Usuwanie filmimow z CamWhores

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
nobody69 pisze:Uzasadnienie poproszę.


Wystarczy cię przeczytać. W każdym ze swoich postów, nie starasz się robić nic innego, tylko mnie krytykować. Ja staram się odpierać zarzuty, po czym spotykam się z jeszcze większym twoim atakiem. Do tego doszły ikonki wyśmiewające. Mnie to naprawdę średnio rusza, odpisuje tylko po to, żeby zobaczyć do czego jeszcze się posuniesz.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:W każdym ze swoich postów, nie starasz się robić nic innego, tylko mnie krytykować.

A zwróciłeś uwagę na taki drobny szczegół, że od samego początku wyraźnie zaznaczam, co i dlaczego krytykuję w twoich postach? Skoro w każdej twojej odpowiedzi dostrzegam kolejną rzecz, której można się doczepić, to najwyraźniej słabo się bronisz i słabo odpierasz zarzuty.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:zaraz zlecieli się "moralizatorzy".


Oraz ciekawski, który próbował wysondować sprawę, przed czym dyskretnie chciałem powiedzieć iksińskiej.
Nikogo nie mam zamiaru umoralniać, niech każdy ze swoją dupą robi to, co uważa za stosowne.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:
imperator pisze:Przecież to nie ujma być modelką erotyczną więc czemu bliscy mieliby nie wiedzieć? Co więcej czemu modelka erotyczna-artystka miałaby to ukrywać i nie być z tego dumna.


No to odbijmy piłeczkę @Imperator...Przecież to żadna ujma, że bywasz na SU, oglądasz laski, walisz konia.To normalna czynność fizjologiczna.
Rozumiem, że Twoi rodzice, babcia, znajomi wiedzą, że jesteś na SU a przy rodzinnej kolacji chwalisz się jak to trzy razy doszedłeś na jednym privie(gratulacje!).
Nie wiem tez po co chowasz się za nickiem...Jebnij swoje imię, nazwisko i zdjęcie na profilu showupowym i dopiero wtedy przypierdalaj się do dziewczyn, że chcą zachować resztki anonimowości.


Jest pewna SUBTELNA rożnica: ja na tym NIE ZARABIAM. Ja jestem anonimowym klientem. Tak jak nie chwalisz się żonie, że chodzisz na dziwki.
A tu mamy striptizerki, które chcą zarabiac hajs ale... anonimowo. Czyli cos podobnego do: "Jadę do pracy w Brytanii, tam będę pokojówka w hotelu. Ale w Polsce nie wiedzą, że pracuję jako dziwka". To jest obrzydliwa obłuda.
I odpierdol się ode mnie bo ja tu nikogo nie krytykuje :)
Awatar użytkownika
imperator
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 31 gru 2015, 12:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chains.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nobody69 pisze:w każdej twojej odpowiedzi dostrzegam kolejną rzecz, której można się doczepić


Postaraj się zapanować nad uprzedzeniami i nie wkładać ludzi do szufladki ,,wykluczeni" na podstawie bardzo płytkich argumentów.
Zresztą... i tak zrobisz co będziesz chciał...
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


imperator,

To Ty chyba czegos nie rozumiesz. Ja sie nie wypieram tego czym sie zajmuje. Opisywalam juz to wczesniej co i jak. Chodzi o sam fakt nagrania i udostepnienia co jest przykre i ohydne - podstepne i oszukancze. Ja sie staram jak najlepiej a on w tym czasie juz ma niecne zamiary to dlaczego mam sie nie zapytac jak usunac ten PODSTEPNY PROCEDER a nie sam fakt ze cos jest BO NIE UKRYWAM TEGO - ale tez nie chwale sie tym bo nie ma czym A ktos jeszcze zarobi na tym co ja wlozylam prace i czas . (Tak tak wiem zaraz bd pisac ze to zaden wyczyn ) i to ze sie tego nie wypieram czy nie oklamuje to nie oznacza ze uwazam ze jestem wzorem do nasladowania i ze to wymarzona praca
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23 pisze:imperator,

To Ty chyba czegos nie rozumiesz. Ja sie nie wypieram tego czym sie zajmuje.


Przecież nie piszę o Tobie. Tylko odpowiadam typowi, który łgał, że wypominam to innym.
Awatar użytkownika
imperator
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 31 gru 2015, 12:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chains.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


imperator pisze:Jest pewna SUBTELNA rożnica: ja na tym NIE ZARABIAM. Ja jestem anonimowym klientem. Tak jak nie chwalisz się żonie, że chodzisz na dziwki.
A tu mamy striptizerki, które chcą zarabiac hajs ale... anonimowo. Czyli cos podobnego do: "Jadę do pracy w Brytanii, tam będę pokojówka w hotelu. Ale w Polsce nie wiedzą, że pracuję jako dziwka". To jest obrzydliwa obłuda.

???
Co to za jakieś argumenty z dupy? I jeszcze ta górnolotna "obrzydliwa obłuda"...Jak bzykasz dziwkę w Anglii to interesuje Cię co opowiada swoim znajomym, rodzinie? Co Ciebie jako klienta to obchodzi? A w Polsce, jak bierzesz kurwę na godzinkę, to też na początku strzelasz jej gadkę typu-
"Jeśli powiedziałaś swoim rodzicom, że pracujesz jako kelnerka albo recepcjonistka, to nie mogę ciebie przelecieć bo to obrzydliwa obłuda"...
Co Ty prawiczek czy incel jesteś?
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Imperator bo Tobie nie placa za walenie konia wiec jestes ok . Jakby za kazdy spust ci placili na SU to bys kase bral nie mow ze nie. Ale tak swiat skonstruowany ze to faceci placa kobietom.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23 pisze:Jakby za kazdy spust ci placili na SU to bys kase bral nie mow ze nie.


Nie każdy ma predyspozycje do bycia ,,modelem", nie każdy też ma ochotę nim być.
Tak samo jak nie każda kobieta zostaje ,,modelką".

ZmysłowaOna23 pisze:Ale tak swiat skonstruowany ze to faceci placa kobietom.


Czekaj... czekaj... gdzieś już podobny argument czytałem, niech no sobie przypomnę gdzie... ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:???
Co to za jakieś argumenty z dupy? I jeszcze ta górnolotna "obrzydliwa obłuda"...Jak bzykasz dziwkę w Anglii to interesuje Cię co opowiada swoim znajomym, rodzinie? Co Ciebie jako klienta to obchodzi? A w Polsce, jak bierzesz kurwę na godzinkę, to też na początku strzelasz jej gadkę typu-
"Jeśli powiedziałaś swoim rodzicom, że pracujesz jako kelnerka albo recepcjonistka, to nie mogę ciebie przelecieć bo to obrzydliwa obłuda"...
Co Ty prawiczek czy incel jesteś?


Niczego nie zrozumiałeś z tego co napsiałem. Spróbuj jeszcze raz przeczytac. I drugi, trzeci.

ZmysłowaOna23 pisze:Imperator bo Tobie nie placa za walenie konia wiec jestes ok . Jakby za kazdy spust ci placili na SU to bys kase bral nie mow ze nie. Ale tak swiat skonstruowany ze to faceci placa kobietom.


Sugerujesz, że 3 miliardy kobiet na świecie świeci waginami przed kamerkami?

No i chyba nie słyszałaś o podstarzałych europejskich prukwach, które jeżdzą na seks Do Afryki północnej.
Awatar użytkownika
imperator
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 31 gru 2015, 12:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chains.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23 pisze:Czy jest sposob na usuniecie filmikow z CamWhores. Z innych stron usuwaja bez problemow po opisaniu sytuacji a z tej zasranej strony CW nie. Lepiej im ostro napisac czy sie przymilac? Czy jeszczr jakis sposob jest?

Admin tej strony ma wyjebane i nie usuwa w tej chwili filmów , kiedyś tak teraz już nie .
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:Tak sobie przejrzałem Twoje posty @Maxim i powiedz mi, jak to jest być zakłamanym hipokrytą?
Nadające dziewczyny masz za tępe gówno, a sam walisz na SU uważając się pewnie za szanowany filar społeczeństwa.Bo Ty jesteś lepszy prawda?
Lepszy od lasek, lepszy od koniobijców...taki zdystansowany..taki cool...
Wszyscy inni pływają (lepiej lub gorzej) w showupowskim gównie, ale Ty nie, Ty jesteś ponad to...
Beka z typów co od lat gniją z nami na SU, ale czują "moralnie lepsi" i pierdolą jak kaznodzieje na pustyni Idaho.


Teraz to mnie rozbawiłeś...
Taki z Ciebie Sokrates a nie potrafisz przeczytać kilku postów ze zrozumieniem. Albo udajesz, że nie rozumiesz, bo tak Ci pasuje do tezy. Skoro już tak skrupulatnie przeglądałeś moje posty, to powinieneś zauważyć, że w co najmniej kilku z nich nazwałem siebie e-kurwiarzem. Korzystam z usług e-prostytutek, więc oczywistą oczywistością wynikającą z logicznego myślenia jest takie określenie samego siebie. Tylko w odróżnieniu od większości z was, ja nie mam problemu z nazywaniem rzeczy po imieniu. Nie wiję się jak wąż, wymyślając coraz to piękniejsze określenia, by poczuć się lepiej, czy uciszyć sumienie. Pokazy artystyczne, modelki, aktorki, robienie z tego jakiejś wyższej sztuki, bla, bla, bla... Śmiechu warte. Od początku uważałem, ten biznes za nowoczesną formę prostytucji i tak do tego podchodzę. Jest usługa, jest klient, są pieniądze. Lepszy? Gorszy? Dla mnie laska oferująca takie usługi zawsze będzie e-kurewką a korzystający e-kurwiarzem i szacunku będzie w tym wszystkim tyle, ile wymagają okoliczności. Ani więcej, ani mniej.
Beka to jest z tych wszystkich typów, którzy wierzą, że SU to coś więcej niż e-burdel. Z tych wszystkich naiwnych zakochańców bijących się o atencję. Wierzących, że chodzi o coś więcej, niż tylko wyciągnięcie jak największej kasy. Beka z tych wszystkich, którzy przesiadują tam 24/7, bo nie mają już nic w realnym życiu. Wywiady, blogi, wiersze i chuj wie co jeszcze. To jest dopiero śmieszne!
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po dotarciu do mniej więcej polowy drugiej strony stwierdziłem że dalsze czytanie bredni nie ma sensu, ale swój genialny przekaz chętnie zostawię a mianowicie:
- jeśli zdecydowa/łaś/łeś/liście się na "działalność artystyczną" (to kreatywne pojęcie na poprawę samopoczucia?) to polecam się oswoić z ryzykiem jakim jest zostanie nagranym i po wieki wędrującym w odmętach internetu.

Natury ludzi nie zmienisz, ludzie zawsze takie gówno będą odpieprzać, a stron gdzie ludzie uploadują takie rzeczy jest zdecydowanie więcej niż CW, w momencie kiedy dwoisz się i troisz jak spróbować usunąć content z jednej, ktoś zaczyna ulploadować dane na kilka innych.
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 13:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Psotnik pisze:dalsze czytanie bredni nie ma sensu, ale swój genialny przekaz chętnie zostawię

Obrazek
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psotnik pisze:Po dotarciu do mniej więcej polowy drugiej strony stwierdziłem że dalsze czytanie bredni nie ma sensu, ale swój genialny przekaz chętnie zostawię a mianowicie:
- jeśli zdecydowa/łaś/łeś/liście się na "działalność artystyczną" (to kreatywne pojęcie na poprawę samopoczucia?) to polecam się oswoić z ryzykiem jakim jest zostanie nagranym i po wieki wędrującym w odmętach internetu.

Natury ludzi nie zmienisz, ludzie zawsze takie gówno będą odpieprzać, a stron gdzie ludzie uploadują takie rzeczy jest zdecydowanie więcej niż CW, w momencie kiedy dwoisz się i troisz jak spróbować usunąć content z jednej, ktoś zaczyna ulploadować dane na kilka innych.


Nikt sie nie dwoi i nie troi. Znam ryzyko i ile mam powtarzac !!!!!! Zapytałam. Odpowiedz uzyskalam i OK !!!!! Zostalo ustalone ze sa i beda koniec ! Pisanie o ryzyku to nie odpowiedz na pytanie !!!!!!!
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Administrator czy ktos kto sie tym zajmuje moze zamknac ten temat. Odpowiedz uzyskana a dalsze posty to tylko usilowanie robienia dziwek z nas. Jakby tak bylo to by sie nazywalo e prostytucja a nie camgirl. Koniec. Zegnam.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Camgirl i camboy siedzą sobie grzecznie przed kamerkami i bezinteresownie ze sobą rozmawiają.
Natomiast ty, jak domniemam, nie jesteś już taka grzeczna, bo wykonujesz: a - czynność seksualną, b - za pieniądze, c - dla klienta, który także wykonuje czynność seksualną. To nowa forma prostytucji, na którą pozwolił rozwój internetu. Rozumiem ten mechanizm wyparcia, w końcu zawsze lepiej być ,,modelką" niż e-prostytutką, którą zostałaś z własnej i nieprzymuszonej woli, mam nadzieję, bo wciąż powtarzasz, że ktoś usiłuje ją z ciebie robić.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pokazy erotyczne a puszczanie sie za pieniadze i dotykanie kogos to roznica. I tak sie to fachowo nazywa pokazy erotyczne a nie prostytuowanie sie. To juz tacy jak Ty dopowiadaja. Penie cipkw na ekranie tylko widzisz wiec nic dziwnego ze to az tak wiele zeby nazywac prostytutą. A i wypowiadasz sie w temacie na ktoey odpowiedzi nie znasz wiec jak nie masz z kim pogadac to moze zalozy watek i debatuj tam jakie to dziwki siedza na SU
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23 pisze:Jakby tak bylo to by sie nazywalo e prostytucja a nie camgirl.

Nie idź ta droga bo zaczniesz zahaczać o śmieszność. Juz byla tu panna ktora pomimo tego ze nie ukrywala bycia prostytutka (taka z Roksy) to usilowala nas przekonywac zeby nie mowic o niej ze jest prostytutka tylko pracownikiem seksualnym... bo niby slowo prostytutka ja obraza...
Znowu dyskusja o nomenklaturze ktora zmierza donikąd... czujesz sie lepiej nazywajac siebie camgirl, spoko... ale nie wymagaj zeby inni tez w ten sposob patrzyli/nazywali Twoja profesje. Slowo e-prostytucja nie wzileo sie z nikad. Z angielskiego przybylo camgirl, ale tez camwhore albo e-whore. Niema co rozkminiac, takie uroki tej roboty.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość