Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Trochę niefajne w niej jest to, że nie włącza priv od razu, ludzie się nakręcają, proszą, błagają a ona włącza dopiero po jakimś czasie, przez co robi się "zator", ludzie "walczą" o swoje miejsce w kolejce i powstaje wrażenie unikalności i wyjątkowości

https://showup24.tv/profile/vikivu
https://showup24.tv/vikivu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Trochę niefajne w niej jest to, że nie włącza priv od razu, ludzie się nakręcają, proszą, błagają a ona włącza dopiero po jakimś czasie, przez co robi się "zator", ludzie "walczą" o swoje miejsce w kolejce i powstaje wrażenie unikalności i wyjątkowości

https://showup24.tv/profile/vikivu?
https://showup24.tv/vikivu?



bardziej blednych wnioskow chyba nikt juz nie moze wyciagnac, I tu sie mylisz, wyciagasz wnioski ktore sa bledne z jej tokie myslenia.

Nie ucz matki robic dzieci Ruger:D

ta dziewczyna jest wyjatkowa na swoj sposob, proponuje poznac ja lepiej wejsc na priv wtedy dowiesz sie dlaczego tak uparcie walcza o miejsce w kolejsce, czesto nawet Ci satli.

Budowanie napiecia to bardzo wazny element w jej sytaji jest trafnym w 10
Awatar użytkownika
mufinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 30 lis 2015, 07:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piękna Piękna i jeszcze raz Piękna
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


vikivu-pieknota, zajebistej bielizne-Klasa i te cialo

] to tez jedna z moich ulubienic
Awatar użytkownika
OnaRobiLodaMu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


cialo zawsze wiedzialem ze ma cudne ale....
od jakiegos czasu robi odwazniejsze pokazy, wiecej nagosci i wow:D musze przyznac ze ma przepiekne sutki i piersi wygladaja jak sylikony:p

dzis tez mialem w koncu okazje zobaczyc tez usmiech-zniewalajacy zeby jak perly chyba wybielala, jest niesamowita :D
Awatar użytkownika
zxcvbn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 11 lis 2015, 16:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zxcvbn pisze:cialo zawsze wiedzialem ze ma cudne ale....
od jakiegos czasu robi odwazniejsze pokazy, wiecej nagosci i wow:D musze przyznac ze ma przepiekne sutki i piersi wygladaja jak sylikony:p

dzis tez mialem w koncu okazje zobaczyc tez usmiech-zniewalajacy zeby jak perly chyba wybielala, jest niesamowita :D



No sa niezle, jak Ona cala :sarcastic_blum: w sam raz do dloni:D
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dzis fajny cel ale i tez mega zamieszanie miedzy paroma kolesiami doszlo do starcia wladca smieci, crazy_driver, wyzywali sie u niej pod czas tracnsmisji... byl tez Lord-Kogut, sambolero ktorzy brali w celu udzial ogolnie dziwnie dzis chlopakai ja adorowali, mam czasem wrazenie ze oni pracacuja dla SU jeszcze byl mr vip zawsze sa w grupie przy jakims zacnym celu, Chyba wladca sie wkurwic i ich rozprocal pojechal po nich niestety die doszlo do celu:D
Awatar użytkownika
zxcvbn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 11 lis 2015, 16:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żyjecie tym SU strasznie :)
Awatar użytkownika
Benncorry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 03 gru 2015, 05:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


zxcvbn pisze:dzis fajny cel ale i tez mega zamieszanie miedzy paroma kolesiami doszlo do starcia wladca smieci, crazy_driver, wyzywali sie u niej pod czas tracnsmisji... byl tez Lord-Kogut, sambolero ktorzy brali w celu udzial ogolnie dziwnie dzis chlopakai ja adorowali, mam czasem wrazenie ze oni pracacuja dla ShowUp.tv jeszcze byl mr vip zawsze sa w grupie przy jakims zacnym celu, Chyba wladca sie wkurwic i ich rozprocal pojechal po nich niestety die doszlo do celu:D


Nie od dzis wiadomo ze wladca trzyma z vikivu
chcial tego lorda koguta do pionu ustawic bo ten cwel podobno laski nagrywa,hahahaha ?

wiec wladek ja ostrzgl zeby Go zbanowala, jesli nie chce byc na nagraniu :shock2: :hypnotized: bo przy takim celu lepiej uwazac jak strp:D
i zaczela sie u niej jadka tyle bylo z::( celu hahahaha
jeden na drgiego zaczal napierdalac. co za cyrk

Szacun dla wladcy ze stanal w obronie i pokazal kto tu rzadzi jebany:D
Awatar użytkownika
beka.bek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 09 lis 2015, 06:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


vikusia dzis slicznie wygladala, wystarczy ze usta pokaze i paly stoja hahahahahaha :fap: piekna piekna i jeszcze raz piekna
Awatar użytkownika
newsweek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


newsweek pisze:vikusia dzis slicznie wygladala, wystarczy ze usta pokaze i paly stoja hahahahahaha :fap: piekna piekna i jeszcze raz piekna



Na inne mowicie ze sztuczne itd a niby ona ma naturalne usta ? widac ze kwasu sobie nie pozalowala :D .Jakjuz krytykowasc sztucznosc to moze u wszystkich :lol:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beka.bek pisze:
zxcvbn pisze:dzis fajny cel ale i tez mega zamieszanie miedzy paroma kolesiami doszlo do starcia wladca smieci, crazy_driver, wyzywali sie u niej pod czas tracnsmisji... byl tez Lord-Kogut, sambolero ktorzy brali w celu udzial ogolnie dziwnie dzis chlopakai ja adorowali, mam czasem wrazenie ze oni pracacuja dla ShowUp.tv jeszcze byl mr vip zawsze sa w grupie przy jakims zacnym celu, Chyba wladca sie wkurwic i ich rozprocal pojechal po nich niestety die doszlo do celu:D


Nie od dzis wiadomo ze wladca trzyma z vikivu
chcial tego lorda koguta do pionu ustawic bo ten cwel podobno laski nagrywa,hahahaha ?

wiec wladek ja ostrzgl zeby Go zbanowala, jesli nie chce byc na nagraniu :shock2: :hypnotized: bo przy takim celu lepiej uwazac jak strp:D
i zaczela sie u niej jadka tyle bylo z::( celu hahahaha
jeden na drgiego zaczal napierdalac. co za cyrk

Szacun dla wladcy ze stanal w obronie i pokazal kto tu rzadzi jebany:D


Całkiem możliwe z tym Lordem. To jakiś pajac, małolat...nie wiem...wiem, że żebra nie raz o żety u dziewczyn...;0 heh
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


fantomas pisze:
newsweek pisze:vikusia dzis slicznie wygladala, wystarczy ze usta pokaze i paly stoja hahahahahaha :fap: piekna piekna i jeszcze raz piekna



Na inne mowicie ze sztuczne itd a niby ona ma naturalne usta ? widac ze kwasu sobie nie pozalowala :D .Jakjuz krytykowasc sztucznosc to moze u wszystkich :lol:


Ingerencją jest wszystko, makijaż, kwas w ustach, dopinanie włosów, farbowanie ich, sztuczne rzęsy, inne zabiegi których nie dostrzeżemy...wszystkie u kosmetyczki, ujędrnianie itp. Jednak jest różnica jak dziewczyna subtelnie się upiększa korzystając z nowoczesnych technik z umiarem, a jak wypycha sobie cycki sylikonem po brodę, a usta napompuje do kaczego dzioba, założy doczepy i wygląda jak monstrum z pod ręki chirurga
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


kornel85 pisze:
fantomas pisze:
newsweek pisze:vikusia dzis slicznie wygladala, wystarczy ze usta pokaze i paly stoja hahahahahaha :fap: piekna piekna i jeszcze raz piekna



Na inne mowicie ze sztuczne itd a niby ona ma naturalne usta ? widac ze kwasu sobie nie pozalowala :D .Jakjuz krytykowasc sztucznosc to moze u wszystkich :lol:


Ingerencją jest wszystko, makijaż, kwas w ustach, dopinanie włosów, farbowanie ich, sztuczne rzęsy, inne zabiegi których nie dostrzeżemy...wszystkie u kosmetyczki, ujędrnianie itp. Jednak jest różnica jak dziewczyna subtelnie się upiększa korzystając z nowoczesnych technik z umiarem, a jak wypycha sobie cycki sylikonem po brodę, a usta napompuje do kaczego dzioba, założy doczepy i wygląda jak monstrum z pod ręki chirurga



No i tu mamy przyklad dokladnie z tym zjawiskiem napompowanych ust do kaczego dzioba :D podchodza po sam nos :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie będę się zastanawiała co - być może - ma poprawione a co nie, bo to nie zmienia faktu, że jest piękna. Przecież to, że malujemy paznokcie również jest ingerencją upiększającą i nie ma w tym nic naturalnego.

Viki ma jedno z najpiękniejszych ciał, jakie widziałam i zapewne dlatego każda bez wyjątku bielizna będzie na niej wyglądała jak z najwyższej półki ;)

Nie mogłam wczoraj oderwać oczu od jej ciała, po którym spływały wodospady oliwki a Viki wiła się przed kamerą w białej bieliźnie, która była z każdym strumieniem coraz bardziej i bardziej mokra... :blush:
Łańcuszek


fantomas pisze:
newsweek pisze:vikusia dzis slicznie wygladala, wystarczy ze usta pokaze i paly stoja hahahahahaha :fap: piekna piekna i jeszcze raz piekna



Na inne mowicie ze sztuczne itd a niby ona ma naturalne usta ? widac ze kwasu sobie nie pozalowala :D .Jakjuz krytykowasc sztucznosc to moze u wszystkich :lol:


Moge Cie zapewnic ze Ona ma naturalne usta tak jak i piersci, pracuje w medycynie estetycznej i to nie sa usta robione, to prawda wygladaja jak pelne Vikivu jest obdarowana bardzo hojnie przez nature.
Blyszczyk ktoy miala dopelnial blaskiem i otycznie mogl powiekszac, kiedys dementowala nie raz plotki ze to sa jej:D wspolczuje jej bo musi sie tlumaczyc ze jest naturalna.
Awatar użytkownika
fon.fann
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 02 lis 2015, 23:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Vikivu ma naturalne usta widac golym okiem, sa miesiste a nie napompowane jak u cycoliny
sa bardzo pelne, ale na stowe naturalne

poza tym ma na nich feler jedna warge ""prawej": strony krotsza co swiadczy o tym ze nie poprawiala sobie, :D bo gdyby tak bylo
zkoregowala by wade ktora ma od dziecinstwa(z tego coc mowila)

po za tym, kamera optycznie tez zmienia rzeczywistosc:D
jak mowila, dobrze potrafi je umalowac konturowku i blyszczyk dodaje efektu sztucznych ust.
Jest przepiekna, ciezko oderwac sie od niej, :)
Awatar użytkownika
mufinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 30 lis 2015, 07:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Łańcuszek pisze:Nie będę się zastanawiała co - być może - ma poprawione a co nie, bo to nie zmienia faktu, że jest piękna. Przecież to, że malujemy paznokcie również jest ingerencją upiększającą i nie ma w tym nic naturalnego.

Viki ma jedno z najpiękniejszych ciał, jakie widziałam i zapewne dlatego każda bez wyjątku bielizna będzie na niej wyglądała jak z najwyższej półki ;)

Nie mogłam wczoraj oderwać oczu od jej ciała, po którym spływały wodospady oliwki a Viki wiła się przed kamerą w białej bieliźnie, która była z każdym strumieniem coraz bardziej i bardziej mokra... :blush:


Pieknie to wygladalo na jej ciele ktore jest tak cudowne, lubie na nia patrzec uspokaja mnie i wprowadza w inna rzeczywistosc.

Vikivu jest przepiekna dziewczyna. A ta oliwka przyznac musze ze robi swietny efekt. powinna kontynuowac takie subtelne pokazy na ogolnym :)
Awatar użytkownika
emili
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Faktycznie, laska figurkę ma pierwszorzędną, nawet mi się ciężko do czegoś przyczepić. Jeśli jeszcze twarz dorównuje sylwetce, to jest to chodzący kawał porządnej szproty :D .
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mam czasem wrazenie ze ma totalnie wyjebane na zetony, widac ze zajebiscie sie bawi, bez celu zatanczyla i nieziemsko kusila cialem w oliwce-prezentuje sie nieziemsko w niej-najlepsze cialko na SU jak dla mnie.
zabawa w balsamie byla dzis zacna, mialem taki ubaw hahahaha
zajebista laska z poczuciem humoru do tego bardzo bysta

i te jej ruchy<3 1400 widzow dzis miala, do momentu jak skusila sie na privka, bylo co ogladac na SU:)
Awatar użytkownika
zxcvbn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 11 lis 2015, 16:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości