Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kiloniii pisze:Rozumiem ale ona daleko mieszka , a ja szukam nie na jednorazowy wypad a na stały układ przynajmniej 4 razy w miesiącu

Szukam realnych spotkań ze wsparciem, interesują mnie stawki czterocyfrowe.
Nie wysyłam więcej zdjęć niż mam w profilu, także proszę o to nie nalegać.
Jędrne i opalone ciałko, zawsze pięknie ubrana i w pozytywnym nastroju, uśmiechnięta, bardzo zadbana młoda seksowna kobieta z klasa która sprawi ze każdy mężczyzna poczuje się przy niej wyjątkowo nie wyglądam jak tania ladacznica, cena jest adekwatna warunków „z najwyższej półki”. Wiec odezwij się jeśli cenisz sobie jakość premium.
Mogę spotkać się zarówno na szybki numerek jak i również na spotkanie kilkugodzinne w formie randki.
Mezczyzna który chce się umówić powinien być zadbany i kulturalny, obustronny szacunek to podstawa.
Poza tym cenie sobie luksus i elegancję.
Szukam tez sponsora na stały układ do różnych innych wspólnych przyjemności niż sex.

Jeśli Cię stać, to masz szansę na stały układ, Twoja ulubienica właśnie tego szuka.


BaBiK32 pisze:Idź idź może jak wrócisz to może ochłoniesz od tej zazdrości o Paris :)

Pewnie zazdrości jej tej dziary, która wygląda jak te robione w piwnicach w latach dziewięćdziesiątych.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 23:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ryszard Ochódzki pisze:
Kiloniii pisze:Rozumiem ale ona daleko mieszka , a ja szukam nie na jednorazowy wypad a na stały układ przynajmniej 4 razy w miesiącu

Szukam realnych spotkań ze wsparciem, interesują mnie stawki czterocyfrowe.
Nie wysyłam więcej zdjęć niż mam w profilu, także proszę o to nie nalegać.
Jędrne i opalone ciałko, zawsze pięknie ubrana i w pozytywnym nastroju, uśmiechnięta, bardzo zadbana młoda seksowna kobieta z klasa która sprawi ze każdy mężczyzna poczuje się przy niej wyjątkowo nie wyglądam jak tania ladacznica, cena jest adekwatna warunków „z najwyższej półki”. Wiec odezwij się jeśli cenisz sobie jakość premium.
Mogę spotkać się zarówno na szybki numerek jak i również na spotkanie kilkugodzinne w formie randki.
Mezczyzna który chce się umówić powinien być zadbany i kulturalny, obustronny szacunek to podstawa.
Poza tym cenie sobie luksus i elegancję.
Szukam tez sponsora na stały układ do różnych innych wspólnych przyjemności niż sex.

Jeśli Cię stać, to masz szansę na stały układ, Twoja ulubienica właśnie tego szuka.

stawka nie gra roli a ona blisko mnie więc pasuje mi
Awatar użytkownika
Kiloniii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:56
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Milski


Zaniedbany haha normalnie teraz to dojebales xd. A to dobre ten pies ma lepiej kurwa niż Ty w dzieciństwie z resztą o czym tu mowa ;D. Widać jakiś troll mądry bo jego gęby nie widać xD. Pokaż mordę I wtedy możemy podyskutować hmmm albo nie bo pewnie wyglądasz jak na awatarze :laughingnew: .Poza tym nie będę się znizac do poziomu takiego;). Ciebie to matka miała z &^%$@!%& i tak Cie to boli że wyzywasz się na Bogu ducha winnych ludzi. ;D. Idź się lecz chociaż w twoim przypadku może być już na głowę troche za późno ps. Za twoje nie pije i nie będzie mi taki śmieć dyktował co ja mogę a czego nie . :beach: . Dla mnie jesteś teraz takim robaczkiem,którego można zgnieść / rozdeptać albo co najlepsze ocharkać prosto w tą paskudną mordę xD . Jak masz jeszcze coś mądrego do napisania to śmiało wal te wypociny którymi myślisz, że zabłyśniesz. A jeśli nie to jedynie czego mogę Ci życzyć wal się na ten swój paskudny ryj . :mocking: :wallbash0:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ryoyu Kobayashii pisze:A poza tym po czym ty miałabyś wypoczywać pijaczko XDDD jak ty nie masz normalnej pracy chyba że mówisz o kurwieniu się :rofl:

:shock: :shock: nieżle jadą po Tobie !!!!


Wydziarana96, poza tym skoro odpoczywasz to chyba w chujowym miejscu skorro przebywasz cały dzień na forum i czytasz wpisy :lol:
Awatar użytkownika
Kiloniii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:56
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Milski


Ryoyu Kobayashii pisze:hahahaha ale mam bekę z tej sztucznej laly pisanki XD, mówi do kogoś że bez odbioru i że ma wyjebane na opinie a jak ktoś napisze negatyw na jej temat to skacze jak ten jej obsrany zaniedbany pies :laugh3: :laugh3: , co za jebana idiotka :laughingnew: :laughingnew:

Obrażanie jej pieska jest jeszcze gorsze niz obrażanie jej samej chyba się doigrałeś :lol:
Awatar użytkownika
kurviarz
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2020, 01:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kazda
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: AlfonszMontserrat


ten wątek wymaga ogarnięcia, bo zaczyna się napierdalanie dla samego napierdalania, pisanie o roksie jest tak samo nudne już jak pisanie tego w temacie Palety, robi się tu burdel jak na oficjalnym, chyba trolki z oficjala przeszły na to, bo tu przynajmniej nadające wpadają i większa szansa że przeczytają co się napisze.

Cenzury tu jako takiej nie mamy, ale takie jebanie kogoś żeby jebać to jednak niech będzie domeną na ogólnym.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:ten wątek wymaga ogarnięcia, bo zaczyna się napierdalanie dla samego napierdalania, pisanie o roksie jest tak samo nudne już jak pisanie tego w temacie Palety, robi się tu burdel jak na oficjalnym, chyba trolki z oficjala przeszły na to, bo tu przynajmniej nadające wpadają i większa szansa że przeczytają co się napisze.

Cenzury tu jako takiej nie mamy, ale takie jebanie kogoś żeby jebać to jednak niech będzie domeną na ogólnym.


jestem ''za'' :D
Awatar użytkownika
kurviarz
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2020, 01:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kazda
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: AlfonszMontserrat


Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hahaha :rofl: :rofl: takiego komlementu jeszcze nie słyszałam xD
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
CzarnaSzprycha
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2020, 21:08
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ojoj nie zesraj się kompleksiaro :laughingnew:. Ważne że mi się podoba i o sb dbam A Ty zapewne wyglądasz jak paszczur . Pokażesz mordę swoją dopiero mogę z tb podyskutować . Tymczasem nara pasztecie gruby ! XD
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty sama jak paszczur wyglądasz. Masz w domu lustro?
Weź się obejrzyj czasem bo ty chyba nie wiesz jak wyglądasz koszmarze nocy letniej... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I vice versa :D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana
Przerabianie twarzy wypełniaczami nie ma nic wspólnego z dbaniem czy upiększaniem. Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo ciało, nienawidzi wypełniaczy dlatego usuwa je z organizmu... w ten sposób niszczysz tkanki które nie będą już do odratowania, z roku na rok będziesz potrzebowała coraz większej ilości wypełniaczy, a kiedy będziesz chciała wrócić do naturalnego wyglądu, będzie to niemożliwe, bo twarz będzie tak zdeformowana od igieł, nakłuć, wypełniaczy... kosmetyczki nie mówią o tym często, ale niestety to jest prawda...
Póki ciało się regeneruje jest ok, ale po 25 r.ż. potrzebuje coraz więcej i więcej... przez tak inwazyjne zabiegi twarz przestaje samodzielnie się regenerować czy wytwarzać kolagen, kwas hialuronowy... za 5..10 lat strach pomyśleć jak będziesz wyglądać... masz zaledwie 24 lata, a twarz wygląda jak po przejściach u 40-letniej kobiety. Bądź sobą a nie naśladuj ikon instagrama które przemijają...
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja to mam w sumie wyjebane ale już tak ją obrzucacie błotem że ja pierdole. Bardzo dobrze wygląda. Od razu widać że gówno na ten temat wiecie. Widać że ma dobrego lekarza. Z botoxem to tak jest że jak się pójdzie do partacza to potem ma się twarz spierdoloną i jest wiele takich przypadków. Ona akurat dobrze wygląda.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


BaBiK32 pisze:Wydziarana
Przerabianie twarzy wypełniaczami nie ma nic wspólnego z dbaniem czy upiększaniem. Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo ciało, nienawidzi wypełniaczy dlatego usuwa je z organizmu... w ten sposób niszczysz tkanki które nie będą już do odratowania, z roku na rok będziesz potrzebowała coraz większej ilości wypełniaczy, a kiedy będziesz chciała wrócić do naturalnego wyglądu, będzie to niemożliwe, bo twarz będzie tak zdeformowana od igieł, nakłuć, wypełniaczy... kosmetyczki nie mówią o tym często, ale niestety to jest prawda...
Póki ciało się regeneruje jest ok, ale po 25 r.ż. potrzebuje coraz więcej i więcej... przez tak inwazyjne zabiegi twarz przestaje samodzielnie się regenerować czy wytwarzać kolagen, kwas hialuronowy... za 5..10 lat strach pomyśleć jak będziesz wyglądać... masz zaledwie 24 lata, a twarz wygląda jak po przejściach u 40-letniej kobiety. Bądź sobą a nie naśladuj ikon instagrama które przemijają...


Przepraszam ale pierdolisz.
Popularne ,wypełniacze' to najczęściej kwas hialuronowy, a kwas hialuronowy występuje w organizmie człowieka i faktycznie z wiekiem jest go mniej dlatego skóra np. wiotczeje, robią się bruzdy. Oczywiście jesli chodzi o kwas hialuronowy duże znaczenie ma jego pochodzenie. I fakt faktem jak ktoś chodzi do partaczy i taki partacz wstrzyknie kwas hialuronowy pochodzenia zwierzęcego to nasze, ludzie ciało może zareagować na nie źle ale teraz na rynku jest dostępnych tyle fajnych, nowoczesnych, organicznych wypełniaczy które w żaden sposób nie ingerują w organizm człowieka, baa tak jak napisałam na poczatku kwas hialuronowy wystepuje w naszym organizmie, z roku na rok jest go coraz mniej dlatego kupujemy kremy z kwasem hialuronowym które notabene niestety nie zadziałają , podane ' na naszą skórę i chodzimy na zabiegi z użyciem tego kwasu więc jak widzę, że ktoś pisze, że to się nie wchłonie i twarz za 10 lat będzie zwisać to mi zaczynają zwisać cycki, które i tak już wisza jak u krowy. Ale dobra, kontynuując kwas hialuronowy się wchłania, nie niszczy tkanek skóry, a jeśli jest źle podany i zrobią się grudki, nierówności to wtedy robi się hialuronidaze czyli rozpuszczenie kwasu hialuronowego. Niebezpieczny był swego czasu preparat o nazwie Aquamid czyli potocznie zwany hydrofilowy żel poliakrylamidowy, który to tworzył grudy i niestety w jego przypadku można było go tylko usunąć z organizmu poprzez nacięcie skóry i wyjęcie, nie dało się tego rozpuścić z wiadomych względów. Także kolego jak już kogoś chcesz przestrzec i pouczyć to najpierw się dokształć w temacie bo jak widzę jak ktoś pisze , oooo ta kurwa ma botoks w ustach' no to idzie jebnąć tylko i rozłożyć ręce.
Aha, dodam jeszcze na swoim przykładzie, 6 lat temu miałam powiększane usta kwasem hialuronowym, kwas się wchłonął, usta mi nie wiszą, nie mam nierówności ani dziur, grud też nie, usta są miękkie.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


No i wszystko jasne, miło posłuchać eksperta!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Wydziarana96 pisze: ... o sb dbam...

Buuuuhahahahaaaaaaaaaahahaaaaa :rofl:
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 22:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bo właśnie nie to co Ty :lol: .
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Właśnie widzę ten kryształ bez skazy :lol: :haha: :lol2:
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 22:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MonsterGuzikowy, Sexi_gang i 53 gości