Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ZmysłowaOna23 pisze:
Góralczyka pisze:No no zmysłowa brawo w dwa dni tysiak .... A tak piszczysz jak wplaty się spóźniają . Przy takich kwotach jakie wyciągasz można śmiało odłożyć .

A chuj cie to obchodzi za przeproszeniem. Po chuj weszysz i szpiegujesz kurwo ? . Nir masz swojego zycia ?! Moze moj zakochaniec mi dal . I paradn ale sa laski co maja 5 x tyle w 2 dni. Odwal sie kurwo. A piszczec to bedziesz ty jak cie dojade szmato. A moje finanse sie nie martw jednak po ostatnich awariach jestem przeerazliwona i pilnuje swojej forsy.


Wooow :shock: Zmysłowa... No klasa, serio. Do zmysłowej to Ci chyba daleko po tym co własnie przeczytałam. Tak patologicznie to zabrzmiało... Normalnie do ludzi też się tak zwracasz? Bo ja spaliłabym się ze wstydu gdybym tutaj taki numer odwaliła jak Ty przed chwilą.
Potem dziwić się, że mają nas za niewychowane wariatki. Dramat, że ktoś takie panny odwiedza...
Pilnujesz swojej forsy? Pilnuje to jej ShowUp :P Jak Ci nie wypłacą to guzik zrobisz tak jak każda z nas... Jęki na forum nic nie dadzą.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A może pod nikiem zmysłowa siedzi dziewczynka18 podobne formy traktowania ludzi....
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moze ale sposob wypowiedzi jakby miala bardzo niskie IQ
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A patologiczne nie jest zagladanie komus do portfela ingerowanie bo chyba tak. I uprzedzam nie jestem słynną Aurelią.


A Ty Adela tylko innych potrafisz obgadywac nic wiecej ! A spokojna tez nie lepsza


Spokojna pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
Góralczyka pisze:No no zmysłowa brawo w dwa dni tysiak .... A tak piszczysz jak wplaty się spóźniają . Przy takich kwotach jakie wyciągasz można śmiało odłożyć .

A chuj cie to obchodzi za przeproszeniem. Po chuj weszysz i szpiegujesz kurwo ? . Nir masz swojego zycia ?! Moze moj zakochaniec mi dal . I paradn ale sa laski co maja 5 x tyle w 2 dni. Odwal sie kurwo. A piszczec to bedziesz ty jak cie dojade szmato. A moje finanse sie nie martw jednak po ostatnich awariach jestem przeerazliwona i pilnuje swojej forsy.


Wooow :shock: Zmysłowa... No klasa, serio. Do zmysłowej to Ci chyba daleko po tym co własnie przeczytałam. Tak patologicznie to zabrzmiało... Normalnie do ludzi też się tak zwracasz? Bo ja spaliłabym się ze wstydu gdybym tutaj taki numer odwaliła jak Ty przed chwilą.
Potem dziwić się, że mają nas za niewychowane wariatki. Dramat, że ktoś takie panny odwiedza...
Pilnujesz swojej forsy? Pilnuje to jej ShowUp :P Jak Ci nie wypłacą to guzik zrobisz tak jak każda z nas... Jęki na forum nic nie dadzą.

Bol ci dupe sciska kolezanko ! Juz wczoraj probowalas dopiec ! Nikt mi do portfela i wydatkow zagladac nie bedzie. Boli co hahah

Edit:
Pale się na stosie
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nagle Ci wszyscy przeszkadzają to nie oszczędzaj jak zarobki ci sie zmniejsza to przypomnisz sobie nasze słowa, ale nie pogrążaj sie bo wypowiadasz sie na poziomie dzieciaka z podstawówki.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty Adela lecz sie bo w kazdym wątku obgadujesz dziewczyny. A ty spokojna ukratkiem chcesz dopiec. Jak ktos mi sie wpierdala to nie bede w slowach oszczedzac


Adela pisze:Nagle Ci wszyscy przeszkadzają to nie oszczędzaj jak zarobki ci sie zmniejsza to przypomnisz sobie nasze słowa, ale nie pogrążaj sie bo wypowiadasz sie na poziomie dzieciak z podstawówki.

Jakie kurwa slowa dziewczyno od obgadywania zejdz na ziemie . Jak ktos mi zaglada w portfel to mila nie bede a ty skończ inne obgadywac
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Będę pisać co tylko zapragne :)
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To pisz. A ja nie pozowle sobie zagladac do portfela bo innym nie idzie i wielki wyczyn 1k zet w 2 dni. Chuj was to
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23 pisze:Bo jestem przewrazliwona na tym punkcie przez ostatnia awarie gdzue mialam zawieszone 10k zł


Uspokajając, to nie była awaria tylko wewnętrzna zmiana spółki która zarządza SU (ale właściciel się nie zmienił), kolejnej takiej akcji możecie się spodziewać za 3 lata od poprzedniej. Znowu będzie trzeba spółkę przenosić, przekonać bank że te wszystkie operacje na koncie (każdego dnia bardzo dużo wpłat i wypłat) nie są praniem brudnych pieniędzy itp. SU jest bardzo stabilne finansowo, i do czasu aż mu konkurencja nie wyrośnie w PL (nie zanosi się na to, bo mimo iż wydaje się że tu się przewraca gigantyczna kasa to w skali internetu i to jest mały podmiot), będzie płynność finansowa.
Oczywiście Regulamin jest napisany tak że teoretycznie w każdym momencie można SU zamknąć, i nikt nie będzie miał możliwości odzyskania swoich środków (nie będzie się to opłacać), ale bez sensu zażynać kurę znoszącą złote jaja która jest samograjem przy którym nie trzeba dużo robić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Nic mnie nie boli Kochanie :)
Mam jedynie trudności z tolerowaniem głupoty.
Czemu Ty myślisz, że ktoś Ci czegoś może zazdrościć. Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś a potem pomyśl czy ktoś mógłby tego zazdrościć... Szkoda mi trochę Ciebie, bo nierozumna bestia z Ciebie, a takie bez ShowUpa szybko giną. Co potwierdza jedynie Twój płacz codziennie i panika czy zrealizowali :) Czytam tak niektóre czasem i myślę sobie, że nieźle WAS pojebało z tą zazdrością. Wszędzie tylko " boli Cię", " zazdrościsz mi" itp... siedzę w tym samym gównie co Ty, nie mam Ci czego zazdrościć tak jak Ty mnie...
Widziałaś tutaj kiedyś mój płacz i zgrzytanie zębami czy zrealizowali?
Denerwujesz się, że ktoś Ci do portfela zagląda, ale przecież sama nam to na tacy podajesz no nie? To ja czy Ty informuję całe forum kiedy zlecam przelewy i jakich to kokosów SU ze mnie nie ma? To ja informuję całe forum, że zrealizowali to lecę na "shopping"? Dajże spokój...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziękuję tomoxx za profesjonalną informacje :heart:


Spokojna pisze:Nic mnie nie boli Kochanie :)
Mam jedynie trudności z tolerowaniem głupoty.
Czemu Ty myślisz, że ktoś Ci czegoś może zazdrościć. Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś a potem pomyśl czy ktoś mógłby tego zazdrościć... Szkoda mi trochę Ciebie, bo nierozumna bestia z Ciebie, a takie bez ShowUpa szybko giną. Co potwierdza jedynie Twój płacz codziennie i panika czy zrealizowali :) Czytam tak niektóre czasem i myślę sobie, że nieźle WAS pojebało z tą zazdrością. Wszędzie tylko " boli Cię", " zazdrościsz mi" itp... siedzę w tym samym gównie co Ty, nie mam Ci czego zazdrościć tak jak Ty mnie...
Widziałaś tutaj kiedyś mój płacz i zgrzytanie zębami czy zrealizowali?
Denerwujesz się, że ktoś Ci do portfela zagląda, ale przecież sama nam to na tacy podajesz no nie? To ja czy Ty informuję całe forum kiedy zlecam przelewy i jakich to kokosów SU ze mnie nie ma? To ja informuję całe forum, że zrealizowali to lecę na "shopping"? Dajże spokój...

Codziennie ? A to dobre. Poproszę o screeny codzienne


Nie masz czego zazdrosci to co cie interesuje kiedy idziemy na zakupu dzieczywno ?


No czekam na dowody ze codziennie płacze o wypłatę dajesz
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


aż trach się wtrącić miedzy kłócące się dziewczyny, ale zarabiacie na tyle fajne pieniądze że raczej powinnyście się cieszyć i wspierać a nie kłócić o to która ile wypłaca i kiedy :)
a zarabiajcie jak najwięcej :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


ZmysłowaOna23 pisze:
Góralczyka pisze:No no zmysłowa brawo w dwa dni tysiak .... A tak piszczysz jak wplaty się spóźniają . Przy takich kwotach jakie wyciągasz można śmiało odłożyć .

A chuj cie to obchodzi za przeproszeniem. Po chuj weszysz i szpiegujesz kurwo ? . Nir masz swojego zycia ?! Moze moj zakochaniec mi dal . I paradn ale sa laski co maja 5 x tyle w 2 dni. Odwal sie kurwo. A piszczec to bedziesz ty jak cie dojade szmato. A moje finanse sie nie martw jednak po ostatnich awariach jestem przeerazliwona i pilnuje swojej forsy.


Oburzyło mnie jedynie to jakim ona słownictwem się posługuje.Ja pierdziele, która kobieta tak zwraca się do drugiego człowieka? Na jakiejś budowie pewnie faceci lepiej między sobą rozmawiają...
No i sama wszystko wywleka ciul wie po co...
Serio? To normalne jest?
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
Góralczyka pisze:No no zmysłowa brawo w dwa dni tysiak .... A tak piszczysz jak wplaty się spóźniają . Przy takich kwotach jakie wyciągasz można śmiało odłożyć .

A chuj cie to obchodzi za przeproszeniem. Po chuj weszysz i szpiegujesz kurwo ? . Nir masz swojego zycia ?! Moze moj zakochaniec mi dal . I paradn ale sa laski co maja 5 x tyle w 2 dni. Odwal sie kurwo. A piszczec to bedziesz ty jak cie dojade szmato. A moje finanse sie nie martw jednak po ostatnich awariach jestem przeerazliwona i pilnuje swojej forsy.


Oburzyło mnie jedynie to jakim ona słownictwem się posługuje.Ja pierdziele, która kobieta tak zwraca się do drugiego człowieka? Na jakiejś budowie pewnie faceci lepiej między sobą rozmawiają...
No i sama wszystko wywleka ciul wie po co...
Serio? To normalne jest?

DŻENTLEMANI O PIENIĄDZACH NIE ROZMAWIAJĄ! TYLE Z MOJEJ STRONY ! Ja sie cieszę jak laseczki zarabiaja bo sama dobrze zarabiam i lubie to. Ale nikt sie mi wtracac nie bedzie oj nie


A w wyzszych sferach ktos kosmu do portfela zaglada? No czekam na odp :laughingnew: czy jak to napisalas na budowie? Bo nawet na budowie czlowiek moze miec klase i o finanse nie pytac !


Teraz to Ty pokazalas klase piszac jak na budowie. Czesto tacy maja wiecej klasy niz ty dziewczyno
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zmysłowa odpuść.... Robisz gównoburze o nic . Jeśli masz problem z komentującymi osobami i krytyką to nie pisze nic na swój temat .Może ja nie mam ochoty po raz enty czytać twoich lamentów od wypłat do wypłaty .
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Góralczyka pisze:Zmysłowa odpuść.... Robisz gównoburze o nic . Jeśli masz problem z komentującymi osobami i krytyką to nie pisze nic na swój temat .Może ja nie mam ochoty po raz enty czytać twoich lamentów od wypłat do wypłaty .

Dziewczyno jakich lamentow? Lament byl owszem gd SU mialo problemy czyt. Jak to tomoxx opisal. A teraz pytam o przelewy i pytac bede ! A ty się nie wpierdalaj mi do portfela dobrze Ci radze . Od tego temat ten jest by pytac o ktorej puscili itp


Ps. Problem maja inne osoby w tym Ty wielce zainteresowane na co wydaje itd zainwestuj w siebie i soba sie zajmij i odbij bo jak sie wkurwie to zobaczysz co to lament :laughingnew: :beach:


A uwierz to ze ja zarabiam w 2 dni 1k zet to jesy nic ( pomijajc ze nie siedze codziennie)niektóre laski zarabiają 50 tysiecy na miesiac i.co ? Pisze im i dogryzam chyba kurwa nie !
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Straszysz mnie kolezaneczko ??? Wyzywasz, obrażasz a ja nie życzę sobie takiego pisania.


ZmysłowaOna23 pisze:A uwierz to ze ja zarabiam w 2 dni 1k zet to jesy nic ( pomijajc ze nie siedze codziennie)niektóre laski zarabiają 50 tysiecy na miesiac i.co ? Pisze im i dogryzam chyba kurwa nie !
. Ewidentnie za tym nikiem kryje się dziewczynka18 szkoda że bana nie możesz dać . Pa. Miłego dnia
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23, aleś odjebała teraz masakra. Pisze nas tu garstka i żeby tak sie wyzywać od kurew i szmat? Żenada, żenada a później się dziwicie, że faceci nas maja za pustaki do kwadratu.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Góralczyka pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:A uwierz to ze ja zarabiam w 2 dni 1k zet to jesy nic ( pomijajc ze nie siedze codziennie)niektóre laski zarabiają 50 tysiecy na miesiac i.co ? Pisze im i dogryzam chyba kurwa nie !
. Ewidentnie za tym nikiem kryje się dziewczynka18 szkoda że bana nie możesz dać . Pa. Miłego dnia

A o ile zaklad :laughingnew:

Jakbym mogla dac bana to Tobie za zaglądanie w portfel :hi: :acute: sprawdznie kto kiedy wypalte robil i dopsywanie . Zapraszam na priv o ile sie założymy ze Aurelia nie jestem come one :laughingnew: zaczelas to ja skończę


Góralczyka pisze:Straszysz mnie kolezaneczko ??? Wyzywasz, obrażasz a ja nie życzę sobie takiego pisania.

A ja nie zycze sobie zaglądania do portefela czaisz to ? :hi:


beznadzieja pisze:ZmysłowaOna23, aleś odjebała teraz masakra. Pisze nas tu garstka i żeby tak sie wyzywać od kurew i szmat? Żenada, żenada a później się dziwicie, że faceci nas maja za pustaki do kwadratu.

Nie ja ja zaczęłam. Obrazą jest takze zaglądanie w portfel


"Zmysłowa odpusc" a kto kurwa zaczal zagladac do portfela to jest niby zachowanie z klasa oszz kurwa. Zacznij od siebie kolezanko a później od innych.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hmmm a ty skąd wiesz że inne modelki zarabiają 50 tys ? Sprawdzałaś czy wróżysz z fusów ?
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości