Logitech 4K brio

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Logitech 4K brio
06 cze 2020, 18:03
Czy jest sens inwestowac w kamere logitech 4k brio. Slyszalam ze nie do konca lepsze kamery pddaja na SU swoja jakosc. Moze ktoras z modelek posiada i sie wypowie.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Logitech 4K brio
06 cze 2020, 20:19
Sie wypowiem jako najbardziej atrakcyjna modelka na SU ;) A tak serio to na skypie zajebioza, do tego chyba najlepszy mikrofon wsrod kamerkowych, i nie wiem czy to ma jakies znaczenie dla SU ale jesli sie podlaczysz po USB 3.0 to masz 60 kl/s... wiadomka ze 4k to Ci SU nie obsluzy... przyzwoite swiatlo i autofokus nawet dziala calkiem ok. NAJWAZNIEJSZE! w koncu dali kabel usb wypinany z kam, wiec skonczy sie problem wymiany kamerki "bo padl kabelek" jak to mialo miejsce czesto w przypadku serii 900. Kilka lasek na SU ma ale jakiejs ogromnej roznicy w jakosci pomiedzy Brio a 900kami raczej nie widze.
Aaaaa no i mowie o tej Brio "stream edition" nie wiem czym(czy?) sie rozni od pierwszego modelu Brio.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Logitech 4K brio
06 cze 2020, 22:41
Tak bylo i w moim przypadku. Z 920 logitech.po roku uzytkowania. Wiec jednak lepiej chyba zainwestowac w ta brio.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości