Naprawa Lushoskryptu

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Naprawa Lushoskryptu
12 cze 2019, 00:50


W związku ze zmianami na SU, muszę napisać ten post, dotyczy kilkunastu osób...
SU zmieniło link do rozpoczynania transmisji z: http://showup24.tv/site/start_transmission (dla każdej osoby taki był).
Na link po prostu taki: http://showup24.tv/nick (gdzie "nick" to Twoja nazwa z SU).

Oto remedium dla nieleniwych:
a) klikamy ikonkę TamperMonkey (prawy górny róg przeglądarki)
b) z listy jaka się pojawi wybieramy "Panel Sterowania"
Obrazek
c) klikamy na nazwę skryptu (nie podam jej tutaj, by nikt nie odgapił, ale ma w sobie oczywiście firmę [markę] robiącą Lushe)

Otwiera się nam jakiś tam tekst, dla Ciebie znaczący tyle co chińskie znaczki przeplecione angielskimi słówkami.
Nieważne, naciskamy CTRL+R. Na samym dole tego edytora tekstu pojawi się pasek i wystarczy podmienić text w skrypcie (po wpisaniu formułki w rubryczkę, naciśnij "Enter"):
Kod: Zaznacz cały
 '/site/start_transmission'

Obrazek
Na text:
Kod: Zaznacz cały
'/'+user.username

Obrazek

Teraz na górze edytora tekstu wyświetli się zapytanie czy na pewno zamienić, a jednocześnie przeniesie nas do linijki, która tamten tekst ma (miała).
Obrazek
Na koniec zapisujemy zmiany.
Obrazek

Oto remedium dla leniwych: Napisz do mnie poza forum...


Niektóre osoby zgłaszają że mimo zmiany nie działa.
Być może musicie jeszcze drobną zmianę wprowadzić:
Tam jest taka liczba jak 42000 - oznacza pokazywanie przycisków po 42 sekundach, a teraz podstrona z transmisją ładuje się niektórym dłużej, zmieńcie sobie na np. 90000 i będzie git (po 90 sekundach).
By znaleźć liczbę, wystarczy użyć CTRL+F i wpisać.


Jeżeli komuś w ostatnim czasie przestało to działać, to pewnie z powodu zaktualizowania Chrome do wersji 73 lub nowszej.
Obejście tego wymaga zastosowania innej przeglądarki (na starszym Chromium) bądź szeregu zmian w skrypcie (które mogą być doraźne, w zależności od tego, czy Wasz telefon zmienia adres w sieci lokalnej - można mu przypisać stały, ale wymaga grzebania w ustawieniach routera).

Nie jestem w stanie nic z tym zrobić - chodzi generalnie o to, że będąc na stronie showup.tv nie można nawiązać skryptem połączenia z lovense.com
(być może się jakoś da, aktualnie nie wiem jak).

Takie tam informacje, ale raczej mało kto je przeczyta...
Niekażdy jest dotknięty problem - mogę to naprawić dzięki TeamViewerowi...


Zapisuję sobie link - czasami dziewczyny mają problem, że sygnały do Lusha nie docierają - częstym błędem jest przekroczenie czasu odpowiedzi.
Podstawowymi czynnościami, jakie należy zrobić wtedy są:
- restart routera
- wyłączenie danych komórkowych w telefonie
- aplikacja Lovense Connect ma być widoczna na telefonie...

A bardziej zaawansowane kroki do naprawy tego błędu są tutaj: https://windowsreport.com/connection-ti ... indows-10/
(Pomogły w przypadku, który dzisiaj rozwiązywałem - aczkolwiek nie wiem który krok konkretnie bo wykonałem 50% z nich)


Okay, w końcu wiem jak łatwo naprawić ten skrypt, jeżeli CORB powoduje Wam dostęp do danych.




Fapka pisze:Powyższa instrukcja została dzisiaj potwierdzona - faktycznie pomaga.
Jeżeli ktoś ma problemy z jej zastosowaniem to wie gdzie się zgłosić...

A nie, jednak instrukcja jest wadliwa :p jest więcej kruczków, zatem jak ktoś potrzebuje pomocy to niech się zgłasza.
Ale wiem jak naprawić.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości