QuelquesDelices/Serenity_View/_LiLy

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
W pierwszej chwili nie poznałem, wczesniej tez miała super cycuszki :)

https://showup24.tv/Serenity_View
https://showup24.tv/profile/Serenity_View
Awatar użytkownika
lukas45
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: lukas_45


Niektóre kobiety powinny miec absolutny zakaz robienia czegokolwiek z biustem, jedną z takich jest właśnie Que. Ale cóż, dla kobiet to zawsze kompleks nr 1 jak dla facetów mały penis więc w pewnym stopniu rozumiem jej wybór, póki nie ma kasy to operacja jest tylko w strefie marzeń, jak tylko pojawi się jakiś ekstra grosz - inwestycja w cycuchy :) Mi się nie podoba ten rodzaj inwestycji, ale widzę że jest sporo fanów plastiku i im dogodziła
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Może ma taki zawód że potrzebuje duże silikony ;] raczej na pewno ma taki zawód... do tego na twarzy ma botoks... straszna jest...
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gebels pisze:Może ma taki zawód że potrzebuje duże silikony ;] raczej na pewno ma taki zawód... do tego na twarzy ma botoks... straszna jest...


Nie mialem okazjo widziec jej twarzy, patrzac na jej cialo ktore zrobilo sie bardzo plastikowe za nim stala sie SV, mozna przypuszczać ze twarz tez jest napompowana!
A szkoda, bo za czasow QD bardziej mi sie podobala, super rude wlosy, pokazywala tez usmiech, i niezle cycki! Niektóre laski powinny mieć zakaz robienia czegokolwiek!:)
Suivalus


No kazdy ma swoj typ dla Mnie jest piekna cialo rewelacja teraz i buzia slodka :) , Smieszne jest to ze piszecie o takich dziewczynach a zachwyt niewolinca co nawet operacja nosa nic nie zmienila bo nadal wyglada mega przecietnie :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:No kazdy ma swoj typ dla Mnie jest piekna cialo rewelacja teraz i buzia slodka :) , Smieszne jest to ze piszecie o takich dziewczynach a zachwyt niewolinca co nawet operacja nosa nic nie zmienila bo nadal wyglada mega przecietnie :D


tak jak napisales kazdy ma swoj typ, dlatego nie neguje co inni piszą! napisalem co mysle, ze wczesniej bardziej mi sie podobala po prostu, bo nie byla, az tak plastikowe, twarzy nie widzialem, ale z oceny innych wynika ze botox... uważam ze dalej jest zajebista i ma super figure, ale jednak w jej przypadku nie bylo to potrzebne, miala swietne cycki:)
- niewolnica ? to chyba nie do mnie:)? nie wypowiadam się!
Suivalus


Czasem kawałek pokaże i więcej botoksu widać niż natury...
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pokazała dzisiaj co nieco od nosa w dół i wszystko tak sztuczne i ponaciągane... :beg:
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie pojmę nigdy w życiu, jak dziewczyny mogą tak dawać sobie psuć szyszki :nea: Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymię. Serenity jest idealnym przykładem na to jak wyglądają, za przeproszeniem, ch*jowo zrobione sylikony. Dziękuję, nie pozdrawiam :derisive:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Suivalus pisze:
Gebels pisze:Może ma taki zawód że potrzebuje duże silikony ;] raczej na pewno ma taki zawód... do tego na twarzy ma botoks... straszna jest...


Nie mialem okazjo widziec jej twarzy, patrzac na jej cialo ktore zrobilo sie bardzo plastikowe za nim stala sie SV, mozna przypuszczać ze twarz tez jest napompowana!
A szkoda, bo za czasow QD bardziej mi sie podobala, super rude wlosy, pokazywala tez usmiech, i niezle cycki! Niektóre laski powinny mieć zakaz robienia czegokolwiek!:)


Popieram w 100% Suivalus. Ruda wyglądała świetnie, wspaniałe usta dawały tyle uroku, że nic więcej nie trzeba było, szczupła, zgrabna, cycki fajne miała. Teraz wydaje się taka duża, przytyła, albo ją to pogrubiło. Wcześniej wyglądała jak seksowny rudzielec, mega ładna dziewczyna, teraz wygląda jak plastikowa seksbomba w negatywnym znaczeniu.
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dokładnie kornel, jak plastikowa naciągnięta panienka z filmów xxx
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przestancje heitowac takie kaski co buzie pokazuja :) Buie ma ladadna jak kogo nie stac na priv z buzia to niech sie nie wypowiada :) skupcie sie nad tymi co nie pokazuja bo te zachwty sa dziwne nad laskami od ust w dol :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Duża metamorfozę przeszła, dopiero na privie po ustach sie skapnąłem ze to Q. Według mnie zmiana jest dobra ale wcale jej nie potrzebowała.
Awatar użytkownika
Hanok
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2016, 10:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sadistik pisze:Nie pojmę nigdy w życiu, jak dziewczyny mogą tak dawać sobie psuć szyszki :nea: Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymię. Serenity jest idealnym przykładem na to jak wyglądają, za przeproszeniem, ch*jowo zrobione sylikony. Dziękuję, nie pozdrawiam :derisive:


Nie widziałem jej silikonowych cycków w pełnej okazałości.
Dodałbym tutaj do chujowo zrobionych silikonów Dziewczynka17 a do niepotrzebnie zrobionych bo zepsuła sobie wstawiając silikony N_i_k_a. Ale to moje zdanie.

https://showup24.tv/Serenity_View
https://showup24.tv/profile/Serenity_View
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SV czyli MOnia W. a nie Ania :D Bardzo sympatyczna , szkoda ze nie osiągalna. Szukalem jej wszedzie ale nie znalazlem. Z tego co wiem , to nie jest z Pl. Cycki fajne co Wy pierdzielicie. Tamte tez miala dobre ale jak tak jej lepiej to czemu nie. jedyne co to lipa ze transmi8sje malo ciekawe ;/ Zeby cos zobaczyc trzeba isc na priv :to_take_umbrage: :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
Minionek123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2015, 18:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: DiamentBlack
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Minionek123 pisze:SV czyli MOnia W. a nie Ania :D Bardzo sympatyczna , szkoda ze nie osiągalna. Szukalem jej wszedzie ale nie znalazlem. Z tego co wiem , to nie jest z Pl. Cycki fajne co Wy pierdzielicie. Tamte tez miala dobre ale jak tak jej lepiej to czemu nie. jedyne co to lipa ze transmi8sje malo ciekawe ;/ Zeby cos zobaczyc trzeba isc na priv :to_take_umbrage: :to_take_umbrage:


każda ma swój pseudonim artystyczny :lol: myślisz że ci poda prawdziwe dane pewnie to jesteś tym kolesiem co podsłuchał jej rozmowy z koleżanką kiedyś i zapomniała wyłączyc głosu :lol:
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Serenity_View- Jej zmiana wizerunku przeszła moje najśmielsze oczekiwania, ingerowanie w tak przesadny sposób, powinno być zabronione!
Moim zdaniem efekt koncowy przyniosł odwrotny rezultat to zaplanowanego!

Jej kiedys piękne pełne usta teraz wyglądają jak z bajki kaczor D-glonojad a pieri jak dwie piłki wepchane w skórę!
Jak na moj gust za bardzo przesadziła z ulepszaniem siebie!
Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem i do czasu :)
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jej piersi po operacji są tak idealnie okragłe, że wygląda to naprawdę karykaturalnie

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


oj przesadzacie dziewczyna ma ladna buzie:) w porownaniu z innymi jessi to ma usta co komicznie wygladaja a tu sie czepajacie:) , twarz laddna a usta to nic nie zmieniaja jak dziewczyna ladna ;)
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


zdecydowanie ruda była lepsza

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lukis19
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2016, 09:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 67 gości