Jakość transmisji teraz a kiedyś

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hej. Wybaczcie ale muszę to napisać. Zanim zaczełam sama transmitować długi czas byłam obserwatorem - nadal jestem stąd ten post. Porównując poprzednie lata do niektórych dzisiejszych transmisji, aż żal opisywać. Nie generalizuje ale zalała nas jakaś fala braku kobiecości.
Przeraża mnie to, że wchodzi szanowny Pan i rzuca hasło "ale tu u Ciebie drogo" buahaha dobrze, że ja jestem kulturalna. Drodzy Panowie jeśli chcecie zobaczyć troszkę seksapilu, ładnej kobiety, specjalnie szykowanej dla Was bielizny to niestety musicie się postarać tak jak i my bo inaczen zostają zszarzałe majtki Pani z petem w ustach. A rozmowa to niedługo na SU będzie na wagę złota...
Ja dalej robię swoje... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
myszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2020, 04:59
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ulubieniec
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Myślałem, że będziemy dyskutować o technicznych parametrach wideo...
A tu chodzi o jakoś pokazów przez panie...

Według mnie większość dziewczyn nie ma podejścia biznesowego, tylko łatwego zarobku. Od razu wziąć jak najwięcej robiąc jak najmniej (np. wychodząc w pierwszej sekundzie po czasie). A gdyby zadbała o zadowolenie osoby, to by osobnik może wrócił lub zarekomendował. Problem leży trochę w komunikacji - na SU dziewczyna ma za dużą kontrolę a propos komentarzy na swoim profilu. A z forum nie chcą ludzie korzystać, ani część nie wie - w końcu jest nieoficjalne.
Widać było wysyp tematów o manianach panienek - jak to oszukają, etc. Nie bierze się to znikąd...

Ja jestem skory płacić więcej niż zwykle, jeżeli mam pewność, że będzie jakościowo, a nie każda osoba z "drogim" priv jest jakościowa.
Niektóre panienki to nawet za gadanie chcą hajsy, a jak po 5 wiadomościach nie dałeś napiwku, to lecisz z transmisji przymusowo.

Z drugiej strony naprawdę zachowania panów są zbyt roszczeniowe i demotywujace dla kobiet...
Tutaj naprawdę nie ma rady, bo to jest jeszcze większa grupa do postawienia "do pionu"...

PS: Myślałem o tym by zrobić filmiki na YT "top5 grzechów transmitujących na SU" i podobne o widzach :D
Ale ciężko znaleźć czas na napisanie tekstu do filmiku :D
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Chętnie udziele się w ten filmik.
Zgadza się, dużo jest też Panów z prymitywnymi żądaniami wręcz!!!
Pokaż cipe, pokaż cycki itp.... Kur..cze.. Co to jest...
Niestety też nie wzięło się to znikąd - kwoty napiwków gdzieniegdzie za pokazanie jw są tak "promocyjne", że sumy za priv dziewczyn trzymających poziom na SU to dla tych Panów zawrotne kwoty a im się wydaje, że skoro charakter miejsca jest jednoznaczny to jakim prawem odmawiamy.
Ja uważam, że drogi priv powinien dawać odbiorcy gwarancje jakości zdecydowanie. A mi z kolei jak dotąd miłego i kulturalnego obserwatora i oby tak pozostało.
Niestety dobrej jakości pokazów trzeba się naszukać. Zdaje sobie sprawe, że każdy ma prawo transmitować, ale tu już się robi powoli wszystko za nic.
Awatar użytkownika
myszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2020, 04:59
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ulubieniec
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Szczerze to niezbyt rozumiem o co Ci chodzi... "pokaz cycki" czy "pokaz cipe" jest tak stare jak SU...
Preszkadza Ci ze niektore laski "sprzedaja sie" zbyt tanio? i ze w zwiazku z tym niby nie warto tam wchodzic tylko isc do np. Ciebie, bo za sporo wieksza kwote dajesz jakas subiektywna "gwarancje jakosci"?
Akurat SU to niemal ksiazkowy przyklad wolnego rynku, sprzedaje ten ktory potrafi lepiej sprzedac...niekoniecznie ten z lepszym produktem. No ale to powinnas rozumiec...
To ze kolokwialnie mowiac, SU schodzi na psy to zadna nowosc, ale wina w tym przypadku jest po obydwu stronach.

Noooo chyba ze ten post to takie tam "lokowanie produktu". Jesli tak, to powodzenia ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kiedyś były cele, i tłumy rzucały żeby cycka zobaczyć, potem poszły privy na większa skale, teraz grupy. Tak jak wspomniał komin wolny rynek. Jedna chce za priva 20 min 4000 zet i nie pokaże buzi , druga zrobi grupę 20 min za 100 z buzia itp, swoich klientów będzie miała, przy dobrych zasięgach pewnie i z 70 ciu
SU schodzi na psy, poczucie ekskluzywności minęło po tym jak na miesiące pojawiły się billboardy z portalem. Ale tu się nie ma co dziwić, ani właścicielowi ze chce więcej kasy, ani nadającym że dostosowały się do poziomu widzów i ich potrzeb, oraz braku często jakiejkolwiek ogłady. Tylko te same nadające w 95% nie chcą dać nikomu poczucia ekskluzywności a chcą zarobić. No i są tez takie co robią tak dopieszczone pokazy za niewielkie pieniądze ze te z podobna jakością a droższa cena maja dużo trudniej. Bo pomijając te niszowe mało atrakcyjne co sprzedają swoje transmisje tanio, są tez topki które maja fajny kontent i poszły w mainstream, wola wielu widzów w tym bydło za 100 niż gentlemanów z klasa itp za 10% mniej
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Troszkę późno odpisuje...
Komin źle mnie zrozumialeś to nie jest żadna autoreklama.
Raczej są to wnioski obserwatora ;)
No w sumie macie racje wolny rynek w zasadzie nie posiada ograniczeń.
SU zaczyna przypominać zagraniczne portale niestety. Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy...
Dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
myszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2020, 04:59
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ulubieniec
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czy ja wiem, wszyscy bywalcy na SU mniej więcej mają "poczajone " gdzie są dobre pokazy. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi myszka z tą jakościa pokazów? Że są oszustki, które umawiają się na jedno a robią drugie?To już jest wina administracji, że nie potrafią raz na zawsze zająć się bublami. Chyba, że chodzi ci o jakość prezentacji? Jakość sprzetu? bielizny? Czy klient ma Cie obdarowac napiwkami zebys miala na bielizne ladna? No chyba nie do konca, to my z naszych zarobków mamy sobie ja kupić a w zamian za żetony zrobić pokaz ( chyba że ktoś daje strikte na bielizne). To samo tyczy się sprzętu, natomiast najtrudniejszym zadaniem w tym wszystkim jest zrobić nie nudny, ciekawy pokaz.I tu chyba najwiecej dziewczyn ma problem, bo sama ladna bielizna to jest jakis tam element tak jak makijaż czy ogólna ogłada w pomieszczeniu w którym nadajesz. Natomiast zrobienie dobrego pokazu to już nie jest taka prosta sprawa.Tu trzeba doświadczenia i obycia z kamerą, nauczyć się współpracy. I w mojej ocenie właśnie dziewczyny z zerowym pomysłem na siebie, na jakośc swojego pokazu lecą w hurtowe grupowe, tanie byle jakie grzebanie w cipce itd.

Nigdy nie mogę zrozumieć dlaczego laski gromadzące np. 200-300 widzów będąc przy tym ładne, dobrze prezentujące się idą w system tanich grupowych po 2 zlote. Serio nie ogarniam tego, a drugiej jednak strony są laski z cenami privów taaaaakimi jak ich ego, no a dupy nie urywa, ani wyglad, ani prezentacja ale wszystko to można uratować jeszcze zaangażowaniem, którego często też brak.

Jeszcze odnośnie wszechobecnego chamstwa i bydła. To się tyczy i jednej i drugiej strony.Nie da się przez kilka godzin nie reagowac na durnowate zaczepki w stylu pokaz duppe, pokaz dupe ,pokaz dupe. Potrafi to zryć tak beret że szok. Dżentelmeni? Owszem zdarza się, ale w tym bydle ciężko wypatrzeć.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Być może ja to źle ujęłam na początku i nie sprecyzowałam do końca. Niech kazdy zarabia jak chce nic mi do tego przeciez ja nie musze tego ogladac. Czy to grupa za 2 zlote czy palec w tylku za trzy zawsze znajda sie amatorzy takich wystepow. Tylko ja sama szukam takich kuszacych transmisji i jest ich z zalem musze stwierdzic coraz mniej. Trafiam czasem na transmisje typu - dziewczyny petujace papierosy na podloge, siedzace jak na ławce pod sklepem. Albo laski z tekstami no Panowie kurwa kto bierze priv na dobranoc bo spierdalam. Itd. Doszukuje sie tu czegos co mogloby podniecać... I to mialam na mysli, ze jest coraz wiecej chamstwa a mało seksapilu. Dzieki za odp.
Awatar użytkownika
myszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2020, 04:59
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ulubieniec
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No tutaj tez nie do końca się z Tobą zgodzę, chociaż w tym co piszesz jest duż prawdy.

Z tą wulgarnością to nie jest do końca tak. Jedna laska robi gustowne,klimatyczne,subtelne pokazy czy tam załóżmy kusi prowokuje bardzo delikatnie i okej, taką siebie przedstawia. Część dziewczyn w tym ja przyjeła inną strategię czyli wyuzdanie,seksapil jakieś tam wulgaryzmy, które nie są po to żeby kogoś obrażać a podbijać emocje,rozbudzać i rozpalać. Nie jestem fanką kurwowania i chamskiego przeklinania na ogólnym, ale na priv juz lecimy po całości i uwierz mi lub nie jest mnóstwo zwolenników takich osobowości.

Mnie w zasadzie najbardziej wkurwiają panny, które mimo tego że siedzą już na kamerkach pare ladnych lat nie inwestują w siebie absolutnie nic, ani w sprzet, ani w strój , są byle jakie i oferują byle co. To by mi tak pasowało na to petowanie na podłogę i chamskie odzywki świadczące o tym, że niema się nic więcej do zaoferowania.

Jeżeli chodzi o takie dopieszczone, erotyczne subtelne pokazy z pokazywaniem piękna kobiecego ciała, no to troche ja żaluje że są grupowe, bo wiele naprawdę slicznych dziewczyn ustawia grupowe i tam robi te pokazy, a kiedyś był cel i tam się dopiero działo :)

No i jeszcze jedna kwestia, nie wiem czy zauważyłaś ale na SU jest nieco inny kontent niż na zagranicznych kamerkach, tam jest więcej tipowania a tu wiecej prywatnych transmisji, przynajmniej tak mi sie wydaje, wiec spora grupa dziewczyn ma generalnie gleboko w dupie pajacowanie przed widzami na ogolnym.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie mówię tutaj o wulgaryzmach mających nadać pokazowi wyuzdany charakter. Jestem jak najbardziej za, każdy lubi co innego. Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę ilu jest zwolenników takich pokazów. Ale jakby brniemy w coś co w ogóle nie było przedmiotem mojego postu. Mówię o typowym prostactwie no bo jak to inaczej ująć.... Mam na myśli transmisje, które nie posiadają ani grama seksapilu i kobiecości.
Jeśli chodzi o grupowe w zupełności się z Tobą zgadzam. No ale na to już nic nie poradzimy. Żądza pieniądza wygrywa.
Zdecydowanie SU różni sie od zagranicznych transmisji chociaż jak widzimy zalewa nas fala nadawania na paru portalach naraz co dla mnie osobiście jest rozbrajające.
Awatar użytkownika
myszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2020, 04:59
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ulubieniec
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mnie się bardzo podoba na zagranicznych to właśnie że ludzie tipują na ogólnym :) jako transmitująca czułabym się fajnie widząc że dostaję tipa na "coś konkretnego", czuć większy entuzjazm od widzów, rzucają kolejnego tipa bo chcą więcej i więcej :P przy tym panowie nie muszą się bać że wchodząc na priv ryzykują swoje cenne żetony :) ja nie jestem w stanie robić masowo orgazmów na każdym privie a mam wrażenie że tego się oczekuje ode mnie. Z drugiej strony chętnie bym to zrobiła na publicznej transmisji wiedząc że moje starania przekładają się na napiwki, to motywuje, a przecież jak ogląda 100 osób to wybaczcie, ale jeśli sie podoba to miło by było gdyby każdy wrzucił te 10 żet :P dla mnie taki model transmisji jest najbardziej porządany, widzowie nie muszą się wykosztowywać, wiem że się podobam, akcja-reakcja. Nie ma siedzenia na publicznym w celu czekania na priv. Bo najgorzej to robic priv opłacony z góry, a na szczerą opinię raczej nie ma co liczyć, panowie albo pochwalą albo milczą, jak coś sie nie podoba to nie wiesz o tym, nie wiesz czy robisz to dobrze.

Zdecydowanie chciałabym żeby transmisje publiczne trochę odżyły. :yes4:
https://showup24.tv/malalysasuczka

Miłośniczka transmisji publicznych :dance3:

Lubię prowadzić lekcje wychowania seksualnego dla prawiczków :blush:
Awatar użytkownika
dziewczynawkapeluszu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 03 sty 2024, 15:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SuzyBloow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: malalysasuczka



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość