Kontakt kontra regulamin

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kontakt kontra regulamin
10 lip 2019, 17:31
Regulamin strony został ułożony tak, żeby zabraniać użytkownikom wymiany kontaktu a nawet spotkań w realnym świecie ( :dontknow: )

Osobiście o ile wymiana kontaktów jakiś mediów społecznościowych itp itd może mieć uzasadnienie i jestem to w stanie zrozumieć, o tyle kompletny zakaz umożliwienia sobie spotkania się jest głupszy niż gość piszący do dziewczyn "zajrzyj na moją kam".

I tu moje pytanie: Jak wymieniacie się kontaktami na SU (wiem że się wymieniacie :whistle3: ) żeby szołapowe bagiety was nie dojechały? Często bywa tak, że jedna ze stron się boi bana i nie chce w żaden sposób podpaść pisząc coś podejrzanego.

Słucham was hakerzy, pochwalcie się :cool3:
Awatar użytkownika
TygrysSzablozebny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2019, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EmanuelleArsan
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


o jesu.. milion sposobow... mozesz wyslac lasce swojego skype'a na pw, znalezc na foro, same znajda na foro, na upartego nawet podasz maila czy telefon na ogole, na przedluzonym privie tez mam wrazenie ze juz wszystko przechodzi po czasie..no chyba ze napiszesz [email protected] to moze byc pik pik...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


moderacja nie ogarnia ostatnio niczego, ale jest jedna zasada jak ktos chce ci podac kontakt to ci go poda, jeśli ktos z jakichs przyczyn niechce go podac, to nic na sile. Jak widze jakichś kochasiów i marudza o skypa,maila czy nawet numer tele to mowie, ze nie mozna bo regilamin i bla bla bla. Jak jest ktos konkret i wiem, że moge go sobie sciągnac na skypa to tak wlasnie robie.
Ostatnio moderacja doslownie ma wywalone na wszystko, ze jakbys podal skypa czy maila na ogole to chyba i tak przejdzie, skoro na oficjalnym foro latają namiary to na prywacie na SU juz calkiem chill.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jesli ktoś chce się ze mną kontaktować i nie jest na tyle bystry żeby wpisać mój nick w skype, insta czy lovense'a, to chyba lepiej żeby nie pisał :P
większość dziewczyn w ten sposób działa, jeśli w ogóle ma chęć na coś więcej niż SU :]
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


No ja np. mam takie niesympatyczne doświadczenia, że jakiś czas temu kompletnie zapomniałem o jakichkolwiek zasadach i na ogólnym spytałem laskę czy ma jakiegoś snapa którym się wymienia. Wyrwałem czasowego banika, no ale zdaję sobie sprawę, że to było na świeczniku, chat ogólny i jeszcze walnąłem słowo snapchat jak wół
Awatar użytkownika
TygrysSzablozebny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2019, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EmanuelleArsan
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Różne czary mary już panowie stosowali. Od pisania na kartce (priv na 2 cam) po zamienianiu cyferek na nazwy miesięcy albo litery alfabetu. Tak szczerze mówiąc, to jak ktoś ma wywalone na pokazy i nie kupuje żetonów, to najczęściej ma w dupie regulamin i pisze wprost. Z naszej strony, jak napisała kropla, mamy zazwyczaj ten sam nick na portalach, mailach i komunikatorach. Bystrzejszy facet nawet nie musi pytać.
Biustwo


TygrysSzablozebny pisze:No ja np. mam takie niesympatyczne doświadczenia, że jakiś czas temu kompletnie zapomniałem o jakichkolwiek zasadach i na ogólnym spytałem laskę czy ma jakiegoś snapa którym się wymienia. Wyrwałem czasowego banika, no ale zdaję sobie sprawę, że to było na świeczniku, chat ogólny i jeszcze walnąłem słowo snapchat jak wół

Dlatego najlepiej takie sprawy próbować załatwiać na privie - c2c(zwłaszcza na przedłużonym - po czasie), tam jest o wiele mniejsze ryzyko wyhaczenia baniszcza.. ofkors przy zachowaniu podstawowych zasad rozsądku.
Generalnie - jak już zostało tu to napisane - sposobów podawania/wymieniania się itd. kontaktami jest sporo. Niekiedy nawet nie trzeba pytać, wystarczy tylko pomyśleć.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości