PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


jeśli ktoś podszył się pod spajkela, to już naprawdę musi być w czarnej dziurze, bo nawet nie dupie ze swoim życiem. Żeby się chciało zakładać konto i torllować Spajkla, to trzeba nie mieć już co se swoim życiem robić, a jak ktoś tak zrobił, to zasługuje na pomnik króla przegrywów :), bo dla niego nadziei już nie ma.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Jedyna osoba która to mogła zrobic to hard z taka nienawiścią do drugiego człowieka
Sasiedzi




Nie wiem czy to ta sama osoba czy nie, ale ewidentnie coś tej osobie dolega.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sasiedzi pisze:Jedyna osoba która to mogła zrobic to hard z taka nienawiścią do drugiego człowieka

Ej no tylko bez pomówień.
Wiesz że ja cie kocham niczym rodzonego brata ;)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hardowi to już dolegało od czasu kocurka tylko kocurek jego pogoniła to sobie znalazł nowy obiekt westchnień psychicznych
Sasiedzi




Dorosłe chłopy a zachowujecie się niczym dzieci w piaskownicy.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney pisze:Dorosłe chłopy a zachowujecie się niczym dzieci w piaskownicy.



Metrykalnie to może i są dorośli ale emocjonalnie śmiem wątpić.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Napewo każdy z tutaj was jest prawdziwym mężczyzna nie cofniętym :biggrin:
Sasiedzi




haha haha haha... to sie usmialem... otuszto otuszto... Spajki mistrz dowcipu i ciętej riposty :blink:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Spajki wydaj się być w trakcie jakiejś terapii, złość już była, wybaczenie, powołanie też, teraz przyszła pora na bycie wszędzie i próbę zainteresowania sobą innych (pomijam, że na siłę). Chciałoby się wierzyć że Spajki się ogarnia i wychodzi na prostą, ale moim zdanim on planuje, cały czas planuje, a cel tych planów mimo tylu nałożonych masek, od lat wydaje się niezmienny. I mimo iż na nadal mi Ciebie trochę szkoda żę tak popłynąłeś i nie miałeś nikogo na miejscu (poza całym foro które Ci mówiło że CI odpiredala) kto by Tobie zablokował dostęp do konta, to z każdym kolejnym wpisem utwierdzasz wszystkich że sobie na to zasłużyłeś.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Nom, najgorzej ze te terapie sam sobie zaordynował i jak widać samodzielne mieszanie leków niezbyt mu wychodzi. Niestety bez specjalisty raczej się nie obejdzie. Serie transmisji ze "spowiedzi" wyszły słabo, glosu rozsądku nie posłuchał, Montiego który mu całkiem dobrze radził tez nie, performance "Odbicie kota przez Rutkowskiego" to była finansowa i towarzyska klapa. Rozpaczliwie szukanie przyjaciół legło w gruzach. Etapem "nawracającego kaznodziei" wzbił się na szczyty debilizmu robiąc sobie po drodze jeszcze więcej wrogów niż miał. Aktualnie chyba bez konkretnego planu spamuje w każdej wolnej chwili na czacie, a czytać to ciężko...

Nie chce nic sugerować Pauli, ale... :P Gdyby tak zrobiła jakąś kukiełkę spajkopodobną, ewentualnie zakupiła spajkopodobnego misia czy cus... i ustawiła w celach: "Przytulam Spajka" za np 50 zet, to ja myślę ze to by się mogło sprzedawać ;) Moze Spajk sam by nawet rzucał? bo ewidentnie potrzebuje żeby ktoś go przytulił... nic to ze wirtualnie, przyzwyczajony jest ;)
Edit: W sumie widzę tez rozwiniecie dla tego pomysłu... np "Jebnę Spajkowi" 30zet... "Rucham Spajka straponem" 200zet... popłynąłem? :biggrin: :scratch_one-s_head: Hard by na bank wziął chwilówkę na takie zacne cele :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin,
Całkiem dobrze i jak zawsze barwnie to ująłeś.
Tym razem like należy się Tobie jak psu buda.
Od siebie tylko dodam że ewidentnie nasz spajki rzuca się po forum niczym wściekły żyd szukający kogo by tutaj oskubać.
Od wielbiciela,odrzuconego poławiacza śledzi aż po świetojebliwego kaznodzieja.
Teraz zaczął napierdalać we wszystkich chyba możliwych tematach niczym natchniony poeta szukający na siłę atencji.
No cóż diagnoza jest jedna............
komin pisze:celach: "Przytulam Spajka" za np 50 zet, to ja myślę ze to by się mogło sprzedawać

Prędzej kupno dużego krzyża na drogę co bym nie musiał go już tutaj więcej oglądać ;)
Oj wtedy to żetony płynęły by wartkim strumieniem niczym wezbrane wody Dunaju przynajmniej ode mnie.
PS czasami to boje się otworzyć własną lodówkę bo może i tam on siedzieć i gadać do kotleta :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Ja zaś mam taką refleksję odnośnie Spajka, całej historii nie znam, ale on się tak miota, tak męczy (siebie i nas), że niedługo oszaleje chyba. Kolego, jeśli naprawdę nie masz nikogo w tej Norwegii, żadnej przyjaznej duszy, nie chcesz iść do psychiatry, to zapisz się chociaż na jakąś grupową terapię. Albo idź na jakiś miting, gdzie jest sporo osób. Obcowanie z własną ułomnością umysłu i demonami, które w nim siedzą, doprowadzi Cię na skraj przepaści, a żadna laska z SU nie jest warta czyjegoś życia. To jest ich biznes, tylko i wyłącznie. I tak masz gdzieś dobre rady, więc i tej nie posłuchasz, ale dobrze jest zacząć urlop od dobrego uczynku, więc łap. ;)
butthead




butthead, z terapią to jest dobra rada, tylko że tam pewnie trzeba mówić po norwesku, nie sądzę, żeby mieli takie grupy wsparcia w naszym języku. Inna sprawa że Spajki nawet po polsku porozumiewa się w dosyć ograniczonym zakresie, a na takich terapiach to wydaje mi się, że trzeba umieć opisać swoje stany emocjonalne. O on już nas raczył takimi sformułowaniami jak "dycelektyka" czy rozwaga i "meteoryka". Co by nie powiedzieć jego terapia powinna się zacząć od odłączenia internetu albo złożenia sobie bana na forum i showup.tv. Bez tego nie ma dla niego ratunku.
Co by nie odchodzić od tematu, ładnie się wczoraj Paula prezentowała w komplecie jaki miała wczoraj, mnie osobiście irytuje ten rozwiewający włosy wiatrak, ale bylem przelotem to się nie będę czepiać :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx,
Ta język to jedno a drugie to trzeba mieć jaja żeby tak mówić o swoich problemach.
Bo to jest temat wstydliwy i trudno jest o takich rzeczach gadać.
Podobnie jest z badaniami prostaty.Jest zagrożenie i tak wielu mężczyzn unika tych badań jak ognia.
A z tego co widzimy i słyszymy to koleś nie widzi że ma problem i tutaj chyba jest pies pogrzebany :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




tomoxx, hej, naiwnie założyłem, że jak się już pracuje w Norwegii, to jakoś trzeba tym językiem władać, ale... Przecież są tam też inni Polacy, pewnie spotykają się w jakichś grupach, każda taka aktywność to dla naszego smutnego kolegi zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż ogarnianie kolejnego sposobu by zdobyć serce Pauli, czy co tam w niej jeszcze bije. :winkextra:
butthead






Od dawna Paula robi patotransmisje?
Wszedłem chyba w połowie czegoś większego.
-Spajk groziłeś mi śmiercią, mam screeny
-Spajk strzelaj! Oszczędź mi twarz. =HI HI HI HI= Oszczędź bo chcę ładnie wyglądać w trumnie. =HI HI HI HI= Strzelaj w klatkę piersiową, żeby mama mogła mi zrobić ładny makijaż i ubrać sukienkę z kołnierzykiem które zakryją dodatkowe dziury na oddychanie! =HI HI HI HI HI=
-Jestem dobrze ubezpieczona, więc gdy mnie już zabijesz to przynajmniej moja mama będzie ustawiona po mojej śmierci, więc spoko :D . =HI HI HI HI=
-Pamiętaj! Jeżeli mi spadnie choć jeden jedyny włos z głowy spadnie, to wiedz, że poinformowałam kogo trzeba o twoich groźbach!
Chyba za dużo tv się oglądało...

Wydźwięk całego „tematu” był dużo gorszy niż byłem w stanie przedstawić*

Nie mam nic przeciwko czarnemu humorowi, ale trzeba znać granice dobrego smaku. Tymczasem-
Protekcjonalność level super ku.wa hard, sztuczny śmiech, „maniera głupka”, chore. Jedna z najbardziej zjebanych transmisji Pauli.

Limitka ostatnio wymiata, Livvy i kilka naprawdę fajnych dziewczyn, pojawiło się też parę wschodzących gwiazd SU.
O to chodzi? Reperowanie luk widowni patotransmisją?
Żeby aż tak nisko upaść, to się nie spodziewałem.

I tak się zastanawiam, czy na czacie rzeczywiście był spajk? Taka różnica jaką wychwyciłem moim bystrym lewym okiem:

Spikel86: Ja tam nie muszę ja już Paulę w realu miałem!
Spikel86: Wiec żałosne jest trzepanie tutaj

Czy nie powinno być tak:
Spikel86: &#$ %(^%# #$625^$%
Spikel86: !35$^$ @#&*(^% $^$&*** $#@&><:::

?

Sasiedzi pisze:https://imgur.com/gallery/SRKPdVB

https://imgur.com/a/nDCiKXy

https://imgur.com/gallery/MyXnQoT


Trudne sprawy
Chyba każdy tutaj ma świadomość tego, że zostałeś zmanipulowany. Jaki cel mają te smsy? Udowodnienie, że tak rzeczywiście było? Myślę, że nie potrzebnie :p

"Spoko jak chcesz poruchac to przyjedź i nie musisz wydawać na wyjazd
Dam Ci dupy
Skoro i to Ci chodzi"

Tak sobie pomyślałem.. ciekawe co by hardziu zrobił dostając takie wiadomości :mrgreen:

Abstrahując. Nie wiem jak było, ale nie ładnie grozić śmiercią komukolwiek :acute:

I w końcu- to Paula była w ciąży, czy nie?!

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




BATMANmkr90 pisze:Spoko jak chcesz poruchac to przyjedź i nie musisz wydawać na wyjazd
Dam Ci dupy
Skoro i to Ci chodzi


sam się zastanawiam czy bym nie jechał :) sex bez zobowiązań nie jest zły :)

działa mi tylko jeden z linków właśnie ten z dawaniem dupy, ale przynajmniej wyjaśniło się czemu do niczego nie doszło,

Spajki nie chciał tego "kompensować"

ja myślałem że on w branży morskiej robi, a nie że kompensaty wystawia, finansista widać :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości