"Jak zostałem wyruchany przez camgirl" - odcinek 1673.

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


od_taaki pisze:
tomoxx pisze:jak robiłeś przelew bankowy albo jakis internetowy a nie przez ShowUp.tv, to składasz zawiadomienie na policje i oni po numerze konta ustala adres


Po numerze konta na które rzekomo zrobił jej przelew, albo po numerze konta na który robiła wypłaty z ShowUp.tv,
albo po numerze telefonu bo podobno z nią policja przez telefon rozmawiała, tak w każdym razie wynika
z wrzuconego przez niego screenu z prywatnymi wiadomościami z ShowUp.tv.
A tak poza tym niby ona jest poszukiwana w celu ustalenia miejsca pobytu w związku z innymi
przestępstwami, tak w każdym razie twierdzi krzysiek02.
Albo gostek nam tu niezłą ściemę sprzedaje albo prokuratura zlewa sprawę z racji śmiesznej w sumie kwoty,
albo policjanci umarli ze śmiechu gdy się zapoznawali z treścią doniesienia i teraz nie ma kto prowadzić sprawy.


Tak Cię boli ta sprawa, że się tak prężenie w niej udzielasz? Przecież i tak twierdzisz, że pisze nieprawdę więc co Cię to interesuję. Piszesz, że na oficjalnym forum piszę co innego i tutaj pisze co innego. To może powiesz co takiego. Po Twoim zachowaniu i jak się tu udzielasz mam wrażenie, że zależy Ci na tym aby nikt mi nie uwierzył. Z jednej strony piszesz, że po co dowody lepiej samemu wymierzyć sprawiedliwość a z drugiej strony piszesz żeby pokazać dowody ale jak się pokaże to twierdzisz, że są przerobione. Może powiesz o co Ci chodzi? Czytasz coś ale sam nie wiesz co a później chodzisz i głupoty opowiadasz. Piszesz, ze można ja namierzyć po numerze telefonu a ze screna który wrzuciłem którego zresztą cytowałeś "Wali ściemą od tego screena i tekstów tego psychola jak nic.
Normalnie brat bliźniak Spikela." wyraźnie piszę, że zmieniła numer telefonu i nie interesują ją jak ją znajdą. Więc daj sobie na wstrzymanie albo pisz jakieś merytoryczne posty jak to robią inni. I nie mów, że jest poszukiwana w związku z innymi przestępstwami bo ja nic takiego nie napisałem. I proponuje żebyś sobie przypomniał co oznaczają znaki interpunkcyjne na końcu zdania.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




od_taaki pisze:albo po numerze konta na który robiła wypłaty z ShowUp.tv,


po SU to nic nie ustalisz, bo SU nie poda nikomu żadnych danych, tym bardziej polskiej Policji, która by musiała do USA się odzywać o pomoc w namierzeniu spółki która jest na fikcyjnym adresie w sprawie tego że panna na kamerach erotycznych przycięła w chuja, już widzę jak piszą taki wniosek, SU jest nietykalne, nikt z PL nic im nie może zrobić :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:
od_taaki pisze:albo po numerze konta na który robiła wypłaty z ShowUp.tv,


po SU to nic nie ustalisz, bo SU nie poda nikomu żadnych danych, tym bardziej polskiej Policji, która by musiała do USA się odzywać o pomoc w namierzeniu spółki która jest na fikcyjnym adresie w sprawie tego że panna na kamerach erotycznych przycięła w chuja, już widzę jak piszą taki wniosek, SU jest nietykalne, nikt z PL nic im nie może zrobić :)

Ty też słyszysz, że gdzieś dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. Spółka jest faktycznie zarejestrowana w USA ale obsługą zajmuje się firma z Polski. Może powiesz na jakiej podstawie twierdzisz, że SU jest nietykalny? Tak się składa, że SU współpracuje z organami ścigania i przekazuje im wszystkie potrzebne dane więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dajcie spokój...
Ten Krzyś to walniety jest. Wysyla mi na pw jakies nowe "niby dowody" i udowadnia, ze to zla kobieta byla... :D Krzysiu... Nie odpisałam, bo troche boję się wariatów.
Od takich "poscigow" jest policja. Ta dziewczyna to jakis groźny przestępca musi byc skoro tak dobrze sie ukrywa, że policja jej znaleźć nie może. :D Druga sprawa jest taka, ze juz widzę jak ktos leci ja podpierdolic na policję i bedzie sie w to mieszal, bo jakis chlopaczek sie nieszczesliwie zakochal i teraz próbuje jej zrobic kolo piora. Rozumiem, ze chcesz jej "utrzeć nosa" ale żałośnie to wychodzi. Ja zakladam, ze Ty zwyczajnie oczekujesz, ze policja moze potraktuje to powaznie jesli inni beda dzwonic. No pochwal się... Olali Cie co? Gdyby chcieli ja znaleźć to uwierz, ze by znalezli, bo ona sie zapewne nie ukrywa. Skoro transmistuje, to na pewno sie nie ukrywa :)
A co do wspolpracy SU z policja, to widzialam w regulaminie punkt o tym, ze w razie problemów współpracują z polska policja ale jak to wygląda w rzeczywistości, to cholera wie.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




krzysiek02 pisze:Może powiesz na jakiej podstawie twierdzisz, że ShowUp.tv jest nietykalny

było to już opisywane kilka razy conajmniej, jaką formą spółki jest SU i co to w praktyce oznacza. Nie chcę mi się tego samego jeszcze raz przepisywać.

Nie będę się wypowiadał na temat sytuacji bo mało jest dla mnie istotna, ale jak screeny z rozmowy są prawdziwe, i masz jej (nieaktualny nawet )nr telefonu i nr konta na jaki wysłałeś kasę, to wynajmij bardzo dobrą kancelarię, wytocz z powództwa cywilnego proces i olej policję. Tobie ją do sądu przyprowadzą raz dwa, pomyśl tylko czy to warto, bo takie sprawne kancelarie to bardzo drogo się liczą, skoro policja do niej dotarła raz to ma jej dane, znalezienie człowieka który się nie ukrywa w jaskini to dla nich jest kilka godzin roboty. Kwestia tego ile możesz przeznaczyć żeby zaspokoić swoje ego, bo w najlepszym przypadku odda Ci kasę i tyle.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Spokojna pisze:Gdyby chcieli ja znaleźć to uwierz, ze by znalezli, bo ona sie zapewne nie ukrywa. Skoro transmistuje, to na pewno sie nie ukrywa :)


Ty wiesz najlepiej bo przecież masz dostęp do akt.

o jakis chlopaczek sie nieszczesliwie zakochal i teraz próbuje jej zrobic kolo piora.

Nawet mi się tego nie chce komentować. Mówi to osoba która znalazła sobie faceta przez ShowUp.tv. i zastanów się co wpisujesz bo ja tutaj tego tematu nie zakładałem.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




EDIT : Pisałem to na odp do posta o tym że zmieniała nr i że policja jej nie znalazła ale do niej dzwoniła (ale już tego postu nie ma)

jeśli numer był jej to musiała go zarejestrować już w 2016 roku, więc nie musieli by jej szukać bo do numeru przypisany jest PESEL, na kogoś ten nr był, i jak nawet nie na nią to na kogoś kto jej go udostępnił czyli ją zna. Nie wiem jakie są standardy w policji, ale myślałem że oni idą osobiście a nie dzwonią z telefonów ?

Widać mało byli zaangażowani w sprawę, dlatego proces cywilny, dobra kancelaria i jak masz dowody to każą Ci oddać jej kasę, nie wiem czy warto, jak chcesz się mścić i masz kasę to ją atakuj, uznają ją winną, będzie miała pamiątkę w papierach, sam jej do oddania nie zmusisz. Jak chcesz mieć tylko jej dane to patrz powyżej, kancelaria, pozew, dane dostaniesz, potem wycofujesz pozew ale wiesz kim jest.

Tylko tu trzeba iść pazernie i na bogato, na dzień dobry pisma z kancelarii do osoby na konto której robiłeś przelew o podanie danych, tej osoby, i że będzie proces o wyłudzenie czy o co tam ją sobie chcesz pozwać, tą osobę od konta i tą od telefonu (jak nie był na nią) się w piśmie "informuje" że ich telefon a co ważniejsze konto mogło zostać użyte do przestępstwa. I że przy braku współpracy będzie złożony wniosek o zablokowanie konta (i tak napiszą że wszystkich kont , żeby było straszniej :) ) taka osoba się musi wystraszyć, idzie info do jej pracy że konto zablokowane, info do banku że konta zablokowane, kasy nie będzie jak wypłacić itp, wiarygodność finansowa spada do zera, w firmie tez się rozniesie przez kadry że konto policja zamknęła , a odkręcenie tego trwa i też kosztuje. (ale luz Ty tu stroną nie będziesz jak Twoja kancelaria będzie ogarnięta)

Wszystko się rozchodzi o kasę i o to ile jesteś wstanie wydać żeby ją dopaść, ale przy danych jakie masz, nr tel i nr konta znalezienie jej to jest kilka dni roboty dla zawziętego adwokata :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:EDIT : Pisałem to na odp do posta o tym że zmieniała nr i że policja jej nie znalazła ale do niej dzwoniła (ale już tego postu nie ma)

jeśli numer był jej to musiała go zarejestrować już w 2016 roku, więc nie musieli by jej szukać bo do numeru przypisany jest PESEL, na kogoś ten nr był, i jak nawet nie na nią to na kogoś kto jej go udostępnił czyli ją zna. Nie wiem jakie są standardy w policji, ale myślałem że oni idą osobiście a nie dzwonią z telefonów ?

Widać mało byli zaangażowani w sprawę, dlatego proces cywilny, dobra kancelaria i jak masz dowody to każą Ci oddać jej kasę, nie wiem czy warto, jak chcesz się mścić i masz kasę to ją atakuj, uznają ją winną, będzie miała pamiątkę w papierach, sam jej do oddania nie zmusisz. Jak chcesz mieć tylko jej dane to patrz powyżej, kancelaria, pozew, dane dostaniesz, potem wycofujesz pozew ale wiesz kim jest.

Tylko tu trzeba iść pazernie i na bogato, na dzień dobry pisma z kancelarii do osoby na konto której robiłeś przelew o podanie danych, tej osoby, i że będzie proces o wyłudzenie czy o co tam ją sobie chcesz pozwać, tą osobę od konta i tą od telefonu (jak nie był na nią) się w piśmie "informuje" że ich telefon a co ważniejsze konto mogło zostać użyte do przestępstwa. I że przy braku współpracy będzie złożony wniosek o zablokowanie konta (i tak napiszą że wszystkich kont , żeby było straszniej :) ) taka osoba się musi wystraszyć, idzie info do jej pracy że konto zablokowane, info do banku że konta zablokowane, kasy nie będzie jak wypłacić itp, wiarygodność finansowa spada do zera, w firmie tez się rozniesie przez kadry że konto policja zamknęła , a odkręcenie tego trwa i też kosztuje. (ale luz Ty tu stroną nie będziesz jak Twoja kancelaria będzie ogarnięta)

Wszystko się rozchodzi o kasę i o to ile jesteś wstanie wydać żeby ją dopaść, ale przy danych jakie masz, nr tel i nr konta znalezienie jej to jest kilka dni roboty dla zawziętego adwokata :)


Słuchaj nie ma co tego tematu drążyć bo to nic i tak nie zmieni a mi się nie chce tłumaczyć milion razy tego i samego. Napisałem tu tylko dlatego, że ktoś pisał jakaś głupotę i musiałem się do tego odnieść. Najbardziej w tym temacie udzielają się ludzie którzy mi nie wierzą. Jestem ciekawy co ich tak boli.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




spoko, nie znam sprawy dlatego się nie udzielam w kwestiach moralnych, pytałeś gdzieś jak ją znaleźć to dałem odp

tak czy inaczej, udanego zakończenia wątku życzę :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:spoko, nie znam sprawy dlatego się nie udzielam w kwestiach moralnych, pytałeś gdzieś jak ją znaleźć to dałem odp

tak czy inaczej, udanego zakończenia wątku życzę :)


:good3: Dzięki
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości