Myszka_20/Lusesita19/Calineczka_18/ZbuntowanyAniol18

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ryszard Ochódzki pisze:
Kiniuś pisze:korona-wirusem


Koronawirusem.


Koronawirusem -Miałam tak napisane, ale poprawiłam na wersje którą poprawiasz, dzięki
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Heee laska jest niesamowita, świeciła obsranymi majtami na trans,
a ludzie jej płacili za to... fujjjj do dziś mam ten widok przed oczami!
Kinia dobrze pisze syf kiła i mogiła.
Awatar użytkownika
Januszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:28
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Januszek




A skąd pewność , że to ona ? memberlist.php?mode=viewprofile&u=10948
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




blebluch123 pisze:A skąd pewność , że to ona ? memberlist.php?mode=viewprofile&u=10948


Najwyraźniej zapomniała się przelogować pisząc do mnie PW, w którym wylewała swoje żale.
Awatar użytkownika
tristandiablo
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2015, 20:14
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Black
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tristandiablo, haha to niezła wtopa ;p
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




Tjaaa do mnie tez PW pisala z obydwu nickow i chyba ma tez trzeci na ktorym popiera swoje wpisy... memberlist.php?mode=viewprofile&u=11012
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin, czemu nie można zobaczyć co napisałeś
Awatar użytkownika
Taki jeden 75
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 04 lis 2016, 13:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:Tjaaa do mnie tez PW pisala z obydwu nickow i chyba ma tez trzeci na ktorym popiera swoje wpisy... memberlist.php?mode=viewprofile&u=11012

To nie jest nick Myszki ;)
Awatar użytkownika
shoryuken
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2020, 12:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nacodybiewwielorybie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Henio mocno rozwinął wątek dziewczyny która po banie powinna być raczej zapomniana. Nie wiem czy to Ty się do niej odezwałeś czy ona do Ciebie, ale tak jak Ci napisałem na czacie, fajny robisz kontent a tu wygląda jakbyś łykał wszystko co pisze (mówi) jak młody pelikan.

Argument o złotówce do mnie nie trafia, mogła robić privy po 50 czy 100 mieć 10 razy mniej widzów i te same pieniądze, moim zdaniem doskonale wiedziała że przy tylu widzach mała jest szansa że 30% widzów zgłosi transmisję. Na jej nieszczęście zrobiono oficjalne forum i tam jej temat zrobił się tak gruby że nawet SU musiało zareagować, w każdym wątku kobiecym (opnie, grupowe, prywatne, o jej wałkach)
Jak już chciała robić za złotówkę privy to mogła ustawiać opisy które była w stanie wykonać, i nie kazać dopłacać na grupie do celów, co jak co, ale SU od początku (jeszcze jak Supler tu był i czuwał) przywiązywało wagę do celów, ile razy było tak że jak ktoś nie zrobił celu i uciekł to mu zabierano żetony.

Ja byłem pare razy na trans z ciekawości na oszukane grupy nie chodziłem, ale już same akcje przed zwiastowały wałek, a na to akurat jestem wyczulony.
Wiem że niby jest domniemanie niewinności i trzeba komuś udowodnić winę, ale u niej 3 różne zdania nie trzymają się kupy, nie mam żadnych podstaw żeby jej wierzyć. A lista jej oszustw jest długa. (aż kurde wypunktuje, bo mam alergię na jawne robienie z ludzi debili ), tym bardziej że w wywiadzie pisze tylko o grupie zapominając o jej wcześniejszych przekrętach, które nie wynikały z niewiedzy a z (w mojej ocenie) premedytacji.

1. Zakłada konto tu na foro (Stokrotka) i po sugestii że może to ona, leci w zaparte że nie :) (pisząc posty w których jeden wyklucza drugi )
2. Zakłada kolejne konto męskie (po chuj, kolegów szuka? )
3. Robi grupy na SU, do których odlicza po 5 razy, przekładając odpalenie grupy o długi czas, na sugestię że już odliczyła do 2 i powinno być 1 a nie 10, argument żeby nie być pazernym (choć sama pisze że się sama chciała nachapać szybko) i nie robić afery o złotówkę.
4. Tym którzy mówią że grupa miała być 15 min temu a oni nie mają czasu kolejne 15 min czekać, mówiła że jak wyjdą z transmisji to SU im zwróci żetony, argumenty na czacie że tak nie ma były przemilczane lub mutowane
5. Mówienie że zostały jeszcze tylko 2 bilety, jak ktoś napisał że kupił bilet i jeszcze potem ktoś że też, dalej milczenie lub olewka że to dwa złote.
6. Uwagi że jest niesłowna kwitowane stwierdzeniem że to tylko 2 złote i że jak nie masz to "do łopaty i zarób"
to z przed grup to z tego co zaobserwowowałem
Na mój jeden komentarz o tym że oszukuje pisząc że jest nowa i rodzice za ścianą bo to jej inne konto dostaje PW że to stalking i że podaje mnie do sądu :) (i tym sposobem zarobiłem na Myszce 5 żetonów :biggrin: )

co do uwag do grup z forumów

Wszystkie opisy, typu orgazm na placu zabaw, klatce, balkonie, polegały na wyjściu na balkon czy klatkę i powrocie po 5 skundach (wyjście w ubraniu)
Często mimo iż grupy z twarzą za twarz kazała dopłacać.
Robienie grupy za 20 zet po czym mówienie że da bilet za 10 napiwku, rozdawanie tych biletów i kasowanie grupy (wtedy nie ma zwrotu żetonów) były przygotowanym wałkiem
Wyzywanie widzów, i zero przyjęcia jakiejkolwiek krytyki.

Zakładanie kilkunastu nicków w momencie kiedy na każdym wygląda tak samo było głupotą więc cieżko to nazwać wałkiem, raczej idiotyzmem wynikającym z przeświadczenia że na SU siedzą sami debile

Wracając jeszcze do wywiadu, średnio wierzę w studia stomatologii na Słowacji, ani to że jak ją zbanowali na SU to chłopak ją rzucił, bo nie będzie jej utrzymywał. Przecież jak do 16 była na SU , a potem do nocy w szkole to nawet nie miała kiedy się z nim widzieć, a dwa nie sądzę żeby 2 tyg po banie chłopak uznał że jest utrzymanką.

Sorki Stokrotka, Myszka, Kleopatra czy jak tam mam się do Ciebie zwracać, ale to się nie trzyma kupy, tym bardziej że na zbiorniku robisz ponoć dokładnie to samo, i jak na SU założyłaś nowe konta po pierwszym ostrzegającym klapsie od SU, to zaczęłaś robić to samo. Nawet wtedy nie było u Ciebie widać poprawy.

Z całym szacunkiem, ale ciężko mi uwierzyć w Twoją przemianę mając na uwadze te wszystkie punkty które wymieniłem wyżej, łatwiej mi założyć że poza na nie radzącą sobie bez SU dziewczynę jest kolejną fazą gry na żeton i odbanowanie od SU niż w to że przeszłaś taką metamorfozę.

Życzę Ci wszystkiego dobrego, ale mam nadzieję że dla dobra wszystkich z daleka od SU.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Tommox sorry ale nie musisz mi wierzyc, na zbioniku mam tlyko jedno konto, reszte sama skasowalam, studiuje ale popludniami, jak zauwazyles przewaznie bylam rano na SU tak do 15-16 stej.
czy mnie chlopak zostawil czy nie, to juz moja sprawa i moje zycie prywatne, ktore tutaj roztrzygacie na czynniki pierwze, nie doc ze mnie to boli bylam dla niego tylko panienka do ruchania to jeszcze musze ie tutaj wszystkim tlumaczyc z tego... ilez mozna tego wytrzymwac, ja tez jestem tylko czlowiekiem.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mam zrobic trnasmisje jak skacze z mostu na s tego wszyscy chcecie, juz nie mam dla nikogo zyc, ni zycze ci tego wszytkiego co ja przeszlam, iedze teraz ama w mieszkaniu i mysle czy u sie zlituje czy nie czy bede mogla zrealizowac swoje marzenie. Mysle ze zycie dla mnie jest wyjatkowo ciezkie i trudne i pewnie niedlugo zakoncze swoj zywot.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A ona dalej to samo.... Panienko poza SU też można zarabiać pieniądze. Zamiast się użalać nad sobą to weź się leniu do roboty.
P.S. a co z Twoją niby zagrożoną ciążą ??
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........




Jetem kurwa nic nie warta i brudaska, po co mam juz zyc i sie meczyc, po tamtej stronie mam juz wiecej osob z ktroymi moge sie spotkac.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




lol
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




O ja pierdziu... No cyrk na kółkach. Najpierw bede paplala o swoim życiu a potem płakała, ze to moja prywatna sprawa i nikt nie ma prawa sie wtrącać. Wydaje mi się, że chłopaki zapytali o to, co sama powiedziałaś.
Co do tego pierdzielenia o samobójstwie itd, to w cholere niedojrzałe. Wez sie za siebie i nie szukaj 'litości'. To tylko forum erotyczne, raczej rzadko kółeczko wsparcia emocjonalnego... Każda dziewczyna ktora decyduje się nadawac, powinna miec świadomość co to za miejsce i liczyc sie z ewentualną krytyką.
Jak ja ignorowalam i nie zaglebialam sie w temat, tak ten wywiad mnie jednak zniechęcił.
Dzieciaczek, zagubiony dzieciaczek, w dodatku niezbyt rozgarnięty.

PS ta samokrytyka i mysli samobójcze, to taki dla mnie miks slodkiej i kocurka :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Moze i taka jestem zagubiona i niezbyt oganieta nic na to nie poradze.rozni a ludzie.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kobieto pracy w Polsce pełno tylko trzeba chcieć Pracować a nie robić ludzi w wałka ty sama się gubisz wpierw mama zmarła a teraz co wymyślisz a na zbiorniku długo tez nie pociągniesz sama wiesz o tym :beg: :beg: :beg:
Awatar użytkownika
Taki jeden 75
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 04 lis 2016, 13:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




STOKROTKA20 pisze:czy mnie chlopak zostawil czy nie, to juz moja sprawa i moje zycie prywatne


Przepraszam, ale to Ty podzieliłaś się z nami tą informacją, to Ty odsłaniasz się przed nami na blogu, więc nie miej pretensji do innych, że w taki czy inny sposób wykorzystują te jakże wątpliwe informacje...
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




lusesita.. nie poddawaj się walcz o powrót.....
czekam do czwartku na odpiowedż z BOK na elaborat jaki wysłałem
mnie on sam wzruszył, jak go pisałem,
miałem mokre oczy
jezli nie poruszy ich sec, będzie to oznaczało, ze to nie ludzie a wilcy
wierze głeboko, że wrócisz
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wlasciwie to maq najlepiej podsumowal cala akcje i wystarczyly 3 literki :D
Tak qrwa czytam i nie wierze... czy laska wlasnie napisala mniej wiecej: "w zwiazku z tym ze nie moge sie kurwic na SU strzele samobója"??? napiszcie mi to ktos drukowanymi bo mi sie w pale nie miesci...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości