Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 12:13
fantomas, ale ty czaisz ze ta grupowa za 15 to byl taki raczej jednorazowy performance? No i nie panikuj... wszyscy przeczytaja twoje wypociny...nikt nic nie skasuje. Zrelaksuj sie, napij wodki, zwal konia, nie przezywaj... Tez nie przepadam za korpusami, ale w tym przypadku niech Ci inteligencja podpowie. Skoro korpus zarabia bardzo dobrze to po chuja Maddie ma pokazywac ryj? Gdzie tu logika?
No i jakby nie patrzec na grupowych bywaja nawet dwa korpusy :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 12:25
A skad Ty wiewsz ile ona zarabia? bo sie tak ciagle chwali ? jak ona zaklada tyle kont i pisze o sobie jaka to ona piekna a inne hejtuje , to nie zdziwil bym sie jak by sama ze soba na te privy chodzila :lol: :lol: Komin to powiedz Mi czemu na tamtym forum calkowicie inne sa opinie a tutaj jedne i te same osoby pisza jaka to ona wspaniala 8-) Sam jak wczesniej napisalem tutaj jakis niepochlebny komentarz to mi go skasowal admin i mnie zablokowal . Skoro forum jest po to zeby pisac swoje opinie to dlaczego o jedej mozna pisac pochlebne i niepochlebne a oniej akurat tylko te dobre?
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 12:43
fantomas pisze:A skad Ty wiewsz ile ona zarabia?

Nie wiesz że @komin wie wszystko a jak czegoś nie wie to udaje że wie :mocking:
Ps swoją drogą takie publiczne chwalenie się na profilu zawsze wywołuje i będzie wywoływać zazdrość i......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 13:03
Zaraz, zaraz fantomas, czy Ty sugerujesz, że ja i Maddie to ta sama osoba?
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 14:29
Przy wpisywaniu się pomyliła, a wy już wymyślacie;D Miało być 15min 50 żet za grupową z nagością.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 14:43
kornel85 pisze:Przy wpisywaniu się pomyliła, a wy już wymyślacie;D Miało być 15min 50 żet za grupową z nagością.


Prawda :D Ale chcialem, zeby paru osobom pękł odbyt
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 03:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 14:44
kornel85 pisze:Przy wpisywaniu się pomyliła, a wy już wymyślacie;D Miało być 15min 50 żet za grupową z nagością.


Potwierdzam, grupa miała być za 50 żetonów i za tyle się odbyła :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 14:45
Adela pisze:
Agrax pisze:[ Obrazek ]

Teraz mi niech ktoś powie, że u Maddie nie są najlepsze grupowe :P

a potem sie jara że ma po 200 osób na grupowej :lol2:


Przy tej dużej ilości widzów to Bilety miałam za 100 żetonów
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 14:45
Agrax pisze:
kornel85 pisze:Przy wpisywaniu się pomyliła, a wy już wymyślacie;D Miało być 15min 50 żet za grupową z nagością.


Prawda :D Ale chcialem, zeby paru osobom pękł odbyt


Ja tez siedzialam cicho bo wiedzialam co knujesz :biggrin:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 14:49
fantomas pisze:A skad Ty wiewsz ile ona zarabia? bo sie tak ciagle chwali ? jak ona zaklada tyle kont i pisze o sobie jaka to ona piekna a inne hejtuje , to nie zdziwil bym sie jak by sama ze soba na te privy chodzila :lol: :lol: Komin to powiedz Mi czemu na tamtym forum calkowicie inne sa opinie a tutaj jedne i te same osoby pisza jaka to ona wspaniala 8-) Sam jak wczesniej napisalem tutaj jakis niepochlebny komentarz to mi go skasowal admin i mnie zablokowal . Skoro forum jest po to zeby pisac swoje opinie to dlaczego o jedej mozna pisac pochlebne i niepochlebne a oniej akurat tylko te dobre?


Ależ mi zasperiłeś temat, już Ci lepiej? ulżyłeś sobie? no to świetnie :unsure: :biggrin: nie sraj w gacie nikt Ci nie wykasuje twoich wypocin :D :D :D :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 15:02
HEHE powiedz lepiej kiedy Twoj korpus w pleyboy bedzie :lol: :lol: :lol: :lol: . Niech Mi ktos powie ze laska ma nie zryty beret ???? Ktora by takie cos wymyslila ze wstawila korpus na insta i odrazu pleyboy z taka propozycja weyskoczyl :lol: :lol: Kobieto nie oszmieszaj sie bedziesz sie noramalnie zachowywac to i ludzie beda cie powaznie traktowac :winkextra:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 15:06
fantomas pisze:HEHE powiedz lepiej kiedy Twoj korpus w pleyboy bedzie :lol: :lol: :lol: :lol: . Niech Mi ktos powie ze laska ma nie zryty beret ???? Ktora by takie cos wymyslila ze wstawila korpus na insta i odrazu pleyboy z taka propozycja weyskoczyl :lol: :lol: Kobieto nie oszmieszaj sie bedziesz sie noramalnie zachowywac to i ludzie beda cie powaznie traktowac :winkextra:


Widzę że ktoś tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu, nigdy nie napisałam że dostałam propozycję do pleboya :) a propozycję do sesji z fotografemktóry robił zdjęcia do takowego magazynu:) a czy ty w to wierzysz? to guzik mnie to obchodzi :laugh3:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 15:20
fantomas pisze:A skad Ty wiewsz ile ona zarabia? bo sie tak ciagle chwali ? jak ona zaklada tyle kont i pisze o sobie jaka to ona piekna a inne hejtuje , to nie zdziwil bym sie jak by sama ze soba na te privy chodzila Komin to powiedz Mi czemu na tamtym forum calkowicie inne sa opinie a tutaj jedne i te same osoby pisza jaka to ona wspaniala Sam jak wczesniej napisalem tutaj jakis niepochlebny komentarz to mi go skasowal admin i mnie zablokowal . Skoro forum jest po to zeby pisac swoje opinie to dlaczego o jedej mozna pisac pochlebne i niepochlebne a oniej akurat tylko te dobre?

Ehhh... ja nigdzie nie napisalem ze wiem ILE dokladnie zarabia, natomiast nie trzeba byc szczegolnie bystrym zeby zauwazyc ze na bank jest w topce najlepiej zarabiajacych dziewczyn na SU.
"Tamto" forum troche przypomina komentarze na onecie... taki sciek gdzie mozna sie tak po szczeniacku wyrzygac wiec srednio mnie interesuja tamtejsze opinie...tym bardziej ze z tamtego forum dowiedzialem sie za ponoc nadal mieszkam z matka... jakbym sie nie postaral to jest to niemozliwe. Gdyby serio traktowac opinie z oficjalnego forum to w zasadzie kazda laske z SU nalezaloby juz dawno spuscic w kiblu.
Nic mi nie wiadomo o tym ze Maddie zaklada konta z ktorych siebie chwali a inne hejtuje... udowodnij?
Nie wiem jaki komentarz napisales ze zostal Ci skasowany...mnie nigdy nic na tym forum nie skasowali... nawet takiego posta gdzie mocno sie na Maddie wyrzygalem....nadal zyje.
Maddie to tylko zwykly czlowiek...ma wady i zalety, jednemu sie podoba innemu nie... Tak, jest narcyzem, ja przywyklem i nawet mnie to juz teraz bawi... zyjcie z tym.
Zeby bylo jasne... nie jestem jakims jej wielkim fanem, bylem na kilku grupowych, nigdy na privie, nie przesiaduje u niej... bardziej jest dla mnie "koleżanką z forumowego czata" niz modelka z SU... ale szanuje za caloksztalt "kariery" na SU.
Koniec koncow widzowie glosuja zetonem i mysle ze pod tym wzgledem Maddie ma sie dobrze a kilku zagorzalych hejterow czy po prostu niezadowolonych widzow raczej tego nie zmieni.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 16:57
Nie pękaj fantomas, admin nie skasuje Twoich postów, takie perełki jak "pleyboy" to trzeba zostawić dla potomności.

Widziałem też Jej temat, na oficjalnym forum, taki fajny, różnorodny.
Jest tam paru foliarzy wierzących, że Maddie i niejaka Laura_Palmer to ta sama osoba, a to, że nadawały w tym samym czasie jest zasługą green screena, oraz 2-3 byłych zakochańców co to chcieli poruchać, ale się nie udało.Natomiast tutaj, nie ma najmniejszego problemu aby pośmieszkować z "księżniczki" :derisive:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 17:39
Kiniuś pisze:
Agrax pisze:
kornel85 pisze:Przy wpisywaniu się pomyliła, a wy już wymyślacie;D Miało być 15min 50 żet za grupową z nagością.


Prawda :D Ale chcialem, zeby paru osobom pękł odbyt


Ja tez siedzialam cicho bo wiedzialam co knujesz :biggrin:


Nie ma wdzięczniejszej muzyki niż dźwięk odbytów pękających
Nie ma piękniejszej pogody niż burza z szansą na shitstorm
Uwielbiam gdy wokół mnie panuje kłótni maelstrom
Jestem najbardziej kontent gdy widzę ludzi przeze mnie się kłócących :D
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 03:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 18:40
fantomas pisze:A skad Ty wiewsz ile ona zarabia? bo sie tak ciagle chwali ? jak ona zaklada tyle kont i pisze o sobie jaka to ona piekna a inne hejtuje , to nie zdziwil bym sie jak by sama ze soba na te privy chodzila :lol: :lol: Komin to powiedz Mi czemu na tamtym forum calkowicie inne sa opinie a tutaj jedne i te same osoby pisza jaka to ona wspaniala 8-) Sam jak wczesniej napisalem tutaj jakis niepochlebny komentarz to mi go skasowal admin i mnie zablokowal . Skoro forum jest po to zeby pisac swoje opinie to dlaczego o jedej mozna pisac pochlebne i niepochlebne a oniej akurat tylko te dobre?

Dawno temu wyplynelo ze sama sobie nabijala pozytywne komentarze. Każda co z pizda na wierzchu siadzie i bedzie sie przymilac sztucznie i wdzieczyc jak glupia bedzie miec duzo widzow wiec smieszne okreslenia topki jak nawet jej twarzy nikt nie widział. U niektórych jest duzo tylko dlatego ze wchodza posluchac lub sa nago i zwalić konia. Wiec okreslenia topki mnie smiesza. Top to powinny być w całkosztalcie laski a nie tam gdzie najwiecej koniobijcow.
I tak to prawda ze inne obsmarowuje z fake kont a sobie słodzi. Od x lat to robi raz wyplynelo bo sama sie wkopala kto pamięta ten pamięta.
A ostatnio sama sobie odpisała chyba nie zdazyla konta przelogowac buahahahahahaha
A administratorowi w dupe tez wlazła z tego przymilania sztucznego i dlatego kasuje co niewygodne komentarze


fantomas pisze:Ja to jestem tego zdania ze ten co sie tak chwali to glowno ma :D przedtem po 200 ludzi takie zajebiste pokazy a teraz grupowe po 15 zet :lol: :lol: , powiedzcie mi czy jest tutaj druga taka dziewczyna zeby zakladala tyle fejkowych kont zeby pisac o sobie takie pochlebne komentarze ???? Albo jakos do moderatora dotarla zeby kasowal komentarze ktore jej nie pasuja ? Jak by byla dziewczyna ktora wchodzi na kamery pokaze sie troche zarobi z 2 tys zl na dzien to nawet by jej sie nie chcialo na takim forum przesiadywac :laugh3: :laugh3: . Siedze czesto u takiej jedej i jak tak patrze ile ona tych priv robi i grupowych ile tam kasy jest i siedzi cicho n pisze ciagle ze malo co ma :laugh3: :laugh3: :laugh3: .

I tak najczesciej jest :beach:
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 19:44
A ostatnio sama sobie odpisała chyba nie zdazyla konta przelogowac buahahahahahaha

Można prosić o przykład gdzie sobie odpisałam ? a nie odgrzewać starych tematów z x lat i maglować jak flaki w oleju nudny już temat :)?chyba że o czymś nie wiem :shock: :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 19:47
Maglujesz to ty caly czas
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 19:52
ZmysłowaOna23 pisze:Maglujesz to ty caly czas


Prosiłam o przykład, a nie bezkarnie snuć intrygi :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 20:00
Dziewczyno kto ma pamietac ten pamięta. I dalej brniesz w ten proceder fake konta i oczernianie innych dziewczyn z tychże kont a siebie wychwalanie OD X LAT = CIĄGLE TO TRWA. Prościej sie nie da
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości