_Keiiiti_/Cherry_Lips/Julitta / SweetLips (zbiornik.tv)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Gebels pisze:
Devon pisze:Fantomas! Jeszcze Ciebie mi brakowało :D Ty razem z Gebelsem i jeszcze paroma wyglądacie mi na typowych frustratów z etatu. No i może nie było idealnie tak jak w opisie. I co? W życiu codziennym McDonald's też oskarżysz o kanapki niezgodne ze zdjęciem? Albo że po happy meal wcale nie byłeś bardziej szczęśliwy? Proszę Cię. Ciekawe czy ty wobec najbliższych zawsze jesteś fair. A no i nie zapomnij polityków z obietnic rozliczyć.

Ty mi wyglądasz na debila co myśli że za darmo porucha, a ty nawet za darmo własnej ręki nie poruchasz :yahoo:

Hmm... nie wiem jak Ty ale ja swojej ukochanej nie muszę płacić za miło spędzony czas ;) I to niezależnie od tego co robimy. A jak Ty masz w domu to już nie moja sprawa 8-)

https://showup24.tv/_Keiiiti_
https://showup24.tv/profile/_Keiiiti_
Awatar użytkownika
Devon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Keiiiti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Devon pisze:
Gebels pisze:
Devon pisze:Fantomas! Jeszcze Ciebie mi brakowało :D Ty razem z Gebelsem i jeszcze paroma wyglądacie mi na typowych frustratów z etatu. No i może nie było idealnie tak jak w opisie. I co? W życiu codziennym McDonald's też oskarżysz o kanapki niezgodne ze zdjęciem? Albo że po happy meal wcale nie byłeś bardziej szczęśliwy? Proszę Cię. Ciekawe czy ty wobec najbliższych zawsze jesteś fair. A no i nie zapomnij polityków z obietnic rozliczyć.

Ty mi wyglądasz na debila co myśli że za darmo porucha, a ty nawet za darmo własnej ręki nie poruchasz :yahoo:

Hmm... nie wiem jak Ty ale ja swojej ukochanej nie muszę płacić za miło spędzony czas ;) I to niezależnie od tego co robimy. A jak Ty masz w domu to już nie moja sprawa 8-)

o kurrrrrrrrwa, masz ukochaną i spędzasz czas na SU haahahaahhahahahahahahahahahhahahahhh :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

to musisz mieć fajny związek i w ogóle wszyscy muszą być zdrowi na umyśle
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Gebels pisze:
Devon pisze:
Gebels pisze:

o kurrrrrrrrwa, masz ukochaną i spędzasz czas na SU haahahaahhahahahahahahahahahhahahahhh :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

to musisz mieć fajny związek i w ogóle wszyscy muszą być zdrowi na umyśle

Ciebie Gebels to chyba własna matka nie kochała taką nienawiścią do wszystkich pałasz.
Lecz się człowieku, zgłoś się do psychiatry nim to się bardziej rozwinie i kogoś skrzywdzisz.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 343 razy
Podziękowano mu: 73 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Trochę z innej beczki. W wiadomości prywatnej zapytałem ją jakieś dwa może 3 miesiące temu, czy dałaby sie namówić na spotkanie w rzeczywistości. Nie odmówiła kategorycznie, ale dało się odczuć, ze nie jest skora na takie znajomości przez showupa. Nadmieniła jednak, że bardzo poważnie rozważa spotykanie sie za kasę, bo jak twierdzi, bardzo ją to kręci i kwestią czasu jest, aż się na to zdecyduje. Wie ktoś moze czy sie coś zmieniło w tej materii? Jeżeli się spotyka, to pewnie ma ogłoszenia na portalach erotycznych. Ktos coś widział, słyszał? :)
Awatar użytkownika
rembek0018
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: całyczasczekam
Nick na ShowUp.tv:

Od jakiegoś czasu występuje z kolesiem więc chyba znalazła "tego jedynego" :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 371 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Jakbym znalazł jej ogłoszenie, bez zastanowienia bym do niej pojechał. Jakby było daleko, to miałbym przy okazji wycieczke :)

Awatar użytkownika
rembek0018
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: całyczasczekam
Nick na ShowUp.tv:

Dziś nadaję z lushem. Kolejna słaba aktorka co niby przeżywa mega rozkosz wijąc się jak piskorz a w między czasie pisze coś na klawiaturze ewentualnie z wiciem poczeka około minuty aż odpisze.

No i za 10 ma krótką wibrację a za 50 średnią a dźwięk dawania napiwku w tych kwotach jest taki sam dopiero od 100 dźwięk jest dłuższy i bardziej intensywny.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Hahah, dobra jest xD trzepią nią jakby paralizatorem ktoś ja strzelam co rzut żetonów :laughingnew: No już co jak co ale bez przesady... to aż tak nie działa xD i jeszcze te niby wibracje inne przy 50 żetonach i 1000 jak dźwięk taki sam...
blacklayers
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv: _CuteLady_

blacklayers pisze:Hahah, dobra jest xD trzepią nią jakby paralizatorem ktoś ja strzelam co rzut żetonów :laughingnew: No już co jak co ale bez przesady... to aż tak nie działa xD i jeszcze te niby wibracje inne przy 50 żetonach i 1000 jak dźwięk taki sam...

Najlepiej od tyłu jak się trzepię i "subtelnie" podgląda ile żetonów wpadło czy 10 czy 50 :lol: mnie zastanawia czy ta zabawka jeszcze jej działa. U innych dziewczyn pytałem się jak z ładowaniem itp. to mówiły, że bateria trzyma około 4 godzin i bywały transmisję (np. u Szefowej) gdzie przerywały zabawę bo musiały zabawkę podładować bo bateria im padła. A na jakimś forum wyczytałem, że 2 godziny intensywnej zabawy. A tutaj bez przerwy od godziny 10 :D
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Hahah zauważyłam to, sprawdzała ile żeby za długo się nie trzepać xD bateria w ciągłym użytku (czyli musi wibrować cały czas) trzyma 3-4 h. Jeśli jest w stanie spoczynku to trochę dłużej wytrzyma. Ale jeśli ona od 10 ma włączone i ciagle jej wibruje niby to nie ma szans ze bateria jej trzyma. Raczej nawet nie ma tego włączonego.
blacklayers
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv: _CuteLady_

Nadawała od 10 do 16 i przez ten czas ja podglądałem i na okólnym miała go cały czas i na części grupowych też (przynajmniej tak wynikało z opisu). Wątpię, że przez prawie 6 godzin trzymała bateria tym bardzie zawsze ktoś się znalazł co dał pojedyncze 10 zet raz na minute a takie pstrykanie szybciej rozładowuję sprzęt niż ciągle wibrację przez kilka minut. Najlepszy był pies co patrzał na swoją właścicielkę z politowaniem gdy ta majtała się na tym fotelu jak opętana przy okazji sprawdzając czy padło 10 czy 50 aby wiedzieć jak długo ma udawać :lol:

Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Jeszcze niedawno zobaczyć kawałek gołego cyca na ogólnym to był cud, albo trzeba było trafić jak robiła fotkę. A teraz cała nago z anteną i cipce, można zobaczyć za free. Czyżby brak chętnych ?
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

Coraz więcej transmisji z facetem. W sumie laska traktuję go jako dodatek niczym dildo. Wszystko jest mega beznamiętne, on ją dotyka, ona niby go pieści ale i tak największa uwagę skupia na kamerce. Z większym uczuciem i namiętnością dotyka wibrator albo dildo niż jego. Macha jego sprzętem od niechcenia aż czasami mnie boli i zamiast skupić się aby ustał to robi dzióbki do kamerki a mu po tym "fapaniu" przez kilka/kilkanaście minut nie chcę dalej ustać. Z taką kochanką jeszcze trochę a pójdą jakieś suplementy na potencję :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Wiekszej oszustki z seksem na grupowej nie ma
Multikonto BlackBitch !!!!!!!
Awatar użytkownika
Gerard->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Brak
Nick na ShowUp.tv:

Jej kolega posuwacz ostatnio pokazuje twarz. :mocking:
Ciekawy jestem na jaki następny pomysł wpadnie ta oszustka.... lush, grupowe, seks z facetem, lodzik w przymierzalni... Ciekawe na co teraz wpadnie ? ? Może seks na dwa baty ? :mocking:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper

A ja jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że tym kolegą jest wielokrotnie wspominany w tym temacie Dziadek... :)

Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Nick na ShowUp.tv:

Uważajcie na jej oszukańca transmisję grupową z grubym facetem zadnego seksu tam nie ma kutas mu wisi obija nim o jej dupe...
Multikonto BlackBitch !!!!!!!
Awatar użytkownika
Gerard->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Brak
Nick na ShowUp.tv:

No wisi mu wisi...Próbują go postawić ale prędzej ona mu go urwie tym targaniem :D Robią kilka trans w ciągu dnia to facet jest już wyeksploatowany :D Bez wspomagaczy nie da rady :sarcastic:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper

za pierwszym razem i moze do 5 nastepnych razow bylo wielkie wow jak Keiti pojawila sie z typem,nawet sam bylem na grupowej co byl bilet za 150 i bylo z 80 osob. Wtedy to jeszcze ukryte na starym SU ;p
teraz juz rzygac sie chce tym jego wielkim basem i jej mietoszeniem chuja,tyle sie jebią to powinien schudnac :D

ona sobie nie zdaje sprawy ze czeste wystepy z gosciem to jej strzal w kolano, bo przyzwyczaila widzów i bez niego już nie zarobi

Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ja się facetowi nie dziwie, że nie chcę mu stawać. Ona ma okropnie męską twarz tyle, że rzęsy doczepione a jej pieszczoty przypominają dojenie krowy. Na początku faktycznie robili show poszła kasa i pozytywne opinie ale takie schematy szybko się nudzą na SU tym bardziej, że widać, że on nie domaga,obaj coraz bardziej sztuczni w tym co robią.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna