Odwiedziny moda

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Odwiedziny moda
20 gru 2019, 01:24
Hej dziewczyny.
Mam do was pytanko, miałyście kiedyś odwiedziny moderatora na privie, o takim samym nicku co Wasz? Troszkę mnie to zdziwiło dlatego pytam, z góry dzięki ;)
Awatar użytkownika
Llena
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:30
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Troszkę tego jest
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: :)


Re: Odwiedziny moda
20 gru 2019, 02:46
Wątpię aby to był moderator, ktoś sobie głupi żart zrobił. Założył sobie nick podobny do twojego wstawiając zamiast małego l duże i albo odwrotnie
a przy czcionce stosowanej przez SU różnicy prawie nie widać.
Moderator na showup.tv przy wykonywaniu czynności moderacyjnych czy tez weryfikowaniu transmitujących zawsze pisze na niebieski z nicku: moderator.
Ponadto moderator może w razie potrzeby zawsze wejść za darmo na priw, wystarczy, że transmitująca ma włączone priwy.
Moderator nigdy nie prosi o ustawienie dla siebie specjalnego priwa.
Na przyszłość aby uniknąć podobnych problemów z osobami podrabiającymi nicki poprzez podmianę l na i
najlepiej sobie zmienić czcionkę, jak to zrobić tutaj: [Poradnik] Zmiana czcionki na Showup.tv
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Odwiedziny moda
20 gru 2019, 16:39
od_taaki, nie prawda, że nigdy nie prosi. Prosi tylko i tak za to żet nie ma. Mnie kilkakrotnie tak weryfikowano.
Biustwo



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości