Myszka_20/Lusesita19/Calineczka_18/ZbuntowanyAniol18

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Laska chyba nie czai ze co najmniej polowa widzow wchodzila tylko po to zeby sobie obejrzec freaka.
Swoja droga interesujaca jest ta jej sklonnosc do posiadania wielu nickow... kilka na SU, kilka na oficjalnym i tutaj tez juz sie rozkreca...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


STOKROTKA20 pisze:Mysle, ze nie, dla mnie, jest duzo lespzych dziewczyn np Ty, podziwiam Twoje cialo, z teog co czytalam na Twoj temat pomimo wieku;P masz extra cialo, duzo lepsze ode mnie, i podziwiam, ja nie mam w sobie tyle samozaparcia aby cwiczyc. Skoro go brzydzilam to po prostu mogl to mnie nie wchodzic a np isc do Ciebie;)
P.S Spokojnie tyle jadu... i dziwie sie bo np ja nikogo nie hejtuje, a Ciebie widze ze tez na forum rozne rzeczy pisali, dodawali rozne zdjecia avaty i sie smiali z Twojej twarzy, wieku. Wiem po sobie ze taki hejt jednak troche dotyka osoby ktorej dotyczy i potem jak sie ma kogos innego hejtowac to jednak czlowiek sie zastanawia czy pisac cos nierprzyjemnego czy nie.
Kill me now Ty to masz radoche, coz pewnie innych zajec Ci brakuje w zyciu!


Tylko widzisz Ty zapracowałaś na hejt swoim postępowaniem w ostatnim czasie, poppełniałaś błedy i z premedytacją po trupach do celu... każdy robi głupoty, ale po co je powielać ?

Jeśli chodzi o mnie to - niesłusznie spotkał mnie hejt na oficjalnym forum! przez swojego stalkera byłam nękana, :) wszystko co pisał było nie prawdą nawet zdjęcia przerabiał, żeby tylko zrobić mi krzywdę..
wymyślał historię które nie miały nic wspólnego z SU tudzież z rzeczywistością - nawet wiek czy miejsce zamieszkania :)
mścił się tylko dlatego bo wyrzuciłam go ze swojej transmisji, całe szczęście odpuścił, przeprosił w moim temacie i sprostował... wybaczyłam mu. Teraz mój temat jest już spokojniejszy:)
Oczywiście uczestniczyły też osoby które wykorzystały moment i mogły sobie w moim temacie pohejtować, a dlaczego nie... skoro ktoś mnie nie lubi a jest ku temu doskonała okazja.:)

Owszem masz hejt, ale nie dziw się że wzbudzasz takie emocje negatywne... hejt czasem jest przydatny i służy, można wyciągnąć z niego wnioski a czasem niestety jest po prostu niesłuszny.
Kiedyś również byłam hejtowana za zachowanie którego powinnam się wstydzić, ale nie wypieram się i nie uważam że był niesłuszny... natomiast w ostatnim czasie co się działo na oficjalnym w moim temacie to wylewanie pomyj z zasady żeby odreagować sobie i popuścić... nic więcej.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gdybyś teraz znowu zaczęła transmitować to pewnie miałabyś dużą oglądalność ale nie dla tego że jesteś zajebista tylko z ciekawości czy faktycznie się zmieniłaś czy to tylko puste słowa.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


radosny26 pisze:Gdybyś teraz znowu zaczęła transmitować to pewnie miałabyś dużą oglądalność ale nie dla tego że jesteś zajebista tylko z ciekawości czy faktycznie się zmieniłaś czy to tylko puste słowa.


dokładnie'
z hejtu można zrobić pożytek tak jak napisałam wyżej:) ale też zacząć od zmian samego siebie.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie wierzę, że osoba która nie potrafi napisać poprawnego zdania cokolwiek studiowała. Chyba, że to studia w Wyższej Szkole Zawodowej pana Zenona, gdzie uczą resekcji zęba przy pomocy obcęgów do podkowiaków. Jeśli to nawet prawda, to trzeba być totalnym dzbanem, żeby robić takie pokazy z twarzą na portalu erotycznym, mając w najbliższej perspektywie wykonywanie zawodu zaufania publicznego. Zdajesz sobie sprawę z tego, co się stanie jeśli do Twojego potencjalnego, przyszłego pracodawcy przyjdzie klient i pokaże mu film na którym wkładasz sobie w tyłek szczoteczkę do zębów? Potraktuje to jako świetną reklamę usług stomatologicznych? Traktowałaś swoich widzów jak idiotów (zresztą większa część z nich własnie nimi jest), bezczelnie oszukiwałaś i nie wiedziałaś, że tak się nie robi? Ostrzeżeń było mnóstwo, ale to olewałaś, uważałaś, że jesteś mądrzejsza. Dopiero ban Ci otworzył oczy na Twoje postępowanie, wszystko zrozumiałaś i postanowiłaś się nawrócić? Jakoś w to nie wierzę. Nawet teraz pisząc do Kiniuś nie omieszkałaś wymienić wszystkich głupot które o niej pisano. Po co? Naprawdę nie widzę u Ciebie żadnej głębszej refleksji nad swoim postępowaniem. Jest płacz, bo zostałaś odcięta od dochodów i nie skończysz studiów. W jaki sposób inne studentki zarabiają na studia? Ostatnia sprawa. Pewnych rzeczy nie da się odzobaczyć. To co prezentowałaś jeśli chodzi o higienę osobistą było po prostu obrzydliwe i pozostanie w pamięci co niektórych na długo. Marnie widzę Twoje szanse po ewentualnym odbanowaniu.
P.S. Henry, jeśli kreatywnością nazywasz wymyślanie kolejnych zawodów które się "zawoła", to jest to kreatywność na poziomie żula który sępi 2 złote "na bułkę". Raz od Prezesa, drugi raz od Kierownika, trzeci raz od Szefa.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie myslalam sobie o tym co pomysli moj przyszly pacjent... skupilam sie na skonczeniu tych studiow ich oplaceniu... Duzo w zyciu przeszlam i o ile uda mi sie skonczyc te studia i ktos przyjdzie i bedzie mu przeszkadzala moj przeszlosc SU to zmieni dentyste i tyle. Teraz nawet o tym nie mysle...
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Eeee ze niby studiujesz stomatologie? Wieczorowo czy qrwa zaocznie? a moze korespondencyjnie? Na uczelnie zawozi Cie dziadek-traktorzysta z Ukrainy? Ty sie kobito gubisz w tych swoich sciemach...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Po pierwsze nie musze Ci sie tlumaczyc, nie bede podawac miejsc, wieczorowo od 16stej do 20stej mam zajecia. Jesli zauwzyles popoludniami nie bylo mnie na SU nigdy. Alez nie Ty tylko hejtowac potrafisz...
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale macie problemy... To czy ktoś studiuje czy nie, ma dziadka za ścianą itp. jest na portalu o zabarwieniu erotycznym tak istotne? Uczepiliście się dziewczyny jak rzep psiego ogona...
Awatar użytkownika
shoryuken
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2020, 12:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nacodybiewwielorybie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jak wytłumaczysz to , że gadasz " Ostatni privek i ide " a przeciągasz to o ponad 1h ? albo odliczanie " ostatni raz potem się nie będzie dało wejść " 20 min przed czasem ?
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Szanownej panience, bardzo trudno wytłumaczyć. To nie jest hejt jak to się modnie teraz nazywa. Wszyscy zgromadzeni próbują przekazać informacje : byłaś oszustką i masz to na co zasłużyłaś. Do tego łżesz dalej, brniesz w jakieś idiotyzmy, pomijasz oczywiste argumenty. Będziesz mieć jakąś refleksje ? Obojętnie jaką...
Awatar użytkownika
adam_niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 09 sty 2016, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myszka to przecież skoro jesteś przykładną studentką to wielki świat kamerek czeka na Ciebie ;) i nie piszę tego złośliwie. Jeśli showup daję Ci bana, to pokazuj traktorzystę całemu światu :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Myszka, każda uczelnia ma program stypendialny. Są też pozauczelniane. Już pomijając naukowe, z socjalnych można wytrzepać nawet kilka tysięcy złotych (jeśli faktycznie masz taką ciężką sytuację). I nie trzeba od tego podatku odprowadzać, szargać wizerunku ani oszukiwać nikgo.
Biustwo


Tak to jest za Zeton najlepiej oszukac kazdego widza. Gospodarka sie jebnie kwestia czasu wiec już nikogo więcej nie oszuka
Sasiedzi


Założyła kolejne dwa nowe konta. Chce pogadać z moderatorem.

https://showup24.tv/Ajerkoniakowa18
https://showup24.tv/profile/Ajerkoniakowa18

"moderatorze mogalbym prv"

Priv trwał mniej niż minutę. Chwilę później kolejna transmisja

https://showup24.tv/Caapucino18
https://showup24.tv/profile/Caapucino18

Błagała na kolanach o rozmowę z modem. Ręce złożone itd WTF Niestety dałem ciała za screnem :(
Awatar użytkownika
tristandiablo
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2015, 20:14
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Black
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nowe konto myszki tym razem tutaj memberlist.php?mode=viewprofile&u=10948
Awatar użytkownika
tristandiablo
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2015, 20:14
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Black
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to ona dalej nadaje czy nie ta oszustka dziewica pod pachami :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Taki jeden 75
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 04 lis 2016, 13:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To trochę jak walka z korona-wirusem. Moderacja nie ma wpływu na od banowanie, ani na decyzję powrotu do transmitowania.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


I to jest blad bana powinna dostać na ip i koniec zabawy
Sasiedzi


Kiniuś pisze:korona-wirusem


Koronawirusem.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości