Jakie modele smartfonów obsługują stream z SU?

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Drodzy forumowicze, tak jak w temacie. Jaki telefon obsługuję stream z SU? Próbowałam na iphonie 6 i niestety kamerka się nie odpala, kolejne modele to Sony Xperia M4 Aqua i Honor 10 AI i też kamera nie włącza się. Może ktoś z Was miał możliwość transmisji z jakiś innych modeli i mi podpowie bo jestem właśnie przed zmianą smartfona i nie wiem na jaki? Dziękuję!
Awatar użytkownika
hydra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwie 2019, 11:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Samsungi - chyba wszystkie modele śmigają, xiaomi też. Honor był wykluczony z tego co pamiętam.
@Fapka może jeszcze ma tę listę, to podrzuci... które smartfony są kompatybilne z showupem.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Edit: Spróbuj różnych przeglądarek, w tym możesz spróbować też na Puffinie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudmosa.puffinFree&hl=pl
(kiedyś pozwalała na Androidach oglądać SU, jak używało Flasha, bo ona działa w chmurze, więc może uda się przez nią transmitować).

@hydra @msn podrzucam więc...

Źródło: https://showup24.tv/site/streamer_info#server_publish_error


Ta tabelka mało rozbudowana jest.... ale daje jakiś podgląd co do marek.
Trzeba zważyć dla kogo i po co ten telefon... postaram się omówić pod kątem "telefonu pod transmisje do SU".

Te 2 GB wystarczy jeszcze do pojedynczych zadań, ale aplikacje zaczynają się robić bardzo RAMożerne, więc przyszłościowo 3 GB to opcja lepsza do rozważenia.
RAM to pamięć, która musi być cały czas zasilana by trzymać w sobie informacje - dlatego większy RAM to większa prądożerność, podobnie z ekranem, ktoś ma FullHD to mu szybciej stan baterii spadnie do niskiego poziomu.
Natomiast telefony z pojemną baterią są ciężkie, co zaś jest nieporęczne przy transmisji.
Do transmisji w warunkach domowych lepiej zaopatrzyć się w tablet, a te plenerowe to telefon może być opcją, ale bez powerbanka ile może wytrzymać na takim ciągłym transmitowaniu przez LTE? Mi telefon bez używania danych komórkowych wytrzymuje 1,5-2 dni. Z nimi, nawet jeżeli tylko przez kilka godzin są, to tak całą dobę.

Celując w jakość na pewno nie warto brać chińskich smartfonów, tam zawsze jest coś wybrakowane, chociaż zwykły user może tego nie zauważyć.
Problem będzie jednak z gwarancją - nawet jeżeli mają wysyłkę z Polski, to komu by się chciało wysyłać i czekać? Łatwiej do stacjonarnego oddać.

Teraz jeżeli do transmisji to ma być to najlepiej celować w dobre aparaty - tutaj wg mojej wiedzy króluje Samsung i Apple, przy czym Apple to jak widać po tabelce trochę ograniczone jest na SU.
Huawei raczej odpada - jak widać wg tabelki, nie działa zbyt dobrze na nich SU.
Teraz pytanie czy warto będzie mieć smartfon z podwójnym aparatem (a nawet więcej) - żeby móc zmieniać z którego teraz transmisja leci :)

W co jeszcze trzeba celować? Przetwarzanie wideo to głównie obliczenia komputerowe, zatem procesor z wysokim taktowaniem, celowałbym chyba w jakieś 2 GHz+
Tutaj też zazwyczaj lepszy procek = większe zużycie prądu, chociaż nie zawsze :-)
W komputerach nowsze procesory tego samego taktowania są robione mniejszymi elementami, więc zużywają mniej mocy. Czyli trzeba też patrzeć na "wiek" układu.

No i jeszcze brak bloatware (zbędnych aplikacji z góry wgranych w system) i nakładki. Te drugie zazwyczaj zwalniają telefon, więc warto pokusić się o modele z "czystym" Androidem.
Pamięć wewnętrzna nie będzie zbytnio istotna, dla telefonu głównie do transmisji plenerowych.
Lepiej nie brać koloru czarnego - jak wiadomo ten pochłania kolor, natomiast na białym łatwo o zabrudzenia i odbija światło, więc może zwrócić uwagę kogoś :-) Warto zwrócić uwagę, czy kolor jest matowy w recenzjach.
Warto mieć też na uwadze zabezpieczenie telefonu np. czytnikiem linii papilarnych (w końcu wiele osób w temacie SU stara się ukrywać przed innymi).
Generalnie też telefon musi dać się trzymać albo łatwo postawić...

Zamieszałem? No cóż... :ugeek:
https://www.ceneo.pl/Smartfony/Pamiec_R ... 547804.htm

PS: Ja mam Cubota ECHO i mi SU nie działa, non stop restartuje się inicjalizacja streamu... https://www.mgsm.pl/pl/katalog/cubot/ec ... -Echo.html
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


hydra, jeszcze dodam od siebie, wybierz smartfon, który będzie miał minimum 2gb ramu, a najlepiej celuj w 3 - 4gb,
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Dziękuję za odpowiedzi. Próbowałam różnych przeglądarek, w tym Puffina ale streaming nie rusza. Na iphonie 6 mogę oglądać ale nie mogę streamować. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zalogować się w sklepie na jakimś upatrzonym modelu i spróbować transmitować ;P by być pewnym co do modelu :) Czasami chciałam postreamiwać w terenie niż ciągle w tym domu, szkoda pogody ;) Dziękuję raz jeszcze za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
hydra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwie 2019, 11:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kamerka na tel kuger i matz
25 gru 2019, 09:56
ja nie mogę uruchomić kamerki i rozpocząć transmisji na tel Kruger i Matz
mirek21r



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości