Czy z lushem zarobię więcej?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Zastanawiam się nad zakupem lusha, póki co jakoś tam zarabiam, a chciałabym mieć większa „skuteczność” :D zdarza się ze zarobię kilka tys zet, czasem 400 i stoje w miejscu :? Dziewczyny, czy dzieki lushowi zauważyłyscie jakaś poprawę?



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
soleil
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 19:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kiedyś był szał. Teraz każda go ma i spowszedniał. Do tego dochodzi problem z oszustkami, które spowodowały złą opinie o posiadaczkach tej zabawki. Może gdyby SU w końcu zintegrowało się z lovensem...

Ale skoro dobrze zarabiasz to nie będzie to dla Ciebie duży wydatek. Zaryzykuj.
Biustwo




To może tak z męskiego punktu widzenia - jak jesteś dobrą aktorką to śmiało kupuj.
Cały fun polega na tym jak zmysłowo reagujesz a nie czy działa czy nie ;)
Awatar użytkownika
dominikt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:15
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Panowie i Panie(szczególnie) - czy warto zakupić Lush tylko do samych PRIV ze sterowaniem lushem? Czy Panowie często decydują się na takie privki(nie robię pokazów na ogólnym)?

Z góry dzięki za pomocną odpowiedź, chociaż z wiadomych względów nie spodziewam się jej :D
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




blackk pisze:Panowie i Panie(szczególnie) - czy warto zakupić Lush tylko do samych PRIV ze sterowaniem lushem? Czy Panowie często decydują się na takie privki(nie robię pokazów na ogólnym)?

Z góry dzięki za pomocną odpowiedź, chociaż z wiadomych względów nie spodziewam się jej :D
Ja tam widzę, że całkiem sporo pytań padało jeszcze z 2 miesiące temu "Czy masz Lusha?" (teraz rzadziej).
Myślę, że niektórzy też kupują taki priv, byle mieć czat poza SU. Co otwiera nowe drogi zarobku, jeżeli ktoś "żetonuje na lewo" - tzn. sprzedaż bielizny, etc.

Sam wydatek jest dość spory, ale myślę, że się zwróci...
Jeżeli czysto do zarobku go chcesz mieć, to się zdecydowanie mniej rozczarujesz niż mając nastawienie "bo mnie ciekawi jak działa".
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Troche już spada zainteresowanie ale nadal warto
Awatar użytkownika
siksaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 12 gru 2017, 12:54
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




blackk, jeśli chodzi o privy to ja uważam że warto ;) nie musisz się skupić na lushu są jeszcze inne zabawki sterowane telefonem a że on jest najbardziej popularny no cóż...
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem




Bardzo lubię privy gdy mogę ja sterować zabawką :) dobry interes dla obojga stron
Awatar użytkownika
Jackowy29
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2019, 15:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shamee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie zebym komuś tam źle życzyla, ale efekty dzialania lusha mozna bylo zobaczyc w aferze klapsowej. Lush w cipce hajs sie leje, czy ktoras z nich "kwiczala" jak jej dobrze? Nie moi drodzy, kazda napierdalala dupe i liczyla klapsy, kompletnie zapominajac o lushu u piz***ie. Także tego, najwięcej emocji i endorfinek dla camgirl daje żeton, niezależnie co aktualnie musza zrobić.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Beznadzieja, trochę masz racji, ale myślę, że w niektórych przypadkach niesprawiedliwie oceniasz. Daj sobie 1000 klapsów z wibrem w cipce i powiedz czy skupiłaś się na wibracjach. Myślę, że w którymś momencie ból dupki był silniejszym bodźcem.
Biustwo




Wiesz generalnie chcialam sie skupić na fakcie że jak lecą napiwki strikte na lush to laski odstawiają wręcz egzorcyzmy, jednak jak napiwki lecialy na klapsy to żadna nawet przez moment nie kwękła, że jej jest dobrze. Laski sie pozapominaly w tym. One doslownie w momencie klapsowania zapomnialy ze maja lush w p... Wiadomo, ze kij ma zawsze dwa końce i klaps to silniejszy bodziec.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Co do ataków epilepsji to przecież wszyscy wiemy, że to teatrzyk dla widza :)
Jeśli mowa o klapsach, to mój prywatny rekord to 1000 klapsów. Zapomniałam wtedy nawet jak się nazywam. Gdybym miała wtedy lusha pewnie też bym zapomniała :p A one dostały dużo większy wycisk.
Biustwo



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości