Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 18:49


Wszystkie się sumiennie rozliczacie z dochodów z ShowUp to powiedzcie komu przekazałyście 1% swojego podatku, no chyba nie zostawiłyście go PiSlamskiemu Rządowi?
aborygen


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 18:54


aborygen pisze:Wszystkie się sumiennie rozliczacie z dochodów z ShowUp to powiedzcie komu przekazałyście 1% swojego podatku, no chyba nie zostawiłyście go PiSlamskiemu Rządowi?


http://www.naszejeze.org/pomoc.html
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 18:57


aborygen pisze:Wszystkie się sumiennie rozliczacie z dochodów z ShowUp to powiedzcie komu przekazałyście 1% swojego podatku, no chyba nie zostawiłyście go PiSlamskiemu Rządowi?


Na radio maryja, najak
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 19:07


aborygen pisze:Wszystkie się sumiennie rozliczacie z dochodów z ShowUp to powiedzcie komu przekazałyście 1% swojego podatku, no chyba nie zostawiłyście go PiSlamskiemu Rządowi?


jak mogą się rozliczać jak one pierwszy raz w życiu usłyszały słowo podatek na forum :P a co dopiero żeby wiedzieć co to jest i jak się z tego rozliczać nie wspominając już o wiedzy że można 1% przekazać :)
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 19:17


Kropelka pisze:
Sasiedzi pisze:Jeżeli ktoś zataił dochody przed fiskusem i ich nie zgłosił do opodatkowania musi się liczyć z tym, że urząd skarbowy może go w każdej chwili skontrolować i jeżeli takie dochody zostaną ujawnione spotkają takiego podatnika poważne konsekwencje podatkowe. Generalną zasadą jest, że wszelkie nieujawnione dochody, które nie zostały zgłoszone do opodatkowania podlegają 75% stawce PIT.

Każda osoba, która kupiła wartościowe rzeczy np. mieszkanie, luksusowy samochód etc. powinna mieć świadomość, że może zostać w każdej chwili skontrolowana przez organ podatkowy. I jeżeli nie będzie miała pokrycia dochodów w zgłoszonych rocznych deklaracjach podatkowych będzie musiała wyjaśnić każdy taki wydatek. Organ w takich sytuacjach wszczyna kontrolę z tytułu nieujawnionych źródeł przychodów.


Właśnie przez takie osobniki jak wy które oszukują system podatkowy powinna spotkać kara. Osoby które znalazły sobie łatwy sposob do dojenia januszy. Miejmy nadzieje za każda z was zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Za to teraz sie napije


Ja pierdole :lol2: rozumiem że sobie nadziei narobiłeś względem Pauli a teraz wielce urażony, ale jedyną osobą którą wykazała sie w tej sytuacji ćwierć inteligencją to ty, Paula czy ja czy wiele innych dziewczyn te podatki, które tak Cie bolą, płacą. Te luksusowe samochody, domy, wakacje za miliony monet ktoś musiał skredytować, a bez ładnego pitu bym nic nie dostała. :girl_haha:


Wiadomo towarzystwo wzajemnej adoracji sie zrobiło. Możecie zrobic Paulę przewodnicząca jebania januszy na Zeton, nawet szkolenia personalne zrobi. Spokojnej kontrolerzy skontrolują ze sumienności czy napewno wszystko było tak pieknie rozliczone jak podałaś w picie. Pamietak składanie fałszywych pitow tez jest przestępstwem. Jak również dochód czerpany z prostytucji który napewno nie uwzględniała która w picie :mrgreen:
Sasiedzi


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 19:23


Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 19:27


Z tego co słyszałam to Paula przekazała swój jeden 1% podatku na Januszy więc może spać spokojnie! :D Dają się wyjebać to przynajmniej niech tyle dobrego dla nich zrobi. :biggrin:
Awatar użytkownika
Grzecz(sz)na
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 19:43


Sasiedzi pisze:
Kropelka pisze:
Sasiedzi pisze:Jeżeli ktoś zataił dochody przed fiskusem i ich nie zgłosił do opodatkowania musi się liczyć z tym, że urząd skarbowy może go w każdej chwili skontrolować i jeżeli takie dochody zostaną ujawnione spotkają takiego podatnika poważne konsekwencje podatkowe. Generalną zasadą jest, że wszelkie nieujawnione dochody, które nie zostały zgłoszone do opodatkowania podlegają 75% stawce PIT.

Każda osoba, która kupiła wartościowe rzeczy np. mieszkanie, luksusowy samochód etc. powinna mieć świadomość, że może zostać w każdej chwili skontrolowana przez organ podatkowy. I jeżeli nie będzie miała pokrycia dochodów w zgłoszonych rocznych deklaracjach podatkowych będzie musiała wyjaśnić każdy taki wydatek. Organ w takich sytuacjach wszczyna kontrolę z tytułu nieujawnionych źródeł przychodów.


Właśnie przez takie osobniki jak wy które oszukują system podatkowy powinna spotkać kara. Osoby które znalazły sobie łatwy sposob do dojenia januszy. Miejmy nadzieje za każda z was zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Za to teraz sie napije


Ja pierdole :lol2: rozumiem że sobie nadziei narobiłeś względem Pauli a teraz wielce urażony, ale jedyną osobą którą wykazała sie w tej sytuacji ćwierć inteligencją to ty, Paula czy ja czy wiele innych dziewczyn te podatki, które tak Cie bolą, płacą. Te luksusowe samochody, domy, wakacje za miliony monet ktoś musiał skredytować, a bez ładnego pitu bym nic nie dostała. :girl_haha:


Wiadomo towarzystwo wzajemnej adoracji sie zrobiło. Możecie zrobic Paulę przewodnicząca jebania januszy na Zeton, nawet szkolenia personalne zrobi. Spokojnej kontrolerzy skontrolują ze sumienności czy napewno wszystko było tak pieknie rozliczone jak podałaś w picie. Pamietak składanie fałszywych pitow tez jest przestępstwem. Jak również dochód czerpany z prostytucji który napewno nie uwzględniała która w picie :mrgreen:


Wtf? :rofl: wytłumacz jak z prostytucji która jest nieopodatkowana chciałbys wpisać dochód do pitu? No naprawde inteligencją to ty nie grzeszysz. :laughingnew:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 23:55


Do wszystkich "znawców" systemu podatkowego w PL- prostytucja nie jest opodatkowana. Natomiast występy na kam- tak. Była głośna sprawna dot. modelki z Katowic, która poprosiła o interpretację, bo uważała, że nie powinna płacić. Odpowiedź od naczelnika skarbowego pewnie ją zmiotła z powierzchni ziemi;p była mowa nawet o kasie fiskalnej xd
Najlepiej otworzyć działalność gospodarczą, jeśli zarabiacie regularnie na kamerkach. Ja otworzyłam i nie mam problemów z rozliczaniem się w uś. Można też podpiąć to pod program partnerski, bo nikt tego nie sprawdzi.
Awatar użytkownika
niebanalna777
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:14
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 04:34


Adela pisze:Ja nie wiem skąd ty takie teorie bierzesz, przecież wiekszosc kobiet tutaj ma mężów i facetów na stałe, ktorzy tez pracuja a takie kobiety yez prowadza normalne zycie piora gotuja itp, to ze wola tutaj pracowac 8 dni za pare tyś, niz 20 dni za 2000zl netto, to chyba normalne...

Po drugie, kto żyje z odłożonych pieniędzy, nie robiąc nic i nie zarabiając innych na SU majac nawet 40 lat mozna zarobic wiecej niz w normal nej polskiej pracy


Zdaję sobie z tego sprawę, tu miałem na myśli te królowe życia które zobaczyły pierwszy raz cyfrę i cztery zera na koncie i myślą że złapały Boga za nogi. Te co mają rodziny, jeszcze jak oni ich wspierają to super.
ale nie będę prawił kazań i morałów :) Bez urazy, różnimy się tym że Ty wolisz pracować parę dni za 8 tysi, a ja wolę zapierdalać po 14 godzin dziennie przez klika lat, po to żeby potem mieć kilkunastu pracowników z których każdy będzie dla mnie zarabiał na czysto te 2000 netto. (cyfry losowe, chodziło mi o sens)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 05:05


tomoxx, z całym szacunkiem, bo lubię Cię, ale jeśli za x lat nawet 10 będzie zarabiało dla Ciebie 2 tys, to zakładając, że musisz pracować przez te lata po 14h dziennie... nie ma porównania. Z resztą (sorry), ale co tu porównywać. Nawet gdybyś szczerze chciał, nie zarobisz tej kasy pintolkiem ;) Niech każdy zarabia i żyje tak, jak chce.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 06:54


Sasiedzi pisze:Spokojnej kontrolerzy skontrolują ze sumienności czy napewno wszystko było tak pieknie rozliczone jak podałaś w picie. Pamietak składanie fałszywych pitow tez jest przestępstwem. Jak również dochód czerpany z prostytucji który napewno nie uwzględniała która w picie

Chlopie...daj se spokoj... zaczynasz miec przerzuty nienawisci a do tego cos chyba nie doczytales o podatkach...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 07:27


Miejmy nadzieję że dziś już wszystko się rozwiąże z płatnościami, różowe paski w pewnym stopniu znikną i wszystko zacznie wracać do normy aleeee to tylko nadzieja.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 08:13


Dajcie znac jak.dzis puszcza
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 08:21


Biustwo pisze:Nawet gdybyś szczerze chciał, nie zarobisz tej kasy pintolkiem


mogę obciąć włosy i zostać łysym z Brazzers :)

Rozumiem Twój punkt widzenia :) co do zarobków, sposobu itp :), ja to lekko skrzywiony jestem, lubię pracować na siebie, może nie na zwykłym etacie, wtedy mi trochę motywacji brak, ale na kontraktach i na siebie już chętniej :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 08:23


Zrealizowali kolejne bieżące ale tych zaleglych nie :hypnotized:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 08:26


Mi poszedl z 25ego
Awatar użytkownika
Lilkaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 08:30


Zrealizowali o 9:24 z 25 kwietnia
Awatar użytkownika
Sslodka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 08:32


Mi również zrealizowali z 25kwietnia,a
Awatar użytkownika
Agnieszka_88
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2019, 07:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
02 maja 2019, 08:32


Poszloooooo
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości