Nowości i zmiany na ShowUp.tv

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Może zielony kwadracik to zdjecie zweryfikowane przez moda i uznane za realne, a czerwone - fake :)

http://tv.showup.com.pl
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Może zielony kwadracik to zdjecie zweryfikowane przez moda i uznane za realne, a czerwone - fake :)


Raczej nie bo czerwone kwadraciki miały laski które zrobiły zdjęcia z transmisji.
Kombinuj dalej :D
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Serio kurwa? Nikt nie zauważył, że teraz trzymając wskaźnik nad jakąś miniaturką na głównej to idzie kilka klatek z ostatnich kilku chwil?
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 11:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To teraz już wiem dlaczego od kilku dni po odświeżeniu głównej strony ładują mi się tylko miniaturki z pierwszych 20-25 transmisji, a reszta to szare kwadraty. Żeby załadowała się reszta muszę przewijać stronę do samego dołu, co w godzinach 20-23 jest wkurwiające ze względu na dużą ilość transmisji.

Na tym podglądzie na kilku kamerkach pokazuje laski w innych ubraniach. Zrzuty jakby z innych transmisji, a nie z aktualnej. Być może to tylko przegląd avatarów jakie robiły laski jak w przypadku Chili gdzie są tylko dwie fotki robione właśnie do miniaturek (na jednej pupcia, a na drugiej balkon).
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Lepszym rozwiązaniem byłoby te zaczerpnięte z chaturbate czy mfc czyli miniatury same by się odświeżały po x sekundach. Ale chociaż coś zrobili a nie tylko kasę od ludzi wyciągają.
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Każde masowe odświeżenie miniatur to X megabajtów danych do przesłania (po kilkaset obrazków dla kilku tysięcy użytkowniów), każde powiększenie przesyłu dziennego to konieczność dokupywania upgreadów do serwera albo wykupywanie większych pakietów u operatora danych. A po co to robić, żeby kilku tysiącom DARMOWYCH userów się polepszył komfort używania serwisu a jedynie "przy okazji" zwięksszył się też komfort tej garstce płacących (którzy, nie oszukujmy się, nawet jakby nie było miniatur to by wchodzili i płacili)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Teraz jakiś wynalazek z zmieniającym się avatarami jak najedzie się kursorem na okienko transmisji. Nie wiem o co w tym chodzi ale "coś się dzieje..." - generalnie śmieszne jak prezentacja w power point.
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 20:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PanOwieczek pisze:Teraz jakiś wynalazek z zmieniającym się avatarami jak najedzie się kursorem na okienko transmisji. Nie wiem o co w tym chodzi ale "coś się dzieje..." - generalnie śmieszne jak prezentacja w power point.

Dobrze wiedzieć. Nigdy bym tego nie odkrył, gdyż jestem przyzwyczajony do szybkiego ruszania ręką ;)
Dzięki temu można mieć przegląd transmisji, więc dla mnie jak najbardziej OK.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Kolejna zmiana: transmitujące, które macie w 'Ulubionych', są teraz na samej górze listy transmisji jeśli są online. Bardzo fajna zmiana wg mnie. :)
Awatar użytkownika
djsxptc
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iness80
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie podoba mi się to ze ulubione są na szczycie, lubiłem jak sobie kliknąłem ulubione i widziałem które są, teraz jest lipa/
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No ale lista ulubionych dalej jest, więc możesz wchodzić po staremu w sumie.

Widziałem już wkurw niektórych lasek na zmieniające się avatary. To było do przewidzenia, że akurat im się ta zmiana nie spodoba.
frox


No ale bałagan teraz jest.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi się podobają te zmeiniające się miniaturku, a to z ulubionymi to szczegół.
user


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość