Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Co u Ciebie Kiniu?
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 02:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tymi pisze:No i setka pykła :lol:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia pisze:
komin pisze:dzizas... "pozytywny feminizm"??? co to wogole jest? zreszta...mi sie juz niedobrze robi jak czytam slowo "feminista" - rodzaj meski... to przeczy jakiejkolwiek logice jesli wogole istnieje...

SlodkiRozek, nawet sie z Twoim ostatnim wpisem "prawie" zgadzam, ale przyczyny takiego myslenia facetow to jest mocno skomplikowana sprawa... i to nic nowego...jak dobrze pokombinujesz to tak dzialamy od setek lat..


Meski feminista to facet który wspiera kobiety, poztywna feministka jest przeciwienstwem feministki, po prostu chce byc traktowana na równi :)
http://codziennikfeministyczny.pl/jezyk-meskiego-feminizmu/


Pozytywna feministka (według facetów) - aktywistka feministyczna, wywodząca się ze środowisk sex work (lobbystka seksworkingu), dla której prostytucja, jest taką samą pracą, jak każda inna. Zwolenniczka poglądu, że sprzedawanie usług seksualnych i swojego ciała, to dla kobiet wyzwolenie i atrakcyjny sposób na życie.

Feministka - aktywistka feministyczna, prezentująca dominujący, wspierany także przez instytucje europejskie pogląd, wedle którego prostytucja jest formą eksploatacji seksualnej i nierówności płci oraz postulująca jej zwalczanie poprzez redukcję popytu. Zwolenniczka poglądu, że prawo milionów kobiet do niebycia zmuszaną do sprzedawania seksu i ciała jest ważniejsze, niż prawo milionów mężczyzn do kupowania seksu i chwili dominacji, które w warunkach neoliberalnego i zglobalizowanego kapitalizmu stało się jednym z najbardziej lukratywnych biznesów na świecie.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Aha, czyli w zasadzie to powinny byc dwie wzajemnie zwalczajace sie frakcje ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Aha, czyli w zasadzie to powinny byc dwie wzajemnie zwalczajace sie frakcje ;)

Już wiem czemu nie pasowałam do niektórych "feministek" np. Medroxyprogesterone, która uważa, że prostytucja jest dobra dla kobiet i to praca jak każda inna, o czym mówiła na demonstracji. Ja jestem przeciwieństwem i chciałabym żeby każdy facet, który płaci za sex był surowo karany ale niestety do tego nigdy nie dojdzie. Faceci by nie pozwolili na zmniejszenie lub zlikwidowawanie prostytucji.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek, widzisz Kicia... to nie o to chodzi nawet ze faceci na cos pozwalaja lub nie, sa kobiety ktore sobie wymyslily ze to jest najlepszy sposob na zarabianie pieniedzy, przedstawiaja oferte a skoro jest towar to i znajdzie sie kupiec...
Prostytucja byla, jest i bedzie, bez wzgledu na to czy o jej istnieniu beda decydowac faceci, kobiety czy rzadzacy...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:SlodkiRozek, widzisz Kicia... to nie o to chodzi nawet ze faceci na cos pozwalaja lub nie, sa kobiety ktore sobie wymyslily ze to jest najlepszy sposob na zarabianie pieniedzy, przedstawiaja oferte a skoro jest towar to i znajdzie sie kupiec...
Prostytucja byla, jest i bedzie, bez wzgledu na to czy o jej istnieniu beda decydowac faceci, kobiety czy rzadzacy...

Wiem ale prostytutek jest mniej niż facetów, którzy płacą za sex. To jest takie samo przestępstwo jak przemoc wobec kobiet.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Kicia...wiesz ze ja sie z Twoimi teoriami nie zgadzam generalnie...ALE dlaczego zakladasz ze to przestepstwo? przyjmijmy najsympatyczniejsza sytuacje... ze kobieta jest prostytutka z wyboru, ze tego CHCE, ze swiadomie wybrala taki zawod i ze sa faceci ktorzy z roznych powodow uznali ze nie nadaja sie do zwiazku, sa samotni z WYBORU i z wlasnego WYBORU uznali ze swoje potrzeby seksualne zaspokoja z prostytutka... umawiaja sie na cene, kazdy robi swoje, nikt nikogo nie krzywdzi... gdzie tu przestepstwo?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Kicia...wiesz ze ja sie z Twoimi teoriami nie zgadzam generalnie...ALE dlaczego zakladasz ze to przestepstwo? przyjmijmy onajsympatyczniejsza sytuacje... ze kobieta jest prostytutka z wyboru, ze tego CHCE, ze swiadomie wybrala taki zawod i ze sa faceci ktorzy z roznych powodow uznali ze nie nadaja sie do zwiazku, sa samotni z WYBORU i z wlasnego WYBORU uznali ze swoje potrzeby seksualne zaspokoja z prostytutka... umawiaja sie na cene, kazdy robi swoje, nikt nikogo nie krzywdzi... gdzie tu przestepstwo?

Przestępstwem jest, że kupujesz kobietę jak towar. Dla kobiet sex znaczy więcej niż dla facetów, to nie tylko sport nawet jeśli któraś twierdzisz inaczej. Tak mamy wszystkie zbudowane mózgi. A co mnie obchodzi, że jakiemuś facetów chce się ruchać? Widocznie na to nie zasługuje skoro nie potrafi znaleźć kobiety i traktować jej z szacunkiem, jak człowieka a nie kawałek mięsa.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Oj Kicia... po pierwsze, blednie zakladasz ze wszystkie kobiety maja taki sam sposob myslenia jak ty, po drugie, tez blednie zakladasz ze niema prostytutek potraficych czerpac przyjemnosc z seksu z klientem, po trzecie.. a gdzie prawo do wolnosci wyboru? skoro kobieta CHCE byc prostytutka to jakim prawem jej zabraniasz?
Po czwarte..juz z czystej ciekawosci... a co powiesz o kobietach korzystajacych z meskich prostytutek(zigolakow)? wiem ze to margines ale jednak istnieje...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Oj Kicia... po pierwsze, blednie zakladasz ze wszystkie kobiety maja taki sam sposob myslenia jak ty, po drugie, tez blednie zakladasz ze niema prostytutek potraficych czerpac przyjemnosc z seksu z klientem, po trzecie.. a gdzie prawo do wolnosci wyboru? skoro kobieta CHCE byc prostytutka to jakim prawem jej zabraniasz?
Po czwarte..juz z czystej ciekawosci... a co powiesz o kobietach korzystajacych z meskich prostytutek(zigolakow)? wiem ze to margines ale jednak istnieje...

Nie wyobrażam sobie ze jakakolwiek prostytutka ma przyjemność z seksu za pieniądze ale na pewno starają się aby klient tak myślał. Kiedy powiedziałam, że każda kobieta myśli tak samo? Niektóre myślą zupełnie inaczej, zwłaszcza jak, któras jest upośledzona lub ma zniszczoną psychikę wtedy nawet nie jest świadoma tego co robi i jakie są tego konsekwencje. Jednak kobiety są do siebie podobne w pewnych kwestiach, oprócz prostytutek mało, która daje dupy na prawo i lewo. Ludzie tej samej płci różnią się od siebie doświadczeniem życiowym, cechami charakteru ale mają wspólne mianowniki. Dlatego faceci marzą o niezoobowiązującym seksie a kobiety oczekują miłości i szacunku inaczej czują się wykorzystane. Oczywiście pomijam kobiety chore bo te mogą patrzeć na to inaczej może im się wydawać, że chcą być poniżane, bite ale to już sprawa dla psychiatry.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek, tak na marginesie, żeby nie robić za dużego offtopu, ale chyba nie odpowiedziałaś na pytanie:
Po czwarte..juz z czystej ciekawosci... a co powiesz o kobietach korzystajacych z meskich prostytutek(zigolakow)? wiem ze to margines ale jednak istnieje...


Mnie też ciekawi, jaką masz odpowiedź, chociaż nie będę ukrywał, że chyba wiem jaką.
Awatar użytkownika
LubieKlapsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2020, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LubieKlapsy pisze:SlodkiRozek, tak na marginesie, żeby nie robić za dużego offtopu, ale chyba nie odpowiedziałaś na pytanie:
Po czwarte..juz z czystej ciekawosci... a co powiesz o kobietach korzystajacych z meskich prostytutek(zigolakow)? wiem ze to margines ale jednak istnieje...


Mnie też ciekawi, jaką masz odpowiedź, chociaż nie będę ukrywał, że chyba wiem jaką.

Podobną, dla mnie nie powinno mieć to miejsca. Aczkolwiek jest to o wiele mniejsza szkodliwość niż w przypadku prostytucji kobiet. W seksie zawsze kobieta daje więcej, dlatego ma oczekiwania, facet ma zasłużyć na sex i nie mówię tu o kasie bo to za mało. Natomiast dla facetów sex nie ma aż takiego znaczenia, rzadko czujecie się po nim źle, powoduje u was zadowolenie bez względu z którą chętną idziecie do łóżka, potrzebujecie do niego tak na prawdę tylko miejsca.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek, potrzebujemy miejsca, a okazuje się, że sąsiadom nie staje na szołapku. Zaskoczę Cię, nie każdy mężczyzna zawsze czuje zadowolenie po seksie czy nie czuje się po nim dobrze. Wychodzenie z założenia, że na seks którakolwiek ze stron związku ma zasłużyć powoduje jednak, że nie mam zamiaru dalej ciągnąć tego offtopu. Wychodzenie z takiego aksjomatu determinuje Twój światopogląd, a światopogląd nie oznacza jeszcze, że jest to rzeczywistość. Idąc tym tokiem myślenia kobieta powinna zasłużyć sobie na bogatego męża, np. zachowując dla niego dziewictwo i będąc dobrą gospodynią. Związek to jako rodzaj umowy z góry ustalonymi warunkami. Otóż jako społeczeństwo już to przerabialiśmy i nazywało się to małżeństwo.
Awatar użytkownika
LubieKlapsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2020, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LubieKlapsy pisze:SlodkiRozek, potrzebujemy miejsca, a okazuje się, że sąsiadom nie staje na szołapku. Zaskoczę Cię, nie każdy mężczyzna zawsze czuje zadowolenie po seksie czy nie czuje się po nim dobrze. Wychodzenie z założenia, że na seks którakolwiek ze stron związku ma zasłużyć powoduje jednak, że nie mam zamiaru dalej ciągnąć tego offtopu. Wychodzenie z takiego aksjomatu determinuje Twój światopogląd, a światopogląd nie oznacza jeszcze, że jest to rzeczywistość. Idąc tym tokiem myślenia kobieta powinna zasłużyć sobie na bogatego męża, np. zachowując dla niego dziewictwo i będąc dobrą gospodynią. Związek to jako rodzaj umowy z góry ustalonymi warunkami. Otóż jako społeczeństwo już to przerabialiśmy i nazywało się to małżeństwo.

No i nadal faceci oczekują od kobiety dziewictwa a im więcej miała kochanków to ma większy przebieg i tylko na raz się nadaje a sami nie mają nic do zaoferowania. Powinniście się cieszyć l, że w ogóle jakakolwiek kobieta chce z wami być. Większość z was nie ma pieniędzy, nie potraficie być wierni, opiekować się swoją przyszłą żoną. Kiedyś kobiety miały dla kogo się szanować. Obecnie faceta zostawisz na 5 minut i już szuka panienek w internecie.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek pisze:Obecnie faceta zostawisz na 5 minut i już szuka panienek w internecie.



Mi wystarczają trzy minuty, jak moja kobieta odwróci głowę to ja już hop pakuje do ryja przypadkowej kobiecie.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To prawda, ja byłem tą przypadkową kobietą su_obserwator.
Awatar użytkownika
LubieKlapsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2020, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale jaja Madd wzywa Moderatora zeby zamknął "MORDY" dziewczynom ktore ją oskarżają o lewy obieg :laugh3:

https://showup24.tv/Madd_show
https://showup24.tv/profile/Madd_show
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Loo teraz to tak bedzie jedna na druga donsic :o Moze wymienili moderacje bo za malo zet ludzie kupuja ze strony tylko jakies lewe od dziewczyn :D
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


malinka pisze:Loo teraz to tak bedzie jedna na druga donsic :o Moze wymienili moderacje bo za malo zet ludzie kupuja ze strony tylko jakies lewe od dziewczyn :D


i jak ta akcja się skończyła? dostała bana czy jest czysta jak łza :D ? hehe moderacja była a madd rozmowe wrzuciła na profil żeby udowodnić ze nie ma lewego obiegu :yes4: to się dziewczyna chyba wkurwiła na konkurencje :laugh3: chociaż wyszło że jest uczciwa, :D
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 13:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: agnieszkaD, malinka i 47 gości