"Jak zostałem wyruchany przez camgirl" - odcinek 1673.

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Heheszki.

masz-miekkie-serce-to-musisz-miec-twarda-dup-dowody

**Pokaż Spoiler**

W poprzednim znalezisku dużo osób miało wątpliwość co do autentyczności pisząc, że jest to reklama strony lub profilu tej osoby dlatego dodaje nowe z dowodami, że jednak tak nie jest. Osoby które chcą mnie umoralniać i oceniać proszę się powstrzymać nic to już nie zmieni a tym bardziej czasu nie cofnie. Każdy w życiu popełnia jakieś błędy.

Zakładając tutaj konto chciałem prosić Was o pomoc. Sprawa wygląda tak, że zaufałem pewnej kobiecie i zostałem przez nią oszukany a właściwie przez to, że mam miękkie serce ale jak to mówi przysłowie " Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę" Dobra do rzeczy. Chodzi o "kobietę" którą poznałem przez portal showup. Rozmawiałem z nią przez dłuższy poprzez sms, portal SU i wywiązała się między nami jakaś relacja a przynajmniej tak mi się wydało bo jak się później okazało robiła z siebie kogoś kim nie jest. Napisała do mnie pewnego dnia że potrzebuje pieniądze ponieważ musi zapłacić za mieszkanie a wypłatę wydała na operację. W związku z tym, że rozmawiał z nią od jakiegoś 1.5r i w związku z tym że zrobiło mi się jej przykro albo dlatego, że jestem idiotą postanowiłem jej przelać te pieniądze. Po jakimś czasie gdy zacząłem się upominać o zwrot podziękowała mi w taki sposób mówić, że nie podpisała, ze mną żadnej umowy a konto było koleżanki a dane wymyśliła a później standardowo wyzwiska itp. Sprawa została zgłoszona na Policje niestety nie mogą poradzić sobie z jej znalezieniem ponieważ podała im jakiś fałszywy adres. Che Was prosić o pomoc w znalezieniu tej kobiety i pokazaniu jej, że umów się dotrzymuję i, że w dzisiejszych czasach nie jest się anonimowym. Nie chce, żebyście przekazywali mi albo pisali tutaj jakieś informacje o niej ponieważ ma rodzeństwo i nie chce żeby na nich się to odbiło tylko jeżeli ktoś znał ją i wie pod jakim adresem przebywa zadzwonił na Policję i podał ten adres.

Chodzi o użytkowniczkę: Danielitaaa

Jej drugi profil DaNielita

Obiecuję przelać 1000zł na wskazany przez Was cel charytatywny lub jakiś inny jeżeli uda się ją pociągnąć do odpowiedzialności.Obrazek

Obrazek Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


LOL kurwa LOL. Nawet mi go nie żal, drugi Spajkel się znalazł, dobrze mu tak :lol:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Ja pierdole co za zjebany psychol, że takie coś łazi i zużywa powietrze.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Zasadniczo się zgadzam, że co najmniej mało rozsądne to było i trzeba ponosić odpowiedzialność za skutki swojej nieostrożności. Ale z drugiej strony trudno krytykować za samą chęć pomocy bliźniemu. To oczywiste, że modelki to osoby, wobec których należałoby zachowywać szczególną ostrożność, ale różnie w życiu bywa. Może jestem naiwny, ale ogólnie zakładam, że raczej ludzie są w porządku. Nie każdy ma na tyle rozwinięte zdolności wykrywania manipulacji, żeby odróżnić, kiedy ktoś zdobywa nasze zaufanie celem wykorzystania nas. Ponadto do pro się idzie, robi swoje i wychodzi. Świat kamerek jest nieco bardziej skomplikowany, tutaj tworzy się coś na wzór relacji.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 22:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


FAKT, koleś naiwny... ale dziwią mnie wasze komentarze. Wychodzi na to, że można widzòw okłamywać i wyłudzać kasę, bo są głupi. Najlepiej niech same takie siedzą samotne madki, rozłączone lusze, chore i umierające z głodu albo filmy a naiwniaki niech płacą.

Mi kolesia szkoda.
Biustwo


a ja kiedyś pożyczyłem videomodelce kilka tysięcy i o dziwo wszystko mi spłaciła w ratach, chyba troszkę dłużej to trwało niż planowała, ale nie zależało mi na czasie. Oczywiście to był wyjątek i lepiej nie pożyczać.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Aż musiałam dołączyć do forum, bo nie mogłam się powstrzymać od skomentowania tego tematu. Bohaterowi odpowiedziałam już na forum oficjalnym, ale sparafrazuję mniej więcej moją odpowiedź.
Zgadzam się jednocześnie z @Pirat i @Biustwo.

Uważam, że jego zachowanie jest mimo wszystko irracjonalne. I nie chodzi mi o to, że pożyczył jej pieniądze, bo to oznaka empatii, tylko o to, że pożyczając nie brał pod uwagę konsekwencji. Logicznie rzecz biorąc, pożyczając komukolwiek pieniądze masz świadomość, że możesz ich nie odzyskać - nie ważne, czy to najlepszy kumpel, czy randomowa osoba w internecie. Kumpel może mieć wypadek, trafić do szpitala, polecieć na Honolulu i zacząć nowe życie jako dostawca pizzy, a jak kogoś nie znasz bezpośrednio, to może po prostu cię okłamywać - to oczywiste. Z własnego doświadczenia pożyczającej od osób widzianych dwa razy w życiu, jak i pożyczającej osobom w internecie, których nigdy nie widziałam na oczy, zawsze oby dwie strony miały świadomość, że mogą nigdy tych pieniędzy na oczy nie zobaczyć. Dlaczego inni mi pożyczali albo ja im, mimo tej świadomości? Z tego samego powodu co ty, czyli empatii.

Jednocześnie nie rozumiem tej nagonki że bez sensu chce wyciągnąć konsekwencje, bo jeżeli rzeczywiście go oszukała, to jest to przestępstwo i jeśli uda mu się wyciągnąć prawnie konsekwencje, to gratuluję i szczerze - jeśli mówi prawdę - to z całego serca życzę mu powodzenia. Ale pisanie tego, dyskutowanie z innymi i ciągnięcie tematu pokazuję go w roli osoby która nie odnajduję się w społeczeństwie i panującym w nich zasadach, bo chyba większość osób jest świadoma konsekwencji... On usprawiedliwia się tym, że chce przestrzec innych przed takim zachowaniem, ale z treści jego postów na wykopie i oficjalnym wygląda to całkiem inaczej.

Pomijając fakt, że taka nagonka na kilometr śmierdzi oczernianiem, i może być oszustwem lub zemstą za coś. No ale zasadę ograniczonego zaufania co do tego, co ktoś piszę w internecie, stosują chyba wszyscy... oprócz niego.
Awatar użytkownika
cvtefox
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2019, 00:55
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Historia.... logicznie, nie trzyma się kupy
Kolega - z deczka zjebany
Nie kupuje tej opowieści
A nawet... jeżeli...
To są kurwa jakieś januszowe opowieści
I na chuj tak biadolić?
Dałeś - poszło - i w piździec
A już z tym zgłaszaniem na policje - no to już żenada na maksa
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie znamy też kwoty, jak laska pożyczyła, niby na czynsz to jest to pewnie 1200-2000 zł więc bujanie się po sądach o taką kasę jest trochę przesadą, ludzie potrafią więcej w weekend na picie wydać albo przepuścić na automatach nie mówiąc już o pro dla których jest to zaledwie cena za jedną noc. A dawanie komuś kogo się na oczy nie widziało hajsu to zawsze jest gruba przesada i januszyzm poziom 9000, koleś powinien uznać to za światełko ostrzegawcze i znak czego nie robić na przyszłość
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


No w sumie troche beka. Dać się tak wyruchać , ale troche też to smutne. Skoro laska nie miala z czego oddać, to uczciwie byłob kolesiowi zaproponować chociaż jakieś pokazy w ramach rekompensaty, albo oddawać w kawałkach. Cokolwiek ,tak po ludzku.

P.S. też mi to śmierdzi jakąś nieszczęsliwą milością
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak camgirl jest przyzwyczajona do postawy "daj, daj, DAJ - bo mi się należy!" to potem dochodzi do takich patologicznych sytuacji, że nawet już świecić dupą nie chce za pieniądze, wszystko za darmo!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


No to już swoją drogą, że część dziewczyn ma taka postawę, że ani pokazu niechce się zrobić, ani kamery nawet włączyć. Wolą pisać pożycz, czy daj zamiast iść i zarobić.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z drugiej strony kobiety gdzieś podświadomie wyczuwają chyba w postawie faceta opcję "Jestem beta przegrywem który chętnie odda ci swój hajs" i bezwzględnie ją wykorzystują, każdy pamięta np. sytuację z Tygryskiem19, która dostawała po kilkaset zł za każdym razem jak się pojawiła na kamerce a mimo to naciągnęła kolesia na 6 koła papieru wciskając mu kit o tym, że nie ma co jeść i za co czynszu zapłacić. Po co to robiła skoro miała taki ładny żeton za transmisje? "Okazja czyni złodzieja" - jak koleś sam spłyca znajomość do opcji "jestem twoim bankomatem" to modelka po prostu podchodzi do bankomatu i bierze tak długo, póki karta nie zostanie zablokowana, jak koleś jest doświadczonym ruchaczem który nie da nawet 10 żet póki nie dostanie adresu i obietnicy spotkania to jakoś się tak nabierać nie daje, zawsze takie "nieszczęście" spotyka jakichś beta-przegrywów którzy nawet nie widzieli laski na oczy, nawet nie dostali choćby zapowiedzi spotkania w realu a mimo to są gotowi pożyczać tysiące złotych "na gębę"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Z drugiej strony kobiety gdzieś podświadomie wyczuwają chyba w postawie faceta opcję "Jestem beta przegrywem który chętnie odda ci swój hajs" i bezwzględnie ją wykorzystują


To nie jest do końca tak, że dany facet w każdej sytuacji jest betą- bankomatem. Chłop źle ocenił do kogo startuje, albo nawet i miał świadomość że to nie jego liga,a jednak podjął kroki. Pozniej niestety dostaje lacza w ryj więc podświadomie chce kupić i wycenia tą relacje, dla jednych to będzie 1000 zl dla innego 100 klockow i kot. Dla innej laski ten sam facet może być alfa i relacja nie będzie opierala się o papier.
Faceci chyba sami wolą mieć jakąkolwiek relacje oparta nawet o hajs z ładną dziewczyną niż nie mieć jej wcale.

ruger44 pisze:Okazja czyni złodzieja" - jak koleś sam spłyca znajomość do opcji "jestem twoim bankomatem" to modelka po prostu podchodzi do bankomatu i bierze tak długo, póki karta nie zostanie zablokowana, jak koleś jest doświadczonym ruchaczem który nie da nawet 10 żet póki nie dostanie adresu i obietnicy spotkania to jakoś się tak nabierać nie daje, zawsze takie "nieszczęście" spotyka jakichś beta-przegrywów którzy nawet nie widzieli laski na oczy, nawet nie dostali choćby zapowiedzi spotkania w realu a mimo to są gotowi pożyczać tysiące złotych "na gębę"


W sytuacji modelek jest te tak jak dają trzeba brać. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale zabawa w pożyczki w internecie to juz zyupelnie inna akcja.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


O pożyczce sensu stricte można chyba mówić tylko jak facet pożycza facetowi, jak facet pożycza pięknej modelce do której wcześniej pisał dziesiątki PW to zawsze opiera się to na niedomówieniu, że facet oczekuje "wynagrodzenia ekstra" w zamian za swoją postawę "rycerz na białym koniu" - czy to seks-spotkania czy może romantycznej miłości, nieważne - ale zawsze czegoś oczekuje, ona po prostu to wykorzystała w troszkę bardziej cwaniacki sposób niż inne modelki.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Z jednej strony absolutnie nie popieram, jeśli faktycznie go okradła, umówili się, że odda a ona nie oddała. Może niedokładnie doczytałam, ale nie widziałam tam nigdzie w tych jego "dowodach", że miała mu oddac i wyraźnie mówią o pożyczce. Nie zdziwiłabym się, gdyby gość sobie coś uroił. Nie od dziś wiadomo, że różnie to bywa na SU i lepiej dmuchać na zimne.
Chyba jestem wyczulona na tych "zakochańców" z SU ale właśnie takim typkiem mi to zalatuje. Sama pamiętam jak nadawałam i parę osób dowiedzialo się, że mam faceta w dodatku poznanego na SU. Co to się działo, fochy, groźby, że oni mi 'reputacje' :lol2: na SU zniszczą, że wszytkim powiedzą, że ja faceta mam ( a przecież to nie była tajemnica), no komediodramat. I to osoby które zwyczajnie privy brały i się pogniewały, że jak to ja się podobno nie spotykam a jednak się spotkalam i dlaczego nie z nimi. Oni też się czuli oszukani...
Policja musi przyjąć takie zgłoszenia, ale szkoda, że ludzie im dupę zawracają takimi pierdołami...
Może ze Słodką trzeba go umówić, będą sobie 'paragrafy' szeptać do uszka.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mieć pretensje do "modelki", że nie oddała kasy, to tak jakby mieć pretensje do ratownika na basenie, że nie uprzedził, że woda jest mokra.
Poza tym wiele dziewczyn robi pokazy poza SU, może koleś przelewał jej kasę za skype a kiedy zrozumiał, że nie porucha przyszło otrzezwienie?
Sprawa zagmatwana, nikt nic nie wie, aż przypomina się dialog z Misia-
"Węglarz: Ale o co tu chodzi ?! O te cztery tony we wtorek ?!
Paluch: Emmm... Hmmm... A te dwanaście ton z zeszłego tygodnia ? A te osiem ton koksu ? A ten lofiks ?
Węglarz: No tak ! Ten lofiks, tak !"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Siara fchuj... gosc robi afere o kwote ktora niejeden przejebuje w jeden wieczor na SU... Jeszcze leci na psy. Do tego ciagnie temat kupe czasu po fakcie. Nastepny ktory nie rozumie ze SU to nie jest kolko rozancowe. Chcial pajac zaruchac to mogl isc na dziwki a nie qrwa kombinowac jak rozkochac w sobie panne z SU imponujac jej jakze kolosalna kwota tysiac zlotych. Tym bardziej ze jak kojarze Danielite to wtedy gdy cala sprawa miala miejsce byla jeszcze dziewczyną siedzącą raczej w gornych rzędach i raczej nie traktowala zbyt powaznie gosci z tak imponujacym majatkiem...
Nie no...smiechawka i tyle.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




No tak... jedźmy na te grzyby! :) Bareja mógłby nakręcić kolejnego Misia w całości na szołapie na podstawie przeżyć Januszy i modelek :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


SokratesNauczycielPlatona pisze:Mieć pretensje do "modelki", że nie oddała kasy, to tak jakby mieć pretensje do ratownika na basenie, że nie uprzedził, że woda jest mokra.


Generalnie racja, tylko że my nie mówimy o zwrocie kasy za pokaz, który się kolesiowi nie spodobał czy niezrealizowanym celu tylko o kasie, którą podobno pożyczyła i miała oddać. Z tego co koleś pisze, znali się kawałek czasu i była między nimi jakaś prywatniejsza relacja poza SU. Wiadomo, że nikt normalny raczej nie pożycza kasy osobie, którą zna od pięciu minut. Gadał z nią poza portalem i był przekonany, że jest laska jest w porządku. Wyszło jak wyszło.

komin pisze: Tym bardziej ze jak kojarze Danielite to wtedy gdy cala sprawa miala miejsce byla jeszcze dziewczyną siedzącą raczej w gornych rzędach i raczej nie traktowala zbyt powaznie gosci z tak imponujacym majatkiem...


Paula też jest w topce, a Spajkiego wyruchała (i to na lepsza kasę niż czynsz :P). To, że panna jest popularna nie znaczy, że nie kręci wałków. Nie mówię, że wszystkie, ale większość jakieś mniejsze lub większe ściemy robi, a wy przymykacie na to oko bo przy okazji pokazuje się wam kawałek cycka czy słodką buzię.

ruger44 pisze:O pożyczce sensu stricte można chyba mówić tylko jak facet pożycza facetowi, jak facet pożycza pięknej modelce do której wcześniej pisał dziesiątki PW to zawsze opiera się to na niedomówieniu, że facet oczekuje "wynagrodzenia ekstra" w zamian za swoją postawę "rycerz na białym koniu" - czy to seks-spotkania czy może romantycznej miłości, nieważne - ale zawsze czegoś oczekuje, ona po prostu to wykorzystała w troszkę bardziej cwaniacki sposób niż inne modelki.


Wiesz, są czasem ludzie, którzy pomagają innym zupełnie bezinteresownie. Coraz mniej jest takich osób niestety, a to właśnie przez takie cwaniaki jak ta panienka. Ktoś miał miękkie serce, został wyruchany i już drugi raz (raczej) nie będzie takim dobrym wujkiem. I świat się robi taki bezduszny, interesowny i smutny. W normalnym świecie wszyscy hejtowali by postawę tej dziewczyny, a wy się tylko śmiejecie z naiwności Janusza. Tez uważam, że koleś mógłby sobie darować wylewanie żalu po forach i wałkowanie tego dwa lata po fakcie, ale mam nadzieję, że kasę odzyska a laska się przejedzie na swoim cwaniactwie. Przez takie akcje niewielu zostało "księciuniów na białbym koniu", za to coraz więcej ruchaczy i dupków.
Biustwo


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość