Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Maddie
23 lis 2017, 23:22
Ciekawe czy dzisiejszy występ nie będzie strzałem w kolano, ładnie kosiła na zakochańcach a dziś występuję z chłopakiem który ją dotyka i całuję :laugh3: Jej przydupasy już kilka razy pokazali, że potrafią być zazdrośni o konkurencję na ShowUp.tv w kolejce do jej serca :lol: Teraz pewnie się okaże, że hajs który na nią wydawali szedł też na jej faceta.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
23 lis 2017, 23:50
Sponsorowali chłopakowi gumki żeby mógł bzykać Maddie :lol:

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 19:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
23 lis 2017, 23:58
Jej zarobki zapewne znacznie sie obniżą, ale wydaje sie byc szczesliwa i widac ich namietnosc wobec siebie :)



https://showup24.tv/Maddie
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 00:05
Widać, że facet chciałby więcej. Pytał się czy chcieliby cel lód albo minetkę i było widać, że był chętny ale Maddie już nie :roll: Co jak co ale chciałbym zobaczyć jak Maddie robi mu dobrze.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 00:13
Przecież można było się spodziewać, że nic nie będzie, na co wy liczyliście :P

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 18:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 00:19
Nikt na nic nie liczył :D

Ja to w ogóle nie liczyłem na taki występ kiedykolwiek jeśli chodzi o Maddie :D
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 00:41
to nie był jej facet tylko opłacony striptizer! :smoke:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 01:57
Santeos pisze:to nie był jej facet tylko opłacony striptizer! :smoke:

Nowy Blog ShowUp.tv

No to nieźle jak daję się dotykać, całować oraz macać po różnych częściach ciała obcemu facetowi i jeszcze za to płaci :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 06:46
taki_tam pisze:Ciekawe czy dzisiejszy występ nie będzie strzałem w kolano, ładnie kosiła na zakochańcach a dziś występuję z chłopakiem który ją dotyka i całuję :laugh3: Jej przydupasy już kilka razy pokazali, że potrafią być zazdrośni o konkurencję na ShowUp.tv w kolejce do jej serca :lol: Teraz pewnie się okaże, że hajs który na nią wydawali szedł też na jej faceta.


Eee tam, Janusze są przyzwyczajeni że są dymani i pokornie będą dalej wyciągać zaskórniaki :) Pamięć Januszy bywa zawodna i już za kilka dni zapomną, że taka sytuacja miała w ogóle miejsce, do tego Janusze potrafią modelkom wiele wybaczyć - pusta lodówka u modelki? Trzeba wziąć chwilówkę na 6 koła papieru i ją ratować, nie ma miejsca na myśli typu "A co jeżeli ona jeździ z te moje pieniądze do Dubaju z kochankiem?". Janusz usłyszał chrząknięcie przy włączonym w drugim końcu pokoju telewizorze u modelki w pokoju? Wytłumaczenie "To tylko pies" wydaje się proste i oczywiste. Modelka jedzie za hajs Janusza do spa i robi tam loda jakiemuś kolesiowi? Wciskamy memory five, szybki reset pamięci i już po kilku dniach znowu sypiemy naszej księżniczce hajsy, bo przecież ona jest tego warta i na pewno kiedyś nas za to sypanie pokocha wielką nieskończoną miłością :)

Santeos pisze:to nie był jej facet tylko opłacony striptizer! :smoke:


Przecież ona od kilku tygodni na forume mówiła, że ma faceta, skąd Ci się wziął pomysł ze striptizerem? Fakt, jej men ma ciało jak z okładki magazynu "Jestem napakowany" ale to nie znaczy że jest striptizerem
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Maddie
24 lis 2017, 10:29
ruger44 pisze:
taki_tam pisze:Ciekawe czy dzisiejszy występ nie będzie strzałem w kolano, ładnie kosiła na zakochańcach a dziś występuję z chłopakiem który ją dotyka i całuję :laugh3: Jej przydupasy już kilka razy pokazali, że potrafią być zazdrośni o konkurencję na ShowUp.tv w kolejce do jej serca :lol: Teraz pewnie się okaże, że hajs który na nią wydawali szedł też na jej faceta.


Eee tam, Janusze są przyzwyczajeni że są dymani i pokornie będą dalej wyciągać zaskórniaki :) Pamięć Januszy bywa zawodna i już za kilka dni zapomną, że taka sytuacja miała w ogóle miejsce, do tego Janusze potrafią modelkom wiele wybaczyć - pusta lodówka u modelki? Trzeba wziąć chwilówkę na 6 koła papieru i ją ratować, nie ma miejsca na myśli typu "A co jeżeli ona jeździ z te moje pieniądze do Dubaju z kochankiem?". Janusz usłyszał chrząknięcie przy włączonym w drugim końcu pokoju telewizorze u modelki w pokoju? Wytłumaczenie "To tylko pies" wydaje się proste i oczywiste. Modelka jedzie za hajs Janusza do spa i robi tam loda jakiemuś kolesiowi? Wciskamy memory five, szybki reset pamięci i już po kilku dniach znowu sypiemy naszej księżniczce hajsy, bo przecież ona jest tego warta i na pewno kiedyś nas za to sypanie pokocha wielką nieskończoną miłością :)


mi się wydaje, że jednak u niej przesiadywali trochę bardziej rozgarnięci janusze niż u wrednej, niewiele bardziej ale jednak, pożyjemy zobaczymy jak będzie
LEON LXIX


Re: Maddie
24 lis 2017, 11:59
Ważne, że dziewczyna jest szczęśliwa :)

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 12:53
Myślę że Maddie tą wczorajszą transmisją zamknęła pewien rozdział :)
Jej trans, o ile będą, już nie będą takie same ;)
Zgadzam się, Kibicujmy IM niech ich związek kwitnie!
Ważne że są szczęśliwi :heart:
Awatar użytkownika
arieI87
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:37
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: arieI87


Re: Maddie
24 lis 2017, 13:49
ruger44 pisze:
taki_tam pisze:Ciekawe czy dzisiejszy występ nie będzie strzałem w kolano, ładnie kosiła na zakochańcach a dziś występuję z chłopakiem który ją dotyka i całuję :laugh3: Jej przydupasy już kilka razy pokazali, że potrafią być zazdrośni o konkurencję na ShowUp.tv w kolejce do jej serca :lol: Teraz pewnie się okaże, że hajs który na nią wydawali szedł też na jej faceta.


Eee tam, Janusze są przyzwyczajeni że są dymani i pokornie będą dalej wyciągać zaskórniaki :) Pamięć Januszy bywa zawodna i już za kilka dni zapomną, że taka sytuacja miała w ogóle miejsce, do tego Janusze potrafią modelkom wiele wybaczyć - pusta lodówka u modelki? Trzeba wziąć chwilówkę na 6 koła papieru i ją ratować, nie ma miejsca na myśli typu "A co jeżeli ona jeździ z te moje pieniądze do Dubaju z kochankiem?". Janusz usłyszał chrząknięcie przy włączonym w drugim końcu pokoju telewizorze u modelki w pokoju? Wytłumaczenie "To tylko pies" wydaje się proste i oczywiste. Modelka jedzie za hajs Janusza do spa i robi tam loda jakiemuś kolesiowi? Wciskamy memory five, szybki reset pamięci i już po kilku dniach znowu sypiemy naszej księżniczce hajsy, bo przecież ona jest tego warta i na pewno kiedyś nas za to sypanie pokocha wielką nieskończoną miłością :)

Santeos pisze:to nie był jej facet tylko opłacony striptizer! :smoke:


Przecież ona od kilku tygodni na forume mówiła, że ma faceta, skąd Ci się wziął pomysł ze striptizerem? Fakt, jej men ma ciało jak z okładki magazynu "Jestem napakowany" ale to nie znaczy że jest striptizerem

No nie wiem. Jakiś czas na jej transmisji stały darczyńca, który sypał jej żetonami z lekka został olany na rzecz innego darczyńcy i rzucił focha, bo go Maddie olała i nie może się dostać na obiecanego priva i jak ona ma go gdzieś to sobie idzie. Dziewczyna musiała się trochę napracować aby się uspokoił i oby nie straciła jednego dopływu żetonów, zaczęła go przepraszać i tłumaczyć w końcu odwróciła jego uwagę na inna sprawę aż w końcu darczyńca jej wybaczył.
Z tym striptizerem to też się zgodzę, nie wiem skąd takie wnioski, że facet jest opłacony? Młody i zadbany chłopak też może sobie kogoś znaleźć. Rozumiem, ze lepiej by było jakby wystąpiła z facetem, który ma +70 kg nadwagi, poci się jak świnia, ma 5cm pindola i cały jest pokryty pryszczami.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 13:51
arieI87 pisze:Myślę że Maddie tą wczorajszą transmisją zamknęła pewien rozdział :)
Jej trans, o ile będą, już nie będą takie same ;)
Zgadzam się, Kibicujmy IM niech ich związek kwitnie!
Ważne że są szczęśliwi :heart:

Też miałem takie wrażenie. Nie zdziwiłbym się jakby po tej akcji usunęła konto i skończyła z ShowUp.tv. Tak przynajmniej było z Pnaterą/BlackLibra.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 13:57
Pożyjemy, zobaczymy. W sumie zgadzam się z opinią Kolegi arieI87.

Z jednej strony Kobietom wieku się nie wypomina, ale z drugiej strony Ameryki nie odkryję, jeżeli napiszę że w przypadku Maddie zegar tyka coraz głośniej.
Jeżeli jest zaspokojona potrzeba stabilizacji i wszystko ładnie się zgrywa, to dlaczego nie miałoby się to skończyć dobrze. Musi tylko uważać na jedną rzecz, która tajemnicą poliszynela nie jest.



Nowy Blog ShowUp.tv
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 15:27
Wczoraj Maddie uśmiech z ust nie schodził, widać że jest szczęśliwa. Przyłączam się do kibicowania :P

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 02:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Re: Maddie
24 lis 2017, 17:18
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

PS. Maddie, taka mała prośba podyktowana troską o nowego absztyfikanta, nabierz trochę masy bo chłop sobie siniaków ponabija o te wystające kości. :sarcastic:
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 20:22
gtr pisze:Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

PS. Maddie, taka mała prośba podyktowana troską o nowego absztyfikanta, nabierz trochę masy bo chłop sobie siniaków ponabija o te wystające kości. :sarcastic:


On uwielbia moje ciało i nic by w niem nie zmienił :D dla niego jestem idealna w jego oczach czuje się jak Bogini.
I to jest chyba najważniejsze :D
Dziękuje wszystkim za tak miłe komentarze, :*
Jestem bardzo szczęsliwa, bo poznałam kogoś wyjątkowego.
Na pewno będę dalej odwiedzać showp. Bez obaw:*

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
24 lis 2017, 23:21
To pewnie jakiś Facet którego zapoznała na ShowUp.tv, bo jakby poznała Faceta po za tym portalem to co by mu powiedziała "Słuchaj ziomek, kurwie się za żetony i pokazuje cipę, wystąpisz ze mną na kamerce?"
Pobawi się Nią i będzie płacz jak u Pantera90.
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie
25 lis 2017, 10:14
widzieliście godzinę czy 3 ZAPLANOWANEGO pokazu, a piszecie brednie. nie wiecie ile się znają, co o sobie wiedzą, co mu powiedziała o ShowUp.tv, co on o tym myśli więc dajcie spokój sobie Z ocenianiem.

Przykro wam że kogoś ma i jest szczęśliwa? Serio?
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pizdzinski i 30 gości