Marsyllia

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Marsyllia
01 lut 2016, 09:52


Nie polecam! Oszukała mnie. Kupiłem u niej los za 50 żet (od 1 do 10 min), wygrałem 1 min. Więc dokupiłem los za 33 żet (20% szans na priv 10 min), przegrałem. Kupiłem jeszcze raz los za 50 żet i wtedy laska się rozłączyła. Po ponownym połączeniu (jakieś 15 min) nie odpowiadała na moje posty. Słowem oszustka. A szkoda bo piersi epickie.

https://showup24.tv/profile/Marsyllia
Awatar użytkownika
jacekmal
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 09 sie 2015, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Keiiiti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jacekmal




Dzięki za przestrogę, wydawała się spoko :/
Awatar użytkownika
Dawidek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2016, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Carolline
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marsyllia
02 lut 2016, 06:27


Do tego często na stronie głównej można zobaczyć avatar, który nie należy do niej. Raz byłem świadkiem interwencji admina na czacie u tej oszustki w tej właśnie sprawie. Ona nie ma wstydu :smoke:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: Marsyllia
02 lut 2016, 13:16


Fotki w profilu też nie są jej
Awatar użytkownika
arkim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 gru 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Chili
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: riser


Re: Marsyllia
02 lut 2016, 21:02


arkim pisze:Fotki w profilu też nie są jej

Serio? A to właśnie fotki na profilu były jedynym powodem, dla którego się nią zainteresowałem. Na nich jest bardzo szczupła dziewczyna z dużym biustem.
Awatar użytkownika
jacekmal
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 09 sie 2015, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Keiiiti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jacekmal


Re: Marsyllia
03 lut 2016, 15:53


jacekmal pisze:
arkim pisze:Fotki w profilu też nie są jej

Serio? A to właśnie fotki na profilu były jedynym powodem, dla którego się nią zainteresowałem. Na nich jest bardzo szczupła dziewczyna z dużym biustem.


w 100%. Na fotkach w profilu jest Carmen Bella, dziewczyna z zagranicznych kamerek ;)
Awatar użytkownika
arkim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 gru 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Chili
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: riser


Re: Marsyllia
04 lut 2016, 10:14


Ok dzisiaj trafiłem na jej transmisję. Jeszcze raz upomniałem się o żetony i je zwróciła. Dość dziwne, bo wtedy pisałem dość długo do niej i nawet nie raczyła odpowiedzieć...
Awatar użytkownika
jacekmal
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 09 sie 2015, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Keiiiti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jacekmal


Re: Marsyllia
04 lut 2016, 11:07


No właśnie też zauważyłem że na fotkach wydaje się byc szczuplejsza :P
Ale w takim razie jeżeli to nie jej zdjęcia to ktoś powinien się zabrac za to bo to celowe wprowadzanie w błąd :P
Awatar użytkownika
piasecki
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 15 sty 2016, 05:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tybi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marsyllia
05 lut 2016, 18:08


jacekmal pisze:Ok dzisiaj trafiłem na jej transmisję. Jeszcze raz upomniałem się o żetony i je zwróciła. Dość dziwne, bo wtedy pisałem dość długo do niej i nawet nie raczyła odpowiedzieć...


"Więcej wiary w to forum"
Widocznie szanowna Marsylia przeczytała ten temat i dotarło do niej, że nie warta skórka wyprawki, więc oddała.
Forum ma dużą siłę oddziaływania, a dziewczyny (albo ich "przyjaciele") śledzą je na bieżąco. Niektóre to nawet na "sztywnym łączu". Coś jak gorąca linia pomiędzy Putinem, a Obamą. Ledwo ukaże się wpis i już jest reakcja transmitującej. Nie ma to tamto. :sarcastic:

https://showup24.tv/Marsyllia?
https://showup24.tv/profile/Marsyllia?
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marsyllia
09 maja 2016, 17:41


Ja będę bardziej dosadny. Pani Marsyllia jest sporych rozmiarów dziewczyną. Fotki, którymi się posługuje - zarówno na avatarze jak i na profilu - pochodzą z różnych sex stronek - głównie z MFC od modelki którą ja znam jako Cam With Carmen. Wygooglować i porównać może każdy. Rzeczona Marsyllia - to niestety oszustka i naciągaczka - w każdym tego słowa znaczeniu. Nie polecam - a wręcz stanowczo odradzam.
Awatar użytkownika
Mar-Cinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hatsumomo87
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Mar--Cinek


Re: Marsyllia
10 maja 2016, 11:10


Zgadzam się z powyższą opinią, dodam też, że również opis w profilu panna Marsyllia ma skopiowany od innej dziewczyny, Chanellki. Ona nawet nie stara się kryć z tym, że coś od innych kopiuje i to w tak bezczelny sposób... Jednym słowem żenada.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Marsyllia
12 cze 2016, 11:20


Ostatnio wziąłem u niej privka. Wszystko pięknie się zapowiada, uzgadniamy co ma się dziać, a tu nagle panna znika w trakcie rozmowy i nie wchodzi już. Następnego dnia też jej nie widzę. Dzisiaj piszę do niej, czy mogę liczyć chociaż na słowo wyjaśnień, skoro nic się nie odzywała, nawet nie wspominam o żetonach. To mnie olewa i nic nie odpisuje. Nie polecam i nie pozdrawiam. :winkextra:
Awatar użytkownika
LubieTrufle
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2015, 11:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zakazanepragnienia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LubieTrufle


Re: Marsyllia
13 cze 2016, 02:52


LubieTrufle pisze:Ostatnio wziąłem u niej privka. Wszystko pięknie się zapowiada, uzgadniamy co ma się dziać, a tu nagle panna znika w trakcie rozmowy i nie wchodzi już. Następnego dnia też jej nie widzę. Dzisiaj piszę do niej, czy mogę liczyć chociaż na słowo wyjaśnień, skoro nic się nie odzywała, nawet nie wspominam o żetonach. To mnie olewa i nic nie odpisuje. Nie polecam i nie pozdrawiam. :winkextra:

ALe to nie rozumiem... wyszła Ci w trakcie priv to żety są u Ciebie z powrotem to w czym problem?
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marsyllia
13 cze 2016, 09:49


Wunderbaum pisze:
LubieTrufle pisze:Ostatnio wziąłem u niej privka. Wszystko pięknie się zapowiada, uzgadniamy co ma się dziać, a tu nagle panna znika w trakcie rozmowy i nie wchodzi już. Następnego dnia też jej nie widzę. Dzisiaj piszę do niej, czy mogę liczyć chociaż na słowo wyjaśnień, skoro nic się nie odzywała, nawet nie wspominam o żetonach. To mnie olewa i nic nie odpisuje. Nie polecam i nie pozdrawiam. :winkextra:

ALe to nie rozumiem... wyszła Ci w trakcie priv to żety są u Ciebie z powrotem to w czym problem?

W zwyczaju mam brać krótkie privy zanim wejdę na dłuższy, jeśli nie znam dziewczyny, dlatego to były 4 minuty(nie chodzi mi również o żetony, a o podejście i zachowanie, to bylo tylko 100 zetonow, dlatego pisząc do niej nawet nie wspominałem, że liczę na zwrot). Zaczęła pytać, co i jak ma robić, później, czy mam kamerkę, gdyż byłaby odważniejsza jak twierdziła. Trochę poirytowany tym jak mija czas zapytałem, czy możemy przejść do sedna priva? Na to zastałem ciszę i brak odzewu do końca pokazu, mimo, że była przy kamerce, czarny obraz równo z końcem czasu. Jak mówię, mi nie chodzi o żetony, a o to, że kiedy zwróciłem uwagę, żeby zaczęła realizację zakupionej usługi,dostałem ciszę i ją siedzącą przy laptopie nie zwracając uwagi, że jest na priv, a następnie o totalną olewkę, kiedy pytałem skąd wynikła taka sytuacja. Dodam dla przykładu, że biorąc pierwszy raz 6 min u innej dziewczyny miałem podobną sytuację, pogadaliśmy i miała być akcja, ale dziewczyna nagle przestała reagować do końca pokazu. Kilka minut po zakończeniu dostałem wiadomość z małym wyjaśnieniem i dwiema opcjami rekompensaty.
Awatar użytkownika
LubieTrufle
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2015, 11:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zakazanepragnienia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LubieTrufle


Re: Marsyllia
16 cze 2016, 08:24


Ona powinna dostać bana nie wiem jak to jest możliwe, że jeszcze nadaje...awatary ma jakie ma..pisaliście o tym, foto w profilu...brak słów i kiedy nie wejdę do niej na transmisję to czarny obraz , robi jakieś dziwne konkursiki i pokazuje się pod sam koniec ...ludzie jak wy możecie być tak głupi i jeszcze jej rzucać żetony :shock2:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: Marsyllia
16 cze 2016, 08:36


niuniu pisze:Ona powinna dostać bana nie wiem jak to jest możliwe, że jeszcze nadaje...awatary ma jakie ma..pisaliście o tym, foto w profilu...brak słów i kiedy nie wejdę do niej na transmisję to czarny obraz , robi jakieś dziwne konkursiki i pokazuje się pod sam koniec ...ludzie jak wy możecie być tak głupi i jeszcze jej rzucać żetony :shock2:


Dokładnie kiedy tam nie wejde to czarny obraz, szkoda czasu na nią.
Awatar użytkownika
krystian.pilowski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 02 cze 2016, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Krystek215


Re: Marsyllia
26 cze 2016, 12:49


Wieloryb_odlezynka: czytałem o tobie forum pdlaczego masz nie swoje fotki w profilu i nie toj awatar uaga to oszustka


za ta wypowiedz dostał bana
:laughingnew:

Marsyllia nie pozdrawiam
nie polecam
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Marsyllia
29 cze 2016, 22:44


dobrze ze o tym wszystkim piszecie bo juz sie przymierzalem do jakiegos priva u niej ale w takiej sytuacji zrezygnuje i tak wgl to bana powinna wylapaci tyle w temacie


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Manius88
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 14 lut 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Manius88r


Re: Marsyllia
30 cze 2016, 07:54


Mnie rozwalają te zdjęcia na profilu, ale już szczyt to było śliczne zdjęcie twarzy, nie jej oczywiście. Widziałem kiedyś też jej profil na niemieckim portalu.
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości