdanie dla siebie ;) Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Medroxyprogesterone pisze:Napisałam ten post, ponieważ widziałam posty osób, które są na kamerkach proszące o pomoc, a dostawały chujowe odpowiedzi.
Wyszedł gruby temat o pracy seksualnej i Komin, nie mów mi jak to wygląda, bo ja spotykam się z osobami pracującymi seksualnie, sama pracuję seksualnie.
Doskonale wiem jak wygląda to od środka.

Jestem kurwa zażenowana poziomem tego forum... Wy myślicie o osobach, które występują? O tym jak są traktowane czy tylko torbę opróżniacie jednocześnie obrażając te osoby? Poprzez torbę nie mam na myśli portfela, oczywiście.

Szkoda kurwa się starać, szkoda ryja strzępić.

Aha, czyli jestes alfa i omega bo "pracujesz seksualnie" (btw. ten nowotwor jezykowy tez jest jakims kuriozum) i wszystko wiesz i wszystko widzialas... ja jestem przeciez tylko kurwiarzem i gowno wiem, choc tez spotykam sie z osobami "pracujacymi seksualnie" i wiele z nich mocno cenie.
Wybacz, ale kreujesz sie na wojujaca kurwe aktywistke wiec spodziewalem sie ze ktos taki odpowie normalnie...uzywajac jakichs argumentow a Ty wyskakujesz z "xD"??? I zaczynasz bredzic cos o zazenowaniu poziomem tego forum? Jaki Ty w tym momencie poziom prezentujesz?
Przyjebalyscie sie razem Pjurka do Spokojnej bo wam nie po kolei z jej pogladami? Bo reprezentujecie srodowisko lansujace dumne kurwy? Jedyne sluszne poglady to te wasze? Gdy ktos mysli inaczej to juz jestescie "zazenowane poziomem tego forum"? ciekawe podejscie...
Z jednym masz racje... czasami szkoda ryja strzepic. Ja dzis nastrzepilem a Ciebie bylo stac na "xD"... brawo Ty. Jako aktywistka koalicji SWP swoim dzisiejszym wystapieniem na bank przekonalas wiele osob do zwiekszonego szacunku dla "pracownikow seksualnych" oraz przekonalas wszystkich ze wasza organizacja powinna byc traktowana powaznie...
Skoro w burdelu poszlo tak dobrze to wsrod "normalnego" spoleczenstwa bedzie na pewno latwiej...


Medroxyprogesterone pisze:Zaimponowała czym? Że zwaliłeś sobie do niej, a ona stwierdziła, że jednak się nie szanowała?
Gdy osoba, do której zwalisz powie, że się tego wstydziła to masz potem lepsze walenie, bo usprawiedliwiasz się myśleniem, że w końcu to ok, ona ma wyrzuty sumienia?

Znow... Serio? a wpadla Ci do glowy jakas inna interpretacja? Zal...


Medroxyprogesterone pisze:Praca seksualna to praca.
Korzystacie z usług osób pracujących seksualnie i taki przypał robicie...

Zgoda, to praca. Korzystamy, ale czy szanujemy to juz osobny temat (podkreslam - zawod, ludzi szanuje bez wzgledu na to co robia) w kwestii robienia przypalu to dzisiaj Ty wysunelas sie na prowadzenie.
Tak czy inaczej... Pozdrawiam.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Jedyne sluszne poglady to te wasze? Gdy ktos mysli inaczej to juz jestescie "zazenowane poziomem tego forum"? ciekawe podejscie...


Ej, ja nic takiego nie pisałam ;)
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




pureboomb pisze:
komin pisze:Jedyne sluszne poglady to te wasze? Gdy ktos mysli inaczej to juz jestescie "zazenowane poziomem tego forum"? ciekawe podejscie...


Ej, ja nic takiego nie pisałam ;)


pureboomb, ok, przepraszam... troche z rozpedu zalozylem ze reprezentujesz takie same poglady jak Medroxy...moja wina, tak mi sie tu wplatałaś po drodze ;)
Sorka jeszcze raz.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości