Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Dokładnie,
Error 404 jest od czasu wprowadzenia przez ShowUp`a wersji testowej Beta.. w 2017 roku(patrz lewy dolny róg - "Copyright 2017 ShowUp.tv - wszelkie prawa zastrzeżone").

Jeszcze co do tego błędu,
zauważyłem, że jak wchodzi się na jakiś pusty profil, to błąd ten także wyskakuje.. przez co można mieć mylne wrażenie, że konto nie istnieje, podczas gdy w rzeczywistości nadal jest aktywne :shock:

Ponadto.. nadal nie naprawili wyświetlania ulubionych transmitujących na górze listy.

Zauważyłem także, że widać nazwy skasowanych kont.. do niedawna widniał napis - Konto usunięte.

Sadistik pisze:jest problem z wiadomościami na czacie. Każda jedna wiadomość zajmuje całe okienko czatu, nawet jeśli jest napisane tylko słowo.

Nie wiem czy to zadziała u Ciebie, ale jeśli nadal masz ten problem to spróbuj może wyczyścić historię przeglądania.. mi to pomogło.
Widziałem też jak ktoś na SU pisał, że pomogło mu zmniejszenie lub zwiększenie czcionki czatu "A-,A+".

Masakra... zastanawiam się czy jest jeszcze coś na SU czego oni nie byliby w stanie spieprzyć :shock:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nooo kliknięcie na zielony pasek z powrotem z priva na ogolny kieruje nas na miłego oblesnego Janusza i bład 404, chyba dawno nie wysłuchał tylu przekleństw ile spadło na niego dzis w srodku nocy z mojej strony; żeby skutecznie wrocic z priv trzeba kliknac Start transmisji odczekać tyle, że zdazy sie zrobić obiad, wyprawić pięcioro bombelków do szkoły, jeszcze małe zakupy w Biedrone i jak wrócimy to już może sie załaduje i będzie działać o ile nie zniknie lista privów... god bless modernizacje strony
Oddawać mi moj zolty pasek Prowadzisz transmisję z....!
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 10:01
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Najbardziej wkurwia, ze zawsze, ale to zawsze odpisuja, ze to u nas cos nie gra. Mozesz miec sprzet wyjebany w kosmos, najlepszy internet i wszystko jak nalezy, ale z pewnoscia to Pani nie podlaczyla kabla, nie wylaczyla antywirusa albo nie zmowila zdrowaski przed transmisja
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




miszmasz pisze:Najbardziej wkurwia, ze zawsze, ale to zawsze odpisuja, ze to u nas cos nie gra. Mozesz miec sprzet wyjebany w kosmos, najlepszy internet i wszystko jak nalezy, ale z pewnoscia to Pani nie podlaczyla kabla, nie wylaczyla antywirusa albo nie zmowila zdrowaski przed transmisja


Zgadza się w dodatku wysyłaja ten sam szablon o kablu ciastkach antywirusach itd nawet gdy w pierwszym mailu poprosi sie ich aby tego nie robili bo zna sie ten pacierz już na pamiec i zaden z punktów nie był pomocny :) No ja od wieczora na razie czekam na jakas odpowiedź...
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 10:01
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mi w sprawie przelewów odpisali od razu, bo zapytałam czy jest jakiś problem.
Digi




Tak jak napisałaś u mnie to samo a jeszcze potrafi wywalić mnie całkiem nawet jak wrócę z priva nosz kurwa. Jedyne co opanowałam to tyle żeby przejść z trybu incognito na normalne chrome a jeszcze się wiesza.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wysmarowalam im maila żeby zamiast pierdolone forum wstawiać naprawili technicznie co leży
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nom, beznadzieja, teraz czekamy jak bardzo przejma sie Twoim mailem i wszystko ładnie ponaprawiają :biggrin:
Swoją drogą to niesamowite jaki ktos tam ma mozg... dobrze wiedza ze sama czesc streamingowa portalu jest baaardzo daleka od doskonalosci i zamiast zrobic cos z tym to se nikomu niepotrzebne forum wymyslili. Jeszcze niech tam zatrudnia na moda tego geniusza co juz tutaj kieds madrzyl sie jak to oni wszystko zajebiscie zrobili a wszelkie problemy leza po stronie uzytkownikow...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Słyszałem że do sylwka z wszystkim usterkami technicznymi powinni się już wyrobić.
No chyba że w miedzy czasie pojawią się jakieś nowe :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Słyszałem że do sylwka z wszystkim usterkami technicznymi powinni się już wyrobić.
No chyba że w miedzy czasie pojawią się jakieś nowe :laugh3:




Którego sylwka? 2030r. ? :lol2:
Digi




Dokładnie.
A najlepszym hitem są transmisje na dwie kamerki. I co z tego, że u mnie wszystko gra?(tzn dzialalo przed modernizacja). Mam poprosić oglądającego, żeby podłączył kabel do lapka, zmienił przeglądarke, usunął historie i najlepiej podpisał umowę na lepszy internet itd zanim zaczniemy, bo inaczej będzie zacinało. Fujara mu opadnie i więcej nie wejdzie, bo to frustrujące.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




oj komin śmiejesz sie :) nie wiesz nawet jak bardzo frustrujące jest wchodzanie tam jak dziala to jak jedno wielkie duże G..
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Wysmarowalam im maila żeby zamiast pierdolone forum wstawiać naprawili technicznie co leży



Jeśli wpadną na pomysł żeby sprawdzić folder SPAM to Ci odpowiedzą...może :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie no beznadzieja, łączę się w bólu, domyślam ze człowiek wkurwiony jak mu narzędzia w pracy nie działają jak należy. Nie wiem jak po Waszej stronie ale mi, z pozycji oglądającego, dzisiaj nawet wszystko ładnie śmiga... nie czyściłem ciasteczek, adblock nadal włączony i dziś zero problemow... odpukać jak na razie... Nooo u Kropelki coś przycinało ale bylem tylko chwilunie wiec może jakiś tymczasowy problem miała. Dwa privki zaliczone u roznych lasek i tez bez problemu, chyba ze dzis po prostu mam fuksa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Dobra, odwoluje... znow wszystko spierdolone... dla spokoju "testow" wyczyscilem te ciasteczka i lipa... Nawet napiwkow nie moge sypnac normalnie, puscilem serie dyszek "na lusha", tak pewnie z 10-15 klikow w serii... a one i owszem dotarly ale wbijaly sie w jakims zwolnionym tempie przez 2-3 minuty... Tzn. żeby bylo jasniej, ni chuja nie dam rady zrobić tzw "ścianki". Tak samo pisanie na czacie, albo z kurewskim opoznieniem albo wogole nie wchodzi to co pisze...
Takze z tego miejsca chcialbym pozdrowic serdecznie WebAnatomy i wlascicieli SU...gratuluje kolejnych testow na zywym organizmie, znow Wam cos nie wyszlo, ale spokojnie mozecie odtrąbić sukces. Wszystko co nie dziala to przeciez wina uzytkownikow a nie Wasza bo Wy jestescie zajebisci i macie doskonalą technologie z powodzeniem wdrażaną na calym swiecie, bla, bla, bla...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




WebAnatomy ma doskonałych programistów - oni przez lata pobierali nauki z czasopisma BAJTEK
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Panowie wczoraj wyskoczył mi bład na SU i od tej pory nie mogę wbić się na żadną transmisje.Coś blokuje transmisje nie jest to raczej Flash ani antywirus.Przeglądarka to Chrome na operze nieraz działa choć też często wyświetla się błąd nie udało się połączyć z serwerem żródłowym.Ma ktoś jakieś typy co blokuje mi w chrome bo kombinuje i kombinuje z miernym skótkiem niestety.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pamiętajcie nigdy nie jest tak źle co by nie mogło być gorzej :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




moryl2, co do Twojego pytania.
Jeśli tego nie robiłeś, to spróbuj może wyczyścić dane przeglądania.
W przypadku Chrome przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
Być może się to sprawdzi...

Mi oglądanie transmisji póki co jako tako działa na Firefoxie, Operze i Chrome.. na Edge i innych przeglądarkach nie sprawdzałem.
Natomiast odpalanie własnej transmisji trwa niemiłosiernie dłuuugo..


Niestety dopóki te "spece" nie ogarną tego co spieprzyli, to będą takie problemy.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Odpalanie transmisji trwa 3 dni, a czasem komunikat, że dołączyłam już w innym oknie, chociaż wcale tak nie jest.
Właściwie nic na to nie pomaga, ani usunięcie ciasteczek, ani zmiana przeglądarki. Na grubo :shock2:
Awatar użytkownika
vanelly
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2016, 14:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vanelly


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości